Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivas Tribünlerine Sahip Çıkılsın..!
Alt 07.11.2012, 09:06   #11
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

hoLiGan Enes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

312 Mesajına 897 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 hoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivas Tribünlerine Sahip Çıkılsın..!

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gerek stada gelirken gerekse tribünde küfürlü tezahuratlara devam ettiğiniz sürece, sahaya koltuk, kar topu vs. attığınız sürece sempati duyanların, destek verenlerin sayısı artmaz hiçbir zaman.

gerçekten taraftarlığından şüpe ediyorum yani sadece klavyede olduğun belli hiç deplasmanda maç seryettin mi ? yada lig tvde mesela çarşı grubunu izledinmi ultraslanı gfbyi bursayı eskişehiri trabzonu ne küfürler ediliyor ligtv sesi kısamıyor peki ne bu 100 kişiylemi 200 kişiyle mi ? hayırr sivas taraftarı sadece maratonda çekirdek yer bi galyana gelirse hakeme küfür eder yada teknik direktörü istifaya çağırır evet Türkiyede bunu yapan sayili taraftar var tüm stad istifaya çağıran yaaa arkadaşlar bırakalım klavyeyi eğer taraftarım diyorsan bi tepkini koy varlığını göster dk 60 da staddan çıkmaya başlama klavyeden sallama bi resmi sitemiz bile yok bi basın sözcümüz bile yok yönetim tamamen taraftarla iletişimi kesmiş siz buna tepki gösterecenize rıza istifa diyorsunuz söylermisin resmi sitede yönetime giden mesajların kaçına cevap geldi bu zamana kadar tüm anadolu takımlarının maçtan önce çıkar basın sözcüleri takım hakkında rapor verir varmı bizde böyle birşey onu bırakın başkan var mı yok mu haberimiz yok biride çıksın al sana günlük haber desin yok ama yok yeni bırakın rıza hoca istifa demeyi bi resmi site isteyin bi yönetici isteyin bi basın sözcüsü isteyin tek şşey rıza hoca istifa bunu diyen taraftar işte ordada daha yönetime sesimizi duyuramazken teknik heyetemi futbolcularamı duyuracağız ?

YiğidoGençlik yaptı 400 meşaleyle yaktı Sivası ulusal basında gazetelerle resimler çıktı Türkiye duydu sesimizi hakemlere tepkimizi ama artık bize bile taş koyyorlar varın gerisini siz düşünün ... Rıza hoca ne yapsın..

Sivasspor'un sahipleri gerek deplasmanda gerek içerde takımına fırtlak patlatan 10 kişiyse 10 kişinin 100 kişiyse 100 kişinindir BU TAKIM.

haaa unutmadan geçen karşılaştığım bi rezalet storede forma alıyorsun onu hediye paketi bile yapamıyorlar nasıl iyi ama demi.
Alt 07.11.2012, 11:24   #12
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 916 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Gardaş yaşınız genç Allah korusun başınıza bişey gelse o zaman da sahip çıkan olmaz. Biz kardeş olarak uyaralım da yine siz bilirsiniz.
Alt 07.11.2012, 12:59   #13
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1024 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

taraftar gruplarının maraton trübünde birleşmesi lazı...stad akustik açıdan yetersiz...hatta berbat diyebiliriz...ama maraton biraz olsun bu dezavantajı ortadan kaldırıyor..ben taraftar gruplarının maraton trübünde birleştiği zaman daha da etkili olacağını ve sesini duyurabileceğini düşünüyorum...ama mümkün mü bilmiyorum?
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.11.2012, 13:06   #14
ygdgnçlk
Acemi Yiğido

ygdgnçlk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 314 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 ygdgnçlk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SenSetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
taraftar gruplarının maraton trübünde birleşmesi lazı...stad akustik açıdan yetersiz...hatta berbat diyebiliriz...ama maraton biraz olsun bu dezavantajı ortadan kaldırıyor..ben taraftar gruplarının maraton trübünde birleştiği zaman daha da etkili olacağını ve sesini duyurabileceğini düşünüyorum...ama mümkün mü bilmiyorum?
şartlar oluşur ve gerekli destek verilirse herşey mümkün...
Alt 07.11.2012, 13:24   #15
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1024 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

birara gerçekleşmişti sanırım ama sonra tekrar ayrıldı gruplar..yanlış mı hatırlıyorum?
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SenSetik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.11.2012, 13:40   #16
ygdgnçlk
Acemi Yiğido

ygdgnçlk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 314 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 ygdgnçlk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SenSetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
birara gerçekleşmişti sanırım ama sonra tekrar ayrıldı gruplar..yanlış mı hatırlıyorum?
evet doğru hatırlıyorsun..geçen sezonun ilk yarısında başkanın içeride olmasından dolayı birlik beraberlik göstergesi olması için gruplar birleşip maratonda bağırmıştık hatta Ts maçında tüm A blok bağıran gençlerle doldu çokta güzel bir ambiyans oldu ama daha sonra stadın kale arkasının cansız kalması ve girişlerdeki sıkıntılardan dolayı ayrılmak zorunda kaldık..bize olanak sağlanması halinde mükemel bir tribün yapacağımızdan kimse şüphe etmesin bu potansiyel Sivasta fazlasıyla var ama destek olmayınca bir yere kadar..
Alt 07.11.2012, 14:30   #17
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Yiğido Gençlik yeni stadda kale arkasında büyük bir marka olacaktır. Ben bu düşüncelerdeyim. Şuan ki sistem yiğido gençliği bırakın herkesi eziyor. Biraz sabır yeni stadla beraber tribünlerimizde yiğido gençlik bir numara olur. eğitim de önemli. grup içindekiler kesinlikle seminerlere katılmalı. cahil olmamalıyız genel olarak. saygılar.
Alt 07.11.2012, 15:24   #18
58alp58
Yiğido

58alp58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
alemdarlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yiğido Gençlik yeni stadda kale arkasında büyük bir marka olacaktır. Ben bu düşüncelerdeyim. Şuan ki sistem yiğido gençliği bırakın herkesi eziyor. Biraz sabır yeni stadla beraber tribünlerimizde yiğido gençlik bir numara olur. eğitim de önemli. grup içindekiler kesinlikle seminerlere katılmalı. cahil olmamalıyız genel olarak. saygılar.
güzel düşüncelerinden dolayı çok teşşekkür ederiz..emin olun üstümüz kapalı dahi olsa sallarız stadı biz bu yolda yemin ettik YİĞİDO GENÇLİĞİ bugün olmazsa yarın TÜRKİYE nin sayılı grupları içerisine sokacaz bütün sivas taraftarını söz veriyoruz...
58alp58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58alp58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.11.2012, 15:29   #19
58alp58
Yiğido

58alp58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yav kardeşim sahip çıkılmasına çıkılsın da herkesle gereksiz atışmalar yapılırsa ve imajımız zedelenirse kimse arkanızda durmaz. Kulağımıza son Ordu maçıyla ilgili iyi şeyler gelmedi.
kardeş tutturmuşun bir ordu o maçta küfür eden YİĞİDO GENÇLİK değildi fevri, gelen yaş ortlaması 16 17 olan sivastan gelen gençlerdi ayrıca ordu taraftarı maç boyunca sivas a küfür etti ama şöyle söyleyim YİĞİDO GENÇLİK olarak stadda küfür olmaması için elimizden geleni yapacağız..
58alp58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58alp58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.11.2012, 15:38   #20
hasanpolat44
Acemi Yiğido

hasanpolat44 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 hasanpolat44 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kardeşlerim ben sizi sonuna kadar destekliyorum sizde olmasanız stad tam bir cenaze evi olacak sivas ımızın içeride dışarda yağmurun altında karda kışta hep yanında oluyorsunuz o yağmurun karın altında takım desteklemek 90 dakika gırtlak patlatmak herkesin harcı değildir iyki varsınız size destek verilsin emin olun çok şeyler yapacağınızdan şüphem yok iyki varsınız...
hasanpolat44 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda hasanpolat44'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
Çıkılsın, gibi, her, sahip, sivas, tribünlerine, yerde, zaman

Seçenekler Arama
Stil