Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hakkımız Mecliste Aranacak
Alt 14.03.2012, 22:35   #51
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hakkımız Mecliste Aranacak

tebrik ederiz Malik Beyi bu duyarlılığı için..inşaallah devamı gelir ve diğer vekillerimizde sivasspor için bir çaba gösteririler çünkü buna çok ama çok ihtiyacımız var..
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda etlidöktürek'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.03.2012, 22:37   #52
34orhan58
Yiğido

93 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt

parti önemş, değil bi<ler alevisiyle sünnisyle biriz bu birliğin adı SİVAS VE SİVASSPOR tebrikler
34orhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2012, 22:45   #53
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Sivasa hizmet edip bizi düsünüp ve derdimizle dertlenen bizdendir.
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Elbeyliliyiz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.03.2012, 23:24   #54
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Kamera şakası değil,rüya değil,yalan hiç değil bugünleri de gördüm ya daha da gam yemem.Artık bizim de sorunlarımızla ilgilenen haklarımızı arayan bir vekilimiz var yaşasın.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.03.2012, 00:25   #55
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 834 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

bakalim gundeme gelecekmi ********** bu isiga *** diyebilir

not: hicbir parti hayrani degilim ************ ********
Alt 15.03.2012, 00:33   #56
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Değerli üyelerimiz...

Konuyu partizanlığa taşımayalım. Herkesin taşıdığı, sempati duyduğu siyasi görüşlerini bu platformlarda sergilemeyiniz. Forum kurallarımızda belirtildiği üzere bu bir aykırı durumdur ve bir hafta sitemize girmeme cezası vardır. Tüm üyelerimize bildirir saygılarımı sevgilerimi sunarım.

İlgili madde:

8- Dini tartışma içerikli konular açmak ve/veya partisel yada uluslararası siyaset/ırkçılık yapmak, dini ve/veya siyasi oylama konuları açmak

Forum kurallarını okuyunuz...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.03.2012, 02:04   #57
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 606 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Şehrimizin menfaatlerini ve haklarını kim savunursa savunsun, aynı siyasi görüşte olmasak bile o kişiyi desteklemeliyiz. Köstek olmamalıyız. Bu çabasında sonuç alır veya almaz en azından bu duyarlılığından dolayı kendisini tebrik ediyorum. Aynı duyarlılıkları diğer Milletvekillerimizden de bekliyorum.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı fatih585858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.03.2012, 03:19   #58
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 698 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Tesekürler Malik Bey Sivasimizin markasi olan Sivasspor´a sahip ciktiniz icin öteki vekillerimiz belki utanirda bir cif sözde onlar söyler belki.
Alt 15.03.2012, 04:28   #59
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Arkadaslar yorumlarin tamamini okudum.Cesit cesit yorumlar.Sitede binlerce uye var ve bir o kadarda siyasi goruslerin farkliligi var.Ama hepimiz sivasspor ve sivas icin bir aradayiz. Sivasin sorunuyla ilgilenen kim olursa olsun bas tacidir.Cogu arkadaslar ana konudan uzaklasip,konuyu sulandirmislar.Ne buyuk bir is yapmis sayin ejder saygi duyarim.Her bir sivasli en kucuk bir tepki verse sesimizi turkiye duyar.Sivasspora ve sivasa yapilan en kucuk haksizlikda birlik olup sesimiz yukselse,basinda medyada,hakemlerde,yorumculard a sivasspor icin soyleyecekleri her kelimeyi tartarak soylemek zorunda kalirlar. Organize olmak cok onemli,lig tv nin yayini sirasinda fazla degil 150 kisi mesaj atsa veya tv nin telefonlari onlarca kisi tarafindan aransaydi kitlenirdi. Kufursuz,mantikli her tepki ses getirir. Birakin siyaseti sag veya sol yok.Her kimki vatana dusman ona bakin,her kimki sivasa hizmet ediyor ona bakin.ABD 77 milletten olusmus hepsi ulkesine hizmet ediyor,hollanda 107 millet bir arada hollanda icin calisiyor.Galatasariyin uefa kupasini aldigi aksam hollandada yer yerinden oynadi,fenerlisi,bjk lisi sivassporlusu omuz omuza halay cektik.Yurtdisinda Turkiyeyi,Turkiyede Sivasi dusunurum gerisi hikaye gardasim.Saygilarimla.
Alt 15.03.2012, 08:14   #60
58nursah58
Yeni Yiğido

58nursah58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58nursah58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

“Karanlığa küfür edeceğine bir ışıkta sen yak” diyerek dün iktidar ve muhalefet Milletvekillerini arayıp,Sivasspor’un özellikle son oynadığı Trabzon maçında uğradığı haksızlıkları dile getirip,hiç olmazsa kamuoyuna Sivas’ın sahipsiz olmadığı mesajının verilmesini istedim. Bu vesile ile iktidar partisinden Milletvekili Hilmi Bilgin beyi arayım konuyu ayrıntılarıyla anlattım . Sonra sayın bakana ulaşmak zor olduğu için,yakın arkadaşım olan 1.derecede yakınını arayıp konuyu ilettim. CHP’li Vekil Malik Özdemir’e ulaştım ve Sivasspor’a özellikle son maçta yapılan haksızlığı,insanların “ Sivas sahipsiz,Sivas’ın Milletvekilleri uyuyor mu” ve bu anlamda Sivaslı Vekillere olan kızgınlıklarını söyledim.Sayın Özdemir büyük bir dikkatle dinledi ve aynı endişeleri taşıdığını ifade ederek “ Hiç merak etmeyin,ben konunun takipçisi olacağım ve ilgili bakana cevaplaması için soru önergesi vereceğim”dedi. Sizlerin huzurunda Malik bey’e bir kez daha teşekkür ediyorum. Sivaslı’nın daha doğrusu Yiğidolarında istediği bu zaten! Kimse,olmayan,yada yapılmayacak bir şey istemiyor,sadece Sivasspor’un hakkı yenilmesin istiyor.
Tabi şunuda kabul etmek lazım. Futbol özerk bir kuruluş,dolayısıyla siyasetin dışında kalması gerekiyor. Bu anlamda hiçbir siyasi TFF’ye direkt yaptırım uygulayamaz,ama neticede Türkiye bir hukuk devleti ve bu devletinde Spor Bakanı var.Eğer konu TBMM’de gündeme gelirse hiç olmazsa kamuoyuna Sivas’ın sahipsiz olmadığı ve hakkının arandığı mesajı verilir. Yiğidoların istediği sadece işte bu!
ÖNCE AYNAYA BAKALIM
Taraftarlar vekillerden hakem konusunda bir şeyler yapmasını istiyor ve bekliyor ama asıl yapması gerekenler bu konudaki görevini yapıyor mu? Yani,birinci görevi Sivas’ın ve Sivaslı’nın menfaatlerini korumak,halkı aydınlatmak ve yön vermek olan Sivas yerel basını bu konuda üzerine düşeni yapıyor mu? Kesinlikle hayır! Maçtan sonraki gün bütün gazeteleri elinize alırsanız bunu çok net biçimde görürsünüz. Bakın size önceki gün yaşadığım bir olayı anlatayım. Salı sabahı ulusal basında çalışan bir arkadaşı arayıp “ Senden rica ediyorum, Sivas yerel gazeteleri hakeme ateş püskürüyor şeklinde bir haber yapta ulusal basında yer alsın hiç olmazsa insanlar rahatlamış olur,ayrıcada Kuddusi Müftüoğlu’nunda burnu sürter” deyip telefonu kapattım. 10 dakika sonra tekrar o arkadaş aradı ve aynen şunları söyledi “ Abi,sen yerel gazetelerin hakeme tepkisini haber yap dedin ama bütün gazetelere baktım sadece hakeme tepki gösteren senin gazeten” deyince inanın şok oldum! İnanmak istemedim ve hepsine bakacağım bir yere gittim ve gerçektende hayretler içerisinde kaldım. Kimisi,”Sivas 2.yarıda çözüldü”,kimisi “Galibiyeti unuttuk”,kimide “Sivas işi zora soktu” gibi suya sabuna dokunmayan başlıklar atmış. Kimse kusura bakmasın ama Dünyanın her yerine ,böylesine aleni bir hakem faciası yaşayan takımın şehrindeki bütün gazetelerin hakemi eleştiren başlıklar atılırdı,bir Sivas’ta atılmamış. Türk Milli takımın veya Türk takımlarının yabancılarla oynadığı maçlarda hakem hataları olduğu zamanki başlıkları şöyle bir gözünüzün önüne getirin! Bütün bunları boşuna söylediğimi de çok iyi biliyorum,kim anlayacak ki?

Abdullah Yiğit/Hürdoğan Gazetesi

Editörün Notu : Lütfen; alıntı yapılan yorumlarda kaynak belirtiniz.
58nursah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58nursah58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aranacak, hakkımız, mecliste

Seçenekler Arama
Stil