Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olursun!
Alt 30.01.2014, 11:05   #1
58Taraftar
Yiğido

87 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 58Taraftar BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olursun!

Buna cevap gelmis

Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olursun!

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos’un Tv58’de katıldığı ve yaklaşık 1,5 saat süren program özellikle ulusal basında(yazılı-görsel) geniş yer buldu. Spor programı olmasına rağmen, Sivas’ın, özelliklede ünlü Kangal köpeklerinin tanıtımında önemli katkı sağladı. Yıllardır Sivas’ta söylenen tek şey vardı “ Sivas ve Sivas’ın sahip olduğu değerler ulusal basında yer almıyor” deniyordu. Sivas ve Sivasspor bu program vesilesiyle bırakın Türk medyasında uluslararası birçok yayın kuruluşu ve ajanslarda yer aldı. Yani, beklide milyon dolarlar ödeyerek yapılamayacak reklam Carlos sayesinde yapıldı, bizlerde buna vesile olduk. Dün öğrendim bir taraftar sitesi bel altından vurmaya çalışılmış ve aklınca benimde yer aldığım bu prorğamı yerden yere vurmuş. Ama şunu itiraf edeyim, sürekli söylediğim bir sözümde ne kadar haklı olduğum, bu taraftar sitesinde yazılanlarla bir kez daha ortaya çıktı. Hep diyorum ya “Sivasspor taraftarı, ne zaman, nerede, nasıl hareket edeceğini bilmiyor” diye bunu bir kez daha gösterdiler. Art niyetli yapıldığı açıkça belli olan eleştirilerin bazılarına baktım da hakikaten çok güldüm. Bu kadar seviyesiz, bu kadar bilinçsiz eleştiri olur mu be! Sapla-saman bir birine karıştırılmış. Adam benimle ilgili eleştirecek bir şey bulamamış “ Benim Carlos’a “ Sivasspor gibi liginde 3.sırada yer alan ve son derece başarılı olan 4 Eylül Belediyespor var, ayrıca A2 takımı da Türkiye’de ilk 8 takım arasına girdi.4 Eylül’ü takip ediyor musunuz, bu konuda ne düşünüyorsunuz?”şeklindeki soruma “ Oğlu 4 Eylül’de oynuyor ya onun için 4 Eylül’ü soruyor” demiş. Ben size şimdi ne diyeyim? Cahil desem,bu cahillikten daha öte bir şey! Art niyetli desem, çok hafif kalır. Daha fazlasını söylemek içinde terbiyem el vermiyor. Ey çokbilmişler! Sivasspor Teknik Direktörüne Sivas’ın profesyonel ligde olan ve son derece başarılı futbol sergileyen 4 Eylül Belediyespor’u ve onun altyapısı olan, şu anda da Türkiye’de 8 takım arasına kalmayı başaran A2 takımını sormanın neresi yanlış! Asıl böyle bir soru sorulmadığı zaman sizin “ Neden Sivas’ın futbolcuları gençleri sorulmuyor?” diye tepki göstermesiniz gerekirken, bu cahilliği yapıyorsunuz. Demidya, hiçbir zaman nerede,nasıl,kime ne tepki göstereceğinizi bilmiyorsunuz,hiçbir zamanda öğrenemeyeceksiniz. Size tavsiyem, bırakın böyle işleri, bırakın gazetecilerin işine burnunuzu sokmayı da kendi işinizi yapın,yani takımınıza destek verin. Böyle abuk-sabuk,sırf eleştirmek için eleştiri yapma yerine deseniz ki “ Carlos’a şuda sorulsaydı,buda gündeme gelseydi” filan.. Ama bu kapasite meselesi, o da ne yazık ki sizlerde yok! Bakın, öyle veya böyle bu proğram vesilesiyle Sivasspor Dünya medyasında yer aldı. Gerçek Sivaslı veya iyi niyetli olsanız sırf bunun için bile teşekkür ederdiniz Son bir hatırlatma, Teknik direktör Roberto Carlos gerek reklam aralarında, gerekse program sonrasında son derece mutlu ve keyifliydi. Sık sık bizlere teşekkür etti. Öyleki, geç saat ve işi olmasına rağmen proğram sonrasında kahve içme isteğine “ Gitmem gerekiyordu, fakat kahve içip gidelim” dedi. Gelen memnun, yapan memnun, ulusal ve Dünya medyası memnun. Peki size ne oluyor???

Abdullah Yiğit / Hürdoğan
58Taraftar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58Taraftar'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olurs
Alt 30.01.2014, 11:29   #2
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olurs

Abdullah abi seni tanır severiz ama eleştiri yapılan konunun başında İsmail Mut'un sorduğu sorular var. Senin yazdığın konu ile ilgili eleştri yapan bir kaç kişi dışında kimse yok, ayrıca senin sorduğun soruda eleştrilecek bir tarafta yok ama ''Senin kaç tane karın var'' demek ne oluyor bide bunu açıklasın İsmail MUT.İnsana en fazla zarar yanındakilerden gelir.
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 11 Kullanıcı YiğidoGençlik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 11:31   #3
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayin Abdullah Yigit,

Aslina bakilirsa sizin yaptiginiz saygisizlik, neden boyle yazi yazdiniz ? Herkes bunlari okusun diye mi ?

Farzet ki o senin dedigin taraftar bir yanlis yapmis, diyelim ki cahillik yapmis.

Ozaman sende bir buyuk olarak o cahilin hatasini kapatman lazim.
Peki sen ne yapiyorsun ? Kocaman yazi yaziyorsun gazeteyi. Ayip etmisin sayin Abdullah YiGiT. Soyadin YiGiT ama gercek Yigit olsan boyle yapmazsin. Mademki bu taraftar sana gore bi yanlis yapti ozaman ozel bir mesaj yazarsin bizim taraftar sitesinden, oyle gazeteye yazilmaz.

Ben kendim roportaji gormedim ama eger ki arkadaslarin yazdigi gibiyse, yani sayin Roberto Carlos’s soruyorsan ki vay kac tane hanimin var diye ozaman roportaji yapan kisiyi kinaman lazim cunku bunlar bi insanin ozel hayatidir ve bunlar sorulmaz.

Saygilar
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 12 Kullanıcı 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 11:41   #4
58hayati
Tecrübeli Yiğido

58hayati - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58hayati isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

İsmail mut katıldığı tüm programlardaki sevyesiz konuşmalarına bir yenisini eklemiştir Abdullah bey.....lütfen sevyeli insanları çıkartın ....
58hayati isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58hayati'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 11:45   #5
xir
Acemi Yiğido

44 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 408 xir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Srt tv de Sayın Necati KARADAĞ bey vardı..Gayet başarılı proğramlar yapıp nispeten profesyonelliğe yakın yayınlar yapıyordu.Ekranlarda görebilirsek memnun oluruz.
xir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı xir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 11:45   #6
ramazan5842
Yiğido

ramazan5842 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

155 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 ramazan5842 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

O konu kilitlenene kadar 40 kişi rahatsızlığını belirtmişse ki kiltlenmese dahada artacaktı-birazda hatayı kendinizde arayın.demekki katılımcıların tavırlarından rahatsızlık duyulmuş.ben şehsen Carlosa kaç karın var,top topla vb.söylemlerden dolayı rahatsız oldum.

"Dün öğrendim bir taraftar sitesi bel altından vurmaya çalışılmış ve aklınca benimde yer aldığım bu prorğamı yerden yere vurmuş."
ayrıca bu söylemide size yakıştıramadım.bir taraftar sitesi dediğiniz Sivasspor.com
sizin yazılarınızı defalarca sitede yayınlayıp yorumcularda yazılarınızı saygıyla yorumluyolar ve
sizi tebrik ediyorlar.öyleki çoğu taraftar ben de dahil sizi sivassporda basın sözcüsü olarak görmek istiyorlardı.Kimsenin sizi bel altından vurduğu yok..bir mesaj için bu durumu genele yaymanın mantığı yok.biraz da sorunu diğer yorumcularınızda arasanız iyi olur.
Alt 30.01.2014, 11:58   #7
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

“Sivasspor taraftarı, ne zaman, nerede, nasıl hareket edeceğini bilmiyor”

Bu söz ile kurunun yanında yaş da yanıyor.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı Yusuf Çevik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 12:02   #8
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

301 Mesajına 609 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 sawyer5892 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

taraftarlari kucuk goren hakaret boyutunda sozler soyleyen kendini ustun goren bu adami sevmiyorum gazeteciyim diye ortada dolaniyor daha elestiriye tahammulu yok ve insanlara saldiriyor yerel bir gazetede iki satir yazmayi da meziyet sanip buyukleniyor yok anlayamazlarmis anlamalarini beklemiyormus ey abdullah yigit sen kimsin goren de Turkiyenin en cok okunan gazetesinin en sevilen kose yazari sanacak. Bunlar benim kendi dusuncelerim program dolayisiyla degil yazdigi bu yazi dolayisiyla elestiriyorum abdullah bey(!) kadar agir konustugumu da dusunmuyorum
sawyer5892 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı sawyer5892'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 12:02   #9
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Prğramın %80 inin güzel olduğunu dünki kapanan konuyada yazmıştım.

Sayın Yiğit günü geceyi kurtarayım derken herzaman olduğu gibi yine taraftarı suçlamış taraftarın canlı izlediği sorulan yanlış soruları eleştirdiğini görmemezlikten gelmiş.

İşin enteresan tarafı dengesiz sorular soran konuklara hiç değinmemiş olması.
Alt 30.01.2014, 12:07   #10
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu taraftar, yorum yaptıkları zaman Ahat Hoca'yı, Mehmet Çimen hocamızı neden eleştirmiyor. Çünkü nerede ne konuşacaklarını biliyorlar .
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı mishka'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
eleştiriyi, icin, komik, olursun, yaparsan, yapmak

Seçenekler Arama
Stil