Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ertuğral : Biz Kendimizi Yendik
Alt 08.11.2009, 20:23   #21
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Ertuğral : Biz Kendimizi Yendik

Bu takımın toparlanması için Yasin ve Ersen bir daha oynamamalı, Hayrettin ve Petkoviç dinlendirilmeli, Sedat ise ciddi şekilde uyarılmalı. Musa'ya da ihtar verilmeli. Yoksa daha çokkk böyle hüsran yaşarız.

Yasin'in yerine Murat Ersen'in yerinede Kamanan-İbrahim Şahin oynamalı.

Hocaya da müsamaha gösterilmeli sezon sonuna kadar destek verilmeli. Biz bu hocayla çok güzel şeyler yaparız.

AYK
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.11.2009, 20:23   #22
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
stain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bakın arkadaşlar laf olsun diye yazmıyoruz,

1) ersen martin,

2) hayrettin,

3) yasin,

bu takımdan kovulmalı, bakın kadro dışı demiyorum, kovulmalı...... durum bu kadar ciddi....

diğer canla başla oynayan futbolcuların da emeklerini, hırslarını, isteklerini törpülüyor bu dengesizler...

bakın bugün sahada sedatın, abdurrahmanın, musanın, kamananın, ermanın, ibrahimin gayretini, birşeyler yapma isteğini gördüm, yeminle söylüyorum duygulandım, bu takımı zirveye çıkaranlar, hala yüreklerini koruyor ancak ersen-hayrettin-yasin üçlüsü bütün herkesin ağzına ..çıyor....

artık bu adamlar gitsin.... yeter be...
herkes aynı düşünüyor ama ben hayrettinin kalmasından yanayım sivasın yetiştirtiği ender oyunculardan biri aklına toplasın yeter ama ersenle yasinden bize hayır gelmez para kazanmaya geldikleri çok belli faruku da hangi akla hizmet transfer ettiler anlamadım bugün taktik fena değildi ama oyuncu seçimleri çok kötüydü faruk hayrettin ferhat bikmaz hepsi aynı mevkinin oyuncuları ibrahim şahin formda ama yok kamanan yeteneği belli zita desen öyle cihan da bu adamlar yedek beklemez oynar 11 oynar onlar oynasa da kazanmazdık defans çok kötü en az 3 oyuncu alınması lazım sadece defansa
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2009, 20:29   #23
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Artık bazı arkadaşlarımızın Sayın Bülent Uygun'un bize yaptığı o güzelliği görüp artık neler olduğunu defansımızın ne kadar perişan olduğunu organize olamayan futbolcuları kulübe tıktığını ve canım Tum'u Sylla yı Dialloyu (bu hafta harikalar yarattılar) neden gönderdiğini anlamışlardır. Allahdan Hocamız çok iyi ama ne yaparsın hoca ne yapsın adam üzüntüsünden ağlamak istiyorum diyede beyanat vermiş. Yazık oluyor. Artık İşimiz çok zor hemde çok zor. Tek umudum Hocamızın 2. devre yapacağı zihinsel ve mantıksal transferlere kaldı. Açık ara küme düşüyoruz. Toplum içine çıkamaz hale geldik. Üstüne üstlük birde dost kardeş dediğimiz takımlar bize lafzen hakaret etmeye başladılar. Demekki hiçbir dostluk yürekden değilmiş. Sedat bitmiş Yasin fiyasko Kalecimizin miadı doldu herşey çok kötü gidiyor. Allah yardımcımız olsun ne diyelim...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.11.2009, 20:30   #24
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Hocamizin Aciklamalari Cok Dogru....Ozellikle Spikerin Eskiye Donuk Aciklama Yapmasini istedi Hocamiz Eskiyi Kapatalim Seklinde Bir Aciklama Yapti....
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2009, 20:36   #25
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yasin olacak futbolcu bozmasına sesleniyorum.Taraftara diklenip erkeklik yapacağına oyununu oyna.Sedat'ı da çok severdim ama maçtan sonra yasini ne demeye koruyorsun.Bırak taraftara saldırsın,bırak stadda erkekliğini yapsın.Bırakın normal zamanda iddaa bayilerinde gezsin dursun.

EN BÜYÜK TARAFTAR...
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2009, 20:38   #26
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 799 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Her Kötü Sonucun Ardından Tüm Suç Benim Açıklamaları Yerine işin Gerçeği Doğrusu Neyse Onu Söyliyen Bir Hoca'nın Sivassporumuzun Başında Olması Beni Umutlandırıyor...

Muhsin Hoca Buraya Ateş'den Gömlek Giyerek Nasıl Bir Sivassporun Başına Geldiğini Hepimiz Çok İyi Biliyoruz....

Devre Arasına Kadar Aldığımız HEr Puan bizim İçin Kar'dır...

2.Dönem Takımımızın İstenileni Vereceğinden Çok Umutluyum...

Allah Yardımcımız Olsun
Alt 08.11.2009, 20:59   #27
kaya0758
Yiğido

kaya0758 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

79 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 kaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOKkaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOK

ya bu bülent uyguna defalarca yazdın kiişsel wep adresinede yazdım bu yasini fener bize çaktı. yasin amatör küme topçusu diye.onu oynatırsan hata yaparsın diye.bak oynattı kovuldu. sayın muhsin hoca yasini oynatma muratı oynat veyahut onuru oynat o mevkide yahu sivassporun bu yıl yediği bütün golerde yasin hatalı.hoca anla bunu.antremanlardadamı görmüyosun bu kazmayı.bu amatör küme topçusunu.bak 3.ligi bırak amatör küme kapasitesi bile yok bu adamda
kaya0758 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2009, 21:02   #28
yigidomustafa58
Usta Yiğido

yigidomustafa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

715 Mesajına 1.156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1114 yigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISI

bu takıma takviye farz oldu farz...

Bak gülüm senin toprağında bu çiçek yetişmez,benim toprağımda da sen solup gidersin

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2009, 21:08   #29
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hoca kusura bakmasın ama suçu sadece oyunculara atmasını doğru bulmoyorum.2.olarak maça başladığı 11 çok yanlış bie 11 di..Abdurrahman,Ferhat,Faruk, hatta Ersan uzun zamandır ilk defa ilk 11 de oynadı...Hoca Faruk'u bu kadar kısa sürede ne çabuk tanıdı ki ilk 11 de oynattı..İlk yarı Ferhat'ı orta sahanın ortasında oyun kurucu gibi oynatmakla ne yapmak istedi acaba...Şapkadan tavşan mı çıkarmak istiyor..Allah Aşkına bu Kamanan bilhassa iç saha maçlarında niye ilk 11 de oynatılmaz kimse anlamıyor...2. yarı oyuna giren Sezer takıma ne gibi katkı yaptı acaba...Sezer'i sahada gören var mı ...Geçen senenin yıldızı İ.Dağaşan bu sene çok formsuz;bir türlü düzelemedi...Hocam sen takımı ne zaman tanıyacaksın hepimiz merak ediyoruz;inşallah bir deha bu kadar abuk subuk kadro sahaya sürmezsin...Zaman geçiyor hocam oturt artık şu takımı;oyuncu deneyeceksen devre arasında yapılacak hazırlık maçlarında dene Kayseri maçında daha önce belki antermanda bile aynı takaımda oynanmamış 4-5 oyuncuyu bugün ilk 11 de oynatman çok yanlıştı hocam..Son olarak Kamanan'ın bilhassa iç sahada bu takımın gol atan oyuncusu;artık KAMANAN'I KESME HOCAM..Bundan sonra kesersen ileride de kendi bindiğin dalı kesmiş olursun...Umarım hoca içimizden geçenleri duyar duyar da takımla bir daha bu şekilde oynamaz....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.11.2009, 21:14   #30
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

nolacak bu sivasın hali ya biz başka hangi takımları yenecez çok merak ediyom ilk yarıda 10 puanla kalmayında naparsanız yapın 10 puanda ankara galibiyeti
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
biz, ertuğral, kendimizi, yendik

Seçenekler Arama
Stil