Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Anti istanbul - FORZA ANADOLU...
Alt 27.01.2009, 12:20   #11
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Anti istanbul - FORZA ANADOLU...

yener kardeşim ben sendeki sivasspor sevgisini sivas sevgisini çok iyi biliyorum bunlarıda anlatmak kelimelere yetmez.
öğrenci olduğun halde elazığdan çıkıp sivassporumuzu izlemek için defalarca sivasa geldin uykusuz yorgun argın tekrar trenle elazığa gittin.
şimdi bakıyorum istanbulda yetişmiş istanbul külütürüyle büyümüş sivası hayatında hiç görmemiş hemşerilerimiz sivasspor için çalışıyor didiniyor deplasmanlara organizasyonlar yapıyor böylesi hemşerilerimizi gördünmü inanın gurur duyuyorum.
elazığdan sivasa geldin galatasaray maçında takımına desteğini verdin sonra bursaya gittin inan bir çok kişi bu eziyete bu zahmete katlanmaz.
ben kendi kendime bazen düşünüyorum belki ben bursada yaşasam istanbulda ,ankarada,izmirde,yaşasam bu kadar sivasspor hastası olurmuydum yoksa işin kolayına kaçar büyütülmüş takımlardan birinimi tutardım
eğer sizin gibi biz sivasda yaşayanlarda bu işe inansak takımımıza destek versek bizim bileğimizi kimse bükemez
ligde galatasarayı eze ,eze yenmişsik ligde açık ara lideriz şehirde bir ölüm sessizliği dün bir arkadaşım geldi trabzondan her yer bordo mavi diyor
işte trabzon 220.000 nufusuyla bu duyguyla şampiyon oldu 6 sefer
sizin gibi kalbi sivasspor için atan arkadaşlarımıza,kardeşlerimize can feda
seni bir kardeş gibi seviyorum emeklerine yüreğine sağlık yener şahin
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda üçyıldız58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.01.2009, 12:32   #12
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

Futbol Kültürü demek bu oluyor galiba. Trabzon da bunu yaşıyorlar.
Zorlamayla olacak gibi değil. Gs yi dağıttık ama maçtan çıkışta etrafımda bjk fb zaman zaman gs atkılıları görünce sinir oldum.
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2009, 12:51   #13
hursit0658
Yiğido

44 Mesajına 76 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 hursit0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

süper helal olsun valla yakışmış aslında bu tip çalışmalar güzell evet herkes sivasın şampiyon olmasını istiyor ama sözde sivaslı olan sözüm onlara 4 büyüğü tutuyor.bugün ank gücünün durumuna bakın sivasın durumuna bakın ama taraftarda tam tersi oluyor...birazda özen gösterelimm bu takım her kula alalh nasip etmez
hursit0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2009, 12:58   #14
davulcu
Usta Yiğido

davulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

734 Mesajına 1.083 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 814 davulcu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tebrikler..................... ............
Alt 27.01.2009, 22:05   #15
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yener kardeşim ben sendeki sivasspor sevgisini sivas sevgisini çok iyi biliyorum bunlarıda anlatmak kelimelere yetmez.
öğrenci olduğun halde elazığdan çıkıp sivassporumuzu izlemek için defalarca sivasa geldin uykusuz yorgun argın tekrar trenle elazığa gittin.
şimdi bakıyorum istanbulda yetişmiş istanbul külütürüyle büyümüş sivası hayatında hiç görmemiş hemşerilerimiz sivasspor için çalışıyor didiniyor deplasmanlara organizasyonlar yapıyor böylesi hemşerilerimizi gördünmü inanın gurur duyuyorum.
elazığdan sivasa geldin galatasaray maçında takımına desteğini verdin sonra bursaya gittin inan bir çok kişi bu eziyete bu zahmete katlanmaz.
ben kendi kendime bazen düşünüyorum belki ben bursada yaşasam istanbulda ,ankarada,izmirde,yaşasam bu kadar sivasspor hastası olurmuydum yoksa işin kolayına kaçar büyütülmüş takımlardan birinimi tutardım
eğer sizin gibi biz sivasda yaşayanlarda bu işe inansak takımımıza destek versek bizim bileğimizi kimse bükemez
ligde galatasarayı eze ,eze yenmişsik ligde açık ara lideriz şehirde bir ölüm sessizliği dün bir arkadaşım geldi trabzondan her yer bordo mavi diyor
işte trabzon 220.000 nufusuyla bu duyguyla şampiyon oldu 6 sefer
sizin gibi kalbi sivasspor için atan arkadaşlarımıza,kardeşlerimize can feda
seni bir kardeş gibi seviyorum emeklerine yüreğine sağlık yener şahin
abi zafere gidilen yolda çekilen çile kutsaldır.Ben her zaman bunu aklıma getiririm.Eğer bu takım şampiyon olacaksa ben trenlerde yorulmaya deplasmanlarda aç susuz kalmaya razıyım.Bu yaptıklarımızın karşılığı bizi mutlu edecek tek şey bir şampiyonluk başka bir şey değil.

Abi önümüz kesildiğinde sevdamıza yasak konduğunda sadece senin gibi abilerimizin sivasspor sevgisini aklıma getirip kendimi gaza getiriyorum.Hangi taraftara dokunsan bin ahh işitiyorsun.İşi bilmeyenler anca yazıp çizip ahkam kesiyorlar.İşi bilenler ise canlarından bezmişler.Geçen yanına geldiğimde anlattıkların varya abi,hani beş arkadaş kalkıp 88 sezonunda ığdırspor-sivasspor maçına gitmen,sivassor için turhala destek vermen,sivasspor için erzuruma kadar gidip polis geri döneceksin deyip geri dönmen.Her zaman zayıf olan takımı tutman.Bunlar beni tekrar gönüllendiren konuşmalardı abi.Burda taraftarım diye geçinenler, elleri sadece yazan,stadlarda yumruk olup sallanmayan kişiler meydanda fink atıyorlar.Asıl taraftar buralarda banlanıp silinirken,her mesaja teşekkür edip daha 14-15 yaşında deplasman nedir bilmeyenler moderatör yapılıyor,susturulmuyor...

En basitinden bu sitede gs avatarı hepimiz fb liyiz avatarı taşınalara göz yumulurken,deplasmanlarda çile çeken kardeşlerimi banlıyorlar,mesajlarını siliyorlar.Meydan sana ve senin gibilere değil,eline değneği alana geçmiş abi.Elbet gün gelir hesap döner...Bir gün 4 eylül hakeden taraftarının elinde olur...Bu bayrağı astım amcamın oğlu taa sivasdan aradı.Sen manyakmısın evi mi taşlatacaksın diye.Korkacak olsak SİVASSPOR lu olmazdık....

BİR GÜN GERÇEK TARAFTARIN OLACAK BU SEVDA...
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2009, 22:28   #16
ssk58
Yiğido

ssk58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 ssk58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

gs-fb-bjk- tutan sivaslı kardeşlerim bak bugun gs maçındada oldu diger maçlarada gittim ben ana avrat sövüyorlar sivaslılara hoşunuza gidiyor mu ve hala destekliyormusunuz ne zaman gerçegi görecek kendi kendinize küfür ettirmiyceksiniz.artık akkıllanın pi...sivaslılar demeleri hoşunuza mı gidiyor yazık ya gerçegi görelim artık
ssk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2009, 22:41   #17
baha38
Acemi Yiğido

6 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 647 baha38 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
ssk58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gs-fb-bjk- tutan sivaslı kardeşlerim bak bugun gs maçındada oldu diger maçlarada gittim ben ana avrat sövüyorlar sivaslılara hoşunuza gidiyor mu ve hala destekliyormusunuz ne zaman gerçegi görecek kendi kendinize küfür ettirmiyceksiniz.artık akkıllanın pi...sivaslılar demeleri hoşunuza mı gidiyor yazık ya gerçegi görelim artık
çok dogru söylemissin kardeşim,ne zaman bitecek bizim bu memleketlerde istanbul yalakaları bilmiyorum.bizim gs ile yaptıgımız istanbul daki maçdada gs taraftarı aynı b.. yemişti.
baha38 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2009, 22:50   #18
ssk58
Yiğido

ssk58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 ssk58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
baha38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çok dogru söylemissin kardeşim,ne zaman bitecek bizim bu memleketlerde istanbul yalakaları bilmiyorum.bizim gs ile yaptıgımız istanbul daki maçdada gs taraftarı aynı b.. yemişti.
ama anlamıyorlar bir anlasalar küfürü hak etmiyoruz ama biraz iyi oyna küfür ediyorlar
ssk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2009, 22:53   #19
avrupali yigido
Acemi Yiğido

avrupali yigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 43 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 avrupali yigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu sene sivas insallah sampyion
avrupali yigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2009, 09:44   #20
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ssk58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
adamlar asimile olmuşlar ister istemez kanlarına dokunuyor.Senin milletvekilin fb şapkasıyla gs maçı izlerse işte sen burdan pay biç.Balık başdan kokar...

ANTİ İSTANBUL ULAAAAN....
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
anadolu, anti, forza, istanbul