Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Zaraspor 0-1 Zonguldak Kömürspor -ilk yarı-
Alt 11.05.2014, 15:23   #11
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1080 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Zaraspor 0-1 Zonguldak Kömürspor -ilk yarı-

Zara belediyenin ilk maçını izliyorum. Bundan önceki maçları nasıldı ? Izleyen varmi? Yani bu oyunlami buralara geldi yoksa final maçı ağır mı geldi?
Alt 11.05.2014, 15:29   #12
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
subasi29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zara belediyenin ilk maçını izliyorum. Bundan önceki maçları nasıldı ? Izleyen varmi? Yani bu oyunlami buralara geldi yoksa final maçı ağır mı geldi?
Süper lig> PTT 1. Lig> 2.Lig> 3.Lig> BAL ligi....

Bu takımları izlediğimizde illaki bir göz yorulması olabiliyor. Ama genellikle tüm müsabakalar bu şekilde oynanıyor... Bir çok BAL ligi maçı seyrettim kalite olarak buna yaklaşanlar bile olmadı ama bu maçın stresi bu şekilde oynanmasına sebep olabiliyor...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Zaraspor-Zonguldak Kömürspor
Alt 11.05.2014, 15:30   #13
mm1970
Acemi Yiğido

61 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 mm1970 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Zaraspor-Zonguldak Kömürspor

Alıntı:
bahbaba58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İnşallah zara 3 .lige yükselir...
Ama şunuda belirteyim bazı zaralı tanıdıklarım 3 BÜYÜTÜLMÜŞ yalakası olduğuna şahit oldum asla genelleme yapmıyorum bazıları için diyorum bu sözleri
Neden SİVASSPORUMUZU tutmak varkene gidip 3 büyütülmüşlere destek veriyorsun dediğimde adamlar ben Zararlıyım SİVASLI değilim diyorlardı
Peki şimdi o zaralılara desem ben BEN SİVASLIYIM 3 .lige yükselme maçında kim yenerse yensin banane desem zorlarına gitmez mi
SİVASTAKİ BÜTÜN TAKIMLAR BENİ TEMSİL EDER
SİVASSPORUMUZA SAHİP ÇIKAN HERKESE ALLAH RAZI OLSUN DESTEK ÇIKMAYANLARA YAZIKLAR OLSUN
SİVAS SİVASSPORLUDUR !!!
BEN 3 BÜYÜTÜLMÜŞLERİN YALAKASI DEĞİL MEMLEKET SEVDASIYIM
BAŞARILAR ZARA !!!
ASLINDA ZARA BELEDİYESPOR DİYE BİR TAKIM KURDUYSANIZ...bu takımın merkezini ist bula alınher hafta 10 bin kişiye top oynayın sivasta ne işiniz var..hiç deilse taraftarınız olur bütün zaralılar ist bulda yaşıyor 300 bin civarı zaralı var hiç deilse yok ankaragücü yok sivasspor bunlardan medet ummazsınız baksana yorumlara adamlar zara yeniliyo diye nerdeyse halay çekecekler..vallahi bir zaralı olarak kanıma dokundu
mm1970 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Zaraspor 0-1 Zonguldak Kömürspor -ilk yarı-
Alt 11.05.2014, 15:37   #14
Rallim58
Gast

Alıntı:
subasi29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Birçok karşılaşmasını canlı takip eden birisi olarak; bugünki müsabaka da farklı bir oyun sergilendiğinden bahsedebilirim. Tabii bazen herşey isteğiniz doğrultuda olamayabiliyor (Serdar'ın sakatlanması gibi).

Ama ne olursa olsun öncelikle buraya kadar getiren başta Ahad Kömürlüoğlu kardeşimiz olmak üzere tüm ekibi ve futbolcuları tebrik ediyorum.

Müsabaka beraberlikle sona ererek, penaltılara gidilmesi halinde ancak şansımız olacağını söyleyebilirim.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Zaraspor 0-2 Zonguldak Kömürspor -ikinci ya
Alt 11.05.2014, 16:28   #15
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Zaraspor 0-2 Zonguldak Kömürspor -ikinci ya

Zonguldak Kömürsporu tebrik etmek lazım... Hem şehri ile hemde kadrosu ile haketti. Sözümüz Federasyona. Yazacak çizecek çok şey var ama, seyrettiğimiz kadarı ile bu takım Zaramızdan maalesef 2-3 gömlek üstün bir takım.. Neden derseniz pas yapamıyorsunuz, kaba tabirle çalıma kaçıyorsunuz, uzaktan kalibreniz dışında (son dakika) şut atıyorsunuz.

Rakibi tebrik etmek lazım...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Zaraspor 0-2 Zonguldak Kömürspor
Alt 11.05.2014, 16:34   #16
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Zaraspor 0-2 Zonguldak Kömürspor

ilk yarı ve ikinci yarı son dakikalarında gelen (Dk. 44 Hüseyin Yılmaz, Dk. 90 Okan Eken) gollerle;

Zara Belediyespor 0 - 2 Zonguldak Kömürspor...

Zonguldak Kömürspora 3. ligde başarılar dileriz.

Farklı bir statüyü alçakça uygulayanlara da yazıklar olsun...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Zaraspor-Zonguldak Kömürspor
Alt 11.05.2014, 16:44   #17
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 492 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Zaraspor-Zonguldak Kömürspor

Alıntı:
mm1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ASLINDA ZARA BELEDİYESPOR DİYE BİR TAKIM KURDUYSANIZ...bu takımın merkezini ist bula alınher hafta 10 bin kişiye top oynayın sivasta ne işiniz var..hiç deilse taraftarınız olur bütün zaralılar ist bulda yaşıyor 300 bin civarı zaralı var hiç deilse yok ankaragücü yok sivasspor bunlardan medet ummazsınız baksana yorumlara adamlar zara yeniliyo diye nerdeyse halay çekecekler..vallahi bir zaralı olarak kanıma dokundu
Benim yorumu nasıl algılandın kardeş Ben Maçı Tv 58den canlı izledim zarasporun her atağında heycanlandım ve o golleri yediğinde üzüldüm
PEKİ sana sorarım SİVASSPORUMUZA sahip çıkmıyorsan sen BEN NEDEN ZARAYA sahip çıkayım benim lafım zaralı olup 3 büyütlmüşlerin yalakalığını yapanlara ve nerelisin diye sorduğumda SİVASLIYIM değil Zaralıyım demelerine kızıyorum
ORADA SİVASLI ZARALI ANKARAGÜCLÜ olarak ayrım mı yapacağız giden taraftarlar ZARA SİVAS için gittiler eğer SİVASSPORUMUZUN maçı olmasaydı bugün bende gidecektim
İst Kurulmasına gerek yok ist 3 büyütülmüşleri destekle bence yeterli...
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2014, 16:57   #18
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

NORMAL sartlarda iki takimda, 3. ligecikmayi haketmisti tff nin ali cengiz oyunlariyla 2 guclu takimi eslestirmesi sonucunda elenmistir.maca gelince zonguldak haketmistir.zara varlik gosteremedi bikac pozisyonda sahsi oynanmasa beraberlik olabilirdi zonguldak 1 2 beden daha kaliteli ve tecrubeli ,koca 90 dakkada rakibin kalecisine 1 sut geldiyse ! diyecek bisey yok zonguldak spor hakederek cikmistir tebrik etmek lazim zarasporada gecmisosun koca 1 yilin emegini tupcunun tffsi heba etti..
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.05.2014, 17:00   #19
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu finaller neden bize yaramıyor anlamıyorum. Çok tutuktu takım.

Tff diyelimki bir sistem belirlemiş ve grup liderlerinin doğrudan çıkması mümkün olmuyor yani takım sayısı fazla geliyor. Peki bu durumda neden lig liderleri birbirleriyle eşleşiyor? Üstelik bu sene başında tebliğ edilmiş miydi? Oyun devam ederken kural belirleme gibi birşey bu. Ve takımların eşleştirilme yöntemi de çok garip. Çok ilginç iddialar var. Böyle bir durumda birliktelik de sağlayamamış görüyorumki. Şu anda çok üzgünüz. Artık gelecek yıl 4 Eylül Belediye, Zara ve diğer takımlarımızın terfi etmesi lazım. Yıllardır aynı yerde saymaktayız.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2014, 17:35   #20
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 535 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yazıklar olsun bu tüpcünün oynadıgı oyunlara. Artık cekin pis ellerinizi temiz futboldan. Sizin gibi adiler oldukca hiç bir takımımız basarı elde edemeyecek. Ne akla ZARAYLA Zonguldagı eslestiriyosun. Play of varsa burdan gelen takımlarla eslesmeleri gerekmezmiydi. Grup liderleri seri basları olmalıydı. Resmen bizi tas gibi takımın önüne atıp bir senenin emegini caldılar. Bu kadar insanın hakları sizlere haram olsun.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
ikinci, ilk, kömürspor, yarı, zaraspor, zarasporzonguldak, zonguldak

Seçenekler Arama
Stil