Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: NEREYE GİDİYORUZ?
Alt 27.02.2010, 20:26   #21
sibur
Yiğido

sibur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 608 sibur FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: NEREYE GİDİYORUZ?

sevgili yiğidolar dün akşam yazdığım yorumlar bugun gerçekleşti.lütfen açın okuyun..yazıklar olsun bu takımın oynadığı futbola..
sibur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2010, 20:55   #22
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bindik bir alamete gidiyoruz kiyamete, herseferinde duzeliyoruz diyoruz gittikce geriye gidiyoruz
Alt 27.02.2010, 21:11   #23
sibur
Yiğido

sibur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 608 sibur FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sevgili izmirli kardeşim: tesbitlerinden dolayı kutluyor ve aynen katılıyorum.ancak bu takım taraftarı taratarlığını bilmedikçe (sebebi devamında açıktır) fikret ünsal gibi yöneticiler bu yönetimde oldukça gelen hoca gideni aratmıştır..bu çok açık aşikardır.eğer bu tezahürat yapmayı bilmeyen taraftar takımın basındaki hocayı yuhlamasaydı,bazı anormal yöneticiler hoca için abuk sabuk konusmasaydı BÜLENT UYGUN bu takımı toplayacak ve matematiksel olarak şuan tam 10 sırada olacaktık.peki ne odu ? daha düne kadar süper lige çıkartmış sivasın artık istesede birdaha yasayamayacağı futbol zevkini 3 sezon üst üste bizlere izlettiren bir hocayı 5 -6 maç kaybettiği için yuhalayıp kalbini kırıp gönderilmesine ya da istifa etmesine mecbur bırakılırsa bu yasananlara ve dahası YASANACAKLARA kimse üzülmesin...geldiği günden itibaren nezaket,kibarlık,ve suskunluk tiplemesi olan bir hoca bize ne kadar yaralı olduki veya olacakki?biz ırçın,saldırgan,izmrli yiğidonun dediği gibi ıssıran bır futbol isteyen bir taraftarız.ve böylede bir takım bekledik tüm sezon boyunca ama olmadı olmayacak...ACI GERÇEK : dostlar kimse birbirini kandırmasın işte gerçek:
SİVASSPORUMUZ bi daha ki hafta veya olmadı bi sonraki hafta tamamen iflas bayrağını çekmiş lige elveda sarkılarını söylemeye başlayacaktır..
bir denizlispor gibi olamadık,
bu arada helal olsun yönetime baskana elde avuçta ne varsa sattılar.sezon sonunda sözleşmeleri bitecek futbolcular bile şimdiden gizli gizli kendini baska kuluplere pazarlıyorlar.UYAN EYYY TARAFTAR YARIN GEÇ OLMADAN.....
sibur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sibur'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2010, 21:50   #24
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

kardes konunun basındada dedıgın gıbı bu bır antreman macıydı muhsın hocanın cıkıpta rol yapmasına gerek yoktu bu senekı kadromuz bellı yapabıleceklerımız de bellı lıgde kalmaktan baska bır amacımız yok muhsın hoca dogru olanı yaptı mac sonunda beyefendı bır tavırla kıbarca gıttı ertugrul saglamı tebrık ettı nereye gıttıgımıze gelınce ıkı yıl sampıyonluga oynadık bu yıl takımı dagıttık ve öyle futbolcular aldıkkı cogu işe yaramaz futbolcular memba yı getırdı bulent uygun bucaya zor verdık ıkıncı lıg bıle kabul etmıyo sampıyonluga oynayan takıma alıyoruz ersenı getırdık kendıne hayrı yok takıma ne hayrı olacak onu getırdık bunu getırdık hıc bırınden fayda yok en son muhsın hocayı getırdık takım bıraz duzeldı onun aldıgı futbolcularla lıgde kalmaya gıdıyoruz gıdemessek bank asyaya gıdecegız fakat takımımızı yıne destekleyecegız bank asyadada

DOST KARA GÜNDE BELLİ OLUR
58akif34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58akif34'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2010, 22:53   #25
alpgok58
Yeni Yiğido

6 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 alpgok58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sevgili baskanım bu güne kadar çok şeyler yaptın eminim bundan sonrada bizlere çok güzel günler yaşatacaksın ancak bu hocayı 15 maçtır takip ediyorum oyuna müdahele edemiyor tkımı ateşliyemiyor kulübeden hiç bir etkisi yok.TAMAM EFENDİ BİRİ ama süper lig kurtlar sofrası futbolcular vurdum duymaz lig bitiyor korkarım sonumuz bizi sevmeyenlerin istediği şekilde olmasın geçen iki yıl bu takım ligin en az gol yiyen takımıydı bu yıl attığımızın iki katını yemişiz içimiz yanıyor lütfen bu kötü gidişe bir dur diyin.bıliyorum dere geçerken at değiştirilmez ama korkarım bu dere bizi boğacak.Hocanın oynattığı sistemi bilen varsa söylesin kadromuz geçen yıldan daha iyi yağ var un var helvayı yapacak ustayı vakit geçmeden bulun lütfen kik yıldır arkamıza yaslsnıp gururlaseyrediyorduk bu sene her maç ölüp ölüp diriliyorz.Bursadan üç maçta 10 gol yemişiz 15 maçta 10 puan alan bir hocayı dünyanıın neresinde tutarlar allah aşkına NEŞTERİ vurun vakit geçmeden Allah aşkıa
alpgok58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda alpgok58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.02.2010, 23:44   #26
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

AYIPTIR GÜNAHTIR.. ŞU AN OKUYORUM HAYRETLER İÇİNDEYİM. SANKİ MUHSİN HOCA TAKIMI BU HALE SOKTU. TOPLAMA TAKIMI MUHSİN HOCA OLUŞTURDU.. GEÇEN YIL Kİ KADROYU MUHSİN HOCA BOZDU. MUHSİN HOCA ATEŞTEN GÖMLEGİ GİYDİ BEYLER KÜME DÜŞMENİN EN BÜYÜK ADAYI OLARAK GÖSTERİLEN TAKIMIN BAŞINA GELDİ. MECUNUN BAŞKANI COK SEVERİM AMA BU BAŞARISIZLIKTA KADROYU BU HALE GETİREN ESKİ HOCA SIFATLI ŞAHSIN OLDUGU KADAR YÖNETİMİNDE PAYI VAR.. BU KADAR RUHSUZ TOP OYNAYAN FUTBOLCULARINDA PAYI VAR.. BANA KİMİN SUÇU YOK DERSENİZ MUHSİN HOCANIN YOK DERİM. BU ÇAKMA KADROYLA GİDİP ANKARAGÜCÜNÜ YENMEK MANİSAYI YENMEK DİYARBAKIRA ORDA YENİLMEMEK ESKİŞEHİRİ YENMEK KOLAY İŞ DEGİL BEYLER. AKLINIZDAN CIKARIN GEÇEN YILI O BAŞARILARI SİLİN ATIN.. ÇÜNKÜ O TAKIMI SİLİP ATTI ZAMANINDA ATAN. FUTBOLCULAR ŞUT ÇEKMİYORMUS NE YAPACAK CIKIP HOCA MI ÇEKECEK ŞUTU..
YADA HOCA MI BİNDİRECEK KANATLARDAN.. CİHAN YILMAZ İLK YARIDA ŞUT ATTI HOCA ALKIŞLIYODU.. DEMEK Kİ O DA İSTİYOR YOKLAMALARINI. MAÇA MÜDAHALE ETMEME KONUSUNA GELİNCE KİMLE MÜDAHALE EDECEK MAÇA? YEDEKDE KİM VAR SKORU DEGİŞTİRECEK KAMANAN MI? AGBETU MU? BU ADAMLAR BU YIL Kİ FUTBOLUYLA KÜÇÜK MAÇLARIN BÜYÜK ADAMI OLUR BURSA GİBİ DİRİ Bİ TAKIMA KARŞI ADIM BİLE ATAMAZLAR... BİZİM RAKİBİMİZ NE BURSA NE TRABZON NE FENER BİZİM MAÇLARIMIZ MANSİAYLA ANKARAGÜCÜYLE DİYARBAKIRLA DENİZLİYLE HATTA KASIMPAŞAYLA.. PEKİ HOCA BUNLARIN HANGİSİNE KAYBETTİ ?? BAZILARI GELMİS KEİTA YI NEDEN CIKARDI DİYOR.. SARI KARTI VARDI 2. Yİ GÖRMESİN DİYE OLABİLİR Mİ?? HAFTAYA OYNANACAK İSTANBUL MAÇI DAHA HAYATİ Bİ MAÇ DİYE OLABİLİR Mİ? BEN BU YIL FUTBOL BEKLEMİYORUM KARDEŞİM.. HE İLLA BİRİNİ ELEŞTİRECEKSENİZ.. BUYRUN BÜLENT EFENDİYE ANLATIN DERDİNİZİ YA DA YETKİLERİ FULL BU ADAMA VEREN YÖNETİMİ ELEŞTİRİN.. SONRA TOPCULARA Bİ SORUN NASIL BU KADAR KANSIZ TOP OYNUYOSUNUZ DİYE... HE EN SON MU EN SONDA MUHSİN HOCAYA SORABİLİRSİNİZ BELKİ..
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 85200258'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2010, 23:56   #27
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sibur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sevgili izmirli kardeşim: tesbitlerinden dolayı kutluyor ve aynen katılıyorum.ancak bu takım taraftarı taratarlığını bilmedikçe (sebebi devamında açıktır) fikret ünsal gibi yöneticiler bu yönetimde oldukça gelen hoca gideni aratmıştır..bu çok açık aşikardır.eğer bu tezahürat yapmayı bilmeyen taraftar takımın basındaki hocayı yuhlamasaydı,bazı anormal yöneticiler hoca için abuk sabuk konusmasaydı BÜLENT UYGUN bu takımı toplayacak ve matematiksel olarak şuan tam 10 sırada olacaktık.peki ne odu ? daha düne kadar süper lige çıkartmış sivasın artık istesede birdaha yasayamayacağı futbol zevkini 3 sezon üst üste bizlere izlettiren bir hocayı 5 -6 maç kaybettiği için yuhalayıp kalbini kırıp gönderilmesine ya da istifa etmesine mecbur bırakılırsa bu yasananlara ve dahası YASANACAKLARA kimse üzülmesin...geldiği günden itibaren nezaket,kibarlık,ve suskunluk tiplemesi olan bir hoca bize ne kadar yaralı olduki veya olacakki?biz ırçın,saldırgan,izmrli yiğidonun dediği gibi ıssıran bır futbol isteyen bir taraftarız.ve böylede bir takım bekledik tüm sezon boyunca ama olmadı olmayacak...ACI GERÇEK : dostlar kimse birbirini kandırmasın işte gerçek:
SİVASSPORUMUZ bi daha ki hafta veya olmadı bi sonraki hafta tamamen iflas bayrağını çekmiş lige elveda sarkılarını söylemeye başlayacaktır..
bir denizlispor gibi olamadık,
bu arada helal olsun yönetime baskana elde avuçta ne varsa sattılar.sezon sonunda sözleşmeleri bitecek futbolcular bile şimdiden gizli gizli kendini baska kuluplere pazarlıyorlar.UYAN EYYY TARAFTAR YARIN GEÇ OLMADAN.....
HAKLISIN KARDEŞ HOCA DAGITTI GEÇEN YIL ŞAMPİYONLUAGA GİDEN TAKIMI 8 HAFTADA 4 PUANI YİNE MUHSİN HOCA TOPLADI. YA DA ŞAMPİYONLAR LİGİNDE MÜCADELE EDECEK TAKIMA TOPCU GETİREMEDİ MUHSİN HOCA.. BÜLENT TE KÜME DÜŞMEMEYE OYNAYAN TAKIMA PREMİER LİGİNDEN AFRİKA MİLLİ TAKIMINDAN TOPCU GETİRDİ. YA DA MUHSİN HOCA LORANT'IN SİSTEMİNDE TAKIMI OYNATARAK BAŞARI KAZANDI VE EN ZOR ANDA TAKIMI KOYUP MUHSİN HOCA KAÇTI.. DOGRU DOGRU BÜTÜN SUÇLU MUHSİN HOCA...
VURUN ABALIYA...
YALNIZ GEÇEN YILKİ BAŞARILAR FULL BÜLENTİN AMA BU SENE Kİ BAŞARISIZLIK TAMAMEN YÖNETİMİN. HELAL OLSUN SANA.. BENCE ÖNCE TARAFTAR OLMAYI SEN ÖGREN. KARAKTERLİ DÜZGÜN Bİ HOCAMIZ VAR ZOR ZAMANDA KOYUP KAÇMA GİBİ Bİ HUYU DA YOK... SEN TARAFTARSAN EVET BEN TARAFTAR DEGİLİM..
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 85200258'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.02.2010, 00:29   #28
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
85200258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
AYIPTIR GÜNAHTIR.. ŞU AN OKUYORUM HAYRETLER İÇİNDEYİM. SANKİ MUHSİN HOCA TAKIMI BU HALE SOKTU. TOPLAMA TAKIMI MUHSİN HOCA OLUŞTURDU.. GEÇEN YIL Kİ KADROYU MUHSİN HOCA BOZDU. MUHSİN HOCA ATEŞTEN GÖMLEGİ GİYDİ BEYLER KÜME DÜŞMENİN EN BÜYÜK ADAYI OLARAK GÖSTERİLEN TAKIMIN BAŞINA GELDİ. MECUNUN BAŞKANI COK SEVERİM AMA BU BAŞARISIZLIKTA KADROYU BU HALE GETİREN ESKİ HOCA SIFATLI ŞAHSIN OLDUGU KADAR YÖNETİMİNDE PAYI VAR.. BU KADAR RUHSUZ TOP OYNAYAN FUTBOLCULARINDA PAYI VAR.. BANA KİMİN SUÇU YOK DERSENİZ MUHSİN HOCANIN YOK DERİM. BU ÇAKMA KADROYLA GİDİP ANKARAGÜCÜNÜ YENMEK MANİSAYI YENMEK DİYARBAKIRA ORDA YENİLMEMEK ESKİŞEHİRİ YENMEK KOLAY İŞ DEGİL BEYLER. AKLINIZDAN CIKARIN GEÇEN YILI O BAŞARILARI SİLİN ATIN.. ÇÜNKÜ O TAKIMI SİLİP ATTI ZAMANINDA ATAN. FUTBOLCULAR ŞUT ÇEKMİYORMUS NE YAPACAK CIKIP HOCA MI ÇEKECEK ŞUTU..
YADA HOCA MI BİNDİRECEK KANATLARDAN.. CİHAN YILMAZ İLK YARIDA ŞUT ATTI HOCA ALKIŞLIYODU.. DEMEK Kİ O DA İSTİYOR YOKLAMALARINI. MAÇA MÜDAHALE ETMEME KONUSUNA GELİNCE KİMLE MÜDAHALE EDECEK MAÇA? YEDEKDE KİM VAR SKORU DEGİŞTİRECEK KAMANAN MI? AGBETU MU? BU ADAMLAR BU YIL Kİ FUTBOLUYLA KÜÇÜK MAÇLARIN BÜYÜK ADAMI OLUR BURSA GİBİ DİRİ Bİ TAKIMA KARŞI ADIM BİLE ATAMAZLAR... BİZİM RAKİBİMİZ NE BURSA NE TRABZON NE FENER BİZİM MAÇLARIMIZ MANSİAYLA ANKARAGÜCÜYLE DİYARBAKIRLA DENİZLİYLE HATTA KASIMPAŞAYLA.. PEKİ HOCA BUNLARIN HANGİSİNE KAYBETTİ ?? BAZILARI GELMİS KEİTA YI NEDEN CIKARDI DİYOR.. SARI KARTI VARDI 2. Yİ GÖRMESİN DİYE OLABİLİR Mİ?? HAFTAYA OYNANACAK İSTANBUL MAÇI DAHA HAYATİ Bİ MAÇ DİYE OLABİLİR Mİ? BEN BU YIL FUTBOL BEKLEMİYORUM KARDEŞİM.. HE İLLA BİRİNİ ELEŞTİRECEKSENİZ.. BUYRUN BÜLENT EFENDİYE ANLATIN DERDİNİZİ YA DA YETKİLERİ FULL BU ADAMA VEREN YÖNETİMİ ELEŞTİRİN.. SONRA TOPCULARA Bİ SORUN NASIL BU KADAR KANSIZ TOP OYNUYOSUNUZ DİYE... HE EN SON MU EN SONDA MUHSİN HOCAYA SORABİLİRSİNİZ BELKİ..
ne yani bizim kadromuz bir toplama kasimpasadan kötü bir süperlig tecrübesi olmayan 10-12 oyuncuyla oynayan manisadan kötü bir antalyadan kötü eskisehirden kötü yalniz hocamz müthis oldugu icin 24 puan topladik öylemi?bakiniz takim dagildi falan hepsi hikaye bu takimda sedat milli mehmet yildiz milli hayrettin ugur kavuk milli ferhat bikmaz ümit milli sizler hala bazilarina olan kininiz yüzünden muhisn hocanin yanlislarini savunun durun.mustafa denizlide ligin ilk haftalarinda sifir cekmisti ama bakin bugün besiktas gene her zamanki yerinde biz ligin ilk baslarinda sampiyonlar ligi icin hayal kurdugumuzdan suanki yerimizi kabul edemiyoruz.evet bülent hoca gitti yaptiklariyla yapamdiklariyla o devir suan icin kapandi.
muhsin hoca cok iyi insan futbolculara cok iyi yaklastigi kesin futbol tespitleride dogru ama sadece mactan sonraki tespitleri mactan önce nasil oluyorsa hic isabetli tespit yapamiyor hele mac esnasinda sadece kulubede bos bos bakinmaktan baska bisey yapamiyor benim gördügüm muhisin hoca bir lider degil takimda hic bir etkisi yok birde hala türkiyeyi tanimiyor oyuncularin ne yapabilecekleri nasil davranacaklarinin farkina bile varabilmis degil.
simdi soruyorum sizlere bu takimdan kimi serbest biraksan rakiplerimiz havada kaparmi kapmazmi?
takimimiz kötü degil bunu anlayin gecen seneki herkesin methiyeler düzdigi bilicayi bu sene herkes yerden yere vuruyor.futbolda dün yoktur her gidenin arkasindan aglamak büyüklüge yakismaz.
giden önemli 3-4 oyuncuyla takim performansi düsebilir ama dibe vurmaz.
sivaslinin istedigi söyle sirtini yaslayip aha be söyle mac olmali bugünde 3 puani rahatlikla aldik diyecegi maclar olmali bunu istemek ve elindeki bu kadroyla bunlari yapmak ta muhsin hocanin görevi.19 mac oynamis transfer dönemi gecirmis devre arasi yapmis kac defa ligde ara yakalamis hocanin elestirilmesi kadar dogal bisey yoktur 19 macta takima her 2 macta bir özellik katsa bu takim suana bulundugu yerin cok cok daha üzerinde olurdu.
takimin kazandigi maclari gözünüzün önüne getirin eskisehir hava sartlari rakip eksik zor ser ankaragücü maci baki saolsun son saniye kendi kalesine kasimpasa allah onlardan razi olsun ondada kendi kalesine tarsus kupa maci giresun kupa maci denizli özdenin vurusu gol olsa ve manisa maci adamlar biraz becerikli ve sansli degiller golcüleri sahada yok.
bu alina puanlarin nasil maclar oldugu hatirlayin ondan sonra yorum yapin.
kaybettiklerimiz konusursak zaten unumuzu elemis elegimizi asmis vaziyetteyiz.
ha sunuda unutmamak lazim bu takim ligden düsmez ister muhsin hoca olsun ister ali olsun bu takim her sekilde ligde kalir ama bizler gelecek sene icingüzel hayaller kuramayiz.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigido yakup'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.02.2010, 00:57   #29
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Hepimizin içi yanıyor hepimiz gülemez olduk. Artık ne olacak halimiz diye düşüne düşüne kafayı yiyeceğiz. Artık ligin sonu gelse de ne olacaksa olsa yerimizi bilsek diye düşünüyorum şahsım adına. Bazı arkadaşlarımız demiş ki Kasımpaşa'dan da mı kötüyüz? Diyarbakır'dan da mı kötüyüz? Evet arkadaşlar konuyu açan gardaşımızın da dediği gibi "KRAL ÇIPLAK" ve biz şu anda ligin en kötü takımıyız. Oynanan oyunlara bakarak ligden düşmeyi hak eden tek takımız. Bunun için hocayı suçlayabilir miyiz? Evet suçlayabiliriz ama tamamen suçu hocaya atmak vicdansızlık olur. Evet 19 maç olmuş ve ortada bir oyun yok. Ne oynadığımız ne yaptığımız belli değil. Sahada ruhsuz, isteksiz oyun oynamayı unutmuş futbolcular "güruhu" dolanıp duruyor. Düşünün bel bağladığımız kurtarıcı dediğimiz Mehmet YILDIZ ımız bile ruhsuz bir şekilde dolanıyor sahada. Her seferinde taraftarı suçlardık böyle taraftarlık mı olur derdik bu sene taraftara da suç bulamıyorum çünkü bu rezil takımı her ne şekilde olursa olsun izlemeye "tahammül ediyor." Eğer suçu paylaştıracaksak
% 50 futbolcular (Ömrümde hiç bir takımda bu kadar ruhsuz futbolcular görmedim)
% 25 yönetim(Sezon öncesi yapılan yanlışlıklara kör baktıkları için)
% 20 hoca (Çöplük halinde aldığı takıma çok fazla etki edemediği için)
% 5 taraftar (Aslında taraftarda suç olduğunu düşünmüyorum ama bir pay biçelim dedim)
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 00:59   #30
Thai
Tecrübeli Yiğido

89 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 Thai FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizim takıma yönetici lazım, Başkan var şükür.....ama tek Başkan herşeye nasıl yetişsin....
Thai isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
gİdİyoruz, nereye

Seçenekler Arama
Stil