Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Diğer Sporlar > Diğer Sporlar

Diğer Sporlar Diger Sporlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2009-2010 Basketbol haberleri
Alt 18.12.2009, 12:56   #11
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1258 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: 2009-2010 Basketbol haberleri

Gencer Baytimur veda etti

TB2L’de oynanan dokuz hafta sonunda beş galibiyet dört mağlubiyetle A Grubu’nda beşinci sırada bulunan Beykoz Spor’da coach Gencer Baytimur takımdan ayrıldığını açıkladı. Baytimur açıklamasında: “Yönetim ve oyuncularımın bütün iyi niyetine ve gayretine rağmen yaşanan zorluklar maalesef çalışma ortamımızı benim arzu ettiğim atmosferden uzaklaştırdı. Kişisel olarak benim ve takımımın sezon başında koyduğumuz hedeflerin uzağında kalmamıza neden oldu. Yaşanan bu ortamda ne oyuncularım ne de kulübümle ilişkilerimizi yıpratmamak adına Sayın Başkanımız Zeki Aksu ve yönetim kurulumuzdan izin istedim, onlar da beni kırmadılar ve anlayış gösterdiler. Beykoz kulübüne, Sayın Başkanımız Zeki Aksu’ya, şube sorumlumuz Sayın Coşkun Tosun’a, tüm yönetim kuruluna, taraftarlarımıza, idarecilerimize ve çok değerli yardımcılarıma gösterdikleri gayret ve iyi niyetleri için teşekkür ederim. Oyuncularıma da verdikleri onurlu mücadele ve emekleri için tek tek teşekkür ediyorum. Her biri sağlam karakterli ve iyi oyuncular. Onlara her şeyin en iyisini diliyorum. Beykoz gibi asırlık bir kulüpte görev yapmayı hep bir ayrıcalık ve onur saydım. Burada görev yaptığım sürece kendimi hep evimde hissettim. Beykoz benim için çok özel bir yerdir ve hep de öyle kalacaktır.” dedi.

Beykoz Genel Menajeri Coşkun Tosun ise “Gencer Hocayla daha öncede birlikte uyumlu bir çalışma dönemimiz olmuştu. Bu sezonda da gayet uyumlu bir çalışma sürecimiz oldu. Biz hocamızın sonuna kadar arkasında durmaya çalıştık ve devam etmesi yönünde ricada bulunduk fakat kendisi ayrılmak yönünde kararlı olduğunu ifade edince bu düşüncesini saygıyla karşıladık. Karşılıklı olarak anlaşarak hoşgörü çerçevesinde bu sezon için yollarımızı ayırma kararı aldık. Hocamıza bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu emeklerden ötürü teşekkür eder, Beykoz Spor Kulübü’nün kapılarının her zaman kendisine açık olacağını bilmesini isterim.” dedi.
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
basketbol, eyuphan, haberleri

Seçenekler Arama
Stil