Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: MUHSİN HOCA BAVULUNU TOPLA TERKET SİVASI
Alt 21.03.2010, 16:52   #221
sivaslihakan
Usta Yiğido

sivaslihakan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslihakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: MUHSİN HOCA BAVULUNU TOPLA TERKET SİVASI

mactan sonra mustafa atesin mikrofonlarina istifa sinyali verdi gibi muhsin hoca tv 58de yaptigi aciklamada utanc duyuyorum dedi yönetimle oturup konusacagim dedi istifanin ilk sinyalini verdi yani
sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: [İSTİFA]- Muhsin ERTUĞRAL
Alt 21.03.2010, 17:36   #222
yiğidobarışbora
Yeni Yiğido

1 Mesajına 3 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 yiğidobarışbora FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: [İSTİFA]- Muhsin ERTUĞRAL

Hocanın ne suçu var. Bizim takım bank asyada bile ilk on takım arasına giremez. bu transferleri yapan yönetim istifa. Ha yönetim var mı nerde bunlar .gören duyan var mı. yarın sayın ünsal çıkar eski hocaya bir şeyler söyler gündem değişir. EY YÖNETİM DÜŞÜYORUZ HABERİNİZ VAR MI
yiğidobarışbora isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.03.2010, 17:42   #223
risale69
Yiğido

126 Mesajına 247 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 risale69 COK SEVILEN BIR KISIrisale69 COK SEVILEN BIR KISIrisale69 COK SEVILEN BIR KISI

ligin bitmesine daha sekiz hafta var ancak bu hocayla ligde kalmak mümkün değil.yönetim bir an önce bu hocanın tazminatını verip göndermeli, yerine de ziya doğan hocayı getirmeli.yeteri kadar sabredildi bu hocaya.
risale69 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.03.2010, 17:56   #224
bgürsoy
Yiğido

82 Mesajına 134 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 bgürsoy isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sayın Muhsin Ertuğral yere göğe sığdıramadığın Yeni Transferlerin nerede?
Bu adamları hem getirip hem de oynatmazsan işte o zaman tezat oluşturur, kendinle utanmaya başlarsın..
Muhsin Bey istifa etse ne değişir ki? Bu ruhsuz insanlardan Ankaraspor haricinde puan beklemiyorum..
Yazıklar Olsun diyorum.. zaten bu laftan sonra denecek birşey de yok..
Unutmadan yalnızca sorun Sivasspor'un kötü futbolu değil.. Diyarbakır-Antalya maçında verilen penaltı, Ankaragücü'nden ligin en az gol yiyen takımının 3 gol yemesi ve İBB kalecisi Hasagiç'in üzerine gelen topu çok güzel bir planjorla içeri alması.. Bunların hepsi bir araya geldiğinde Sivas'ımıza kalan sadece Bank Asya bileti oluyor..
bgürsoy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bgürsoy'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.03.2010, 17:58   #225
kpln
Yeni Yiğido

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kpln FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yazık yazık ya bu kadar kötü bir takım olamaz bu kulüp böyle aciz hale gelmedi neden diyarbakır neden denizli neden manısa tek hak etmeye takım sivasspor bu takım bu lige layık değil bu hoca bir an önce gidsin yerine gelen hocanında allah yardımcısı olsun futbolcular resmen yürüyor koşan yok eğer size para vererek oynatıyorlarsa düşünmek lazım bu parayı çoluğunuza çocunuza nasıl yediriyorsunuz buraya gelen taraftarların coluğunun coçuğunun rızkını sizlere yediriyorlar helal ettiklerini sanmıyorum........
kpln isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.03.2010, 18:45   #226
karyola
Tecrübeli Yiğido

206 Mesajına 277 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 699 karyola FAZLA SÖZE GEREK YOKkaryola FAZLA SÖZE GEREK YOK

BU YÖNETİM NE İŞ YAPAR BİRİ ÇIKSIN KONUŞSUN TAKIMIN OYUNUNU BEĞENEN VAR MI MÜCADELE VAR MI.HİÇ BİRİ YOK .ŞEREF TRİBÜNÜNDE MAÇ İZLEMEKLE BU İŞLLER YÜRÜMEZ TAKIM ALLAH MUHAFAZA DÜŞERSE HİÇ KİMSE KALMAZ ORTADA.
karyola isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.03.2010, 18:48   #227
ekingölü
Tecrübeli Yiğido

ekingölü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 ekingölü Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Geç bile kaldı,A takımını çekip yerine paf takımı çıksa bundan iyi oynarlar.
Muhsin hoca istifa et git:confus ed::confus ed:
ekingölü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.03.2010, 20:36   #228
yiğider58
Yeni Yiğido

4 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yiğider58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

NE DEMİŞTİK.................Bu günde bir şey değişmedi daha önceki haftalarda olduğu gibi neden? Çünkü görünen köy klavuz istemez,istemiyor. Bunu tüm sivas görüyor haftalardır yönetime bu hocayı gönderin diyorlar ama yönetimin umrunda değil nedenini bilmekte mümkün değil.Bakıyoruz tazminatmı diye ama tazminat olsada yönetimin verip göndermesi lazım.Tüm sivas adına göndermesi lazım bu haysıyet hepimizin. haysiyetimizi gururumuzu ayaklar altına alıyorsunuz.Bilmiyorum sanki yönetimden birileri bizden intikam mı alıyor.Ancak bir intikam söz konusu olsa insan böyle kayıtsız ve umursamaz davranır ve sonunda da der ki takım düştü bende intikamımı aldım der.Ben sıkı bir futbol izleyicisi olarak hatılladığım bir iki takım hariç böyle düşüş görmedim.Düşen takımlarda mali durumlarının bozulması yüzünden düşmüşler ama bizim svasspor mali yapısı herkesin ağzında iyi olmasına rağmen yönetimin ne yapacağını bilmediği için düşüyoruz .İnsan bi kahrolur bi utanır be.Bir de diyorlarki iki sene şampyonluğa oynarken iyi de şimdi niye böyle davranıyorsunuz.Yok davranmayalım.Aman siz üzülmeyin o zaman fenerbahçe galatatasarayın taraftarının hiç laf söylememesi lezım çünkü adamlar 16 , 17 şampıyonluk almışlar hiç eleştirilmemeleri lazım.Böyle saçmalık yok acemiydiniz şimdi yüzünüze bulaştırdınız.Bu takımıda yediniz bitirdiniz.Bülent UYGUN"a 8 hafta zor dayandınız. çünkü biliyordunuz nasıl olsa siz kovmadan gedeceği zamını iyi bilen bir insandı o.Ama adam 20 maçtır takıma hiç birşey vermiyor sizden biri de çıkıp ta diyemiyor kardeşim bu ne hal ya şu takıma oyun oynat yada git diyemiyor.Dili dişi kitlenmiş öyle duruyorlar.Valla bu sabırla siz cennete gidersiniz. takıma yaptığınız bu ihanetle cehenneme kadar;Bütün sivas halkı haftalardır bu hocayı göderin diyor:ama siz dilemiyorsunuz siz milleti ne sanıyorsunuz.Bülent uygunu gönderene kadar her gün basında olan fikret bey şimdi nerde? Kabuğuna çekilip neyi bekliyor.çıksaya ortaya deseya sabrım sınırı buraya kadar.YOK ODA İHANET EDECEK YA BU TAKIMA ONUNDA SESİ ÇIKMIYOR.zten bu saatten sonra ortaya çıksa ne yazar ki zaten düştük gibi bi şey.
yiğider58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yiğider58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.03.2010, 22:06   #229
kanımaksa58
Yiğido

kanımaksa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 kanımaksa58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
yiğider58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
NE DEMİŞTİK.................Bu günde bir şey değişmedi daha önceki haftalarda olduğu gibi neden? Çünkü görünen köy klavuz istemez,istemiyor. Bunu tüm sivas görüyor haftalardır yönetime bu hocayı gönderin diyorlar ama yönetimin umrunda değil nedenini bilmekte mümkün değil.Bakıyoruz tazminatmı diye ama tazminat olsada yönetimin verip göndermesi lazım.Tüm sivas adına göndermesi lazım bu haysıyet hepimizin. haysiyetimizi gururumuzu ayaklar altına alıyorsunuz.Bilmiyorum sanki yönetimden birileri bizden intikam mı alıyor.Ancak bir intikam söz konusu olsa insan böyle kayıtsız ve umursamaz davranır ve sonunda da der ki takım düştü bende intikamımı aldım der.Ben sıkı bir futbol izleyicisi olarak hatılladığım bir iki takım hariç böyle düşüş görmedim.Düşen takımlarda mali durumlarının bozulması yüzünden düşmüşler ama bizim svasspor mali yapısı herkesin ağzında iyi olmasına rağmen yönetimin ne yapacağını bilmediği için düşüyoruz .İnsan bi kahrolur bi utanır be.Bir de diyorlarki iki sene şampyonluğa oynarken iyi de şimdi niye böyle davranıyorsunuz.Yok davranmayalım.Aman siz üzülmeyin o zaman fenerbahçe galatatasarayın taraftarının hiç laf söylememesi lezım çünkü adamlar 16 , 17 şampıyonluk almışlar hiç eleştirilmemeleri lazım.Böyle saçmalık yok acemiydiniz şimdi yüzünüze bulaştırdınız.Bu takımıda yediniz bitirdiniz.Bülent UYGUN"a 8 hafta zor dayandınız. çünkü biliyordunuz nasıl olsa siz kovmadan gedeceği zamını iyi bilen bir insandı o.Ama adam 20 maçtır takıma hiç birşey vermiyor sizden biri de çıkıp ta diyemiyor kardeşim bu ne hal ya şu takıma oyun oynat yada git diyemiyor.Dili dişi kitlenmiş öyle duruyorlar.Valla bu sabırla siz cennete gidersiniz. takıma yaptığınız bu ihanetle cehenneme kadar;Bütün sivas halkı haftalardır bu hocayı göderin diyor:ama siz dilemiyorsunuz siz milleti ne sanıyorsunuz.Bülent uygunu gönderene kadar her gün basında olan fikret bey şimdi nerde? Kabuğuna çekilip neyi bekliyor.çıksaya ortaya deseya sabrım sınırı buraya kadar.YOK ODA İHANET EDECEK YA BU TAKIMA ONUNDA SESİ ÇIKMIYOR.zten bu saatten sonra ortaya çıksa ne yazar ki zaten düştük gibi bi şey.
sonuna kadar katılıyorum sana arkadaşım
kanımaksa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.03.2010, 22:17   #230
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hocanın sorumluluğu burada %10 bilemediniz% 20. bu takımı bu oyuncularla bu mantaliteyle düzeltebilecek hiçbir hoca yok. Hocanın şanssızlığı kendi kurmadığı bir takımı sezon içinde devralmak oldu. zaten takımın içeriden sabote edildiği ortada . Umarım bu sezon ligde kalırız da şu futbolcuların birçoğunun bileti kesilir.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bavulunu, ertuğral, hoca, muhsin, muhsİn, sİvasi, terket, topla, İstİfa

Seçenekler Arama
Stil