Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > PTT 1. Lig Takımları

PTT 1. Lig Takımları PTT (1.Lig) takımları hakkında yorumlar bilgiler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Tokatspor'a destek
Alt 19.04.2012, 22:14   #21
takota
Yeni Yiğido

4 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 takota FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Tokatspor'a destek

ben tokatta yaşayan bi sivassporluyum şunu söyleyebilirimki burdaki sivaslıların nüfusu sivasın bi ilçesinden daha fazladır belkide burda sivaslının ekmeğini yiyen tokatlıda çok tokatlının ekmeğini yiyen sivaslıda çok yani bizi birbirimizden iyi kimse anlayamaz.Bizim şampiyonluğa oynadığımız sene burda tokatspor ile fenerbahçenin maçı vardı mecnun başkan ve birkaç yönetici daha gelmişdi maça neyse maçta dk 58 oldu birden tribünlerden şampiyon sivasspor sesleri çıkmaya başladı şunu söyleyebilirimki hayatımda duygulandığım ender anlardan biri olmuştur allah razı olsun hepsinden burda sivasspora destekde çok saygıda çok ben bu desteğe kendimce katılacağım 1 paket sigara içmem gönderirim tokatspora ne olacak benim şehrimi benim takımı sevdikden böyle saygı duyduktan sonra.
takota isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı takota'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.04.2012, 23:44   #22
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

tokatspor düşsede çıksada beni ilgilendirmiyor yardım konusuna gelince burda msj atalım 5 tl gıtsın dıyenlerden acaba kaç tanesı SİVASSPOR lisanslı ürünlerinin satıldığı mağazaya gidipte 5 tl lik anahtarlık aldı merak ediyorum...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı antik58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.04.2012, 10:56   #23
bordobeyaz60
Yeni Yiğido

bordobeyaz60 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bordobeyaz60 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivaslı gardeslerimiz cogu macta yalnız bırakmıyolar bizleri bizlerde gurbette sivasın istanbuldaki maclarına dernegimiz tokatspor onbeşliler olarak elimizden geldiğince gitmekteyiz yarın tokatta diyarbakırla olum kalım macımız var işalah bu ligde kalacaz sivasa selam
bordobeyaz60 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı bordobeyaz60'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.04.2012, 11:17   #24
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tokat'ı ve Tokatspor'u severim.Askerliğimi Tokat'ta yapmıştım.

Mesaj yollama hattıma açılsın yollarım bir iki mesaj..
Ben senden daha çok severim...

Tokatspor her platformda bizim yanımızda olmuştur. Özellikle Belediye maçındaki desteklerinin karşılığını ödemek çok zor.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.04.2012, 16:11   #25
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tokat'a destek diyenler; iyi güzel de adamlar değişik sitelerde bizim stat kapasitesi ile ilgili abuk subuk laflar ediyorlar...Bazıları Sivas ne kadar büyük bir şehir ki 33000 binlik stat istiyor;Sivas'a en fazla 20-25 binlik stat yapılmalı laflarını bile rahatlıkla sürdürüyorlar..Bu zihniyette olan insanlar için mi biz Tokat'a destek vereceğiz......Tokat'ın zengini çok fazla ;onlar düşünsün takımlarını ;bana ne Tokattan...
3-5 kişi öyle yazdı diye herkesi zan altında bırakamayız buna hakkımızda yok benim birçok arkadaşım var sivasın maçlarına benden fazla gidiyor.sivassporu adeta kendi takımları olarak görüyorlar kaldıki senin bakanın bu 25 000 kişi kapasiteye razı başkasına diyecek laf varmı.
biz camia olarak bu 25 000 meselesini şimdiden kabullenirsek geçmiş ola.her ortamda tepkimizi göstermeliyiz.onunla bununla ugraşmaktansa biz nasıl 33 000 yaparız onu tartışmalı ona çözüm bulmalıyız sivasa şimdi yapılmazsa bu stad bi dahada yapılmaz.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda pover58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.04.2012, 16:15   #26
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
takota Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben tokatta yaşayan bi sivassporluyum şunu söyleyebilirimki burdaki sivaslıların nüfusu sivasın bi ilçesinden daha fazladır belkide burda sivaslının ekmeğini yiyen tokatlıda çok tokatlının ekmeğini yiyen sivaslıda çok yani bizi birbirimizden iyi kimse anlayamaz.Bizim şampiyonluğa oynadığımız sene burda tokatspor ile fenerbahçenin maçı vardı mecnun başkan ve birkaç yönetici daha gelmişdi maça neyse maçta dk 58 oldu birden tribünlerden şampiyon sivasspor sesleri çıkmaya başladı şunu söyleyebilirimki hayatımda duygulandığım ender anlardan biri olmuştur allah razı olsun hepsinden burda sivasspora destekde çok saygıda çok ben bu desteğe kendimce katılacağım 1 paket sigara içmem gönderirim tokatspora ne olacak benim şehrimi benim takımı sevdikden böyle saygı duyduktan sonra.
ekliyecek tek kelime bulamıyorum birileri okusun diye paylaştım.sivas tokat dostlugu çok saglam birkaç çürükle yıkılmaz.ilelebette kalacaktır.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı pover58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.04.2012, 16:36   #27
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

bazıları neden artniyetli onu anlamıyorum, biz dostluk diyoruz onlar düşmanlık diyor, çok mu heveslisiniz düşman kazanmaya kardeşim. birkaç kişi şöyle böyle dedi diye dediklerinize bak, yakıştıramıyorum size bunları, ne meraklısınız kardeşim düşman kazanmaya. bize destek veren komşu dost şehrede bunları söylüyorsunuz ya diyecek söz bulamıyorum size.
Alt 21.04.2012, 16:42   #28
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

annem tarafı Tokatlı babam tarafı Sivaslı...küçükken Tokatın maçlarına giderdik panayıra gider gibi..Lisedeyken ah o Bulancak maçı varya hiç unutamadım...Tokatspor ligde kalacaktır buna eminim...

ayrıyeten Dimes grubunun bence Tokatspora çok daha fazla destek olması ve hatta takımın sponsoru olması ve takımın adının "Dimes Tokatspor" olarak değişmesini isterim...
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı calipso'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.04.2012, 18:40   #29
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

dostluk koprusu tarafımızdan coktan kuruldu,3 senedir devamlı tokat'ın maçlarına gıdıyor bızım gencler,onlar da sıvas!a gelıyorlar,olumsuz dusunce yazanlar olabilır,cok onemli değil
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı infial§'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.04.2012, 19:35   #30
SS'li
Yiğido

68 Mesajına 123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 612 SS'li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Her abur subur konuları bu siteye taşımasanız? Biraz ağırlığımız olsun. Ha birde şu var: kendimize bir kardeş takım bulmaya ne kadar hevezliyiz, ne gerek varsa.

Ya sabırrr...
SS'li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SS'li'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
destek, tokatspora

Seçenekler Arama
Stil