Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Röportajlar

Röportajlar Röportajlar bölümü

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Saygısızlık !!!
Alt 29.01.2014, 00:51   #21
sivistar
Acemi Yiğido

61 Mesajına 119 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 sivistar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Cool Cevap: Saygısızlık !!!

Sıvasda dogmus,buyumus bırı olarak ıst de ıkamet etmekteyım,sıvasa cok yatırım yapmıs bır ıs adamı olarak cogundan gerı dondum nedenı su tıcaret zayıf mantık zayıf cekememezlık cok fazla,tek bır markası var sıvasın oda sıvasspor,gercekten butun kanalları asırı amator.programa baktım cok utandım o yorumcular rızayı goklere cıkarırken carlosu kasımpasa hazırlık macı yenılgısı sonrası cok elestırdıler .bende burdan yazmıstım dogubey hatırlarsan,takım cok ıyı lıgdekı yerımızı kalecı ve forvetler belırler demıstım aynende oyle oldu .carlos getıren baskana helal olsun nedıyım bu sacma yorumculara bıle dayandı
sivistar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı sivistar'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2014, 00:59   #22
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Saygısızlık !!!

adam tutmus yok efendım o meshur golunuzu nasıl attınız, yahu bunu soran sen 1000 inci kışısın adama, adamcağız hep aynı cevabı vermekten bıktı soru mu bu sımdı, Sivassporun geleceğini sor, hedeflerini sor, takıma oynattığı bu oyunu nasıl oturttuğunu sor, sorduğu sorulara bak 5 yaşındaki çocuk sormaz.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2014, 01:11   #23
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

programi izlemedim..izleyemem de zaten

ama yazdiklarinizdan anladigim program moderatoru tam bir
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2014, 02:30   #24
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1041 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Burada yazılan her şeye katılıyorum. Böyle saçma program ömrü hayatımda görmedim. Spor programımıydı yoksa Carlos'un özel hayatını araştırma programımıydı anlamadım. Son bölümde kapattım sinirden televizyonu.

Twitter adresi yazmışlar soru sorun diye programın ilk dakikasında yazdım soruları program bitene kadar ne benim nede bir başkasının sorusu sorulmadı. Spor yorumcusunuz kaç tane insan düzgün soru sorun.
Koskoca hocayı davet ediyorsunuz insan hiç mantıklı soru sormaz mı? Sivasspor projelerin neler? Yeni transferler kimler? Aatif neden forvet oynuyor? vs vs

Sürpriz var Carlos yayına gelince dediler bizde transfer sandık. Adamlar yayına kangal getirdi bahçede sohbet ediyorlarmış gibi. Ulusal medya bunu yakaladı hemen zaten bastılar komedi haberini. Allahtan programda sorulan soruları kayıt edip haber yapmadılar. Amatörde ki Zara belediyespor ve tv 58'in eskide kalmış projeleri adamı ne ilgilendirir be abi allah aşkına yapmayın.

Sivassporla ilgili bazı konulara Carlos kendi değindi onun dışında 10 üzerinden -10 verdim ben bu programa. Babam soruları duyunca neler dedi bir bilseniz. Ben şuan az bile konuştum. Yanlış varsa yanlışı eleştirmek hakkımız. Umarım tekrar izleyip biz naptık diye ders çıkarırlar.

Konu GokhanTurna tarafından (29.01.2014 Saat 02:46 ) değiştirilmiştir..
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı GokhanTurna'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2014, 05:44   #25
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

257 Mesajına 394 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Birde Köpek Hediye Edildi
H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2014, 06:38   #26
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Eleştiri mutlaka olmalıdır. Yapıcı-yıkıcı kavramı bizim tvlerde nasıl etkili olur bilemiyorum ama ben programı izlerken adeta utandım diyebilirim. Buradan tekrarlamak istemiyorum ama seviyeyi aşağı çeken isimler yayının adeta içine ettiler. Sayın Mustafa Ateş ise seyir esnasında gıldır gıcık soruların ağızdan çıktığını farkeder etmez biraz azarlama vari müdaheleleri olduysada maalesef seviyenin aşağıda kalmasını önleyemedi. Tabi bu azarlama vari susturmada yanlış. Lakin bu tarz yayınları yapacaksanız gidip kendiniz konuk olacak ve başbaşa soru cevap şeklinde programı bitireceksiniz. Nerde çokluk.....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2014, 07:28   #27
Rallim58
Gast

Canlı yayınların gafı/lafı önemlidir, geri çekilemez. Toplantım ve akabinde misafir nedeniyle izleyemediğim yayın için, anlatılanlara bakılınca yorumum şudur; Keşke yayın önceden bant kayıt yapılsa idi bu kadar eleştiri almazdı...

Bir de, alt yapıyı oluşturup, hangi konulara girileceğinin etüd çalışması yapılarak, sınırlar zorlanmasa idi diye düşünüyorum...

Proğram hakkında detay bilgi verilse idi buradan konu açılarak, sitemizin naif, beyefendi, samimi Sivasspor sevdalılarının soruları daha etik, daha üsluplu ve daha etkili olurdu diye düşünüyorum...

Mustafa Ateş ve Abdullah Yiğit kardeşimize geçmiş olsun demekten başka söz bulamıyorum...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2014, 07:29   #28
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bunca şuursuzluğu yapana yapıcı eleştiri olmaz . Gölge etmesinler başka ihsan eylemez.

Sivas'ın şehir olarak sorunu ehil olan insanlar bir yerlere gelemiyor, birileri hasbelkader bir yerleri kapmış işlerini yürütüyorlar. Ali İzgi belediyenin basın sözcüsü olduysa zamanında şehrin kendini sorgulaması lazım.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mishka'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.01.2014, 07:39   #29
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ne dediğini bilmeden sapur supur konuştu tam bir rezillik.

Bence bu konuya tepkisiz kalmayalım kendilerine az bir çeki düzen verseler iyi olur orada temsil ettiğiniz yada etmeye çalıştığınız isim Sivasspordur onlar gibi ne dediğini bilmeyenlere kaldıysa bu iş yandık.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sıvaslıgenç'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.01.2014, 08:01   #30
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1579 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Güzel bir program olacağını düşündüğüm için program başlamadan dakikalar önce programı beklemeye başladım.

Sayın Ateşin güzel program yapacağını ve R.Carlosa güzel sorular sorulacağından emindim ama güzel giden bir programa sorulmaması gereken soruların sorulması bu güzel programa gölge düşürmüştür.

Keşke sorular önceden hazırlansa soruların genele yakını Sivasspor ağırlıklı olsa daha hoş olurdu ama malesef olmadı..

Yapılan güzel şeyleri görüp alkışlamak, yapılmaması gereken şeyleri görüp yanlışları söylemek güzel birşey olarak kabul edilmeli, burada yapılan yanlışları görüp yazmak bence ileride yapılacak bu ve benzeri yanlışların yapılmamasına ışık tutar diye düşünüyorum.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
saygısızlık