Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivas'ı Kim Yaktı?
Alt 03.02.2010, 19:53   #51
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sivas'ı Kim Yaktı?

Alıntı:
mucahitbaba58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu yaziyi yine okudum ve bu yazarin yazdigi yazi tamamen bilinclidir ve bizim takima yonelik bir saldiridir bunun baska hicbir izahi yoktur
ben bu yazarin anasina avradina soverdim ama yakismaz
yemin ediyorum gecmisine bi guzel soverdim! ama olmaz iste musait yer degil burasi
ona senin gibileri kopekleri konusturanlara kalem verip yazdiranlara yaziklar olsun derdim ama iste musait degiliz ah bi musait olsaydin ne ana nede avrat kalmisti ama simdilik yirrtin sana icimden o cocugu demek geciyor ama hic degmez yazar bozuntusu gozunu bizemi diktin demek sana sart oldu !!!
bu yaziyi yine okudum ve bu yazarin yazdigi yazi tamamen bilinclidir ve bizim takima yonelik bir saldiridir bunun baska hicbir izahi yoktur
ben bu yazarin anasina avradina soverdim ama yakismaz
yemin ediyorum gecmisine bi guzel soverdim! ama olmaz iste musait yer degil burasi
ona senin gibileri kopekleri konusturanlara kalem verip yazdiranlara yaziklar olsun derdim ama iste musait degiliz ah bi musait olsaydin ne ana nede avrat kalmisti ama simdilik yirrtin sana icimden o cocugu demek geciyor ama hic degmez yazar bozuntusu gozunu bizemi diktin demek sana sart oldu !!!
mucahitbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2010, 20:56   #52
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 949 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu saatten sonra Sivas'ı kimin yaktığının ne önemi var Yiğidolar? Futbolcular, yönetim, eski hoca, Ahmet-Mehmet ne önemi var? Geçmişin derdine düşüp iyice azalan enerjimizi buraya aktarmak önümüzdeki 15 haftada bize ne fayda sunacak, bizi kurtarabilecek mi?

Bu soruların cevabı belli olduğuna göre, her gün geçmişe dair bir olayı anıp, bir kişiyi suçlayıp, birilerine sövmenin ne anlamı var? Olan oldu, biten bitti, o halde önümüze bakalım, bir sonraki haftayı, bir sonraki maçı düşünelim. Kazanmaya, daha iyiye nasıl gideriz sorusuna cevap bulmaya odaklanalım! Geçmişa sadece ders çıkarmak için dönelim. Yoksa olan oldu gülüm, olanla ölene çare mi var?

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2010, 21:04   #53
58isML58
Acemi Yiğido

58isML58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

43 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 58isML58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yazar in dediklerinin birkac parcasi simdilik tutuyor ama arkadaslar eger farkindaysaniz yazar ayni zamanda yeni transferlerimizle ilgili yazdigi cumlelerinde biraz hakaret war gibi. Yinede neden bole siyahi,komik beyaz,sisman oyuncu dedigi tartisilir....
Alt 03.02.2010, 21:09   #54
kandal
Yeni Yiğido

kandal - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kandal ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

SİVAS YANDI FALAN BIRAKALIM YA 15 HAFTA VAR TAKIMDA HERŞEY VAR TEK YAĞILMASI GEREKEN SİNERJİ SAGLAMAK TAKIMIN KUMAŞI SAGLAM MOTİVASYON VE İYİ ANTREMAN PROGRAMI ÖZ GÜVEN BU İŞİ ÇÖZER 45 PUAN VAR TOPLAYALIM ARTIK SAVAŞÇI YARDIMLAŞAN BİR DEFANS BU İŞİ ÇÖZER
kandal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2010, 21:09   #55
gerçek
Yeni Yiğido

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gerçek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch Cevap: Sivas'ı Kim Yaktı?

valla işin aslı....nankörlük....işler iyi gidince sahiplenen cok ama işler kötü gidince gemiyi terk eden daha daha çok.....sivası sivas yapan futbolculara.başkana.bulent hocaya tesekkurler...bu sene böle oldu...onemlı olan kulubun borcsuz olması.....BASKAN sen işini bilirsin....takma kafana...gercekYİGİDO halden anlar...iyi gunde degıl kötü günde burdayız...bos lafa karnımız tok.....
gerçek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gerçek'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.02.2010, 21:41   #56
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1027 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu takımı ben yakmadım.
Her maçına gittim,bağırdım çağırdım,sesimi kıstım doktora düştüm,formamı lisanslı aldım,ve yine devam edeceğim bunları yapmaya!
dostum birden aklıma hababam sınıf geldi
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2010, 22:02   #57
efendigardaş
Yiğido

77 Mesajına 101 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 efendigardaş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BÜTÜN KOZLAR HOCANIN ELİNDE ŞU TAKIMI ARTIK İYİ OYNATMAK İÇİN NE GEREKİYORSA YAP KİMİN NE YAZDIĞI ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL BİZ HERŞEYİN FARKINDAYIZ...***
efendigardaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2010, 22:35   #58
konartr58
Tecrübeli Yiğido

229 Mesajına 362 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 konartr58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

AYNALAR YALAN SÖYLEMEZ.GERÇEK MALESEF BU.BU SÖZLERİN GERÇEK OLMADIĞINI GÖSTERECEK OLANLARDA BAŞTA YÖNETİM.SONRA TEKNİK HEYET.FUTBOLCULARIN SUÇU YOK.OYUN KURGUSU BU.
ASLINDA DÜŞÜNMEK LAZIM BİR YIL ÖNCE BİR TAKIM ŞAMPİYONLUĞA OYNUYOR ERTESİ YIL KÜME DÜŞMEYE ADAYSA YA GEÇEN YIL DOĞRU DEĞİLDİ.YA DA BU YILKI DURUM DOĞRU DEĞİL.ACABA GEÇEN YIL Kİ SİVASSPOR BİR KURGUMU İDİ.bİR TAKIMIN TAMAMINI DEĞİŞTİRSENİZ BU KADAR AÇIK UÇURUM OLAMAZ.sİVASSPOR BİR TAKIM KİRLİ OYUNLARIN KULLANILDIĞI BİR ALAN MI?
YÖNETİM BUNUN BİR HESABINI VERMELİ.tABİ BU SONUÇLARDAN SONRA ONLARDA HESAP KİTAP VERMEDEN BIRAKIP GİTMEZLERSE.
BU YÖNETİMİN YAPACAĞI EN ÖNEMLİ BİR GÖREVE BÜLENT UYGUN A SİVASTA BULUNDUĞU SÜRE İÇERİSİNDE NE KADAR PARA VERİLDİ.BUNUNDA AÇIKLANMASI GEREKİR.ŞEFFAF YÖNETİCİLİK BUDUR.
konartr58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2010, 22:39   #59
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

492 Mesajına 952 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein

SivasSpor Gerisi Yalan Bu Takıma Gelen Adam Oynayacak Bunun Başka Yolu YoK.
MustafaParlak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2010, 23:20   #60
ahmedim58
Yeni Yiğido

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ahmedim58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

fikret unsal gıtsın bu takım duzelmesse bende neyım oyuncularda bıle motıve yok bu adam yuzunden goreceksenız bu adamı gonderecek başkan ve takım duzelecek
ahmedim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
imparator neron, kim, sivası, yaktı