Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kamil Grosicki'nin gözüyle Türkiye
Alt 15.06.2011, 13:22   #41
00frehat58
Yeni Yiğido

00frehat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 501 00frehat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kamil Grosicki'nin gözüyle Türkiye

doğru diyor adam sivas'a güzel 2 yada 3 tane bar disko gibi bir yer açılsa sosyal hayat daha üst seviyeye yükselir istediğimiz oyuncularda gelir...
Alt 15.06.2011, 13:22   #42
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Kamil Grosicki'nin gözüyle Türkiye

başkasının gözüyle sivas'ın nasıl gözüktüğü çok önemli. buradan ders çıkarmamız lazım:

- adam alışveriş için istanbul'a gidiyorum diyor. koskoca 350 bin nüfuslu sivas'ta adam gibi bir tane alışveriş merkezi yok. bu çok ciddi bir eksikliktir.

- şehirde bir tane beş yıldızlı otel yok. dışarıdan gelen insanlar için aranılan ilk yer oteldir. zamanında anderlecht taraftarları da benzer şeyi söylemişlerdi sivas için, kalacak düzgün bir otel bulamamaktan şikayetçiydiler.

- sivas'ın artık şehir merkezini yayması yeni caddeler ve yeni mağaza ve dükkanlarla donatılması lazım. şehirde canlılık gerek.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Grosicki'den inciler...
Alt 15.06.2011, 16:19   #43
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Grosicki'den inciler...

iyi de ben bu roportajı biraz once fanatikte okudum.orda daha farklı seyler yazıyo yok sivas cok sıkıcıymıs da bir bar bile yokmus da boyle seyler soylemis.diğer takımları ove öve bitiremıyor.sivasspor dan hic bahsetmiyor bile...
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.06.2011, 16:39   #44
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
iyi de ben bu roportajı biraz once fanatikte okudum.orda daha farklı seyler yazıyo yok sivas cok sıkıcıymıs da bir bar bile yokmus da boyle seyler soylemis.diğer takımları ove öve bitiremıyor.sivasspor dan hic bahsetmiyor bile...
İşte bir basın farkı bu gördüğümüz. Dün Habertürk Gazetesi'nde aynı haber nasıl verilmişti bugün Fanatik'te nasıl veriliyor gördünüz.

Fanatik Muhabiri İlker Yağmur isimli eleman haberi öyle bir vermişki uzun bir röportaj içindeki röportajın genelini yansıtacak nitelikte olmayan 1 cümleyi almış ve "Sivas çok sıkıcı bir yer" cümlesini de başlığın altından üzerine basa basa duyurarak röportajı yansıtmış. İşte bu basın anlayışını sorgulamak gerekir .
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.06.2011, 17:53   #45
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İşte bir basın farkı bu gördüğümüz. Dün Habertürk Gazetesi'nde aynı haber nasıl verilmişti bugün Fanatik'te nasıl veriliyor gördünüz.

Fanatik Muhabiri İlker Yağmur isimli eleman haberi öyle bir vermişki uzun bir röportaj içindeki röportajın genelini yansıtacak nitelikte olmayan 1 cümleyi almış ve "Sivas çok sıkıcı bir yer" cümlesini de başlığın altından üzerine basa basa duyurarak röportajı yansıtmış. İşte bu basın anlayışını sorgulamak gerekir .

allah i adini agzima almak istemedigim sahsin belasini versin

kesin kayserili veya trabzonludur
Alt 15.06.2011, 19:31   #46
sehrisivas
Acemi Yiğido

sehrisivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 sehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kamil Grosicki'nin gözüyle Türkiye
Bir futbolcu gününün yarısını kulüpte geçirir, ben de öyle yapıyorum. Bazen boşluk bulduğumda gezmek ve aileme hediye almak için İstanbul'a gidiyorum. Çünkü Sivas çok sıkıcı bir şehir. Arkadaşlarımla oturup bira içebileceğimbir bar bile yok
“Burada çok fazla holigan olduğunu söyleyebilirim. Hatta deplasmana gidiyorlarsa, o şehir taraftarlar için çok tehlikelidir. Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları arasında çok sert bir yarış var. Türkiye’de bu tarz maçlarda statlar cehennem gibidir”

Sivasspor’un Polonyalı yıldızı Kamil Grosicki, ülkesinin interia.pl isimli internet sitesine çarpıcı açıklamalar yaptı. Kırmızı-Beyazlı takımda forma giydiği için mutlu olduğunu söyleyerek söze başlayan Grosicki, “Türkiye’de futbol adına her şey mükemmel. Ben de sadece futbol oynamaya odaklanmak istiyorum. Geride kalan sezonda lige tutunduğumuz için mutluyum. Ancak Sivasspor her zaman daha iyi yerleri hedeflemeli. Çünkü Süper Lig’deki en iyi 7 takımdan birisi Sivasspor” dedi. İsminin Galatasaray’la anıldığı hatırlatılan 24 yaşındaki futbolcu, “Galatasaray taraftarlarının da beni takımlarında isteyeceklerini düşünüyorum. Şu an için Galatasaray gibi büyük bir kulübe transfer olmamı, ‘erken’ olarak niteleyenler var. Ancak gelecekte ne olur hep beraber göreceğiz. Sonuçta her şey benim elimde. Ben başarılı oldukça daha büyük kulüplere gideceğim” ifadelerini kullandı.

‘Yapacak bir şey yok’

Türkiye ile ilgili sorulara ise çok net cevaplar veren Grosicki şunları söyledi: “Burada çok fazla holigan olduğunu söyleyebilirim. Hatta deplasmana gidiyorlarsa, gittikleri şehir, taraftarlar için çok tehlikelidir. Özellikle Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları arasında çok sert bir yarış var. Polonya’da yaşanan rekabetler, Fenerbahçe-Galatasaray rekabeti yanında hiçbir şey... Türkiye’de bu tarz maçlarda statlar cehennem gibidir. Bu maçlardaki tiz ve ıslık sesleri sahadaki futbolcuların kan basıncını yükseltir. Türkiye’de bir futbolcu gününün yarısını kulüpte geçirir. Ben de öyle yapıyorum. Bazen boşluk bulduğumda gezmek ve aileme hediye almak için İstanbul’a gidiyorum. Çünkü Sivas çok sıkıcı bir şehir. Arkadaşlarımla oturup bira içebileceğim bir bar bile yok.”

‘Türkiye bizim önümüzde’

Her kulübün köklü bir altyapısı olduğunu da vurgulayan başarılı oyuncu, “Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon, Gaziantep ve Bursa altyapı olarak ileri durumda. Türkiye farklı bir dünya. Polonya uzun süre daha böyle bir gelişime sahne olamayacak gibi. Mesela Sivas’ta çimlerin bakımı, sahaların bakımı her an düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Süper Lig’de üst düzey oyuncular da forma giyiyor. Bunların arasında 33 yaşında olmasına rağmen Fenerbahçe’de harika işler yapan bir Alex, Dünya çapındaki isimler Quaresma ve Guti var” diyerek sözlerini tamamladı
sehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sehrisivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.06.2011, 19:54   #47
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

arkadaslar bence grosickiye fazla yuklenmemiz gerek
Alt 15.06.2011, 22:27   #48
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Grosicki'den inciler...

BUGÜN gazetede groseçki sivasın sıkıcı birşehir olduğunu demiş,arkadaşımla oturup bira içeceğim yer bile yok istanbula gidiyorum gezmeye demiş,koca sivasta bar olmalı bence ,
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.06.2011, 22:37   #49
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Bugün birahane açılır yarın bilmem ne... Ellemeyin İstanbula gidip gelsinler... Ayrıca gazetenin birinde başka kendi internet sitesinde başka, Polonya spor sitelerinde başka yazılmış... Takılıp kalmayın böyle şeylere. Bu adamlarda bira içmek alkol almak normal hayatın bir parçası...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.06.2011, 23:39   #50
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Hakikaten SİVAS da bar yok mu?
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
diyor, grosicki, grosickiden, grosickinin, gözüyle, inciler, kamil, tÜrkiye

Seçenekler Arama
Stil