Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 10.06.2011, 17:55   #541
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

şimdiya kadar 2-3 sezondur transfer sezonlarında sivasspor transferi hep sonlara bırakır sebebi soruldugunda ise transfer henüz yeni başladı.biz nokta transferler yapacagız onun için çok araştırıyoruz dediler.ve bomba gibi adamlar aradılar .ancak sonradan anladıkki bunların aradıkları nokta falan degilmiş.aradıkları bonservisi elinde olan sıradan oyuncularmış bunları almak için aramaya ve beklemeyede gerek yoktu çünki sivasspordan başka talipleride yoktu aldıkları oyuncuların.ŞİMDİKİ DURUMDA BENİ ÜRKÜTMEYE BAŞLADI ZAMAN GEÇTİKÇE ALINAN OYUNCULARA BAKIYORUM VE KORKUYORUM.YİNE AYNI SÖYLEMLER BAŞLADI TRANSFER SEZONU YENİ BAŞLADI ARAŞTIRIYORUZ.RIZA HOCA DEMEDİMİ LİSTEMDE 50 OYUNCU VAR ALINACAKLAR BELLİ DİYE EE NEREDE O 50 OYUNCU .HERKES TAKIR TAKIR ADAM ALIRKEN BİZ YİNE HAYALKAFEDEN HABERLER BEKLİYORUZ .HERKESE DAHA TRANSFER SEZONU YENİ BAŞLAMAZKEN MİLLET ÇATIR ÇATIR İMZALAR ATTIRIRKEN BİZE YENİ BAŞLIYOR DENİLİYOR .BENİM BU İŞTEN ANLADIGIM BEKLEYELİM BAKALIM PİYASA UCUZLASIN KALANLAR ARASINDAN SEÇER ALIRIZ MANTIGI DEVAM EDİYOR .TRANSFER YAPACAK EN KISA SÜREDE YAPACAKSIN VERECEKSİN PARAYI OYUNCUNUN KRALINI ALIP GELECEKSİN.BU İŞ BEKLEMEKLE İŞİ SONLARA BIRAKMALA OLMAZ BEYLER DAHA AKLINIZ BAŞINIZA GELMEDİMİ 2 SEZONDUR ÖLÜP ÖLÜP DİRİLİYORUZ .YETER ARTIK RAHAT Bİ SEZON YAŞAYALIM BEE.BU ARADA BELAY ı orduspor almış diyorlar eger dogruysa bu bizim için bir utanç vesilesidir.bizim veremedigimiz parayı ordu verip adamı aldıysa bize yazıklar olsun ve biz bu işi biliyoruz diye ortalıkta dollaşmayın .bu utanç size yeterde artar bile
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı karşıyakalı'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.06.2011, 18:01   #542
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

ben acikcasi gelecek sezon dusecez gibime geliyo cok korkuyorum

basta sivas istatisik olarak dusebilir

karabuk de bizim gibi can cekisecek

yonetim bir de diyoki fb macindan sonra ses getirecek transferler yapacaz yigidolara bu 2 sezonu daha yasatmicaz dersimizi aldik diyorlar hani?

artik catir catir transfer yapip para harcama vakti yoksa gidersin bank asyaya
Alt 10.06.2011, 18:03   #543
midnight58
Acemi Yiğido

midnight58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 midnight58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
karşıyakalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şimdiya kadar 2-3 sezondur transfer sezonlarında sivasspor transferi hep sonlara bırakır sebebi soruldugunda ise transfer henüz yeni başladı.biz nokta transferler yapacagız onun için çok araştırıyoruz dediler.ve bomba gibi adamlar aradılar .ancak sonradan anladıkki bunların aradıkları nokta falan degilmiş.aradıkları bonservisi elinde olan sıradan oyuncularmış bunları almak için aramaya ve beklemeyede gerek yoktu çünki sivasspordan başka talipleride yoktu aldıkları oyuncuların.ŞİMDİKİ DURUMDA BENİ ÜRKÜTMEYE BAŞLADI ZAMAN GEÇTİKÇE ALINAN OYUNCULARA BAKIYORUM VE KORKUYORUM.YİNE AYNI SÖYLEMLER BAŞLADI TRANSFER SEZONU YENİ BAŞLADI ARAŞTIRIYORUZ.RIZA HOCA DEMEDİMİ LİSTEMDE 50 OYUNCU VAR ALINACAKLAR BELLİ DİYE EE NEREDE O 50 OYUNCU .HERKES TAKIR TAKIR ADAM ALIRKEN BİZ YİNE HAYALKAFEDEN HABERLER BEKLİYORUZ .HERKESE DAHA TRANSFER SEZONU YENİ BAŞLAMAZKEN MİLLET ÇATIR ÇATIR İMZALAR ATTIRIRKEN BİZE YENİ BAŞLIYOR DENİLİYOR .BENİM BU İŞTEN ANLADIGIM BEKLEYELİM BAKALIM PİYASA UCUZLASIN KALANLAR ARASINDAN SEÇER ALIRIZ MANTIGI DEVAM EDİYOR .TRANSFER YAPACAK EN KISA SÜREDE YAPACAKSIN VERECEKSİN PARAYI OYUNCUNUN KRALINI ALIP GELECEKSİN.BU İŞ BEKLEMEKLE İŞİ SONLARA BIRAKMALA OLMAZ BEYLER DAHA AKLINIZ BAŞINIZA GELMEDİMİ 2 SEZONDUR ÖLÜP ÖLÜP DİRİLİYORUZ .YETER ARTIK RAHAT Bİ SEZON YAŞAYALIM BEE.BU ARADA BELAY ı orduspor almış diyorlar eger dogruysa bu bizim için bir utanç vesilesidir.bizim veremedigimiz parayı ordu verip adamı aldıysa bize yazıklar olsun ve biz bu işi biliyoruz diye ortalıkta dollaşmayın .bu utanç size yeterde artar bile
bilmem sinirdenmibilmeden konuştun yoksa düşündündemi yazdın ama SÜPER YAZDIN böle transfer politikası olmaz sen bonservissiz arıyosan geleceği olacak tutacak boş çıkmayacak veya bonservisi verecen oynayacak arkadaş bide sanki fiyat fırlayacak açıklasana bunla görüşüyoruz inş anlaşırız de sen adam maaşmı zamlandıracak yhaf
midnight58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.06.2011, 18:07   #544
HALIL
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

lutfen yonetim cik da bir aciklama yap herkezin baskani horoz gibi otuyo taraftarlarini bilgisiz birakma baskan butun gun site site dolasip transfer haberlerini takip etmek icin isten kaytariyorum
Alt 10.06.2011, 18:08   #545
midnight58
Acemi Yiğido

midnight58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 midnight58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Lächeln Cevap: Transferde Adı Geçenler

Alıntı:
yigido_halil_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben acikcasi gelecek sezon dusecez gibime geliyo cok korkuyorum

basta sivas istatisik olarak dusebilir

karabuk de bizim gibi can cekisecek

yonetim bir de diyoki fb macindan sonra ses getirecek transferler yapacaz yigidolara bu 2 sezonu daha yasatmicaz dersimizi aldik diyorlar hani?

artik catir catir transfer yapip para harcama vakti yoksa gidersin bank asyaya
böle diyerek bazılarının canını sıkma yavff

rızaçalımbayın kadroyu boşalttığını unutmayın eğer iki gün sonra transferler patlarsa yönetime sonsuz teşkür demeyin ben fenerbahçenin transfer politikasını incelediğim için onlar bile boşlukları yedeklerini doldurdu bizde şuanda böle yaptık 5 transfer yaptıkunutmayın ermanımız var-grosickimiz var-kadirimiz var-ziyamız var kısaca iskeletimiz var bundan sonraki politika yıldızolacak artık çokta transfer beklemeyelim ama 2 tane süper isim bekliyorum...
midnight58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda midnight58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.06.2011, 19:09   #546
HALIL
Usta Yiğido

nicolas maurice belay gibi bir adami orduspor gibi isimsiz bir takima yakistiramiyom acikcasi bizi bari avrupa kupalarinda ve sampiyonluga oynadik yaziklar olsun
Alt 10.06.2011, 19:10   #547
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 746 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Bizim Yönetim Transfer yapmayi beceremiyor abi...
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.06.2011, 19:13   #548
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

mustafa_kavak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.059 Mesajına 1.583 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 950 mustafa_kavak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

......................KNOWLEDGE MUSONA ALSINLAR...................... .....
Forvete hattina 2 futbolcu almamiz lazim kamaman ve mehmet yildizi gitti 2 tane iyi forvet alinmasi lazim.

Bence Kaizer Chiefsde oynayan Knowledge Musona alinabilir ama daha 2013 kadar sözlesmesi var . bonservisi nekadar olur bilemem .Daha 20 yasinda bu sezon 15 golu var .

Bilgileri :http://www.transfermarkt.de/de/knowl...er_120785.html

Alt 10.06.2011, 19:17   #549
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Biz istedik Ordu aldı.
Fakat
Ordu isterse biz alamayız.
burak58as553 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı burak58as553'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.06.2011, 19:18   #550
HALIL
Usta Yiğido

Alıntı:
mustafa_kavak58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
......................KNOWLEDGE MUSONA ALSINLAR...................... .....
Forvete hattina 2 futbolcu almamiz lazim kamaman ve mehmet yildizi gitti 2 tane iyi forvet alinmasi lazim.

Bence Kaizer Chiefsde oynayan Knowledge Musona alinabilir ama daha 2013 kadar sözlesmesi var . bonservisi nekadar olur bilemem .Daha 20 yasinda bu sezon 15 golu var .

Bilgileri :http://www.transfermarkt.de/de/knowl...er_120785.html

bosver yonetim beceremez bizde ancak hayal kurariz

Etiketler
adı, atilla, bekliyor, bizden, cerny, cihan, dÖrt, geçenler, geliyor, gözle, karsiyaka, kivanc, ordu, semir, serdar, sivassporda, sivasta, stilic, takimindan, tamam, taraftar, temmuzda, transferde, transferleri, yolda, önce, özkan

Seçenekler Arama
Stil