Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Düşsen de amatöre terkeden kahpe olsun.
Alt 31.08.2009, 21:54   #51
çılgın-sedat
Tecrübeli Yiğido

çılgın-sedat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 719 çılgın-sedat Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Düşsen de amatöre terkeden kahpe olsun.

sivasspor 3 de 3 yapsaydı ne güzel giyecekdınmız formaları gezecekdınız ama ne oldu 3 de 0 yapdık 0 puan taban yapdık ne oldu sivassporlu değilsiniz sizin taraftar olmaz olsun iyi günde değil kötü günde takıma sahip çıkın
alayına isyan
inadına sivasspor

SÖZLERİM İYİ GÜN DOSDUNA
vallahi istedemzdim ben o zaman TESKEREE

mekan ŞIRNAK
88/2
çılgın-sedat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 31.08.2009, 22:18   #52
fatihada58
Yiğido

fatihada58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 fatihada58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
yener_sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biraz önce bir doktor olan bir abimiz yorum yazmıştı site yönetimi uygun görmedi galiba,gereken yazıları yazacaktım ama silindiğinden yazdıklarım gitti.Umarım diğerleri silinmez farklı görüş belirten insanlar burda fikirlerini tartışırlar.Tek bir şey söylüyorum o kardeşe,evet benim de arkadaşlarım tıp okuyorlar ve onlarda giyecekler ben bu formayı giyen emniyet müdürleri,hakimler,baş savcılar biliyorum yorma kafanı...
Niye kafamı yorayım buna sevinirim tek olmadığımı düşünürüm klasik Sivaslı çekmemezlik havasına girmem gurur duyarım... Sorun tıp okumak hakim olmak doktor olmak değildi benim kast ettiğim heryerden her mevkiden her kademeden insan bu takımı destekliyor ve kimse bu yazdıklarınızı hak etmiyor, önce Sivas-önce Sivaslı ,Sivaslıyı karalama ne sana ne bülent uyguna nede bir başkasına kar getirmez aksine bizden birşeyler alır götürür... Ayrıca istifa diyen herkes hain midir? O zaman dönem dönem gelen hükümetlere hükümet istifa diyen herkes vatan hainidir...
fatihada58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda fatihada58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.08.2009, 22:44   #53
edebiyatisyen
Tecrübeli Yiğido

edebiyatisyen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 708 edebiyatisyen Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Bu yazı sözüm ona sivasspor taraftarım diye geçinen gündelik sevdalar gönül vermiş,takımın başarısı ile taraftar olmuş,sivassporu tanımış,hala içinde ezik takımların sevgisini barındıran, taraftarlığı edebiyat yapmakla karıştıran, sitelerden klavyeden atar yapmayı çok iyi bilen iyi gün dostu kara gün düşmanı olan kişileredir.

Bu takım için bir kez olsun deplasman yapmamış,dayak yememiş,hatta 4 eylülde bir kez olsun maç izlememiş ama hocaya ve yönetime karşı haksız,yersiz,saçma eleştiriyi her şekilde yapan taraftarlıkdan tribün ruhundan anlamayan kişileredir.

Bu takımın gerçek taraftarları asıl sahipleri bugün kan ağlamışlardır.Kanlı gözyaşlarını sinelerine akıtmışlardır.Dillerini ısırıp konuşmamak için damaklarına yapıştırmışlardır.Gerçek taraftarlar bu takımı bir günde bir maçda sevmemiş,bu takımı süper lige çıktığında sevmemiş, hep destek tam destek diyerek sonuna kadar yanında olmuşlardır.Galibiyet aldıklarında ne sevgileri artmış,ne de malubiyet aldıklarında sevgileri azalmıştır.Kadın gibi değil erkek gibi sevmişlerdir.

Tribünü sadece oturmak hiçbir iş çıkmayacağını bile bile akıllar vermek olduğunu sanan oturduğu yerden pas vermek ortalar açmak olduğunu zanneden zihniyet ne saygıyı ne de takdiri hakeder.

Bu takımla yola çıktığımızda bu teknik kadro ve bu yönetim çok iyi işler başarmış,hayal dahi edemeyeceğimiz başarılara imza attırmışlardır.Evet bu yazı klasik olabilir ama gerçektir.O zaman krallar gibi karşılanan bu kadro şimdi yerden yere vurulmaktadır.Aranızdan kaç kişi bülent hocanın bu takıma nerden geldiğini biliyor.Kaç kişi bu takımın zamanında hangi takımlarla oynadığını biliyor.Herkese soruyorum sivassporun 3. Ligde kaç deplasmanına kaç maçına gittin?Mecnun başkan geldiğinde 2. Ligde puan rekoru kırarak lige çıktı övündün mü övünmedin mi? Öncecen oynanan tokatspor , amasyaspor, yımpas yozgat, erzurum spor, agrıspor, agrı dogubeyazıtspor, trabzon ofspor, samsunspor,bursapor,çanakkale dardanel, keçıorenspor, şekerspor çubukspor, baglum beledıyespor,mugla,altay,gozte pe,izmırspor, karsıyaka,istanbul sarıyer karagumruk vs.. vs.. oynanan maçlarda kaçınız sivassporluydunuz.

Sonra karol pecze den lıgın 12 . haftasında 6 puanla 17 . sıradan alıp sezon 6. ıkıncı sezon 4. ucuncu sezon 2. sırada bıtıren takımı kuran yoneten adam kadar futbolu bılıyormusun? kombıne aldınmı?Orjınal forman atkın varmı?sıvasspor ıcın ne yaptın?sıvassporu elestırecek konumdakı gerçek sıvassporlu adamlar tepkılerını masum alkısla gosterırken sen kımsınde yonetımı hocayı elestırıosun.Taraftarlığın raconundan bihaber sadece aklı istifaya çağırmakdan başka bir şey bilmeyen idiot tabirine tıpatıp uyanlara burdan sesleniyorum.Gerçek tepki alkışla verilir,bunu bilmiyorsanız bundan sonra her okuyan kişi artık bunu biliyor.Ayrıca bu maçta maraton tribünden yan tarafta kale arkasında takıma destek veren gruba bilet sallayan kişiler.Verdiğiniz 10 ytl ile mi taraftar oldunuz takıma sahip çıkar oldunuz.Kim kime bedava bilet vermişte onlar bedava gidiyorlar.Takıma destek için gidenleri bile usandırdınız.Çok ağır sözleri hakediyorsunuz ama site yönetimi sileceği için burdan yazmıyorum.Hepinize yazıkları olsun…

Bu takım şampiyonlar ligine giderken türkiyenin köklü klupleri küme düşüyorlardı.Ve küme düştüklerinde geride sadece gerçek taraftar kalıyor.Eskiden siz yoktunuz küme düşersekde olmayacaksınız.Her takımın transfer yanlışı olabilir.Kimse eleştirilmezde değildir.Ama görüyorum ki bütün forumda en ağır eleştiriyi yazanlar ya 16 17 yaşında çocuklar,ya istanbulda olan sivaslılar,yada yurt dışındakiler.Önce taraftarlığınızı sonra takımı sorgulayın.

Son iki senede 68 karşılaşmada 42 galibet alarak bizleri gururlandıran,4 eziklerden başkasına nasip olmamış şampiyonlar ligine katılmaya hak kazandıran,haftalarca liderlik koltuğunda tutan bize bu mutluluğu tattıran başta başkanımız Sayın Mecnun Otyakmaz’a sonra Bülent Uygun hocamız ve kurmaylarına teşekkür teşekkürü bir borç biliyoruz…

DÜŞŞENDE AMATÖRE TERKEDEN KAHPE OLSUN!!!
Bu da size kapak olsun! Noktasına kadar katılıyorum.TERKEDEN KAHBE OLSUN
edebiyatisyen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 31.08.2009, 23:29   #54
emin kara
Yiğido

emin kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 emin kara FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar okadar çok eleşiri varki bir kaç gündür sesiz kalmayı uygun gördüm kendime ançak görüyorumki sivasspor taraftarı olarak tanıtan ve acımasızca eleştiren kardeşlerimize diyorumki biraz sabırlı olalım hoca bukadar eleştiriyi hak etmiyor yenilgiye yalnız sizlermi üzülüyosunuz sivasspor camiası mutlaka sizlerden daha çok üzülüyordur eminim bende okadar üzüldümki uykularım kaçtı ama ümit ediyorumki bu kısa ara takımımızın kendine gelmesine saglayacaktır geçen yıl büyük takımların halini gördük biz daha 5yılık bir takımız iyi günü oldugu gibi mutlaka kötü günüde olacak bizler taraftar olark takımın her halinde destek olmaktır takım avrupadan yeni döndü pisklojik destege ihtiyacı var birde biz köstek olmayalım lütfen destek olalım
emin kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 31.08.2009, 23:33   #55
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58ÖREN58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SEVGILI ARKADASIM YENER SAHIN YAZDIKLARINA TUMUYLE KATILIYORUM BIRI HARIC HANI DIYORSUNYA KACTANE DEPLASMAN MACINA GITTINIZ SEN NASIL SİVASSPORUN İSTANBULDAKI MACLARINA GELEMIYORSAN BIZDE İSTANBULDA YASADIGIMIZ ICIN SİVASTAKI MACLARINA GELEMIYORUZ MALESEF ORJINAL FORMA DEMISSIN BIRDE SIVASA GELIP SAHSEN ORJINAL FOMA ALAMADIK AMA SAHSEN BEN ORJINAL FORMAMI KARGOYLA GETIRTTIRDIM DEPLASMAN DEMISINYA BIRDE IMKANI OLAN INSAN VAR OLAMAYAN INSAN VAR PEKI SORUYORUM BENDE SANA SEN HIS SİVASSPORUN (BURSA)KOCAELI) VE ISTANBUL TAKIMLARI DEPLASMANINA GITTINMI BIRBEN DEGIL BIZLER DERNEK OLARAK GITTIK VE GIDIYORUZZ SAYGILARR
kardeşim ben sana kendimi anlatmayım,bak bursada oturuyorum ben.Saydığın şehirlerin hepsi bana yakın.Bursada her maç sivasspor formasıyla aralarına giriyorum.Bunu inrihar olarak görenler bile var.Dernekteki abilerime osman abiye ertuğrul abiye sor sen onlar gidip gitmediğimi söylesinler.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 31.08.2009, 23:44   #56
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

492 Mesajına 952 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein

Yener Abi Öncelikle Duygularımızı Yazıya Döktügün İçin Teşekkür Ederiz.

Sende Her Maçına Gidemiyorsun Takımın Bende Kimse Her Maça Gitmeye Kalkışamaz Zaten Biri Çıksın Yaparım Desin Ama Maça Gidemesekte Yensekte Yenilsekte Ağlasakta Sızlasakta Bu Takım SADECE Bizim O Lig Başlayınca Sivas Küme Düşer Diyenlerin Veya Şampiyonluk Kaçınca Takıma Küfür Edenlerin Degil Unutmayın Yine Gelecek O Güzel Günler Yine Gülecek Yüzümüz Egilmeyecek Başımız öne Yine Yanında Olacagız Yensende Yenilsende Kim Nederse Desin Bülent Hocaylayız Kim Ne Derse Desin Yanındayız. O İçinde Eziklerin Kahbe Ve Şampiyonluktan Başka Birşeyi Kaldıramayan Şahsiyetler Takım Bizim Sevda Bizim Arma Bizim Forma Bizim Size Ne Oluyor Gidin O Ezikleri Tutun Bizi Bizimle 4Eylülde Yalnız Bırakın Şu Sitedende YAYLANIN...!
MustafaParlak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.09.2009, 00:18   #57
sivassporummm58
Yiğido

sivassporummm58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sivassporummm58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Yazınızın bu kısmı hariç diğer kısımlarına sonuna kadar katılıyorum.O destek veren taraftar şimdi olsa biz şampiyon olmuştuk.Sindirildik ezildik bitirildik.Ama o taraftar gelsin bana söylemediğini bırakmasın tek laf etmem.Onlar aşıklardı,onlar aşklarını liglerle değil sivassporla yaşadılar.Onlar sevdanın ligi olmaz dediler.Ama bu forumda bana o taraftarı gösterin,burda yazı yazanlardan asıp kesip ahkam kesenlerden gösterin.o yaş ortalaması şu anda kaçlarda ben biliyorum.O zamanlar 7 yaşındaydım.Şimdi onlar stadlara giremeyecek girsede sadece oturacak yaştalar.gelsin bana laf söylesinler gıkım çıkmaz.Çünkü laf söylemeye hakları var.Bu takım küme düşsün şu dakika burda bir eleştiri olmaz.kimse batman petrolspora yenildik transfer istiyoruz diye yırtmaz bir yerini.

kendi çabası ve gayretinde takımına sahip çıkan herkese sonsuz saygı ve sevgimiz var.Bilet parası için cep telefonunu satan ve babasından bir ton dayak yiyen sivasspor aşığı dostlarımız var.destek verenler gelir eleştirir ben onlara tek kelime etmedim.Ama hiç bir şey yapmadan bir şeyler isteyen taraftar geçinen kişilere benim söylemim.Hani bir laf vardır erkek kavgada taraftar deplasmanda belli olur diye.Burdan taraftar olduğunu söyleyen kardeşlerime hemşerilerime söylüyorum.Bu takımla bir kaç deplasman yapında sonra gelin burda esip gürüleyin.Bakın 18 saat deplasmanlara yol gittikden sonra takım yenilsin bir sivasa geri dönün,burda neler yazıyorsunuz.Ben senin için günlerce yol gittim bumuydu hakkı deyin sitem edin.Ama yok bizler maratonda maç kaybettikden sonra benim bilet paramı kim verecek diye idiot bir zihneyete sahibiz.Ben onca çileyi çekerken hiç bir şey yapmadan benim takımımı eleştirene de sus derim.Bu hakkı ben ve benim gibilerde de görüyorum.

Bak kardeşim sen sivasspor için varını yoğunu ortaya koyarsın ama bazıları koymaz.Bazıları senin kadar çaba göstermez.Bazıları senin kadar sivassporun üzerine titremez.Bazıları da senden daha vefakardır, cefakardır bu konuda.Yani biz bu durumu derecelendirirsek çok saçma bir iş yapmış oluruz.Sivasspor için kim ne kadar yardım yapmışsa o kadar eleştirsin.Böyle birşey olabilir mi?Ancak onlar yine bu eleştiriyi yapıyorlarsa bir şekilde sivassporla bağını kurmuş kişilerdir.İnsan sevdiğini eleştirir, sevdiğine, kendisi için önemli bulduğuna, muhatap aldığına darılır kardeşim sevmediğine yapar mı bunları.

Ama hala ısrarla birileri Sivaslıları sivassporluları aşağılamak için fırsat kolluyor ve bunu da bir marifet sanıyor.Bazıları bu taraftarı aşağılamaktan adeta zevk alıyor.Yeter artık bu kadar aşağıladığınız sivaslıları.Aşağılamak marifet değil, aşağılamak çözüm değil.Çözüm bu konu hakkında ne yapabilirimi tartışmaktır.Yeter artık kendinize gelin be.Sorun sadece taraftarda mı???

ŞAMPİYON SİVAS ULAN...
sivassporummm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sivassporummm58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.09.2009, 00:24   #58
SeLoCan58
Yeni Yiğido

SeLoCan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 30 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 SeLoCan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[SIZE="5"]YENER_ŞAHİN [/SIZE]

ABi yazidan Dolayi Sana Teşekkü ederim

dedin gibi enük cücük topu bilmez futbol ne anlamaz hoca diye yırtınıp duruyor Nankörlük etmiyecek kimse sizi buraya büleny hoca getirdi indirirsede birakin o indirsin aşşa..
SeLoCan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.09.2009, 01:08   #59
karanlıkkale
Yeni Yiğido

12 Mesajına 22 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 karanlıkkale FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigidocengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu ağzı olanlardan biride sensin belliki arkadaşım.kimse bi tarafından uydurmuyo bu haberleri,bütün basın organlarında çıktı hemde günlerce ve başkanın ağzından şöyle dediler hemde 'çöpe atacak paramız yok bi kuruş vermem'' anlatabildimmi ve başkanımızda ne yazıkki bu yazılanları,çizilenleri yalanlamadı.adam kampa bile geldi ya daha ne yapsın bizde oynamak istediğini göstermek için.ama her işte bi hayır vardır işte tabi onun için,şimdi iyikide gitmemişim diyordur heralde.peki bizimkiler ne diyorudur...işte ben onu çok merak ediyorum.UMARIM YAPILAN HATALARDAN ÇOK GEÇ OLMADAN DERS ALINMIŞTIR
az biraz araştır kolpa basınada inanma Bülent hoca yanılmıyosam şampiyonlar ligi maçlarından önce Ligtv.com.tr de bi videosu vardı orda herşeyi açıklamıştı Omotoyosside durum para değil 3 ay önce Metze attığı imza idi...kulüp fifalık olmak istemediği için omotoyossi ile anlaşma yapılmadı

bir futbolcunun 2 kulüple birden anlaştığını hayal edersen ortalığın ne kadar karışacağınıda az buçuk kestirirsin..
karanlıkkale isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.09.2009, 02:25   #60
57 Mehmet
Tecrübeli Yiğido

57 Mehmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 255 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 611 57 Mehmet BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

aslen sinopluyum futbolda ise gönlümü kazanan sivassporluyum.ister basarili ol istersen basarisiz sen gönlüme girmissin kirmizi beyaz bundan sonra bu sevdayi kalbimden silemem
57 Mehmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 57 Mehmet'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
amatöre, düşsen, kahpe, olsun, terkeden