Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Seçenekler Arama Stil

Kastamonudan Sevgilerle...
Alt 26.03.2006, 13:49   #1
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Kastamonudan Sevgilerle...

Değerli Sivassporlu hemşerilerim... Herkese sevgi ve selamlar... Şimdi siz başlığı görünce Kastamonulu olduğumu zannedeceksiniz... Öz be öz Altuntabaklı birisi olarak 6 yıldır Kastamonudayım... Evim odam her tarafım kırmızı-beyaz... Bu bir aşk bu bir sadakat bu bir aşk... Sivassporlu olmak ne bir FB taraftarlığına benzer nede başka bir vesaire takıma... Yıllarca içimizde yanan Birinci lig aşkını bu sene söndüren Yiğidomuza sevgili başkanımıza ve değerli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Tabii bu arada Sayın SEÇİLMİŞ'i de unutmamak gerekiyor. İlk temel onunla atıldı..
Benim asıl söylemek istediğim şey şu... Hemen hemen bütün Birinci lig klüplerinin resmi internet sayfalarını (yada g.resmi) geziyorum. Gah maç öncesi gah maç sonrası... Şunu gözlemledim. Hepsinde bir boşvermişlik veya çok eski konuların veya maçların daha ana başlıkta olduğunu gördüm. İşte burada sivasspor.com ayrıcalığını farkettim. İşte bizlere bu hizmeti sağlayan hele hele yurtdışında veya şehir dışında yaşamakta olan biz Gurbetçi Yiğidolarlara anlık veya sıcak haberler veren site yönetimini canı yürekten kutluyorum. Gerçekten bilmeyen arkadaşlar siteye müdavim olan değerli üyeler SİVASSPOR.CoM un kıymetini bilsinler. Helal olsun sizlere.. En büyük Yiğidolar
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
-->: Kastamonudan Sevgilerle...
Alt 26.03.2006, 14:23   #2
LORDKRAL
Yiğido

3 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 LORDKRAL ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart -->: Kastamonudan Sevgilerle...

hoşgeldin kardeş aramıza bende senin gibiydim 6 yıl uşak ta kaldım bende ayrıydım ama sivasımız 1.lige yükselince sivasa geldim tekrar tabi sivas yükseldi diye değil ama olsun rasgeldi.Kendine iyi bak.
LORDKRAL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2006, 15:03   #3
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1262 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick
Daumen hoch -->: Kastamonudan Sevgilerle...

gardaş sitemize hoş geldin..burası adı üstünde YİĞİDOLARIN BULUŞMA NOKTASI..
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2006, 15:23   #4
yagci58
Yiğido

yagci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yagci58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ARAMIZA HOS GELDIN GARDAS TAKIL SIVASSPOR.COM A HAYATIN TADINI CIKAR
yagci58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.03.2006, 18:24   #5
puar
Usta Yiğido

puar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

357 Mesajına 678 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1191 puar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblick

aramıza hoş geldin gardas...her yerde olduğumuzu bir kez daha kantıladın senin aracılığınla kastamonuyada selamlar sevgiler...
puar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.03.2006, 18:46   #6
gurel58
Yeni Yiğido

gurel58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gurel58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

valla rkadaşlar bende 1995 senesinde sivasta ayrıldım yaklaşık 8 senedir gidemiyorum sivasa internet üzerinden memleketi takip ediyorum ama bu kış çok sevdiğim SİVASIMA GELECEM
gurel58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.07.2006, 20:25   #7
puar
Usta Yiğido

puar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

357 Mesajına 678 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1191 puar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblick

heryerdeyiz çok şükür sivaslıyız....
puar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.07.2006, 21:25   #8
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 840 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı
Değerli Sivassporlu hemşerilerim... Herkese sevgi ve selamlar... Şimdi siz başlığı görünce Kastamonulu olduğumu zannedeceksiniz... Öz be öz Altuntabaklı birisi olarak 6 yıldır Kastamonudayım... Evim odam her tarafım kırmızı-beyaz... Bu bir aşk bu bir sadakat bu bir aşk... Sivassporlu olmak ne bir FB taraftarlığına benzer nede başka bir vesaire takıma... Yıllarca içimizde yanan Birinci lig aşkını bu sene söndüren Yiğidomuza sevgili başkanımıza ve değerli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Tabii bu arada Sayın SEÇİLMİŞ'i de unutmamak gerekiyor. İlk temel onunla atıldı..
Benim asıl söylemek istediğim şey şu... Hemen hemen bütün Birinci lig klüplerinin resmi internet sayfalarını (yada g.resmi) geziyorum. Gah maç öncesi gah maç sonrası... Şunu gözlemledim. Hepsinde bir boşvermişlik veya çok eski konuların veya maçların daha ana başlıkta olduğunu gördüm. İşte burada sivasspor.com ayrıcalığını farkettim. İşte bizlere bu hizmeti sağlayan hele hele yurtdışında veya şehir dışında yaşamakta olan biz Gurbetçi Yiğidolarlara anlık veya sıcak haberler veren site yönetimini canı yürekten kutluyorum. Gerçekten bilmeyen arkadaşlar siteye müdavim olan değerli üyeler SİVASSPOR.CoM un kıymetini bilsinler. Helal olsun sizlere.. En büyük Yiğidolar
Dünyada baska sivas yok Altuntabakli kardes tabiki yigidolarin bulusma merkezi burasi bu site
yigido Atilla isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.07.2006, 22:25   #9
EeSsRrAaRr
YASAKLI ÜYE

EeSsRrAaRr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 EeSsRrAaRr Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bu sene 2 kere gelecegız kastamonuya bakalım nası karsılıcaksınız bızı )
EeSsRrAaRr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.07.2006, 22:34   #10
aykut-akay
Usta Yiğido

aykut-akay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 121 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 803 aykut-akay FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Blinzeln -->: Kastamonudan Sevgilerle...

abicim dünyanin merkezi sivas birak türkiyeyi dünyanin merkezi inanmayan varsa hadi meydan ispatlasinda görüyüm
aykut-akay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil