Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Digitürk'den 5'er Milyon Dolar
Alt 27.06.2010, 11:31   #51
yiğidogur60
Yeni Yiğido

yiğidogur60 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yiğidogur60 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Digitürk'den 5'er Milyon Dolar

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bol keseden atmak kolay herkes transfer begenmiyor kimi alalım beyler isterseniz messiyi kakayı ronaldinyoyu ......alalım.kaç kuruş verdiniz takımada yönetimi begenmiyorsunuz bravo yani yönetim geregini yapıyor begenmiyen gider yönetime girer o zaman görür kim pinti kim tutumlu. bir maçın gideri sivasspora kaça mal oluyor fikriniz varmı.kulübün masrafları topçuların alacakları nerden geliyor bilen varmı.bir sezon kaç para gelirimiz ne kadar giderimiz var bilen varsa söylesin .tüm gelirimiz lig tv ve federasyondan gelen para başka ha bide meydanda kapalı garajımız var başka bide yönetimin cebinden çıkarıp verdigi paralar .başka varmı yok öyleyse boş boş konuşmanın kimseye faydası yok bekliyecek görecegiz bize düşen sadece kombine almak.gerisi yönetimin işi.
Kardeşim kulüpler taraftardan toplanan paralarlamı dönüyor.ozaman ibb spor hemen ligeden düşsün hangi parayla transfer yapacaklar.para verecek taraftarlarıda yok.!!!!Bu şekilde gidersek ikinci ligdede iyi yönetilen borçsuz bir kulüp oluruz.lig tvden gelen para şimdilik 5 milyon dolar. al iki üç tane kaliteli topçu yok olmaz. beleş lazım!!!! peki nereye gidiyor bu paralar.tamamen soğuttunuz bizi sivasspordan helal olsun yönetimede ve futboldan anlamayan yönetim destekçisi taraftarlara.
yiğidogur60 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.06.2010, 23:00   #52
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yiğidogur60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeşim kulüpler taraftardan toplanan paralarlamı dönüyor.ozaman ibb spor hemen ligeden düşsün hangi parayla transfer yapacaklar.para verecek taraftarlarıda yok.!!!!Bu şekilde gidersek ikinci ligdede iyi yönetilen borçsuz bir kulüp oluruz.lig tvden gelen para şimdilik 5 milyon dolar. al iki üç tane kaliteli topçu yok olmaz. beleş lazım!!!! peki nereye gidiyor bu paralar.tamamen soğuttunuz bizi sivasspordan helal olsun yönetimede ve futboldan anlamayan yönetim destekçisi taraftarlara.
Kardeş kimse kimsenin durduk yere destekçisi olmuyor. Mecnun başkanın kuübe verdikleri ortada. Kayserispor Kadir Has'ın yaptırdıgı stadda oynuyor. Kayserissporun kasasından dogru dürüst para bile çıkmadı. Bizim ikinci ligde amatör takım seviyesinde olan tesislerimiz simdi 4 büyüklerin antreman tesisleriyle yarısacak gücte. Türkiyenin ilk ve tek alttan ısıtmalı sistemi yapıldı ve bunun için devletten 5 kuruş yardım almadık. Ama bak büyük denilen Galatsaray'ın stadını Toki yapıyor. Galatsaray stadı beleş yaptırmanın yanında genelde boşta kalan oyuncuları alıyor. Birkaç örnek veriyim Serdar özkan, Çaglar , Ali turan.. O gelen 5 milyon Euro emin ol bu kulubün giderlerinde kullanılıyordur. Yok sistem senin dedigin gibiyse geliri Sivassporun en az 5 katı olan galatasaray yönetiminin alayı paraları yiyor.. Cunku adamlar ne stada para harcıyor ne tesise. eldeki mevcut topcular amme hizmetine oynamıyo takımda onlara alacagı ödeniyo tesis yapılıyo stad modernize ediliyor . Siz birde diyosunuz ki Biz alalım Quarezma'yı ne bereketli 5 milyon euroymus bu
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: En Düzgün Yönetilen Kulüp SİVASSPOR
Alt 27.06.2010, 23:17   #53
sivaslihakan
Usta Yiğido

sivaslihakan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslihakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: En Düzgün Yönetilen Kulüp SİVASSPOR

kombineler aciklanir cok pahali diye kimse almaz bilet fiyatlari aciklanir 5 tl cok pahali diye yanip tutusuruz beles girmenin yollarini arariz ama is transfere gelince neden transfer yapilmiyor yönetim hic transfer yapamiyor falan filan
sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.06.2010, 23:27   #54
sivastatlıbelam
Usta Yiğido

sivastatlıbelam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 sivastatlıbelam FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

DOĞRU OLUMSUZ OLMAK İSTEMİYORUM DOSTLARIM AMA parasıyla rezil olan tek klüp de biziiz malesf.
sivastatlıbelam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.06.2010, 23:28   #55
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
svsli585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardaş nerden gelir geldiğini sayıyım mı
1- şampiyonlar ligine katıldığımız için aldığımız para
2- taraftardan yardım yardım diye kontör topladılar 3-4 milyondan fazla
3- her sene digitürk ten aldığımız paralar.
4- satılan maç biletleri.
Hepsini geçtim tamam borcuda olabilir onada lafım yok adam akıllı gs den fb den bjk den 1-2 oyuncu getirsek bu kadar gelirden neyimiz eksilir ki her kulübün borcu var. Şunuda ekleyim bu seneki transferler önceki senelere göre daha iyi ama en az 1 tane kaliteli oyuncu almamız lazım. hep 2. ligden oyuncu alıyoruz bu böyle yürümez bunu sende bende çok iyi biliyoruz.

Kardeş 1.gelirin yanlış olmuş şampiyonlar ligine katılamadık. Yani ordan bi gelir elde edemedik. Diger söylediklerin Dijitürk geliri hariç 3 lig takımlarında da var o kadar gelir. Türkiyenin en ucuz bilet satan kulüplerinin başında sivasspor. bilet 5 yerine 10 lira olunca seyirci sayısı azalıyor. Ya arkadaş hiç mi anlamıyosunuz bu kulübün giderleri oldugunu. Yasin çakmak fenerden geldi geçen sene nerdeyse her maçta küfür yedi. Cihan yılmaz 2.ligden geldi takımın en iyi futbolcusu oldu. Zlatan İbrahimovic direk barca'da degildi. onunda geçmişi var amatör liglere kadar dayanan. Basamak basamak ilerlenir. Alabiliyorsak 2.ligin en iyi topcularıyla bi kadro yapalım. Bakalım ligin neresinde oluyoruz.

Unutmayın ki şampiyonluga oynayan kadrodaki sezer,ibrahim,mehmet yıldız,musa aydın,herve Tum, murat sözgelmez.... bunların hiçbirini biz bjk gs veya fb den almadık. hepsi vasat takımlardan geldi hatta ibrahim dagaşan sezer badur geldikleri takımın yedekleriydi.. Bilmem anlatabiliyor muyum?
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.06.2010, 07:41   #56
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 828 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bol keseden atmak kolay herkes transfer begenmiyor kimi alalım beyler isterseniz messiyi kakayı ronaldinyoyu ......alalım.kaç kuruş verdiniz takımada yönetimi begenmiyorsunuz bravo yani yönetim geregini yapıyor begenmiyen gider yönetime girer o zaman görür kim pinti kim tutumlu. bir maçın gideri sivasspora kaça mal oluyor fikriniz varmı.kulübün masrafları topçuların alacakları nerden geliyor bilen varmı.bir sezon kaç para gelirimiz ne kadar giderimiz var bilen varsa söylesin .tüm gelirimiz lig tv ve federasyondan gelen para başka ha bide meydanda kapalı garajımız var başka bide yönetimin cebinden çıkarıp verdigi paralar .başka varmı yok öyleyse boş boş konuşmanın kimseye faydası yok bekliyecek görecegiz bize düşen sadece kombine almak.gerisi yönetimin işi.
gardaş haklısında yönetimde bir zahmet vatandaşı aydınlatsın. yönetim gerçekten sivasspora para hibe ediyormu yopksa sivasspor üzerinden nemalanan birileri varmı. vatandaş bunları bilmiyorki. ben mecnun başkan için konuşmuyorum o iyi birisi ve duruşu bile sivasspora yakışan birisi. ancak diğer yöneticilerin ellerini ceplerine soktuklarına inanmıyorum şahsen. çoğunuda tanıyorum. insanların karşı çıktıkları belkide bu. b,irisi çıksa hesaplar konuısunda bir açıklama yapsa belki daha iyi olacak gerçeği bilmek sivaslının hakkı.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.06.2010, 09:30   #57
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

her kulüpde nemalanan birileri vardır yoksa kimse babasının hayrına yönetici olmaz elbet bir çıkarı vardır ki kulüp yöneticisi olmuştur o kadar çok kendine güvenen yönetici varsa çıksın aslanlar gibi ben burda sivassporun başarılı olması için yönetici oldum 5 kuruş menfeatim yoktur desin
Alt 30.06.2010, 22:31   #58
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Başkana sözüm yok ta Allah için bana Sivasspor yöneticisi şerefini taşıyan bir tane yönetici gösterebilir misiniz? Ben i göremiyorum acaba?
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.07.2010, 08:13   #59
ÇEÇEN İBO58
Acemi Yiğido

ÇEÇEN İBO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 ÇEÇEN İBO58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Kulup güzel yönetiliyor olabilir ama
taraftar olarakta transferde kaliteli topcu transferini beklemek hakkımız
ÇEÇEN İBO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
5er, digitürkden, dolar, düzgün, kulüp, milyon, sİvasspor, yönetilen

Seçenekler Arama
Stil