Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rakipler ve fikstür
Alt 06.03.2011, 20:55   #41
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Rakipler ve fikstür

Bilgili olmak elbette iyidir, konuya vakif olur insan, ama fikstur ne olursa olsun biz kumedeyiz. Hem inancim hemde destegim tamdir. Kanser moreli bozuk olan insanlarda cabuk urer. Ligde yenemedigimiz takim varmi. Her takimi yenecek gucteyiz.
Alt 14.03.2011, 16:42   #42
sinansakru
Yiğido

sinansakru - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 136 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 sinansakru Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Düşme korkusu hisseden 4 takımın kalan maçları.

Ligin son 4 sırasında yer alan takımların kalan maçları şöyle:

Sivasspor (22 puan)

--------------------

Bucaspor (D)

Beşiktaş

İstanbul Büyükşehir Belediyespor (D)

Kasımpaşa

Kardemir Karabükspor (D)

Gençlerbirliği

Ankaragücü

Konyaspor (D)

Fenerbahçe

Bucaspor (21 puan)

-------------------

Sivasspor

İstanbul Büyükşehir Belediyespor (D)

Kardemir Karabükspor

Ankaragücü (D)

Fenerbahçe

Medical Park Antalyaspor (D)

Trabzonspor

Manisaspor (D)

Kayserispor

Konyaspor (16 puan)

---------------------

Medical Park Antalyaspor

Trabzonspor (D)

Manisaspor

Kayserispor (D)

Beşiktaş

Kasımpaşa (D)

Gençlerbirliği (D)

Sivasspor

Galatasaray (D)

Kasımpaşa (14 puan)

--------------------

Manisaspor

Kayserispor (D)

Beşiktaş

Sivasspor (D)

Gençlerbirliği (D)

Konyaspor

Galatasaray (D)

Bursaspor

Eskişehirspor
Alt 14.03.2011, 17:22   #43
öğretmen
Acemi Yiğido

23 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 öğretmen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

artık biz avantajlıyız bu hafta bucayı yener olayı bitiririz. şayet yenemzsekde bucanın fikstürü bizden daha kötü
Alt 14.03.2011, 17:25   #44
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Bu hafta oynayacagimiz Buca karsilasmasi,macin üc sonuclu bir oyun oldugu düsünülürse bize yarayan sonuclar beraberlik,gerceklesirsede galibiyet.Bunun icin tek forvetle oynamak ,orta sahayi ve defansi kuvvetli kilmak ilk hedefimiz olmali.Beraberlik,Buca´nin siralamadaki yerini degistirmez.Ilk hedef 15. siradan kopmamak.Önemli olan berabere ayrilirsak,rakibin diger maclara olan özgüvenini kirabiliriz.Su anda Konya´yi bu yarista görmemek lazim.Önce Buca´yi saf disi birakmamiz gerekiyor.Cünki puansal olarak bize en yakini.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.03.2011, 20:27   #45
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Biz herhafta iyi oynasak ligi 40+ puanda bile bitire biliriz ama o galibiyet serisini oturtmamız lazım 9/8 yaparsak 46 puanla ligi tamamlamış oluruz ama bu sadece bir hayal şuanda öncelikli hedefimiz ligde kalmak olmalı.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.03.2011, 22:44   #46
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 799 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

ne yazmistim Buca bizden sansli bu hafta Antebin iki yuzde yuz penaltisi verilmedi hele biri yuzde bin penaltiydi hakemlere hic guvenim yok
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.03.2011, 22:51   #47
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 799 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çifte standart olamaz orası Türkiyenin şehride burası israilin şehrimi?
israil demiyelim filistin daha uygun haksizliga ugradiklari bilinir ama kimsenin sesi cikmaz bizimkide o hesap buyuk sehir olunca kimsenin gozu gormez kulagi duymaz bu hafta gorduk hakemler resmen Bucaya maci hediye ettiler
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.03.2011, 23:49   #48
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
avare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Futbol Federasyonu ve hakemlere sorulsa izmirmi sivasmi kesinlikle izmiri tercih edeceklerdir bu yuzden buca bizden sansli arkalarina federasyonu ve hakemleride alacaklardir.Butun Futbol kamuoyu izmir gibi bir buyuk sehirden bir takimin superligde olmasi gerektigi görusunde birlesiyorlar yani anlicaniz isimiz zor
Eğer federasyonda şehir anlamında kayırılmalar gerçekten war ise söyledikleriniz elbette doğru bende katılıyorum..Ama benim fikrim farklı bir yöndedir ..Rahmetli Hasan Doğan ve bu yönetimin daha önceki futbol fedarasyon yönetimlerinden daha tarafsız daha ilkeli olduklarını düşünüyorum..Önceden her türlü rezillik wardı fedarasyonda..Bence şimdi warsada çok daha az...Şimdi bana bir şürü örnek olarak hakem yanlışları ile dolu maçları örnek gösterip bunlara ne diyeceksiniz diye sorabilirsiniz..Ben bu yaşıma geldim Türkiyede hakem yanlışı olmayan daha doğrusu haksızlığa uğramayan bir takım görmedim...Bu hafta A takımı haksızlığa uğruyor bir kaç hafta sonra bakıyorsunuz bu haksızlığa maruz kalan takım haksız bir galibiyet alıyor..yani bütün bunlar futbolun içinde sadece Türkiyemizde değil dünyada war we warolmayada dewam edecek...Ama büyükşehir futbol takımı tercih edilmesi bana mantıkı gelmiyor öyle olmuş olsa idi kaç yıldır süper ligimizde İzmir takımı yok ve federasyon başkanı da İzmirli..Hatta koyu bir Altay taraftarı...Bir şekilde bir İzmir takımını weya Altayı süper lige çıkarmazlarmıydı diye bir soru akıllara geliyor...Yani söylediğiniz şey bence önceki fedarasyonlarda yapılmış fakat günümüzde yapılmasına ihtimal wermediğim bir olaydır..Saygılar...
Alt 15.03.2011, 00:04   #49
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1006 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eğer federasyonda şehir anlamında kayırılmalar gerçekten war ise söyledikleriniz elbette doğru bende katılıyorum..Ama benim fikrim farklı bir yöndedir ..Rahmetli Hasan Doğan ve bu yönetimin daha önceki futbol fedarasyon yönetimlerinden daha tarafsız daha ilkeli olduklarını düşünüyorum..Önceden her türlü rezillik wardı fedarasyonda..Bence şimdi warsada çok daha az...Şimdi bana bir şürü örnek olarak hakem yanlışları ile dolu maçları örnek gösterip bunlara ne diyeceksiniz diye sorabilirsiniz..Ben bu yaşıma geldim Türkiyede hakem yanlışı olmayan daha doğrusu haksızlığa uğramayan bir takım görmedim...Bu hafta A takımı haksızlığa uğruyor bir kaç hafta sonra bakıyorsunuz bu haksızlığa maruz kalan takım haksız bir galibiyet alıyor..yani bütün bunlar futbolun içinde sadece Türkiyemizde değil dünyada war we warolmayada dewam edecek...Ama büyükşehir futbol takımı tercih edilmesi bana mantıkı gelmiyor öyle olmuş olsa idi kaç yıldır süper ligimizde İzmir takımı yok ve federasyon başkanı da İzmirli..Hatta koyu bir Altay taraftarı...Bir şekilde bir İzmir takımını weya Altayı süper lige çıkarmazlarmıydı diye bir soru akıllara geliyor...Yani söylediğiniz şey bence önceki fedarasyonlarda yapılmış fakat günümüzde yapılmasına ihtimal wermediğim bir olaydır..Saygılar...

Bencede tek bir maçla kimseye iftira atılması doğru değil. Bizim golümüzde de ofsayt olduğunu söylüyorlar. Hatta bazı forumlarda Sivas işi masa başında bitirdi bile diyenler var. Bütün bu söylenenler saçmalık. İki maçtada atlanan kararlar varsa bile bunlar hatadır.Altında başka şeyler aramak sadece kişilerin kendı ürettiği felaket senaryolarıdır..Haftaya gideceğiz İzmir'e kendi ipimizi kendimiz çekeceğiz,bu kadar basit..
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda GuVeN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.03.2011, 10:53   #50
risale69
Yiğido

126 Mesajına 247 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 risale69 COK SEVILEN BIR KISIrisale69 COK SEVILEN BIR KISIrisale69 COK SEVILEN BIR KISI

bu hafta bucaya yenilmememiz lazım. bu haftayı da 3 puanla kapatırsak
ligde kalma umudumuz artar.
yenilsek dahi fazla bir şey kaybetmiş olmayız. içerideki maçları kazansak ligde kalırız.
risale69 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
fikstür, rakipler