Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 08.04.2016, 21:52   #21
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Değişen hiç bir şey yok...

Bir çiçekle bahar gelmez, sadece Bursa maçını amorti ettik. Kayseri Antalyayı yendiği zaman yine korkulu rüyalar dip yapacak. Haftaya Beşiktaş maçı var. Aatıfa transfer teklifleri gelecek, en iyi adamın performans sergileyemeyecek, aklı bir milyon olacak. Dikkatli olmamız lazım. Bu düğüm son 3 hafta çözülecek bu belli oldu artık. Dua edelim de Fener bir şekilde ya şampiyonluğu garantilesin yada 2. liği....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.04.2016, 21:58   #22
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 363 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
35gürün58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Korcan'la kaybettiğimiz puanlara yanıyorum ,2 maçta Setkus olsaydı şimdi çok daha iyi durumda olabilirdik.
Kalede Korcan olsaydı büyük olasılıkla Larsonun kafasını yerdi.
Texiera 11 oynamalı adam koşuyor mücadele ediyor rakip defansı bozuyor.
Kalan 6 maçta 10 puan bizi ligde tutar.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda triper58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.04.2016, 21:59   #23
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bir çiçekle bahar gelmez, sadece Bursa maçını amorti ettik. Kayseri Antalyayı yendiği zaman yine korkulu rüyalar dip yapacak. Haftaya Beşiktaş maçı var. Aatıfa transfer teklifleri gelecek, en iyi adamın performans sergileyemeyecek, aklı bir milyon olacak. Dikkatli olmamız lazım. Bu düşüm son 3 hafta çözülecek bu belli oldu artık. Dua edelim de Fener bir şekilde ya şampiyonluğu garantilesin yada 2. liği....
Sevgili dostum futbolda şuna inanırım bir takımın puanlar alması tabiri caiz ise sadece alınan 3 puanlar ve halk arasında destek anlamına gelen ''gaz'' lara bağlıdır...Hep kendimizden örnek veriyoruz..Bursa küme düştüğünde ilk hafta veya ikincide olabilir dardanel deplasmanında tek kale oynayıp 3 topu direkten dönüp 0-0 bitirdiğinde ilk 5 hafta olması gereken yerde olmayıp devamında o yıl süper lige çıkamamıstı...Takımı ateşleyen iki unsur vardır...Biri moral diğeri taraftar ...Gerisine inanmam...
Alt 08.04.2016, 22:01   #24
sedohan58
Acemi Yiğido

34 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 473 sedohan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu güne kadar iyi oynadık yenildik; varsın kötü oynayalım yenelim. Saygılarımla
sedohan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sedohan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.04.2016, 22:04   #25
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bir çiçekle bahar gelmez, sadece Bursa maçını amorti ettik. Kayseri Antalyayı yendiği zaman yine korkulu rüyalar dip yapacak. Haftaya Beşiktaş maçı var. Aatıfa transfer teklifleri gelecek, en iyi adamın performans sergileyemeyecek, aklı bir milyon olacak. Dikkatli olmamız lazım. Bu düğüm son 3 hafta çözülecek bu belli oldu artık. Dua edelim de Fener bir şekilde ya şampiyonluğu garantilesin yada 2. liği....

3 galibiyet yeteneğine inaniyorum. Bundan önce 4 diyordum. Artik 3 maç kaldı Allah a sukur. Hedef Akhisar gençler ve kayseri maçları. Fener bjk belediye maçlarından ne alırsak kar..
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Okka'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.04.2016, 22:06   #26
furky.b
Usta Yiğido

furky.b - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

435 Mesajına 714 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 furky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISI

Haftaya Besiktas macini kazanirsak iste o zaman isler baya bir degisir!
furky.b isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda furky.b'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.04.2016, 22:11   #27
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Okka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
3 galibiyet yeteneğine inaniyorum. Bundan önce 4 diyordum. Artik 3 maç kaldı Allah a sukur. Hedef Akhisar gençler ve kayseri maçları. Fener bjk belediye maçlarından ne alırsak kar..
Bana herkes deli diyecek eminim ama bir şeyi çok iyi biliyorum ...Sivassporun aldığı mağlubiyetler becerisizlikten daha çok şansızlıktan dolayı oluştu...Çok iyi oynayıp kaybettiği müsabaka sayısı oldukça fazla...Delinin ötesinde divanede diyecekler....Ben başakşehir takımına hayran bir kişi olarak söyylüyorum bunu Antep maçı başakşehir maçından daha zordu...Antebi alan başakşehiride alır...Devam ediyorum bu yıl buyuk olasılıkla B jımnastık sampıyon olacak fb bilmemne beni ilgilendirmiyor...Sivassporumu zuda öyle ...fb sampiyon olacaksa bizde kümede kalmaya oynuyoruz...Buda fb macınıda alabiliriz anlamına geliyor...Bütün bunların üzerine bu hafta antep galibiyetini koyun ....Sonrasında sevgili Sivas Halkının takımıımızı ateşlediğini düşünün...Bir kaç hafta evvel burun kıvırdığımız maçları bile net bir şekilde alabileceğimizi düşünüyor ve inanıyorum...İnanınız bunun olmamaısı için hiç bir sepep yok...
Alt 08.04.2016, 22:12   #28
teyfikyasir
Acemi Yiğido

101 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 teyfikyasir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Onemli olan 3 puani almakti. Cok sukur onuda aldik. E tabi simdi bide haftasonu digerlerinin kaybetmesini bekliyecez. Haftaya bjk macindanda alnimizin akiyla cikabilirsek daha kuvvetli sarilacaz insAllah. Seneye yeni stadda superligde oynayacaz insAllah.
teyfikyasir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı teyfikyasir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.04.2016, 22:29   #29
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hazir bu morali almışken stad da %99 bittiyse formaliteleri hızlandırsalarda bundan sonraki maclarimizi yeni stadımızda oynasak ne olur
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.04.2016, 22:30   #30
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bana herkes deli diyecek eminim ama bir şeyi çok iyi biliyorum ...Sivassporun aldığı mağlubiyetler becerisizlikten daha çok şansızlıktan dolayı oluştu...Çok iyi oynayıp kaybettiği müsabaka sayısı oldukça fazla...Delinin ötesinde divanede diyecekler....Ben başakşehir takımına hayran bir kişi olarak söyylüyorum bunu Antep maçı başakşehir maçından daha zordu...Antebi alan başakşehiride alır...Devam ediyorum bu yıl buyuk olasılıkla B jımnastık sampıyon olacak fb bilmemne beni ilgilendirmiyor...Sivassporumu zuda öyle ...fb sampiyon olacaksa bizde kümede kalmaya oynuyoruz...Buda fb macınıda alabiliriz anlamına geliyokipordans. bunların üzerine bu hafta antep galibiyetini koyun ....Sonrasında sevgili Sivas Halkının takımıımızı ateşlediğini düşünün...Bir kaç hafta evvel burun kıvırdığımız maçları bile net bir şekilde alabileceğimizi düşünüyor ve inanıyorum...İnanınız bunun olmamaısı için hiç bir sepep yok...

İnşallah inşallah temennimiz o tabiki. Ama bu uç takım kadro ve futbol olarak bizden ustun takımlar. Hedef macimiz değil elbette savaşacak mücadele edeceğiz ama kaybedersek yıkılacak birşey yok. İki hafta ust uste gençler ve akhisar maçları alındığı zaman haydi kayseri deplasmanina ligde kalmamızı kutlamaya... Olmayacak şey değil olacak. Önce inançla olacak sonra sahada.

Ayrıca yiğit istediği kadar yetenekleri kısıtlı olsun bu takımın en değerli oyuncusudur gözümde. Savaşan mücadele eden orta saha gormeyeli çok olmuştu. Teşekkürler Yiğit. Ara transferinde en verimli oyuncusu omari olmuştur defans göbeği ve sağ bek iyi ziya da biraz kipordans ligin sonuna doğru da olsa defans göbeğinde istikrar yakalanmış olacak. Şimdi yigitin yanına koneyi monte etme zamanı...
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Okka'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı

Seçenekler Arama
Stil