Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Rıza Hocaya Parantez açalım.
Alt 12.01.2012, 11:46   #121
ahmettunc
Yeni Yiğido

19 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 635 ahmettunc Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Rıza Hocaya Parantez açalım.

Değerli Sivasspor Sevdalıları

Sivassporun son günlerdeki başarıları bizleri gururlandırıyor. Hele de bizim gibi gurbette olanlar için ayrı bir heyecan...

Tabi bize bu heyecanı yaşatan Rıza hoca ve teknik ekibe binlerce kez teşekkürler. İki yıldır yerlerde sürünen bir takımı aldılar zirveye koydular. Herkesin bol keseden savurduğu şu günlerde mütevazi kadro ile bu başarıya şapka çıkarılır.

İşte bu durumda bize düşen kendi evledımız olan ÇALIMBAY'a sonuna kadar destek çıkmalıyız. Rıza hoca gibi mütevazi, futbolun emektarı Sivas'ın tanınması ve Sivaslıların kaynaşması için bir fırsattır. Süslü püslü konuşanları ,ahkam kesenleri alkışlamayı bırakayacağız. Bize bu başarıyı yakalatanları alkışlayacağız.

Özlüyorum Sivasım özlüyorum. Cer atölyesinin boru sesini , akşam saati fabrikadan çıkan o kalabalığı, Lojmanlar fırının sıcacık ekmeğini, İstasyon - kümbet - devam et diye dolmuş muavinlerini, Çayırağızını, gökçebostanı, Çavuşbaşını, Kümbeti ,Kepçeliyi, Alibabayı özlüyorum.... Kardeş kardeş geçinen , ayrılığın gayrılığın olmadığı Emek Mahallemizi özlüyorum. Neyse ki Sivasspor var dostlar...

Sevgli dostlar ,

Uzakları yakın eden Sivasspora ve sizi emektar taraftaralara binlerce kez teşekkürler. Dostca kardeşce nice başarılar dileğimle saygılar sunarım.
ahmettunc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Rıza Hocaya Parantez açalım.
Alt 12.01.2012, 11:59   #122
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Rıza Hocaya Parantez açalım.

ben rıza hoca geldiğinden beri bütün yorumlarında tam destek verdim sadece rıza hocaya değil muhsin hoca mesut hoca bu takıma hizmet eden herkese sonuna kadar destek çıktım bu takımın ve şehrin ekmeğini yiyip te ihanet edecek birisi olduğuna inanmıyorum senden hoca olmaz diyenleri de kınıyorum iyiki başımızda böyle bir hoca var
Alt 12.01.2012, 12:27   #123
kimyamurat58
Acemi Yiğido

22 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 kimyamurat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

malesef rıza hoca gibi türk futbolunun ve Sivas'ımızın önemli bir değereni acımasızca eleştiren sözde taraftar arkadaşlarımz da yok değil; maç esnasında utanmadan bir hemşerine rahatlıkla küfür eden bu sözde tarftarlar Sivas Sporumuzun bu zor günlerde nasıl olurda peş peşe aldığı bu güzel sonuçların arkasında Rıza hocanın olduğunu unutarak utanmadan küfür ediyor anlıyamıyorum......
kimyamurat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.01.2012, 12:40   #124
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 974 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Sevgili yiğidolar işim gereği NİĞDE de bulunmaktayım SİVASSPOR u taşıyan otübüsün geçişini büyük bir gururla izledim yolları açık olsun sivasa sağsalim kavuşurlar
yigidolar06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidolar06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.01.2012, 13:45   #125
58isML58
Acemi Yiğido

58isML58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

43 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 58isML58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu guzel yazi bence tesekkurden dahada fazlasini hak ediyor...
Alt 12.01.2012, 13:49   #126
OzkanBaskan
Yiğido

OzkanBaskan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OzkanBaskan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Hocamız başarılı ve gerçekten zor dönemler geçirdiğimiz şu günlerde takımda birliği sağlayarak gerçek bir Sivaslı olduğunu bizlere gösterdi..Biz de taraftar olarak hem Başkanımıza hem Yönetimimize hem de Futbolcu ve Teknik Ekibimize sahip çıkmalıyız.Biz sivaslılara da düşen görevi böylelikle yerine getirmeliyiz.
OzkanBaskan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı OzkanBaskan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.01.2012, 17:21   #127
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 440 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 905 abircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDI

Çocukluğumun geçtiği yenimahallede abimlerle top oynardı bir zamanlar gel görki zamanla onuda istanbula gönderdi sivas, başarılı mütevazi saygılı bir sivas evladı olarak onunla hep gurur duyduk, yıllar sonra babaocağına dönüp şehrinin takımını düşmekten kurtarıp üst sıralara oynar hale getirdi, hemde takımın yarısıyla yollarını ayırıp nereydeyse yoktan takım kurdu, kararlı sessiz ve derinden gitmeye devam ediyor sevgili rıza hocamız, o kocaman yüreğiyle her türlü olumsuzluğa rağmen takımı diriltmeyi başardı, şu forumlarda bile 10 15 kişi takılırken 100 lere tekrar ulaştık, hocamızın arkasındayız, yanındayız iyi günde kötü günde
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı abircan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.01.2012, 19:06   #128
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

şimdi adetim değildir birisinin müsbet yöndeki mesajından alıntı yapmak
yukarıda bir arkadaşım küfürden bahsetmiş
sivasspor taraftarı kendisi için 2 kuruşluk taraftar diyen hocaya küfür etmediki rıza hocamıza etsin adam bu sözleri yazması için ALLAHDAN korkması lazım
yazan kişinin maksatı farklıysa artık sivaslı onu yemiyor başka numaralar bulsunlar
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.01.2012, 19:23   #129
sivas_5201
Acemi Yiğido

sivas_5201 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivas_5201 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Riza bu topraklarin evladi, ona sadece iyi oldugumuzda degil her zaman destek olmaliyiz. Cakma Sivaslilardan degil bazilari gibi...
sivas_5201 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivas_5201'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.01.2012, 19:44   #130
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Yanlışları veya eksiklierinde nasıl eleştiriyorsak yaptığı doğru işlerde ve başarısında da hakkını vermek boynumuzun borcudur..2yıl öncesine kadar ağır bir travma yaşayan ve son iki sezondur bu zamanlar hep nasıl kümede kalırız hesabını yapan bu takım artık bugün Rıza Hoca sayesinde yeniden üst sıralara doğru çıkmaya başladı ve yeniden Avrupa kupları hesabı yapmaya başladı...Bu kolay bir iş değil...Rıza Hoca gelene kadar gördük zırt pırt hoca değişikliği, oyuncu değişikliği oldu yani birçoğu bu görevi bu yükü kaldıramadı çekti gitti...Rıza Hoca ise herşeyden önce bir Sivaslı olarak tüm samimiyetiyle adeta hasta adamı yeniden ayağa kaldırdı...Haaa herşey henüz bitti mi? Tabi ki hayır...Şimdi yeniden eski günlere dönüş için hazırlıklar başladı...Bu ağır travmayı atlatıp takımı bu günlere getiren hocamıza teşekkür ediyoruz...

NOT:Bu hafta sahamızda oynayacağımız Ankaragücü maçında mutlaka ve ısrarla Rıza Hoca tribünlere çağrılmalı..Israrla ve mutlaka çağırılıp alkışlanmalı...Çünkü bugüne kadar verdiği emekle ve başarıyla hocamız bunu fazlasıyla hakediyor...

Etiketler
açalım, açık, anlaşmıştım, beni, beşiktaşla, Çalimbay, Çalımbaya, Çalımbay’ın, canlı, heyecanladıran, hoca, hocaya, karnesi, kİmdİr, mektup, parantez, riza, rıza, sivasspor, stad, var, yayında

Seçenekler Arama
Stil