Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 6 Hakem yetmiyor!
Alt 13.12.2014, 23:53   #11
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 872 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: 6 Hakem yetmiyor!

Adamlarda at gözlüğü var;aynı pozisyon f.b nin aleyhine yapılsa en az 10 açıdan gösterilirken bizim aleyhimize verilen kararlar en fazla 3-4 açıdan gösteriliyor...Sivassporun yediği;Kuyt un attığı golün ofsayt kamerasından görüntüsünü çok defa izlememe rağmen ben göremedim..Geçen hafta Burhan a yapılan Pozisyonun neredeyse 1 e bir benzeri olan Mehdi ye yapılan hareket de bence kesinlikle penaltı...Zeki Çöl ve ekürüsi BJK lı Ali trt türk te pozisyonu yorumlarken Alves in topa dokunup topun yön değiştirdiğini söylüyorlar;ben aynı pozisyonu kaç defa izledim ama topun yön değiştirmediğini Alves in Mehdi nin sol ayağına direkt müdahalesi olduğunu gördüm....Şunu anlıyorum ki herkes sivasspordan geçmişteki (B.Uygun dönemindeki) başarısından dolayı hem intikam alıyorlar hem de sivassporun tekrar eski günlerine dönmesinden korkuyorlar...Salı günü yine Zekeriya Beyaz'dan Pardon Zekeriya Alp den masallar dinleyeceğiz...Allah hepsini ıslah etsin...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.12.2014, 17:13   #12
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

elbette hakem hataları bizim iç değerlendirme yapmamızı engellememeli. biz kendimizi analiz ederken hakem hatası yokmuş gibi analiz edelim. ama dış dünyaya karşı da hakem hatalarına sonuna kadar vurguda bulunulmalı. e biz taraftar olarak tabii ki sağa sola mail, twit vs atabiliriz. peki ya bunu basın ve ilgili mercilere duyuracak olan yönetimden bir ses var mı? ben duymadım!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.12.2014, 17:58   #13
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Kabul edelim ki hakemlerin çoğu Sivasspor'un başarısını istemiyor.6 değil 16 tane hakem olsa,gördüğünü çalması gerektiğini bildiği halde aksini yapan vicdansız,karaktersizler oldukça bu durum düzelmez
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mnt3'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.12.2014, 19:41   #14
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Daha önce de benzer bir yorum yazmıştım bu konuda.
MHK hakemlerin genel olarak bu sezon formsuz olmalarından dolayı bir açmazda. En iyi durumdakileri FB,GS,BJK ve TS'nin maçlarına verdikten sonra, daha az formda olanları da orta sıra takımlarına veriyorlar. Bu arada 'iyi' durumda olmanın bir kıstasının da 'yönettiği maçta büyütülmüşlerin canını yakmamış olma' nın da bulunduğunu belirteyim.
Sivassporumuz'a kala kala genelde PTT liginde maç verilen ama acaba süperligde bu hafta yönetebilir mi?, bir deneyelim dedikleri hakemleri veriyorlar. Bu hakemler de ortada maç yönetme , daha doğrusu maçı berabere bitirme ve statükonun yani mevcut puan durumunun devamı adına bizim pozisyonlarımıza dikkatsiz bakabiliyorlar. Ne de olsa mevzu Sivasspor olunca pek seslenen de olmuyor.
Zayıfın ve en altta kalanın acımasızca ezildiği bir düzenek bu maalesef. 'Altta kalanın canı çıksın' oynanıyor.
Tek çare peşpeşe iki galibiyet alıp alttan kurtulmak. Orta sıralarda olursan tek hakem bile yeter.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
hakem, yetmiyor