Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım
Alt 26.02.2013, 00:27   #11
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım

belki de bugünkü canlı yayın bir milat olabilir..belki de hepimizin beklediği şey buydu..yani görünen görünmeyen şeylerin açıkça dile getirilmesi ve paylaşılmasıydı..belki de hocanın '' Sivassporun başına bir iş geldiğinde; (küme düşmesi halinde) herkes gider memleketlerine ve başka takımlara ama üzülen ve kalanlar ise, Ben, Başkan, Hayrettin ve Ziya olur. '' demesi her şeye bedel oldu... belki de beklediğimiz şey işte bu içten ve damardan bir sözdü, taraftarla küsmek veya ters düşmek değil..işte şu laf bile belki çok şeyi silmeye yetti...her şey bundan sonra daha iyi olur inşallah..
Alt 26.02.2013, 00:33   #12
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Allah'a emanet olun sanli Sivasspor Taraftarlari!

Hep destek tam destek ile son sözüm , kendi memleketimizin Cocugu , kendi memleketimizin abi, kendi memleketimizin , büyügüne saygi duyalim - sahip cikalim.

Evelallah o Türkiye Kupasini da müzemize götürecegiz.

HAYIRLI GECELER!
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 00:33   #13
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Iyi hasda bu arada Ugur´a katlanmak zorundamiyiz.Ugur hususunda geri adim atmadigi gibi ,Piech´e hala olumsuz bakiyor.
Bursa kupa macinda Piech´e sans taniyacagini söyledi bakalim yedek agirlikli kadroda yeterli paslari alabilecekmi.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.02.2013, 00:41   #14
legant
Acemi Yiğido

legant - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 legant FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Valla hocaya çok kızıyordum yok yönetim aldı felan deyip oynatmıyor saniyorduk meger is başka imiş ama rıza hoca konuşmalı bence böyle anlatmalı neler oluyor şeffaflasmali yoksa yanlış anlaşılmalar oluyor malesef. Hoca beni çok duygulandirdi valla Sivasspor U eleştirdiğimiz yönetim ve teknik direktör meger tam özlenen istenen kıvama getirmiş meger. Küme de düşsek arkandayiz hocam helal olsun hakikaten böyle olması da yeter ama çıtayı gecen yıl sen yükselttin o yuZden biraz daha iyisini bekledik senden gönül dosta küser mis Allah razı olsun hepinizden
Alt 26.02.2013, 00:43   #15
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ben programlari izleyemedim ama hocanin dediklerini buraya yazmissiniz ondan hareketle soyluyorum. Cok agır laflar söylemis olabilriz ama hepimiz sivasliyiz bizde takimimizn iyiligini istiyoruz. özellikle son sozleri cok etkileyici ve duygusal olmus. eger bu takimin basina bi is gelrse en cok ben baskan hayrettin ve ziya üzuluruz demis.aksam aksam gozlerim doldu. diger oyuncular belki sadece para icin oynuyorlar ama hayrettin ziya riza hoca ve baskan duygularla. Sivasli olmak ayricalktir.Allah sivasimiza zeval vermesin
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı legolass'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 00:45   #16
Rallim58
Gast

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Iyi hasda bu arada Ugur´a katlanmak zorundamiyiz.Ugur hususunda geri adim atmadigi gibi ,Piech´e hala olumsuz bakiyor.
Bursa kupa macinda Piech´e sans taniyacagini söyledi bakalim yedek agirlikli kadroda yeterli paslari alabilecekmi.
Piech'e Bursa-Sivas kupa karşılaşmasının ilk 11 de yer verip 90 dakika oynatma hesabı yapıyor.

Son 5 dakika da az zamanda çok şey yapmaya çalışan Piech (Pire) 90 dakikada çok şey yapmasını bekliyorum.

Pire, Bursa'da kupa maçında "işte ben buyum" demelidir.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 03:22   #17
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

Hiç kimse dokunulmaz eleştirilmez değildir. Yönetimde teknik heyette futbolcularda taraftarlarda eleştirilir... Bizler de nacizhane doğru bildiklerimizi, bize göre yanlış, hocaya ve yönetime göre doğru olan seyleri eleştiriyoruz, eleştirmeye de devam edeceğiz. Saygı cercevesinde tabiki..

Rıza hocanın hatalarını saysak, sayfalar dolar.. Zaten neden eleştirildiğini herkes biliyor benim kızdığım nokta; yok, hoca mısın? yok, defol git..! filan ne hayrın oldu bu takıma? diye amacını aşan eleştirilerdir..

Rıza hoca bir kere hiçbir takımı düşürmedi aksine hep zirveye oynattı... Denizli'yi tarihinde Avrupa'da oynattı. Küme düşen Eskişehir'i zirveye çıkarttı, Rize'yi ilk 5'e soktu, bunları görmek lazım... Sivasspor küme düşüyordu, hangimizin umudu vardı ligde kalmaya? bu takımı aldığı oyuncularla ligde tuttu. Ertesi sezon en azılı Sivas düşmanları bile Sivassporun futbolunu izlemeye bayıldıklarını anlatıyordu... Buna Hıncal Uluç telegol yorumcuları Erman Toroğlu, Rıdvan Dilmen ve Şansal Büyüka dahil... 1-2 maç hariç yenildiğimiz maçlardan bile keyif alıyorduk... Eeger Avrupaya gidemediysek bunun tek sebebi hakemlerin kastii olarak Sivassporun yoluna taş koymasıdır... Bunu kimse inkar edemez en az 10 milyon € kaybımız oldu. O para kasamıza girse istediğimiz oyuncuları alırdık...

Bu seneye gelince o geçen seneki çoşku, attığımız goller yok. Neredeyse sezona sağ beksiz forvetsiz ortasahasız hatta kalecisiz devam ettiğimiz halde oyuncularımız istediğimiz performansda değil milyon $'lara kurulmuş Bjk'den, FB'den, TS'den, Bursa'dan diğer takımlardan aşağı top oynamıyoruz... Kaybettiğimiz maçları tekrar tekrar izleyin hep kazanabileceğimiz maçlardı. Belki Karabük ve Antalya ve Mersin maçlarında varlık gösteremedik... Diğer maçlarda galibiyeti kaçıran takım hep biz olduk biz neyin tartışmasını yapıyoruz...

Yahu hoca adam gibi değişiklik yapsaydın da hamsileri gole doyursaydın.. FB'ye biraz daha gol attırsaydın.. Kasımpaşa'yı elimizden niye kaçırdık? BJK'yı elimizden hakem aldı biz bunun üzüntüsünü yaşıyoruz... Başkası o stadlarda ayakları titriyor, korner atamadan şut cekemeden çekip giden takımlar var.. Bilmem anlatabiliyor muyum?

Benim tepkim bunları gözardı edip acımasızca eleştiren kardeşlerimedir... El insaf tamam kızdığımız noktalar zaten belli bazı oyuncularda israr etmesi, zamanında oyuncu degiştirmemesi, vs. vs. vs.

Şu aşamada sivassporumuzun olası bir teknik direktör krizini yaşaması doğru değil yabancı hocaymış filan biraz mantıklı olmak lazım lig bitiyor ALLAH korusun 11 de 0 bile çekeriz o çok begendiğiniz Hikmet karaman Konya'nın iliğini bitirdi, Gaziantep'i önce ligde tuttu sonra dibe bırakıp Bursaya kaçtı... Dini imanı para olan bu gibi adamların Sivas'a hayrı dokunmaz... Metin Diyadin diyorlar... Adam hamsi mahsusdan bu takımı küme düşürür... Ertuğrul Sağlam diyorlar... Bu pskolojiyle Bursa'daki kaliteli oyuncularla ne yaptı ki? ne kadarda kötü olsa kendi evladımız... Bu takımı o kurdu o tanıyor çok da kötü top oynamıyoruz... Bu takımın ligde sorun yasayacağını da sanmıyorum... 4 galibiyet bizi rahatlıkla ligde tutar 6-7 galibiyet de bizi Avrupa'ya tasır... Bunu yapacak güç var. bunlar gercekler...

Rıza hocayı bilmem tanımam elini sıkmışlığım yok... Çıkarım yok böyle düşünenleri hoca yalakası diye suçlamanın da anlamı yok... Tek sevdamız SİVASSPOR....

O nedenle tüm kardeşlerimden ricam yensek de yenilsek de; takıma ve hocaya sonuna kadar destek olup, köstek olmamalıyız...
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 04:48   #18
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BU KADAR HAKSIZ ELEŞTİRİLER SONUNDA RIZA HOCA ELBET BİRGÜN BU TAKIMDAN AYRILACAK.
ONU BUGÜN İSTİFAYA DAVET EDENLER 'KEŞKE RIZA HOCA GİTMESEYDİ' DİYECEKLER.
BU KULÜBE SİVASLI BİR TEKNİK ADAMDAN DAHA KİM YÜREĞİNİ VERİRKİ?
VE SONUNDA KENDİSİDE İTİRAF ETMİŞ; HERKES GİDER, SADECE SİVASLILAR KALIR BU KULÜPTE, DİYE.
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Poyrazcan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2013, 08:15   #19
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Hoca ''sel gider kumu kalır'' demek istemiş...

Benim Sayın Rıza Çalımbayın oyun mantalitesi konusunda eleştirilerim olur. Belkide çoğumuzun. Biz Türk insanı olarak duygusal bir yapıya sahibiz. Hemen yelkenlerimiz suya iner. Unutmayın Muhsin hocamızda bunlardan bahsederdi. Lakin biz onun adamlığına söz söylemeyiz söyletmeyiz. Haklıdır sav larında belki ama özellikle Uğur Kavuk konusunda hiç bir zaman yanında olamayacağım. Bizim tek üzüntümüz ''neden'' sorularımızın cevapsız kaldığı ve hala ısrarcı tavır sergilemesiydi. Bizim platformumuz Sivasspor üzerinedir. Eğer başka bir platformda hocamız, oyuncularımız, başkanımıza bir hıyanet olursa da onu koruyacak kişiler de kendi çapımızda bizler oluruz. Doğrusu ile yanlışı ile onlar ''bizimdir'' hiç kimseye dokundurmayız. Lakin yanlışları da söylemek durumundayız. Hocamız kadro olarak seçimlerinde ''Beşiktaş müsabakasında'' yanlışlar yapmıştır ve bunu kabullenmemektedir. Çok rahat kazanacağımız bir karşılaşmayı Uğur inadı ve hakemin eyyamcılığı kreması sayesinde kaybettik. Bizim eleştirimiz budur. Eleştiri doğruyu buldurur diyoruz biz....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 08:44   #20
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 487 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Programı izlemedim, ama şurdaki yorumlara bakarak yorum yazmak istiyorum;

A benim saf duygusal hemşerim. Ne de çabuk gaza geliyorsun. Ne demiş; ben kalırım başkan kalır Hayro ve Ziya kalır.

Başkana - Hayro'ya birşey diyemem de. Rıza Hoca kalır mı kalmaz mı bir analiz yapalım mı?

Daha takım küme düşmeden, daha resmi herhangi bir teklif olmadan dedikodulara kanıp Bjk - bjk diye tutturan Rıza Hoca değil miydi? ben mi yanlış anlıyorum.

Sırf bjk ile flört yaşadığı için ligin başında adam akıllı transfer yapmayan Doğa harikalarını takıma toplayan aynı Rıza hoca mıydı değil miydi?

Grosicki Sivasspor'la olmuyor büyük klübe gitmeli - Ziya Bjk'nin 10 yıllık sol bek sorununu çözer diyen Rıza Hocamıydı ben mi hayaller aleminde yaşıyorum.

Şimdi kimse bizim Sivaslı damarımızı kullanmadan tez zamanda takım içinde adaletli davranacaksa - oyunu taktiksel olarak okuyup müdahalelerde bulunacaksa (teknik direktörlüğü öğrenecekse) - takıma oyunculara yeni hedefler koyabilecekse buyursun devam etsin.
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
çıkalım, hocaya, rıza, sahip

Seçenekler Arama
Stil