Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Galatasaray 1-0 Sivasspor
Alt 23.01.2011, 21:44   #11
yigidomustafa58
Usta Yiğido

yigidomustafa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

715 Mesajına 1.156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1114 yigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Galatasaray 1-0 Sivasspor

maçın ilk yarısı çok zevksiz ve durgun geçti

takımımız güzel oynadı ancak galibiyeti karşı taraf aldı

iyi yolda olduğumuzu düşünüyorum ..

Bak gülüm senin toprağında bu çiçek yetişmez,benim toprağımda da sen solup gidersin

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.01.2011, 21:44   #12
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Atmosfere yenildik!! Oyuncularımız malesef yere basamadılar.Sürekli dandun oynadık..Eğer sakin olabilseydik biz bu gsyi evire çevire yenerdik..Karamsarlığa kapılmaya gerek yok..Haftaya antalyayı yeneceğiz buna inanıyorum..Bu kadar panik oynadığımız halde 2 top direkten döndü ve çok net pozisyonlar bulduk azda olsa.İlerleyen haftalarda iyi bir Sivasspor izleyeceğiz...
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.01.2011, 21:52   #13
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kamanaanla mehmet yildiz ve perdiyeli 2 misli antraman yapmasi grek YOKSA bir mac süresince 2 yada 3 pozüsyona girilebilir eger goole ceviremezlerse ne isleri var orda bosu bosuna kosmak
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.01.2011, 21:54   #14
dede58
Yiğido

dede58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

123 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dede58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Önümüzdeki hafta oynayacağımız Antalya maçını inanın sabırsızlıkla bekleyeceğim dostlar. Bu takım beni inanın Beşiktaş'ın taraftarını heyecanlandırdığı kadar heyecanlandırdı beni. Ve bizim taraftarıda heyecanlandırmaldır. Şuan tekrarları izliyorum lig tv den ki yorumcular bile çok fazlasıyla etkilendi yeni Sivasspor ve yeni transferlerinden. Hocam seni seviyorum. Sivası bu durumdan ancak bir Sivaslı kurtarabileceği kesindi ki çok büyük konuşuyorum bence biz düşmekten kurtulduk. Bu kadar emin ve büyük konuşuyorum dostlar. Lütfen pozitif düşünün ve pozitif bakın takımımıza. Erman - Mehmet Yıldız -Kamanan konusuna katılıyorum dostlar. Ve önümüzdeki hafta kadroyu şu şekilde bekliyorum. Kalede : Korcan Defansta sağdan sola doğru : Uğur Kavuk - Navratil - Hayrettin - Rıza Ortasağ sağdan sola doğru : Grosicki - Kadir - Rada - Erman ve Forvet : Pedriel Suarez - Eneramo
Alt 23.01.2011, 21:55   #15
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

size bu maçtaki anlayışımız özetliyim millet öncelikle mantığımız gol yemeyelim olmuş ben ayağa pas yapmamızı beklerken topları şişirdik ve patlatı top hiç güzel olmadı ilk yarı bunun sonucunda % 64 % 36 topla oynamayla eziildik hiç konuşmayın bence o kadar baskı yedik ki gol geliyorum diye bbas basssss bağırdı adeta ben bilmem geriy çok yaslandık hiç düzgün atağımız topu yağımızda tutamadık rıza hoca böyle mi söyledi hiç anladmadım eğer oyun anlayışımız uzun toplarla çıkmaksa işimiz ÇOOOOK AMA ÇOOOOK zor ben bu maçı değil oyun anlayışımızı eleştiriyorummmm
ozledımeskıyı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ozledımeskıyı'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.01.2011, 22:03   #16
kareas
YASAKLI ÜYE

24 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kareas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sahaya çıkan 11 yanlıştı,hoca takımını daha tanıyamamış,en önemlisi rıza hoca ürkek futbol oynatarak takımı alt taraflara doğru kendi eliyle sürüklüyor.Takımda sistem oyunu yok,kimin nerde ne yaptığı hiç belli değil,bir maçta 3 tane forvet denenmez,hazırlık maçı yapmıyoruz.(bu değişiklikler aslında rıza hocanın ne yaptığını bilmiyor olmasından dır)bu futbol anlayışı ile sivas küme düşer.bu anlayışla kümede kalmanında bir espirisi olmaz.yürekli olacaksın,cesur oynayacaksın,göze hoş gelen futbol oynayacaksın,bırak 8 tane gol ye,ama adam gibi oyna futbol ! oyna..oynat.birde sana şunu diyorum rıza hoca,antremanda futbolculara yüklenmeyle hocalık olmaz.rahat bırak o futbolcuları,pestilini çıkartana kadar antreman yaptırıyon.enerjilerini sahaya saklattır.ve en kısa zaman da sistemli oyununu bu takıma adapte et.yoksa bank asya.
kareas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.01.2011, 22:06   #17
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 695 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Şunu yazacamilk yarının sonunda oynadığımız fb maçıında farkı neydi hatta fb ye bukadar pozisyonda vermemiştik umarım 3-4 yenilgiden moralimiz bozu ebn bu kadar şilirme topla çok saçma oyun oynuyacağımız tahmin etmemiştim niye uzun top atıyoruz TOP BİZDE KALSIN BİRAZ LUTFEN YHA garanti paslar yerine mucizeleri deniyoruz bu olacaksa oyun anlayışımız işimiz çok zor gerçekten transferler alışmazsa bu takımın hali çok yaman olacak
Ben bu maçta oyunuzuda kendimizi aşacağımızı düşünmüştüm çok büyk hayal kırıklığuna uğradım..........CEWAP YAZAN VARSA YAZSIN ATAKLAR HEP AYNI YÖNDEN GELDİ HOCANIN BUNA ÖNLEM ALMAMASI ÇOK KÖTÜ OLDU ZİYA YANLIŞ BİLMİYORSAM CEZALI DURUMA DÜŞTÜ GEÇMİŞ OLSUN
Bu Konuda ozledımeskıyı'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.01.2011, 22:06   #18
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

çok top şişirdik cok geriye yaslandık böyle olmaması gerekiyodu yenileceksekte gururumuzla yenilseydik..ama bence maçın kırılma noktası kamananın pozisyonu o golü atsaydı en az 1 puanla dönerdik istanbuldan.Kaldı 16 hafta bu maçı unutup antalya maçına konsantre olmamız gerekiyo mutlak hedef 3 puan..başka caremiz yok..
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ZiDaNe58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.01.2011, 22:07   #19
sivaslihakan
Usta Yiğido

sivaslihakan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslihakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bu takim en az 25 puan toplar görün bakin ikinci yarinin en iyi takimi biz olucaz
sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.01.2011, 22:09   #20
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

O kadar doluyum ki sürekli yazasım geliyor ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM RIZA HOCADAN HİÇ BEKLEMEDİĞİM BİR OYUN ANLAYIŞI TAKIMA SÜREKLİ İLERİ ÇKMASINI SÖYLÜYOR AMA BUNU YANLIŞ YAPTIRIYOR GARANTİ PASLARRRRRRRRRRRR UZUN TOPLA ÇIKMA DEVRİ SCHUSTER HALI 60 LARIN FUTBOLU BUNU SÖYLÜYEBİLECEĞİM HİÇ AKLIMA GELMEZDİ SERRT TEPKİLERDE OLABİLİR AMA GERÇEKTEN ÇOK DOLUYUM VE HAYAL KIRIKLIĞI İÇİNDEYİM BUNLARI OKUYANLARA ÇOK TEŞEKKÜRLERRRRRRRRRRR....
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ozledımeskıyı'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı

Seçenekler Arama
Stil