Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Hangi Takım Tur Atlar.?
Sivasspor tur atlar. 392 96,55%
Trabzonspor tur atlar. 14 3,45%
Katılımcı sayısı: 406. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Trabzonspor - Sivasspor
Alt 08.05.2013, 21:48   #171
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Trabzonspor - Sivasspor

Alıntı:
poyrazer5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
derdimi anlatamadım herhalde. elbette bu hezimetin sorumlularından biri de hoca. ama futbolcuların hiç mi suçu yok.
bir de rıza hoca hemen istifa etsin diyorsunuz, hem de böylesine kritik bir dönem de. kusura bakmayın ama sivasspora yapabileceğiniz en büyük kötülük bu olur.
bu saatten sonra rıza hocanın kalması taraftarı değilim. ama sezon sonunda yollar ayrılmalı, şimdi değil.
önümüzde iki hayati maç var, bize düşen bu süre boyunca hocaya , özellikle de futbolculara sahip çıkmak. zaten rıza hoca ve kamil, eneramo gibi futbolcularla yolumuz ayrılacak.
usta o ruhsuz topçulara da diyorum ben o adiler de gelmesin Sivasa! lig bitmeden şu takım bu takım sevdasına düşen ve bu takımda kalmak istemeyn ruhsuz adiler de gelmesin! bu kepazeliğe hiçbir izah olamaz!
Alt 08.05.2013, 21:50   #172
yiğidokazım58
Yiğido

31 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 597 yiğidokazım58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tepeye oynadığınızda En BÜYÜK BİZİZ ULAN! dersen, adamlar da sana her sene 6 atar böyle..
Alt 08.05.2013, 21:53   #173
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Beklenmedik bir mağlubiyet aldık, suçlanacak çok şey var.lakin yenilmenin de bir adabı var.ruhsuzca oynamanın ruhsuzca sahada gezmenin ve basiretsiz oyunla farklı yenilmenin bir de ts denen bir amatör ruhlu takımdan bu farkı yemenin insan insan olan yiğidoya tesiri çok.o stadda yerini alan yiğidolarımıza üzüldüm, onları boynu bükük koymaya kimsenin hakkı yoktu, keşke dişe diş mücadele ile elenseydik.tv başında maçı seyrederken kahrolan taraftarımıza üzüldüm üzülmediğim tek şey ise takımımızın yenilgisi sonrası her şeyi unutup kişilere, şahıslara ve camiaya ağır söylemlerde bulunanların takımı desteklemeyeceklerini stada gelmeyeceklerini söylemeleri idi. birlik zamanı gavura kızıp oruç yemeyelim, takım küme düşme hattında iken biraz daha cesur olalım seven pes etmez etmeyelim.karabük maçında da tıpkı ibb maçında olduğu gibi stadı doldurup rakibi biz sindirelim oyunculara moral verip destek olalım.zaman kızma zaman küsme zamanı değil, birlik zamanı...
Alt 08.05.2013, 21:54   #174
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

ulan galatasaraydan yemedik bukadar. adamlar lider birde.
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.05.2013, 22:00   #175
poyrazer5858
Acemi Yiğido

99 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 437 poyrazer5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

usta o ruhsuz topçulara da diyorum ben o adiler de gelmesin Sivasa! lig bitmeden şu takım bu takım sevdasına düşen ve bu takımda kalmak istemeyn ruhsuz adiler de gelmesin! bu kepazeliğe hiçbir izah olamaz!
bu takım, bu hoca, bu futbolcular bize güzel günlerde yaşattılar. bir kalemde silip atalım mı.bu kadar fevri olmayalım. bu hezimet yakında unutulur. ilk defa 6 gol yemedik. bu da geçer .
ama hiç değilse o yaşattıkları sevinç hatırına ses çıkarmayalım. vefa budur işte.
yıllarca hizmet ettikleri takımdan güzel ayrılsınlar . güzel hatıralarla ayrılsınlar. bunu yapmak çok mu zor.
poyrazer5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı poyrazer5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2013, 22:03   #176
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

başlıktan skoru neden sildiniz. belki yöneticiler futbolcular görürde utanırlar
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.05.2013, 22:45   #177
vedat58
Yiğido

vedat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vedat58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bu agir yenilgiyi bu agir hezimete ugramisligi Yönetime ve Arizaya armagan ediyorum , biz bu skorlari yasamadikmi yasadik eee sen daha nediye amatör futbolcu alirsin be kardesim ?? 8 yildir süperligdeyiz kactane hoca degistik eyyyyyy yönetimdeki aciz insanlar siz akillanmamissinizki gidiyorsunuz her gittigi klubde basarisiz olan ARIZA yi aliyorsunuz, bir klub para harcamaya kiyamazsa , borca girmeye korkarsa o klubun basari olmasi sifirdir , hicmi galatasaraydan örnek almiyorsunuz bu devirde para konusuyor paraaaaa!! iyi futbolcu al Stadin dolsun , iyi futbolcu al sana mac kazandirsin , iyi futbolcu al ol atsin klubun itibari artsin , bu yaptiginiz süper lige tutunmaya calisan sefilleri oynamaktir, ayip ayip ayipp , neymis borcumuz yokmus , neymis futbolcularin parasini gecikmeden ödüyormus , al sana futbolcu !! al sana Skor!! utanin ya bu kadar taraftari üzmeye hic kimsenin hakki yok , biz basari istiyoruz, Fenerin besiktasin galatasarayin borcu var basarisi var, senin borcun yok ta nolde heee!! her sene küme düsme kabuslarimi yasatmak bizlereeee!!! ben ne yönetimi ne yönetim kurulunu ne teknikdirökrteri hic birinizi hic birinizi ZERRE kadar basarili bulmuyorum , ve suna cani gönülden inaniyorum sizden bu kjlubu yönetecek cok daha iyi insanlarin cikacagina, ayiptir yaa cok ayip ,bunca yigido kardeslerimiz burdan seslerini duyurmak icin cirpiniyorlar ama hic kimse okumuyor ve Tinlamiyor , yönetim eger SIVASSPORUN menfaatini düsünüyorsaniz lütfen istifa , bu kadar kaldiginiz bile cok , acilen Arizada gitmeli saygilar
vedat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.05.2013, 22:51   #178
vedat58
Yiğido

Sunuda Söylemeden Edemicem Sivassportaki butun Topcular kalitesiz hic biri Süperlig topcusu degil , 1 maci kazan , 5 maci kabet 1 ileri 5 geri , bir mac iyi oynayip arkasindan diger maclari kaldiramayan topcuya ben topcu demem , acilen ve acilen hepsi gönderilmeli , hic birinin süperlig topcusu olmayacagina artik adim gibi eminin
Bu Konuda vedat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2013, 23:01   #179
vedat58
Yiğido

Alıntı:
sivasspor585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hic sinirlenmeye gerek yok.
biz bugün 3 gol atsak **** federasyon ve hakem hamsilere 5 gol attirirdi.
macin sonucu oynanmadan zaten belliydi.
ilk macta zaten hamsiye gol attirana kadar ugrasti ve attirdi hakem.
bizim icin önemli olan hafta sonu karabük maci.
Bak güzel kardesim , sucu hakeme bulabilirsin , ama senin topcun oynayamiyorsa hakemin sucu ne? senin topcularinda kalite yok ruh yok cesaret yok tecrübe yok , yurek yok, ve senin topcularin bir mac iyi oynarlar , o iyi oynadiklari macin agirligini yorgunlugunu diger maclara yenilerek gösterirler ve bu yenilgiler haftalarca devam eder cunku bir mac iyi oynadilar yoruldularya bu yorgunluk bes hafta devam eder ve ancak kendilerini toparlar, kisacasi sözün özü ben Sivassporlu topcular gibi citlenbik nazik kibar bi takim görmedim, acilen ve acilen hepsi gönderilmeli hepsii
Bu Konuda vedat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2013, 23:31   #180
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
radres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
insahllah fener alir da, kupayi TRABZON vermes.
İnşallah Fener 2 maçını da kaybeder ligi 3. bitirir, Kupayı da Fener kazanırsa işte o zaman nah Avrupaya gider dırabizon. Sadrinin suratını o zaman görmek lazım.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
ilk, maçı, oynanıyor, sivasspor, sonucu, tahmin, trabzonspor, trabzonsporsivasspor, yarı, yorumlarınız

Seçenekler Arama
Stil