Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Otyakmaz: Takımımız sahada cevabı verdi
Alt 24.05.2011, 01:57   #71
öğretmen
Acemi Yiğido

23 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 öğretmen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Otyakmaz: Takımımız sahada cevabı verdi

BAŞKANIM HEP YANINDAYIZ

ARKADAŞLAR BİZE NE ŞAMPİYONDAN TRABZON OLMUŞ FENER OLMUŞ GS OLMUŞ BJK OLMUŞ HEPSİ AYNI .... BAŞKANDAN NE BEKLİYORSUNUZ ONUDA ANLAMIYORUM ÇIKTIK OYNADIK OLMADI. BU LİGİN EN ŞEREFLİ TAKIMIYIZ ANKARAGÜCÜ GİBİ 6 TANE YEMEDİK KARABÜK GİBİ ŞAMPİYON TRABZON, FENER DİYE BAĞIRMADIK .2 TANE ŞAMPİYONLUĞUMUZ ELİMİZDEN RESMEN ÇALINDIĞI HALDE TRABZON GİBİ YAYGARA ETMEDİK.FENER GİBİ HAKEMLERİN ARKASINA SIĞINMADIK. BİZ YİĞİDOYUZ SİVASPORLU OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM. BİZ KİMSENİN ŞAKŞAKCISI DEĞİLİZ BİZ BU LİGİN BABASIYIZ KRALIDA AYAĞIMIZA GELECEK ALAYIDA.SİVAS DA ŞAİBE VAR DİYE ÇEMKİRENLER KARABÜK E GİTSİNLER KARADENİZ DAYANIŞMASINI GÖRSÜNLER A. SEBAT-RİZE MAÇINDA OLDUĞU GİBİ.

SİVAS IN ONURLU EVLADI MECNUN BAŞKANIM SONUNA KADAR SENİNLEYİZ
HER ZAMAN GURUR DUYUYORUZ..SEN SİVAS IN GÜLEN YÜZÜSÜN
Alt 24.05.2011, 02:31   #72
eroltas58
Yiğido

eroltas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 eroltas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mecnun baskan bir fenerbahce tarafatari,daha baska nebekliyebilirdiki,adam resmen stadi agzina kadar acip fenerlilerle doldurdu.Bence mecnunun misyonu dolmustur.fenerbahcenin yeni yonetiminde ona basarilar dilerim.
eroltas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2011, 02:47   #73
burakkova
Usta Yiğido

burakkova - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

308 Mesajına 555 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 burakkova BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

başkan'a laf yok gençler.. eleştirin ama hakaret yok.. lütfen adam olun..
burakkova isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı burakkova'a Teşekkür Ediyor...
Sivasspor İle Yola Devam
Alt 24.05.2011, 18:22   #74
sivasdergi
Yiğido

107 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 641 sivasdergi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Sivasspor İle Yola Devam

Bazı arkadaşlarımız yapılan bazı hatalar nedeniyle Sivasspor'a , Sivas'a, Sivaslılara kızıyorlar ve küsüyorlar. Düşüncelerinde haklılık payları var. Artık takımı desteklemeyeceklerini söylüyorlar.

Ben şahsım adına kendilerine yeni hayatlarında başarılar diliyorum. Aldıkları kararlara saygım sonsuz. Bu kararı almak da önemlidir. Kararlarını onlar adına destekliyorum. Böylesi belki de daha güzel olmuştur. Yeni başlangıçlar yapabileceğimizi düşünüyorum böylelikle.

Ben Sivasspor ile yoluma devam edeceğim. Takımımı her geçen gün daha fazla destekleyeceğim. Kimseye Sivas ile ilgili malzeme vermeyeceğim. Yapılan hataları da herkese genellemeyeceğim. Kendi yaptığımız hataları da başkalarının gözüne sokmaya çalışmayacağım. Hatalarımızın üstünü örtmeye çalışacağım. Mümkünse düzeltilmesi için uğraşacağım.

Özellikle son 1 haftada yaşananlarla ilgili olarak hatalı uygulamaların yanı sıra mantıklı bulduğum bazı durumlar da vardı. Bunların da kamuoyuna açıklanması taraftarıyım. Gelecek hafta genel kurul sonrası Başkanımızın Halkla ve Taraftarlar İlişkiler konusunda profosyonel bir yönetici görevlendirmesini istiyorum.

Ayrıca çok iyi bir Tanıtım Medya Sorumlusu'na ihtiyaç var. Çünkü son hafta gördükkü yerel basın ulusala taşıdığı haberler konusunda sıkıntı oluşturuyor. Haberlerin veriliş biçimi Sivas'ı tanıtmaktan ve anlatmaktan çok sanki Sivas bütünüyle tek tip düşünürmüş gibi gösterilir şekilde.

Bundan sonra da ömrümün sonuna kadar kişilere, uygulamalara, birilerine kızarak takımımı terketmeyeceğim ve değişen şartlara ve zamana göre değil sonuna kadar Sivassporlu kalmaya devam ederek varsa hatalar "kol kırılır yen içinde kalır" anlayışıyla düzeltilmesi için elimden geleni yapacağım.
sivasdergi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı sivasdergi'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivasspor İle Yola Devam
Alt 24.05.2011, 18:25   #75
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 799 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Sivasspor İle Yola Devam

konuyu değiştirmenın alemi yok ...Biz Sivassporu bırakmadık tribünlerden çekildik...kimse bizi sevdamızdan alı koyamaz.Konuyu saptırma..

he bize karşı olanları da seneye sessiz tribünlerde nasıl destek vericeklerni de merak ediyorum...

bize final maçlarında bile kalkıp 2 dk karsılıklı tezahurat yapmayan tüm çekirdekçi aleminedir lafım...
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı velibircan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.05.2011, 18:25   #76
sivasdergi
Yiğido

107 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 641 sivasdergi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
velibircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
konuyu değiştirmenın alemi yok ...Biz Sivassporu bırakmadık tribünlerden çekildik...kimse bizi sevdamızdan alı koyamaz.Konuyu saptırma
Size birşey dedim mi ben şimdi ? Siz sadece askıya aldınız. Ben kendi yorumumu yaptım. Alınmanıza gerek yok.
sivasdergi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2011, 18:31   #77
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

BİZ SİVASLILAR OLARAK MECNUN BAŞKANIN HER ZAMAN YANINDAYIZ. sivas yıllardır böyle bir başkanın özlemini çekti. mecnun başkan ne yaptığını bilen adam. vizyonu misyobu ve karizması olan bir başkan. kulüpler birliğinde söz sahibi olabilmiş kendini kanıtlamış birisi. trabzonun şampiyon olamamasından etkilenen bazıları fener şampiyon oldu diye öfkelenerek başkana dil uzatıyorllar. inşallah dilleri kopar. hadlerinemi düşmüş başkana laf söylemek. herkes haddini bilsin. sivaslı başkanı çok seviyor saygı duyuyor her zaman yanında ve kol kola. birkaç çapulcu ne derse desin.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.05.2011, 18:35   #78
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1136 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
hiko58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BİZ SİVASLILAR OLARAK MECNUN BAŞKANIN HER ZAMAN YANINDAYIZ. sivas yıllardır böyle bir başkanın özlemini çekti. mecnun başkan ne yaptığını bilen adam. vizyonu misyobu ve karizması olan bir başkan. kulüpler birliğinde söz sahibi olabilmiş kendini kanıtlamış birisi. trabzonun şampiyon olamamasından etkilenen bazıları fener şampiyon oldu diye öfkelenerek başkana dil uzatıyorllar. inşallah dilleri kopar. hadlerinemi düşmüş başkana laf söylemek. herkes haddini bilsin. sivaslı başkanı çok seviyor saygı duyuyor her zaman yanında ve kol kola. birkaç çapulcu ne derse desin.
Profilinizde yazan 54 yaşına inanarak,susuyorum..
Ama yaşınız hakiki Sivassporlulara hakaret etme hakkını size vermez..
Alt 24.05.2011, 18:36   #79
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

SİVASSPOR İLE YOLA DEVAM NE DEMEK KARDEŞİM BİZ SİVASSPORU BIRAKMADIK Kİ DEVAM EDELİM SİVASSPOR BIRAKILACAK Bİ ŞEY DEĞİL SİVASSPORUMUZ BİZİM NAMUSUMUZDUR TEK AŞKIMIZDIR SAÇMA SAÇMA KONULAR AÇMAYIN bjkliler 2 sene önce başkanlarına küfür yağdırıyodu istifa diyolardı şuan başkanlarını çok seviyolar bunlar gelir geçer bizim başkanımız hiçbir yanlış yapmamıştır şehrini kulübünü düşünmüştür kayseride olsa konyada olsa ankaragücüde olsa kim olsa aynı şeyi yapardı
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2011, 18:36   #80
Doğanşar58
Yeni Yiğido

14 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 479 Doğanşar58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu yazınızdan ötürü sizi kutluyorum ve destekliyorum..
Doğanşar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Doğanşar58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
cevabı, devam, otyakmaz, sahada, sivasspor, takımımız, verdi, İle, yola

Seçenekler Arama
Stil