Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gölge Düşürdüler
Alt 10.02.2014, 17:43   #11
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Gölge Düşürdüler

Bu ugultuyu cikaran gruplarin amaci neydi acaba..! Mantiksizligin da daniskasi
LÜTFEN bu tipler (akli olmayip fikri olanlar).sivasspordan soyutlansin..bnce
Alt 10.02.2014, 18:02   #12
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

"POZİSYON PENALTIYDI"

Hem maçın en çok tartışılan pozisyonu, hem de hakem Yunus Yıldırım ile ilglii görüşlerini açıklayan Başkan Otyakmaz, bu konuda şöyle konuştu:

"Pozisyon izleyen herkesin gördüğü gibi penaltıydı. Bunu kendi futbolcumuz Kadir de dile getirdi. Bizim arzumuz hiç bir tartışmalı pozisyon olmadan maçın 11'e 11 oynanması ve bizim iyi futbolle kazanmamızdı. Ama futbolun içinde bunlar olabiliyor, bizim bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok."

DHA
Tebrikler başkanım şimdiye kadar hiç bir kulüp başkanı kendi alehine olan verilmeyen penaltıyı, evet bu penaltıydı hemde %100 diye mertlik göstermemiştir.İşte dürüstlük bu böyle bir insan şikeye karışabilirmi ?
Basının verilmeyen penaltıyı diline dolamış, peki Sivassporun onlarca penaltısı verilmedi niye böyle bağırmıyordunuz
Egemen'in kıçıyla Aatıfı düşürmesine sarı kart değildi diyorsunuz, peki meyreleş'in Kadire sakatlamak için yaptığı kasıtlı tekme direk kırmızı kartken sarı kart ile geçiştirildi ona niye bir şey demiyorsunuz
Canerin sarı kartı vardı topu eliyle kesti bu hareket de sarı kart 2.sarıdan kırmızı kart görmesi lazımdı hakem görmedi niye buna bir şey demiyorsunuz
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2014, 18:09   #13
elbeylii
Yiğido

106 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeylii BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

başkanların başkanısın kendini bilmezlerinde yaptıkları çook ayıp ama kesinlikle sivassporlu değillerdir yazıklar olsun
elbeylii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2014, 18:37   #14
ressam58
Acemi Yiğido

ressam58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

69 Mesajına 121 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 ressam58 TAM BIR BEYEFENDIressam58 TAM BIR BEYEFENDIressam58 TAM BIR BEYEFENDIressam58 TAM BIR BEYEFENDI

İki üç tane fındık beyinli yüzünden başarımız gölgelenemez...Her maçta slogan atılıyor fazla takılmamak daha iyi bence.
ressam58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2014, 18:48   #15
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
bumin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Başkanım hayatımda Sivaspordan başka hiçbir takıma destek olmadım ve tutmadım ben sivasta olmamama ragmen her karşılaşmada elimden geldiği kadar Sivasa gelip sivassporu izliyorum. Dünkü taraftar tezahüratlarını hiç onaylamasam da o gençlerin üzerine çok gelindiğini düşünüyorum, hatta aziz yıldırıma küfür edildi diye sözde küfüre karşı olan bazı aziz yalakaları kendi taraftarına küfür etmekten çekinmiyor ! ayrıca o şikeyle suçlanan 17 takım daha var neden onlar bu sucu üzerine almıyor ve fenere şikeci diyorda şikeci olmuyor, bizim taraftar deyincemi biz şikeci oluyoruz. Neden aziz yıldırım "gerginlik olmasın diye hiç bir dış sahaya gitmiyorum sivasa geldim çünki sivassporlu yöneticilerle bir diyaloğum var" diyerek başta sizi ve tüm sivassporu zan altına alacak söylemlerde bulunuyor.

Son olarak bu olaylar İnşAllah olumlu bir sonuç doğuracak ve fenerlede köprüleri atmamıza ve kimseyle göbek bağımızın kalmamasına neden olacak diye düşünüyorum

hemen ne diye karşı görüşte olanları aziz şu bu yalakası diye suçluyorsun? nerden biliyorsun koçum? o zaman senin mantığınla ben de sana cevap veriyorum: sen de azizden bu kadar nefret ettiğine göre tam bir gs yalakasısın...laflarını ölç tart sonra konuş..nasıl konuşursan öyle de cevap alırsın bu kadar basit...
Alt 10.02.2014, 19:40   #16
Uğur 58
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Uğur 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=bumin58;898245]Başkanım hayatımda Sivaspordan başka hiçbir takıma destek olmadım ve tutmadım ben sivasta olmamama ragmen her karşılaşmada elimden geldiği kadar Sivasa gelip sivassporu izliyorum. Dünkü taraftar tezahüratlarını hiç onaylamasam da o gençlerin üzerine çok gelindiğini düşünüyorum, hatta aziz yıldırıma küfür edildi diye sözde küfüre karşı olan bazı aziz yalakaları kendi taraftarına küfür etmekten çekinmiyor ! ayrıca o şikeyle suçlanan 17 takım daha var neden onlar bu sucu üzerine almıyor ve fenere şikeci diyorda şikeci olmuyor, bizim taraftar deyincemi biz şikeci oluyoruz. Neden aziz yıldırım "gerginlik olmasın diye hiç bir dış sahaya gitmiyorum sivasa geldim çünki sivassporlu yöneticilerle bir diyaloğum var" diyerek başta sizi ve tüm sivassporu zan altına alacak söylemlerde bulunuyor.

Bende tamamen katılıyorum
Uğur 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Uğur 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 19:50   #17
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Mecnun başkan gelene kadar önceden SİVAS belediye başkanı olan SİVASSPOR kulübü nünde başkanı oluyordu büyüklerimiz daha iyi bilir ama ben öyle hatırlıyorum, elini taşın altına sokan bu yürekli insanlara sahip çıkalım LÜTFEN !!!
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2014, 20:05   #18
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 577 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İnşallah şu deplasman maçlarından puanlar alamama sorununu çözersek ilk 4'te bitirmememiz için bi sıkıntı yok. Es-es ve Kasımpaşa maçları sonucunda ilk 4, en kötü 5. olduğumuz takdirde maçlarımızın üst-üste zorluk seviyesi belli bir seviyeden aşşağıda olacak ideal bir puan kazanma düzeniyle daha da ilk 4 potasından düşmeyiz İnşallah
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2014, 20:57   #19
bumin58
Acemi Yiğido

30 Mesajına 43 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 453 bumin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

hemen ne diye karşı görüşte olanları aziz şu bu yalakası diye suçluyorsun? nerden biliyorsun koçum? o zaman senin mantığınla ben de sana cevap veriyorum: sen de azizden bu kadar nefret ettiğine göre tam bir gs yalakasısın...laflarını ölç tart sonra konuş..nasıl konuşursan öyle de cevap alırsın bu kadar basit...
Galatasarayında beşiktaşında fenerinde ............ beni tanımadan yorum yapma ben senin şahsına demedim. Sivaslıysan Sadece Sivassporu tutacaksın. Sen benim ne yazdığımı okumadan mı yanıt veriyorsun yoksa algılayacak beyin mi yok . Buradan aziz yıldırım için kendi taraftarına "bir takım itler, sığırlar, hayvanlar.... gibi" söğenlere diyorum üzerine alındıysan sende aziz yıldırım yalakasısın. Bizim en kötü taraftarımız bile fb, gs, ve bjk lilerden kat be kat üstündür. bırakın fenei yenmenin zevkini yaşasın bu taraftar..
bumin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda bumin58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2014, 20:57   #20
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

icimizde ne kadar cok kani bozuk varki tüm stadtda o cirkin kendilerini sattirabilen Aziz Yildirim ada hadi bizi satin alsana diye alcabilecek beyinsizlere yaziklar olsun.

Burda bu adiligi kimse savunmaya kalkmasin tüm türkiyeye rezil olduk.

Ne olurdu akillica tezahüretler yapilsaydi bize her firsatta sikeci diyen lazlara denilebilseydi

Iste saha iste sike
sike burada hamsi nerde.
sahada sike var savcilar nerde polisler nerde

gibi akillica kendimizi alcaltmayacak sözler kullanabilseydi.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
düşürdüler, eylül, gölge, hesaplaşma, olmamalı, yeri