Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Böyle Ruhsuzlari Nerden Topladiniz Takima
Alt 09.11.2009, 20:26   #1
Ensar
Yiğido

Ensar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 680 Ensar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Böyle Ruhsuzlari Nerden Topladiniz Takima

Bu maci izledikten sonra Artik Futboldan Tiksindim böyle ruhsuz adamlari nerden buldun cok aradinmi Takimi Cökerten Bülent Hoca yaziklar olsun .Bir zamanlar sivasin macini izlemek icin Pazari cekiyordum Hafta sonu gelsin diye, simdi ise pazarin gelmesinden korkuyorum cünki asagilanmak korkusu insani eziyor futbol degil rezalet oluyor yani Ligden düsme zamani geldigini düsmenin korkusunu hissediyorum bunlari yasamak bir Taraftar icin nekadar zor oldugunu acaba bu ruhu bozuk adamkar düsüne biliyormu daha ne kadar bu aciyi cekecegiz ilaclarda faydasiz kaliyor bunun yaninda insanin sagligini bozuyorlar ve birde bunlara para veriyorsunuz acaba hakediyorlarmi yazik bir an önce oynamayan karektersizler sehri terk etsinler gitsinler öylede böylede yenilmek icimize sindi alistik simdiden bankasya yerimiz diye biliyorum Taraftar olarak bunlari söylemek beni kahrediyor Taraftara sesleniyorum aci ama zor bir seyler yapalim bir fikir ortaya atin bunu tartisalim belki yönetime yardimci yada takima yardimci olabiliriz TV 58 uyumayin bir seyler yapin Spor programinda yapilacak seylari önerin hepimizin sesi ciksinki Takim ve yönetim yalniz olmadigini görsün onlara cesaret gelsin öz güvenlerini tekrar kazansinlar yani lafin kisasi moral depolasinlar arkanizi dönmeyin gercek yüzünüzü Gercek taraftarliginizi onlara var oldugunuzu yalniz olmadiklarini hissedtirin.
Ensar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Ensar'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Böyle Ruhsuzlari Nerden Topladiniz Takima
Alt 09.11.2009, 20:29   #2
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Böyle Ruhsuzlari Nerden Topladiniz Takima

yönetim işin ciddiyetinin farkında değil galiba...

hayrettine 100 milyar ceza versen daha mı iyi olacak,

ersen martine 500 milyar ceza versen gol mü atacak,

yasine ceza versen defans mı yapacak....

hayrettini kayseri maçında tekrar tekrar izleyin, rakip geliyor bizim hayrettin ......... dönüyor, adam basıyor çalımı, sonrası malum, ulan hiç mi futbol bilgin yok senin, kapasiten bu kadar mı, topa basacağın yerde, adamın ayağına dalacağın yerde kıçını dönüyorsun, bu kadar mısınız be.... sol kanat resmen otoban oldu...

yasin desen varlığı yokluğu belli değil, adam emek vermiyor, savaşmıyor, sedatın yarısı kadar yüreği olsun, bu hallere düşmezdik...

ersen derseniz bu adamın tek bir maç faydası olmadı takıma hoca da yönetim de hala bu adama şans veriyor, ulan küme düşürecek bu sığırlar bizi, siz hala neyin peşindesiniz...

ceza meza istemiyoruz arkadaş, bu üç futbolcu bu kulübün kapısından bir kez daha girmemeli, adım atmamalı...

süresiz kadro dışı bırakılmalı bunlar, veya sözleşmeleri feshedilmeli....

bakın diğer futbolcuların da moral motivasyonunu bozuyorlar, hiç olmadık anda bu öküzlerden birisi sayesinde gol yiyoruz, sonra diğer garibanlar uğraşsınlarda çıkarsınlar....

yazık ya..... abdurrahmanın, sedatın, musanın, kamananın, ibrahim dağaşanın emeklerine yazık... gollerden sonra bu yiğitlerin yüz ifadesi, o çaresizlik görüntüleri beni kahrediyor, üzülüyorum, bu takım için gerçekten savaşanların yaşadığı çersizliğe üzülüyorum, arkadaşlarının emeklerine ihanet edenlere üzülüyorum

vallahi yazık billahi yazık....

ligde kalma adına son çaremiz son işimiz belli....

bir, hayrettin, ersen, yasin... üçü de kovulmalı....

iki, ilk yarıda en az 15 puana ulaşmalıyız....

üç, ligde kalmak istiyorsan evinde puan kaybetmeyeceksin arkadaş, iki hafta sonra oynayacağımız bjk maçı buna dahil....

dört, deplasmanlarda ölümüne savunma yapıp, bir puan koparmanın peşinde olacaksın...

beş, devre arasında paraya kıyıp, borca girip, çok ama çok sağlam iki defans, bir orta saha, bir de forvet alacaksın....

altı ve son görev taraftara... bülent denen yaratığa sonsuz güvenerek, takımı katlettirerek hayatının hatasını yapan yönetime sonuna kadar destek olacaksın... başka çıkar yol yok... yönetim de yukarıda saydığımız önlemleri alacak...
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı stain'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.11.2009, 20:54   #3
YARALI_AŞIK
YASAKLI ÜYE

65 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 YARALI_AŞIK Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

kardeşim tamam futbolcu gelir gider. YÖNETİM gitsin bence. Yoksa hüpletirler. Yol yakınken mendili sallasınlar. AHMET ÇELEBİ, MURAT ŞAHİn, EKREM MUMAR ne iş yapar. Biri bana şunu yaptı desin 58 takla atarım taksim meydanında. Bu salak ne yapıyor pozisyonuna gelirim. Valla başkanın işini bile asistanı yapıyor. Helal olsun ORAY OTYAKMAZa...

Tv58 mi? Trabzon hamsili pilav tarifi ve yöresel yemek tariflerini kessin AYRICA Kayserililerin hastane reklamını şutlasın ondan sonra izlerim. Bi işe felan yaramıyor zaten. Video kasedini zamanında ulaştıramayan kanaldan bahsetmeyede gerek yok.
YARALI_AŞIK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2009, 21:09   #4
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 922 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

BU TAKIM KÜME DÜŞMEYECEK BU TAKIM DÜZELECEK BAŞKA YOLU YORDAMI YOK BUNUN SİVASSPORSUZ LİG OLMAZ
Alt 09.11.2009, 21:31   #5
07reis58
Tecrübeli Yiğido

07reis58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

258 Mesajına 624 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 07reis58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bülent uygunu bu zamanada kadar hep savundum ama artık nefret ediyorum....bu yasini erseni hiçmi izlemediniz!!!!! bunların geldiği takım zor günler yaşıyor bunlarada dikkat etmedinizmi devre arasında mutlaka iyi transferler bekliyoruz !!! takımda abdurrahman kamanan ve ermandan başka Sivasspor adına bişeyler yapan futbolcu göremıyoruz!!!!!!!!!![/B]
Alt 09.11.2009, 21:36   #6
gül5858
Usta Yiğido

gül5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

662 Mesajına 1.291 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 678 gül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKgül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sivasspor'u devraldığınız yerde bitişini hazırladınız bu affedilemez.
En güzel yerden devraldınız ligi 2. bitiren bir Sivasspor vardı elinizde hazır,Millet ne uğraştı buraya getirmek için ne mucadeleler verildi.

Emeğe ihanet söz konusu neden susalım

'Ligden düşürün Sivasspor'u sonra toplamaya uğraşalım kendinize gelin artık, biz bu yoldan sıkıldık asıl strese giren biz Sivasspor sevdalılarıyız bu gidişle artık susmayacağız.
Sizin aklınız başınıza gelene kadar bizi bitireceksiniz yılların emeği söz konusu.
Hepinizi 2 3 kişi hariç kınıyorum.

''Ve bende birkaç şey yazacağım dokunacak.

'''Diyeceğim şu ki!
Sandılarki bunlar yükseklere çıktık artık burdan indiremezler.

Ama gel görki hazıra dağ dayanmaz diye bir söz var, sen başarının üzerine bişeyler koyamazsan böyle ligin altına düşersin zirveye çıkmak kadar, zirvede kalmak daha zordur.
Belediye spora bakıyorum Hervetum her maçta gol atıyor sırtlanıyor gittiği takımı neden gönderdiniz.

Bilika büyük takıma fenere gitmiş sivasspor büyük takım değilmiydi,strese gelince her imkan ayaklarında bence sussakta susmasakta bunlar yine bildiklerini okur bildiklerini yaparlar.

Yönetimin biran önce kendine gelmesi ve radikal kararlar almalıha diyorlarsa ki, bizden bu kadar o zaman Bülent hoca gibi büyük olarak bırakıp gitsinler ligden düşerlerse Sivasspor artık süperligi rüyasında göremez.

Ben Türküm, Türk esir olmaz.
Ben Türküm, Türk Devletsiz olmaz.
Ben Türküm, Türk Bayraksız olmaz.
Ben Türküm, Türk Ezansız olmaz.
Ben Türküm, Türk Hürriyetsiz olmaz...
gül5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gül5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.11.2009, 21:38   #7
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Ruhsuz ki Ne Ruhsuz..Bu Adamlar Gece Nasil Uyuyor Acaba
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2009, 21:40   #8
вαЯon™
Acemi Yiğido

вαЯon™ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 вαЯon™ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ruhsuz değil ayırt edelim..!! gansız... getirsinler afrikadan bir dilim ekmeğin kıymetini bilen adamları bakın nasıl hakkını veriyor...
вαЯon™ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2009, 21:48   #9
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 821 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

BÜLENT HOCAYA BU ZAMANA KADAR HİÇ BİRŞEY DEMEDİM AMA BU TAKIMI BU HALE GETİREN OYDU ONUN DÜZELTMESİ LAZIMDI TRANSFERLERDE ÇOK HATA YAPILDI YASİN ERSAN MARTİNİ BOŞUNA ALDIK.HER ZAMAN BU TAKIM İÇİN ÖLMEYE HAZIRIM AMA ARTIK BENDE BIKTIM DALGA GEÇİLMELERİNDEN ADAMLAR NE OLDU SİZİN SİVASSPORUNUZA HEP DALGA GEÇİYORLAR GEÇEN DENİZİ MAÇINDA TEK BİZİM MAÇ VAR DİYE LİG TVİ BİZİM MAÇI VERDİ DEDİM NE GÜZEL MAÇI İZLEYECEĞIZ AMA GİTTİM MAÇ İZLEMEYE BİRDE NE GÖREYİM TEK BEN GELMİŞİM MAÇA KAFENİN SAHİBİ GEÇENSENEKİ SİVAS YOK ONDAN KİMSE İZLEMEYE GELMİYOR MAÇI VEREMİYECEM DEDİ ONUN YERİNE TÜRKİYENİN BASKET MAÇINI VERDİLER OAN SANKİ DÜNYALAR ÜZERİME YIKILDI SANDIM ARTIK BU TAKIMLA DALGA GEÇİLMESİNİ İSTEMİYORUZ BU TAKIMDAN ENAZ 4 OYUNCU KOVULMASI LAZIM ARTIK KENDİMİZİ İKİCİ YARI DÜZELECEĞİZ DİYE AVUTUYORUM İKİNCİ YARI YÖNETİMDEN ÇOK ŞEYLER BEKLİYORUZ.UMARIZ GERÇEKLEŞİR DİLEKLERİMİZ!!!!
Alt 09.11.2009, 21:50   #10
oz.can
Yiğido

oz.can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

100 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 oz.can Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

M'bemba diye bir stoperimiz var, bu adam yasinden bile işe yaramaz ise tam bir öküz olmalı, peki nasıl oluyorda böyle bir adam bu takıma transfer ediliyor.

Şaka gibi, yasinden daha kötü olamaz ya hiç kimse bu kadar beceriksiz ve işe yaramaz olamaz. Bu yasin torpilli mi yoksa, ben anlamıyorum normalde bu beceriksizin 11'i 18'i bırak sivas il sınırlarına bile alınmaması gerekir...

Etiketler
böyle, nerden, ruhsuzlari, takima, topladiniz

Seçenekler Arama
Stil