Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Haklısın Rıza Hocam!
Alt 12.08.2012, 14:50   #31
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Haklısın Rıza Hocam!

Alıntı:
Ricardo Pedriel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
RIZA İSTİFA.....RIZA İSTİFA.....RIZA İSTİFA.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Ne kadar nankör bir insansınız< hoca bulmazken gelip seni liğde tutunduran Rıza değilmi Geçen yıl o kadar fedakarlık yapıp herşeye gögüs gelen bu hoca değilmi. Sen belkide bilet alıp maça gitmekten aacizken Rıca hocanın yaptığı fedakarlığı bütün sivas biliyor. Sivassporu bu taraftarlar temsil edecekse vay halimize
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ahwettt'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.08.2012, 14:55   #32
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
şamatacılar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hocası beşiktaş beşiktaş diye papatya falı açan..

oyuncusu hak ettiğim yerde olmak istiyorum diye acıklama yapan..

sonra hayallerı gerçek olmayınca mecburen Sivasspor da kalan..

bu laflara sözlere seyırcı kalan bir yönetimi olan

bir takım.. ANCAK BU KADAR OLUR.. GELEN TOKATLAR LİGDE, GİDEN TOKATLAR..
Al sana yen ibir nick alıp giren Sivasspor düşmanı Rıza hocanın yerinde başkası olsaydı şimdi deflarca bırakıp giderdi. Rıza hocaya yönetim şu oyuncuyu alacağız dedilerde hocamı almadı. Ne yapsın adam transferler kampa yetişssin dedi yönetim almadıysa transfer işlerinde Rıza hoca bakacaksa yönetimin orda ne işi var
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ahwettt'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.08.2012, 14:58   #33
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

hazırlık maçıda olsa bu kadar ezik bir futbol ve hezimet hiçte açıklanacak bir durum değil.2 gün üst üste maç yaptı diyosunuzda sanki gençlerbirliği yapmadımı? rıza hoca bence beşiktaşa gitmedği için böyle isteksiz.beşiktaş aklını karıştırdı. saçma sapan oyuncular aldı. gardaş diğer takımlar nerden buluyo peki böyle oyuncuları çokmu pahalı bonservisleriİ. Bu sene diğer takımları görüp bizim sivasla karşılaştırıldığında hiçte iç açıcı bir tablo çıkmıyo ortaya umarım hemen bir çare bulunur yoksa bu sefer hakikaten gidiciyiz.
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.08.2012, 15:45   #34
Rallim58
Gast

İstifa diyen taraftara:

Hoca istifa edince rahatlanılacak mı? Herşey düzelecek mi? Yerine kimi alıyoruz? Kulübe yeni hoca transferi yapması için sizin bizatihi ne kadar mali desteğiniz olabilir?

Elbette tepki gösterip, yapılan yanlışları dile getireceğiz. Herkes gidici, herkes yolcu, bakii olan ve kalan Sivasspordur, yiğidolardır, bizleriz. Makul ve mantıklı yorumlar yapılarak, mide bulandırma yapmadan yorumlara yer verilmesi daha akılcı, daha milliyetçi, yiğidoya daha yakışır olduğu inancındayım.

Lig başlasın görelim, belki bizlerin söylemine gerek kalmayacak, belki de söylediklerimize bizler pişman olacağız. Sabır herşeyin ilacıdır. Sabır sabır sabır. Tabii bir kaç hafta

Kırmak, dökmek, harcamak çok kolay, en zoru ise kazanabilmektir.
Kazanabilen taraftar olmak ümidiyle...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.08.2012, 16:05   #35
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Faturayi tamamen futbolculara kesmek bence yanlis yaklasim olur
Bu skorlardan Riza hocada sorumlu.
Sebebine gelince... Futbolcuya göre sistem olur. Riza hoca ise kafasindaki sistemi mevcut futbolculara oynatmak istiyor...
Göze hos gelen futbol oynatmak istiyor, rakip sahada pres yapan, sürekli golü düsünen bir takim yaratmak istiyor AMA bunu yapabilmek icin de o sisteme uygun transferler yapmak gerekir. Mevcut futbolcularla böyle bir sistem ters teper.. Ters teptigide zaten alinan sonuclar gösteriyor..
Bülent Uygur'la basari nasil gelmisti? Skora dayali bir oyun sistemi ile... Arkayi kapat, önde bir tane at sonra üstüne yat sistemi... göze hos gelen sistem mi? Hayir, ama kisitli kapasiteli futbolcularla basari getiren bir sistem
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Çılgın Türk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.08.2012, 16:15   #36
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 606 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Adamların yönetimi Dejan Lekiç'i, Dusko Tosiç'i transfer ediyor. Bizim yönetim ve Rıza hocada, kaç yıldır doğru dürüst oynamayan Bednar'ı, bizim sayemizde ligte kalan Antalya'nın bile kadrosunda düşünmediği Doğa'yı ve kaç yıldır ligte oynamasına rağmen, oynadığı futbolla vasatı pek aşamamış Erhan Güven'i transfer ediyor. İki kulüp arasındaki vizyon farkı ortada. İyi yönetilen kulüpler faydalanamadığı futbolcularla yollarını ayırırken; bizim yönetim ise Hayrettin, Uğur Kavuk ve Mehmet Nas'ın sözleşmelerini uzatıyor. Çok büyük katkı sağladıkları için herhalde!
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fatih585858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.08.2012, 16:21   #37
gizlisah
Yeni Yiğido

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gizlisah FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ricardo Pedriel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
RIZA İSTİFA.....RIZA İSTİFA.....RIZA İSTİFA.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
HAZIRLIK MAÇINDA YENİLDİK DİYE RIZA HOCAYI MI GÖNDERECEĞİZ.
HADİ RIZA HOCAYI ATTIN. SEZONA BU KADAR AZ KALMIŞKEN RIZA HOCADAN İYİSİNİ Mİ BULACAN??????????????????
gizlisah isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.08.2012, 16:22   #38
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
şamatacılar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hocası beşiktaş beşiktaş diye papatya falı açan..

oyuncusu hak ettiğim yerde olmak istiyorum diye acıklama yapan..

sonra hayallerı gerçek olmayınca mecburen Sivasspor da kalan..

bu laflara sözlere seyırcı kalan bir yönetimi olan

bir takım.. ANCAK BU KADAR OLUR.. GELEN TOKATLAR LİGDE, GİDEN TOKATLAR..
Az kalsın Tokat bile tokatlıyordu.....
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.08.2012, 16:29   #39
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 919 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

Uzun süredir yorum yazmıyordum siteye... Ancak bugün bakma fırsatım oldu değişik görüşlere birde ben yenisi ekliyeyim dedim...

Öncelikle Burada Herkesin Her Yoruma Saygı Duyması Gerekiyor.Herkes Yönetimi Hocayı vs İstifayada Çağırabilir Başka Görüştede Bullunabilir...

Gelelim Yorumumuza...

Geçen Sezon Malumunuz Ligin En Çok Gol Atan Takımlarının Arasındayken Birde En Çok Gol Yiyen Sınıfında Olmamız Aşikardı.Nitekim Teknik Heyet ve Sivasspor'un Üst Kademe Yöneticilerinin Kulakarkası Sohbetlerinde ''Ligi Kalecesizi Bitirdik'' Diye Söylentileride Malum , Onların Yanında Taraftarın Yorumları Zaten Alenen Ortada...

VARAN 1 : Durum Böyleyken Sen Kaliteli 1 Kaleci Transfer Etmeyip , Kaleye Her Top Geldiğinde Yüreğimizi Ağzımıza Getiren ATİLLA KOCA , Kalecilik Yeteneklerine Lafım Yok Ammavelakin Süper Lig Standartlarında Yeterli Kapasitede Olmayan MİLAN BORJAN , Yargı Sürecinde Onama Olursa Hapise Girecek KORCAN ÇELİKAY , Sezon Ortasında Gelmiş Miadı Çoktan Dolmuş Parasının Peşinde Olup A2 le Maça Çıkan SENECKY ye Güvenip Lige Başlıyorsan Bu Tamamen Bir Abesle İştigaldir ve de Kusura Bakmayın Ama Amatörlüktür...

VARAN 2 : Takımın Sağ Bekinde Geçen Sene Çekmediğimiz Izdırap Kalmadı Bu da Biliniyor , Sağ Bekte Zaten Eleştiri Oklarını Her Hafta Üstüne Çeken Uğur Kavuğun Yedeğe Alınmasını Gerektirecek Kaliteli Bir Sağ Bek Beklerken ERHAN GÜVEN'i Transfer Etmek Ben Bu Kısmı Düşünmüyorum Ne Olursa Olsun Demekten Öte Bir Şey Değildir...İki Futbolcunun Toplam Kapasitesi Süper Lig Standartlarının ALtındadır Kanımca Kim Ne Derse Desin...Savunma Hatındaki 2. Vakadır Çok Canımız Yanar...

VARAN 3 : Ön Libero Mevkiinde KADİR BEKMEZCİ Oldukça Gelişme Kaydetti Ancak Bir Tek Kadir'in Üzerine Yük Binmesi Farklı Bölgelerde Açıklara Yol Açıyor.Bu Bölgede KIVANÇ KARAKAŞ'ın Ayrılması MEHMET NAS'ın ise Son 20 Dakika Ancak Oynayabilecek Durumda Olması DOĞA KAYA'yı Bize Transfer Ettirmiş Olamaz Böyleyse Bile İnanmıyorum İnanmak İstemiyorum.DOĞA KAYA Misyonunun Son Demlerinde Vasatında Altında Bir Topçudur , İşimiz Doğa'ya Kaldıysa Vay Halimize...

VARAN 4 : Forvet Hattında 20 Mayıs 2012 de Eneramo ile Yollar Ayrıldı Deyip 2-3 Yıldır İzlediğimiz Forvetler Var Onlarla Anlaşacağız Diyen Rıza Hoca Ne Gariptirki 5 Gün Önceye Kadar Alternatifli Listeden Kimseyle Anlaşamadı , Kendisine Kulüp Bulamayan Eneramoya Mecburen Kaldı.Transfer Politikası İnanılmaz Süper...

VARAN 5 : Bir Hazırlık Maçı Dahi Olsa Sivasspor Armasının Çıktığı Her Alanda Mücadele ve Şeref Ön Planda Olmalıyken Bu Sene Lakayt Tavırların Ötesinde Ne Yaptığını Nerde Olduğunu Bilmez Bir Futbolcu Topluluğu ve Teknik Heyeti İzlmekteyiz.
Sezon Başı Beşiktaş ile Flört Halinde Olup Büyük Sivas ve Sivasspor Camiasını Küçük Düşüren Öteleyen ve Şuandaki Çektiğimiz Sıkıntıların Temelini Atan RIZA ÇALIMBAY'a Gaziantepspor'un Teknik Direktörü Hikmek Karaman'ın Transfer Konusunda Verdiği '' Ben Gaziantepspor'un Başındayım Transfer Konuşmak Gaziantep'e ve Bana Hakarettir'' Sözünü , Her Defasında Ben Büyük Kulupte Oynamak İstiyorum Hakettiğim Yere Gitmek İstiyorum Diyen ERMAN KILIÇ ve Onun Düşüncesinde Bir Kaç Futbolcumuza da Efsanemiz PİNİ FELİX BALİLİ'nin Bir Tv Kanalından Yöneltilen Bir Gün Büyük Kuluplerde Oynama Hayaliniz Var mı ? Sorusuna '' Ben Zaten Büyük Külüpte Oynuyorum'' Diye Cevap Veren Ruhu ve Manteliteyi Hatırlarız....

VARAN 6 : Her Defasında Zor Günlerimizde Bize Kucak Açan , Bize Sonsuz Başarılar Yaşatan Başkanımız ve Yönetim Kurulumuza Serzeniştlerimiz Var.Başkanımızın Malum Mahkeme ve Sorunlarla Boğuştuğu Dönemde Pekte Yargılamamız Etik Olmayacak Ancak Yönetim Kurulumuz Tamamen Amatör.Bir Takım Düşünün ki Basın Sözcüsü Olmasın Bir Takım Düşünün ki Taraftarına Forma Tedarik Edemesin 3-4 Senedir Aynı Formaları Giyinip Çıksın , Satış-Pazarlama Alanında 0 Plan Proje Üretsin ve Şehri Takımından Bir Haber Bıraksın...

Kimse Kırılıp Gücenmesin Biz Bizeyiz Ancak Ben Artık Kılıçoğlunda Hakanda Kahvemizde vb Yerlerde Bir Hava Bir EDAYLA Artis Artis Gezen Futbolcu ve Teknik Heyet Sorumlularını Görmekten Tiksiniyorum.Gezmesinler mi Evet Gezsinler İşlerini Yapsınlar ve Sivasspor Futbolcusuna Yakışır Hal Hareketlerle Mekanlarda Bulunsunlar...Tepeden Millete Bakınıp Artisleşip Onu Bunu Kesme Ayağıyla Büyüklenmesinler...

Biz Sivasspor Taraftarı Herkesten Büyüğüz...3.Ligde de Biz Vardık , Hep te Olacağız.

O Bakımdan Herkesin Şapkasını Önüne Alıp Düşünmesi Lazım

Özellikle de RIZA ÇALIMBAY'ın...

(Not: Bazıları Bilet Almaz Yazar vs Gibi Diyebilir.Her Sene Kombinemi Alırım Bu Senede Ayırttım Hafta İçin Nasipse VIP Kombinemi Alacağım Forma Deseniz Gırla Aynı Renkten 3-4 Tane O Yüzden Yorum Yapabilirim Değil mi )
Alt 12.08.2012, 16:33   #40
şamatacılar
Yiğido

şamatacılar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

76 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 454 şamatacılar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
fatih585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Adamların yönetimi Dejan Lekiç'i, Dusko Tosiç'i transfer ediyor. Bizim yönetim ve Rıza hocada, kaç yıldır doğru dürüst oynamayan Bednar'ı, bizim sayemizde ligte kalan Antalya'nın bile kadrosunda düşünmediği Doğa'yı ve kaç yıldır ligte oynamasına rağmen, oynadığı futbolla vasatı pek aşamamış Erhan Güven'i transfer ediyor. İki kulüp arasındaki vizyon farkı ortada. İyi yönetilen kulüpler faydalanamadığı futbolcularla yollarını ayırırken; bizim yönetim ise Hayrettin, Uğur Kavuk ve Mehmet Nas'ın sözleşmelerini uzatıyor. Çok büyük katkı sağladıkları için herhalde!
VİZYON MESELESİ KARDEŞ. NE BAŞKANDA NE YÖNETİMDE NE HOCASINDA VİZYON YOK.. UFUKLARI DAR BUNLARIN.
şamatacılar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
haklısın, hocam, rıza

Seçenekler Arama
Stil