Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 12.02.2011, 18:03   #11
AYIBOAN
Acemi Yiğido

AYIBOAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 AYIBOAN FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

Maçta göze çarpanlar : DEFANSIN BEN YOKUM DİYE BAĞIRMASI

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : BİDE DEFANS OLSA

Maçın Yıldızı Kimdi : GROSİCKİ + KORCAN

Maçın en kötüsü kimdi : KOMPLE DEFANS

Maçta göze çarpanlar : PES ETMEYEN TAKIM OLMAMIZ

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : İYİ YOLDAYIZ

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : DAHA NE YAPSIN

ELİNDEKİLERLE EN İİSİNİ YAPITOR
Alt 12.02.2011, 18:03   #12
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Maçta göze çarpanlar : uğur kavuk ziya sizden futbolcu olursa bend ebelediye başkanı olurum kesin.umutlarım daha da arttı.

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : genel görüşüm 5 gol atsak 6 yı kesin yerdik eminim.

Maçın Yıldızı Kimdi : grosickiydi keşke son anlardaki karşı karşıya kaldığı pozisyonu kaçırmasaydı belki 1 puan almıştık.

Maçın en kötüsü kimdi : uğur kavuk ************ daha bişey demiyorum.

Maçta göze çarpanlar : grosicki mehmet yıldız korcan kadir iyi oynadılar.

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : sivasspor bundan sonra böyle devam eder hep süper oynar ya kaybeder ya berabere kalır en fazla oda.isteidği kadar iyi oynasın sivas kazanamaz çünkü bu kadar basit golü halı saha maçalrında bile yemiyoruz herhalde.

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : hamleleri doğru ama başladığı akdro yanlıştı özellikle defans.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.02.2011, 18:04   #13
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Bucaspora benziyoruz şu an onların da defans kötü ilerisi fena değil başabaş küme düşmeme mücadelesi olur
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.02.2011, 18:04   #14
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Sonuc ortada gecmis olsun. Baskana düstü Tas gibi Takim kurmak degil ayakta tutmak önemli, her ihtimale karsi bu sonuclara Pozitif yaklasanlara birtek sözüm var daha nereye kadar sabir?
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.02.2011, 18:04   #15
burakpaşa
Yiğido

burakpaşa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 burakpaşa COK SEVILEN BIR KISIburakpaşa COK SEVILEN BIR KISIburakpaşa COK SEVILEN BIR KISI

Maçta göze çarpanlar : defans berbat

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : acil defansa revizyon gerek

Maçın Yıldızı Kimdi :kamil g.
Maçın en kötüsü kimdi : enaromo

Maçta göze çarpanlar : gayretliydik fakat şanssızdık

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : maça şok bir golle başladık, ne olduğunu anlayamadan 60 dakika gol kovaladık. onca emek vererek attığımız gollere bedavadan emeksiz, bizim basit hatalarımızla cevap yedik herseferinde. defans çok kötüydü. diallo nerde. hayrettin neden stoper oynuyor. eneromo ve mehmet ikilisi ile neden başlanıyor. ziya hoca oyunu iyi okuyamadı. defansa bir türlü önlem alamadı ve maalesef 3 puan alabileceğimiz maçtan yine elimiz boş döndük. hakem ise bu hafta iyi maç yönetti
burakpaşa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda burakpaşa'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.02.2011, 18:04   #16
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

ben hayatımda böyle kötü bi defans anlayışı görmedim maçın yıldızı KAMİL GROSİCKİ offffffffff offfffffffff nedir bu şanssızlık allahım neden hep biz üzülüyoruz neden !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.02.2011, 18:04   #17
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

attıgımız gollerde pozisyon değil hazırlanmıs bile değil 3 tanede az yedik 3.2 skor agzımızada cok gozumuzede cok attıgımız 2 gol yıkıldım çıldıracam bu takım beni çıldırttı kafayı yedirdi
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.02.2011, 18:05   #18
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

ben hayal kırıklığı yaşıyorum sürekli. bir takım düşününki en çok puana ihtiyacı olduğu bir maçta ilk dakikada gol yiyor. bir takım düşününki gol attıktan 9 saniye sonra gol yiyor. bir takım düşününki değiştirdiği futbolcunun hataları yüzünden gol yiyor. bir takım düşününki sahipsiz. ben artık bu takımı izlemek istemiyorum. ben artık soğudum. üzülmekten kırılmaktan nerdeyse kalp krizi geçireceğim. demekki olmayınca olmuyor. istikamet gözüktü. avucumuza kadar gelen şansları değerleniremiruz gücümüz yetmiyor. hocamızda elinden geleni yapıyor ama oda aciz kalıyor. demekki onunda yapacak bişeyi yok. oda hazin sonumuza seyirci kalacak. ben bir daha yorum yazmayacağım. sonu belli olan filmide izlemek istemiyorum. bank asyada görüşmek dileğiyle..
birde hayrettinden stoper yapmak kimin fikriydi onu merak ediyorum. defans kötü orta saha yok nasıl maç kazanacak bu takım. elveda sivas. en azından düşecek olsanda trabzonu yenip düşseydin. en çok bu ağırıma gitti.
Alt 12.02.2011, 18:05   #19
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

biz eğer bu sene kalırsak şükür edelim süper ligin en kötü defansı bizde abdurrahman dön arrtık kurtar bizi
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.02.2011, 18:07   #20
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

bence hayrettine haksızlık etmeyin adam sol bek ama defanstada oynayabildiği kadar oynamaya çalıştı daha fazlasını zaten yapamazdı.bence asıl suç uğur kavuktaydı tüm topları kaybetti 3 golüde opnun yüzündne yedik.hem ofsayıtı bozuyor hm yavaş kalıyor hemde topu kaptırıyor.maçın m.lı uğur kavuktu o olmasa belki kazanmıştık bence.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bizler, değerlendirelim, figüran, maçı, mİyİz, savunman, yoksa

Seçenekler Arama
Stil