Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetimden Hakem Tepkisi
Alt 30.04.2012, 21:09   #11
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Yönetimden Hakem Tepkisi

Bundan sonra hakeme tepki verilse ne verilmese ne sezon bitmişş. Bu şerefisizn yyaptığı bir değil 5 değill her defasına aynı hatları gstere göster yaptı ve yinede bizim maça verdiler. Yönetimden birtanesi çok ağır konuşacak ne oalcak 1 ayda sahlara girmesinlerr. Baklım ozman bir daha yapıyorlarmıı.
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.04.2012, 21:11   #12
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

nihayet sivasspor maçlarında bu hakemin yaptığı şerefsizce yaptığı yönetime bir tepki geldi.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.04.2012, 21:13   #13
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 946 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu Trabzon'dan ve Trabzonlulardan nefret ediyorum. Benim gözümde Ahmet Türk, Hatip Dicle, Leyla Zana, Selahattin Demirtaş gibi isimler bu Trabzonlu piç sürüsünden daha fazla bana yakın, daha fazla insancıl daha fazla anlaşılabilir insanlardır.

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda BOUN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.04.2012, 21:22   #14
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu Trabzon'dan ve Trabzonlulardan nefret ediyorum. Benim gözümde Ahmet Türk, Hatip Dicle, Leyla Zana, Selahattin Demirtaş gibi isimler bu Trabzonlu piç sürüsünden daha fazla bana yakın, daha fazla insancıl daha fazla anlaşılabilir insanlardır.
nedemek istediğini gayet iyi anlıyorum kardeşde bu saydığın kişilerde insanlıktan adamlıktan TÜRK lükten zerre kadar nasiplenememiş yaraTIKlar ben hem bu hamsilerden hemde şehitlerimizin cenazesi üzerinde tepinen bu adi yaratıkların ve aynı zihniyete mensup diğer yaratıkların hepsinden nefret ediyorum al birini vur öbürüne hepsi TÜRK lükten insanlıktan zerre kadar nasiplenmemiş adi mahlugatlardır
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.04.2012, 21:23   #15
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 779 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu açıklama en azından içeriği itibariyle haklı bir isyandır...yerinde ve haklı bir tepkidir...malesef trabzon bölgesi hakemleri, adeta sırtlarında trabzonspor forması ile sahaya çıkıyorlar...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.04.2012, 21:40   #16
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tebrik ve teşekkür ediyorum.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.04.2012, 22:07   #17
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Trabzon bölgesinden üst klasman hakemi zaten iki tane. Barış Şimşek ve Abdullah Yılmaz. Burada Sivasspor yönetiminin 'Trabzon bölgesinden hakem istemiyoruz' sözünü ağır buldum. İsim zikrederek şu şu hakemleri istemiyoruz,nedenleri şunlardır,işte kurallar,işte maç görüntüleri,buyrun denip bir dosya halinde federasyona sunulur. Ama, bütün Trabzon bölgesini töhmet altında bırakmayalım. Burada kastedilen tüm Trabzon değil iki dengesizdir.
Mesela,Kuddusi de bu yıl maçlarımızda aynı kötü performansları gösterdi, öyleyse 'Antalya bölgesi' hakemlerini istemiyoruz mu diyeceğiz.
Özetle,yönetimin yapması gereken özellikle bu üç hakemin toplamda 6-7 maçımızda aleyhimize çok ağır kararlar verdiklerini,bunların süreklilik arzettiğini ve takımımızın 10-12 puanına malolduklarını bir raporla yetkili yerlere bildirmektir.
Camiaları düşman edinerek yükselemeyiz. Elmayla armutu ayıralım.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.04.2012, 22:20   #18
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Uğranılan haksızlıklara karşı sessiz kalmak çok moral bozucuydu.Hele şükür birileri SİVASSPOR başkanı olduğunu hatırladı.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda şarkışla 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.04.2012, 22:36   #19
bulentt07
Yiğido

bulentt07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 bulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISI

Biz hep vatan millet duygusuyla Trabzonluların hayatın her alanındakı acıkca düsmanca kinli tavırlarını görmezden geldik.Mesela Bakanın Sivası satsak bu kadar etmez Mesela Hakemlerin her macımızda kasti kararları mesela Trabzonlu tv yorumcuların Sivasın sampiyonluga oynarken görmezden gelmesi Tüm internet sitelerinde her mac sonrası Tüm Trabzonluların aralıksız yıllardır düşmanca yorumları avrupa maclarımızda dahil bunu sürdürmeleri.Ben kendi adıma Trabzonu kendimi Tümüyle Özel bir yere koyuyorum Türkiye bir yana Trabzon bir yana.Artık yaptıklarına misliyle cevap vermenin vakti geldi.Sivası kücümseyenlere haddini bildirelim lütfen.
bulentt07 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda bulentt07'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.04.2012, 23:52   #20
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

hele şükür yönetimden bir tepki geldi...artık hakikaten bu tsli hakem ve taraftar bozuntuları haddini aştı..bu saaten sonra her alanda düşmanımızsınız vesselam!!!

Etiketler
hakem, tepkisi, yönetimden

Seçenekler Arama
Stil