Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu
Alt 11.06.2011, 21:20   #31
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu

Rıza hocanın açıklamalarından ben şunu anlıyorum:Aslında ben de transfer yapmak istiyorum,ama ban verilen bütçeyle ancak bu oyuncuları alabiliyorum..2. olarka belki de transfer yapmak isteniyoer ama eldeki yabancıları gönderemedikleri için yapamıyorlar..3. olarak sivasspor bana geçen seneki oyuncular yeter,ben orata sıralar için oynayayım bana yeter,ilk 5 e oynamak benim neyime diyor..4. olarak sivasspor kulübünün atra transferde aldığı oyuncular için banka kredileri kullanarak yani boraca girerek oyuncu aldığı söyleniyor..Kulüp ayağımı yorganıma göre uzatayım diyor ve Rıca hocanın listesindeki oyuncular da maliyeti fazla oyuncu olduğu için bu oyuncuları almayıp yerine ucuz,bonservisi elinde,genç,geleceğe dönük oyuncular alamak istiyor..Sonuç olarak sivasspor başkanı ve hocası seneye çok farklı olacak,ilk 5 oynayacak takım yapmak istiyoruz diyorlardı..Hocanın son açıklmaları bunun tersini gösteriyor..Sivasspor kulübü yine eskiye dönmüş,bedava,bonservisi elinde oyuncuları tercih ediyor..Yalnız bunu faturası seneye çok ağır olur;seneye bu kadroyla sivasspor son 8 için oynar..Çekirge yıldır sıçrıyor;3. defa sıçradığını dünyada gören var mı bilmiyorum;bu sıçrma olmazsa sivasspor kendini kesinlikle Bank Asya da bulur..Ondan sonra da uğraş babam uğraş,çıkabilirsen çık..Bu yıl artık kesin düşer denecek takımda kalmdı;gelenler hep şehir takımı..Sivasspor yol yakınken adam gibi bir defans oyuncusu,gerçek bir golcü,takımı oynatacak bir 10 numara ve sağ knata da çok iyi bir keb-nar adamı alamlı..Alınanlar eğer takıma adepte olamazsa Rıza hoca ve yönetim çok eleştiri alır ve zor günler kabusa dönüşür...BENDEN HATIRLATMASI;DOST ACI SÖYLER...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 21:21   #32
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kadro derinliğimiz hala yok.. bu gidişle de olamayack açıklamalrdan o anlaşılıyor..hoca hala ağzına orta sahada kaliteli ve tecrübeli takımı ileriye atacak oyuncu almaktan bahsetmiyor ya pes doğrusu ben en çok ona hayret ediyor şaşıyor ve kalıyorum.. ve yuh diyorum
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda calipso'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2011, 21:24   #33
threestar58
Yiğido

threestar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 threestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblick

kabus geri donuyor 3 film,in adi
threestar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda threestar58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2011, 21:25   #34
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

kim ne derse desın bu takım başarılı olacaktır daha transfer sezonu acılmadan neden transfer yapılmıyor dıyorsunuz sanki lıg bıttıgı gun yöneticiler cıkacak messı ve ronaldoyu aldık diyecek ugur kavuk a gelınce bu takımda abdurrahman unutulamaz fakat son 1 haftadır lıgınılk yarısında yedıgımız gollere bakıyorum ve abdurrahmanın acayip hataları var şimdi iki mac kötü oynadı dıye uguru gönderelımmı yoksa onu motıve etmek için bagrımıza mı basalım karar biz yiğidoların bu takıma destek verelım alt liglerden futbolcu alma meselesıne gelelım ziya egerkı as kadroya cıkarılmasaydı alt liglerde bır sezon daha devm edecektı ne oldu u cevher farkedıldı şimdi deselerkı zıyanın sözleşmesı feshedıldı ne dersınız ha bırde ordu sunu aldı mersın bunu aldı bız alt lıglerden oyuncu alıyoruz dıyorsunuz zaten bu takımlaın butun oyuncuları alt lıg oyuncuları yanı uzun lafın kısası bız akımımıza destek verelım gerısını yöneticiler ve teknık heyet bilir
Alt 11.06.2011, 21:50   #35
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aman ne kadar yapıcı ve güzel bir düşünce.. Moralimizi düzelttin saolasın...
kardeş son 2 sezonda yaşananları gördükten sonra başka ne dememizi bekliyordunki.2 sezondur çok olumlu baktık çok yapıcı davrandık sonuç ne oldu .düzelen ne var aynı transfer politikaları devam ediyor tek fark bizi bu sene ligde bırakacak kadar kötü takımların olmayışı herkes il takımı iyi işler yapıyorlar biz hariç.geçen sezon ligin en kötü takımı bizdik bizden kötü olanlar şimdi bank asyada.peki ligin bu en kötü takımına ne takviye yaptıkta lige bu takımla başlayacagız takımın tek eksigi faty miydi .sag bek ,sag açık ,ortaya oyun kurucu ve bitirici bir forvet lazımken ve gidenlerin yeri henüz dolmamışken gelenler ise gidenlerden daha kalitesiz oyuncularken . bu şartlar altında ne dememimi beklersinki kardeş.eger benim yapıcı ve güzel yorumlarımla bir şeyler düzelecekse eyvallah en kralını yapayım ama olmuyo işte.bu yorumlar çaresizligimizin ve sesimizi duyuramamamın .ve sıkıntılarımızın dışa vurumudur başka bi şey degildir.bu arada hepimizin morelini düzeltecek kişiler ben degilim muhterem yönetim kurulu daha dogrusu transfer komitesidir. en kısa sürede hepimizin morellerini düzelmesi dilegiyle kal saglıcakla
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı karşıyakalı'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 21:52   #36
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
threestar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kabus geri donuyor 3 film,in adi
kurtlar vadisi sivas

artik trajikomik bir hal aldik camiaca
Alt 11.06.2011, 21:57   #37
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Rıza Hoca 8-9. haftalarda takımdan ayrılabilir..Kadro biraz yetersiz gibi..
burak58as553 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda burak58as553'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2011, 21:59   #38
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

bide bakarmisiniz sivas super futbol oynasin ve onune geleni devirsin bizi utandir sivas bence ummadigimiz tas bas yararmis ya tutarsa

bakarsin ugur kabuk kivanc karagoz transferleri ya tutarsa burda yazdiklarimizdan utansak keske
Alt 11.06.2011, 22:19   #39
sivaslitaner58
Usta Yiğido

sivaslitaner58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

227 Mesajına 303 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 sivaslitaner58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

superligde takimlar transfer yapiyor biz napiyoruz acaba?
sivaslitaner58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivaslitaner58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2011, 22:20   #40
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

"KABUS 3 "

Ağustos ayında sinemalarda

Mecnun ODYAKMAZ Rıza ÇALIMBAY

' MACERA KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR '
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Divriği58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
Çalımbay, dolu, hakkımız, yabancı

Seçenekler Arama
Stil