Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: [İSTİFA]- Muhsin ERTUĞRAL
Alt 14.03.2010, 17:41   #61
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: [İSTİFA]- Muhsin ERTUĞRAL

Alıntı:
вαЯon™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
herkez hocaya yüklenmiş, senin oyuncuların bikere beş para etmez, türkiye ligine muhsin hoca gibi bir kişilik daha gelmemiştir.. adam enkazdan aldı takımı, hstslsrı yok değil var ama bukadar sadece hocaya yüklenmeniz yanlış yiğidolar..
4 yabancı 3 yerli alındı takım ilk yarıdakinden daha kötü top oynuyor görmüyormusunuz hoca müdahale etti devre arasında sonuç bu oldu hoca başarısız oldu 16 maçta 17 puan topladı ki bence yarısı şansla oldu hak etmedik o puanları hoca kalırsa bence denizli bile arkadan yetişir geçer umut yok takımda futbolcular öz güvenini yitirmiş bu saatten sonra maç kazanamazlar
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.03.2010, 17:56   #62
ÖLÜMÜNE SİVAS
Yeni Yiğido

ÖLÜMÜNE SİVAS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ÖLÜMÜNE SİVAS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BİZ BURDAN BANGIR BANGIR BAĞARIRKEN SİZ NE İSTİFASI DEDİNİZ BAKIN TAKIM NE HALDE AFRİKDAN GELMİŞ SİVASA NEYE GELDİN BE ADAM SANA HOCA DİYENLERE BEN ŞAŞARIM GELENDEN GİDENDE 3 YİYORUZ İSTİFA ETSENE ARTIK BAŞKANI YOKMU BU TAKIMIN ADAM AGBETUYU İKİNCİ YARI ALIYO BÖYLE Bİ MANTIKK VARMI İSTİFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:m ad::m ad:
ÖLÜMÜNE SİVAS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.03.2010, 18:00   #63
olumune58
Acemi Yiğido

olumune58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 22 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 olumune58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

MUHSIN ISTIFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAA
olumune58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.03.2010, 18:01   #64
onur-kaan58
Acemi Yiğido

23 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 onur-kaan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ben bir sivasspor taraftarı olarak bu hocanın hemen istifa etmesi gerektiğini birçok taraftar gibi düşünüyorum bülent sattı bu hocada takım kurmasını bilmiyor benim bildiğim takımın bir iskeleti olur muhsin hocanın bir iskeleti bile yok her hafta değişik kadro bu takım nereye gidiyor hoca en kısa zamanda istifa etmeli, yönetim acil önlem almalı

YİĞİDONUN HASI
onur-kaan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.03.2010, 18:05   #65
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gençler maçı çıkış maçımız olacak taraftar arkasında olmalı hocanında takımında diyar ligden düşürülmese nile 6 puan kaybetmiş olacak ve sivasın gençlerden aldığı puanlar dahilinde takım ligde büyük ihtimal kalacak

gençler maçı ve kasımpaşa ankaraspor ankaragücü eskişehir mçlarından puan alırsak ligde kalırız

alınan oyunculara gelince ikisi ileriki haftalarda çok işe yarayacak

rahman harun elrio keita bu takımı kasıp kavuracak ve takımı sırtlayıp ayakta tutacak

musa artık oynamamalı ibo dağaşanda uğur ferhat faruk bunlarda kovulmalı
öyle

kadir oynasın ondan iyi

birazdaha sabır teknik trektörün hatalı kadrolar kurduğunu görüyorum bunun sebebininse bizi ezecek takımlarakarşı oynatıp ezdirmemek olduğu ve bizim gibi olan takımlara karşı doğru kadro koyacağını düşünüyorum ki öylede olacak

kasımpaşa gençler ankaragücü maçları sivasta bunlardan 10 puan alsa takım kesinlikle bu ligde kalır
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda stain'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.03.2010, 18:09   #66
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Muhsin Hoca umutlarımızı köreltti iyice.Futbolcu tercihleri,değişiklikleri,takt ikleri tam bir rezalet.Bank Asya liginde bile bizden kötü oynayanı yok!Bu sene de küme düşersek yazıkları olsun futbolculara da,hocaya da..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.03.2010, 18:11   #67
TRAPER
Yiğido

TRAPER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

75 Mesajına 125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 678 TRAPER Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bu konunun sonuna kadar arkasındayım artık yeter takımı kepaze ettiniz bırakın da şu işden anlayan biri gelsin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alt 14.03.2010, 18:13   #68
venividivici58
Yeni Yiğido

venividivici58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 venividivici58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ReDYiGiDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bazı arkadaşlar düşünebilir istifa neyi değiştirir diye. Ama gerek oynanan oyun gerekse yönetim olarak dibe vurmuş bulunmaktayız. Teknik değişikliği tıpkı Bülent Uygunun gidip Muhsin Ertuğralın gelmesi gibi takıma farklı bir hava yeni galibiyetler getirecektir..

Memnun değilmiz Muhsin Ertuğral'da? Kazandığımız maclara soyle bir bakacak olursak futbol oynu oynamayı nimet sayan mücadele etmek için hiçbir çaba sarfetmeyen isteksiz ruhsuz bir Sivasspor var sahada. Rakiplerimiz beceriksizliğinden bir kaç mac ancak kazanabiliyoruz. Dikkat ederseniz dişe diş bir mücadele yaşanmamış beraberliğimiz bile çok nadir.. Kaybettiğimiz macları hiç söylemiyorum hepsinden fark yiyoruz.. Takım adına olumlu hiç bir adım yok.

Muhsin hocanın karakterine söyleyecek hiç bir sözümüz yok ama Bu değişim Şart.. Muhsin Hocaya emeklerinden dolayı teşekkür edip İSTİFAYA DAVET ediyorum..
aga boyle yazıyorsunuz konusuyorsunuz da bı macı ızledınmı, yenılen gollerı gordunuzmu, kafanızdan bıseyler atıp tutuyorsunuz TOPCU TOPU KOVALAMIYORSA HOCA NE YAPSIN bı ızleyın macı da ona gore bıdı bıdı yapın allah allah
venividivici58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.03.2010, 18:16   #69
_DeReBeYi_
Yiğido

_DeReBeYi_ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 181 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 _DeReBeYi_ ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
ReDYiGiDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bazı arkadaşlar düşünebilir istifa neyi değiştirir diye. Ama gerek oynanan oyun gerekse yönetim olarak dibe vurmuş bulunmaktayız. Teknik değişikliği tıpkı Bülent Uygunun gidip Muhsin Ertuğralın gelmesi gibi takıma farklı bir hava yeni galibiyetler getirecektir..

Memnun değilmiz Muhsin Ertuğral'da? Kazandığımız maclara soyle bir bakacak olursak futbol oynu oynamayı nimet sayan mücadele etmek için hiçbir çaba sarfetmeyen isteksiz ruhsuz bir Sivasspor var sahada. Rakiplerimiz beceriksizliğinden bir kaç mac ancak kazanabiliyoruz. Dikkat ederseniz dişe diş bir mücadele yaşanmamış beraberliğimiz bile çok nadir.. Kaybettiğimiz macları hiç söylemiyorum hepsinden fark yiyoruz.. Takım adına olumlu hiç bir adım yok.

Muhsin hocanın karakterine söyleyecek hiç bir sözümüz yok ama Bu değişim Şart.. Muhsin Hocaya emeklerinden dolayı teşekkür edip İSTİFAYA DAVET ediyorum..
istifa etmezse adam deildir faruk kim ki la 2 haftadr 90 dk oynatiyon eger o topcuysa ben de adam deilim hali sahada yegenim bile ondan yi oynuyor o nasil profesyenel olmus anlamak mumkun deil onu oynatan nasil olmus oda ayni mevzu istifa et sende kurtul bizde kurtulak bu ne yaw geldin geleli ne yaptin ne kattin takima hic bisey keita haric aldigin topcularda ortada elrio zaten kiralik cek git ulan cek git yeter art
ik rezikl oldugumuzzaz

iSTANBUL''YALAKASI''DEGiLiZ MEMLEKET SEVDALISI GENCLERiZ...!
_DeReBeYi_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı _DeReBeYi_'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.03.2010, 18:18   #70
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bundan 4-5 ay önce bu konulari actigimizda sivasspor a ihanet edenler sorgulanmali?

bizim sitede hicbirseyi dogru dürüst tartisamadik her konu kapatildi bugün bakiyorum bir konuya 1 saat olmadan 60-70 mesaj yaziliyor ama bunlarin hepsi sinirle yazilanlar.

artik site yönetimide kendine ceki düzen vermeli küfür hakeret icermeyen her konu özgürce tartisilmali tartismaktan paylasmaktan kimseye zarar gelmez o günlerde muhisn hocayla nereye kadar haberi tartisilsaydi bugün muhsin hoca bu sekilde hala bizi kandirmakla ugrasmazdi ya adam gibi istifa ederdi yada gereken sekilde görevini yapardi ama simdi ne bizi öldürüyor nede ayaga kaldirip yasatiyor bizi resmen süründürüyor

insallah bu takim bizim elmizde olmayan sebeplerden dolayi ligde kalacak ama herkesin inandigi gibi bu takim ligde kalcak.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda yigido yakup'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bavulunu, ertuğral, hoca, muhsin, muhsİn, sİvasi, terket, topla, İstİfa

Seçenekler Arama
Stil