Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetimimiz ve transfer anlayışı!
Alt 22.07.2015, 19:33   #21
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yönetimimiz ve transfer anlayışı!

Farklı ülkelerde alt liglerde oynayan oyuncuları tarayan bir ekibimizin olmadığı ortada.Kendini isbatlamış kaliteli futbolcular alamayacağımıza göre, gelecek vaat eden futbolcular almak en akıllıca yapılacak iş olacaktır.
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.07.2015, 21:58   #22
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

her sene masal dinledik bu sende değişmedi bu yönetim gitmedikçe masal kitabına döneceğiz yada ptt ligine düşeceğiz yönetim düşmemiz için elinden ne geliyorsa yapıyor ama ne kaderdirki her sene ilahlar koruyor bu takımı bakalım çekirge ne kadar daha zıplayacak yönetim eserinizle ne kadar övünseniz azdır size söylenecek tek kelime sözüm yok birde kombine fiyatlarını belirlemişler adamlaar sanki messiyi yada ronaldoyu getirmişlerde belirledikleri fiyatlaraa bak çok beklersin daha sen bu seyirciyi stada yap adam gibi transfer sonra kombine bilet fiytlarını açıkla yönetim kurulu üyelerle başbaşa seyredersiniz eserinizi
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 59yigido58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.07.2015, 22:01   #23
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Transferler fena değil ptt 1. Ligde baya işimize yarar
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı KaanK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.07.2015, 22:03   #24
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 362 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetim geçen yıl transferde çer çöp ne varsa topladı üstüne 6 Trilyon borç yapmışlar helal olsun alkışlıyoruz.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı triper58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.07.2015, 22:12   #25
Countach
Yiğido

70 Mesajına 116 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 Countach FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rizenin bu sene kadrosu çok iyi işimiz allaha kaldı bizim.
Countach isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.07.2015, 00:37   #26
menesakin
Acemi Yiğido

45 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 329 menesakin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Erdal Sarılar; Fenerbahçe ve Galatasaray büyük paralara oyuncu Aldı.siyah futbolcular da dahil Avrupalı Asyalı oyuncular,Türkiye'yi Katar sanıyorlar.o Yüzden piyasa çok Yükseldi 100 milyonluk oyuncu 1 trilyon istiyor (sanki tüm kulüpler için geçerli değil bu durum)

Yeni Sezon Kombine Kart Fiyatları Belli Oldu
Medicana Sivasspor´umuzun 4 Eylül Stadı´nda oynayacağı Süper Lig ve Türkiye Kupası karşılaşmalarında geçerli olacak kombine kartların fiyatları belli oldu. Buna göre taraftarlarımız kale arkası 80, maraton 200 ve VIP tribün ise 250 TL'den satışa çıkacak kombineleri pazartesi gününden itibaren satın alabilecek. (Bu yönetim yüzünden kombine alasım bile gelmiyor ama slı günü kendimi sırada bulacağım eminim)

Sarılar, sezonun ilk haftasında sahalarında oynayacakları Galatasaray maçının bilet fiyatlarının da belirlendiğini belirterek, maraton tribünün 75, kale arkası, gar, misafir tribünün 40, VIP tribün biletlerinin ise 100 liradan satışa sunulacağını ifade etti. (İlk maç gS ile ne de olsa gurbetçiler burada 200 de yapsak mecbur alacaklar mantığı başka bir şey değil. Bir de bu maçta tribün kapatma cezamız yok mu?)

Medicana Sivasspor'da yeni sezon için geçerli olacak kombine kart fiyatlarının belirlendiğini de ifade eden Sarılar, Passolig'in kart yenileme ücreti olarak 16, kulübün ise kombine kart hizmet bedeli olarak 10 lira aldığını, bunların da kombine kart fiyatına dahil edildiğini bildirdi. (Şu istediğiniz 10 lirayı bile hak etmiyorsunuz siz)

Sarılar, taraftarları kombine kart almaya teşvik etmek için maç bilet fiyatlarını yüksek tutacaklarını da sözlerine ekledi.
(Sonra da taraftar maça gelmiyor goygoyculuğu yapacaklar)

Kampa yetiştirme zorunluluğu hissediyoruz. Şartlar bizi zorluyor. Geçen yıldan kalan 6 milyon lira gibi bir borçla lige başlıyoruz. Futbolculara borçlarımız var, onları sıfırlamaya çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.
(Bu da borcumuz yok diye yönetim yalakalığı yapanlara kapak)

menesakin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda menesakin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.07.2015, 00:57   #27
teyfikyasir
Acemi Yiğido

101 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 teyfikyasir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sarılar, sezonun ilk haftasında sahalarında oynayacakları Galatasaray maçının bilet fiyatlarının da belirlendiğini belirterek, maraton tribünün 75, kale arkası, gar, misafir tribünün 40, VIP tribün biletlerinin ise 100 liradan satışa sunulacağını ifade etti. [COLOR="red"](İlk maç gS ile ne de olsa gurbetçiler burada 200 de yapsak mecbur alacaklar mantığı başka bir şey değil. Bir de bu maçta tribün kapatma cezamız yok mu?)

Okuz altinda buzagi ariyosun hemserim. En fazla bizim taraftar stada zaten gelmiyo. Sivasli olupta gs yi tutan hemserilerimiz nede olsa bu parayi verir. Diye dusunulmustur ki buyuk takimlar nereye giderse gitsin bilet giyatlari ayni sekilde pahali olur. Sonucta podolski, sneyder, melo, muslera gibi yildiz oyunculari izliyosun. Elestirirken biraz insafli olun ya. Yonetim art niyetli degil. Eger gurbetcileri yolmak isteselerdi fb maci beles olmazdi.
teyfikyasir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı teyfikyasir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.07.2015, 00:59   #28
teyfikyasir
Acemi Yiğido

101 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 teyfikyasir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alintiyi bi ust yorumdako hemserimden aldim da becerememisim kusura bakmayin.
teyfikyasir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.07.2015, 01:14   #29
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

45 yıllık hayat tecrübesinde edindiğim prensiplerden biri şudur. Çalışana, taşın altına elini koyana haksız yere yüklenmeyeceksin. Bugünkü basın toplantısında yer alan yöneticilerimizin yorgun, bitkin hallerini görünce birkez daha anladım. Resimdekilerden sadece birinden bahsetsem yeter herhalde. Mehmet Ali Topal. İnşaat Mühendisi. Müteahhit Aziz Topal'ın oğlu. Bilenler bilir. Benzer durumdakiler rezidans üstüne rezidanslar dikerken , siteler yaparken Mehmet Ali Topal on yıldan fazla mesaisini Sivasspor'a vermiştir. Yıllar evvel ailecek tanışma ve o dönem dostluk kurma imkanım olduğundan durumu iyi biliyorum. Mehmet Ali'yi hiç bu kadar çaresiz ve üzgün görmemiştim. Öteki yöneticileri bilmem. Ama o ne diyorsa inanırım. Resim çok şeyi anlattı bana zaten, söze gerek yok. Bazıları buna yalakalık der ben empati derim. Klavye kabadayıları atıp tutacağınıza yönetime nasıl yardımcı oluruz çözüm üretin. Hatalarını da açık yüreklilikle söyleyin ama yiğidin hakkını yiğide verin.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.07.2015, 02:10   #30
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yeni sezonla ilgili yönetimin açıklamalarına baktım.
- Bilet fiyatlarının yükseltilmesi iyi olmuş. Kombine fiyatları, biraz daha yüksek olabilirdi. Geçenlerde bir arkadaş, Bursasporun kombine fiyatlarını paylaşmıştı. Bizimkinin 4-5 katı.
Artık taraftar karakteristiğimizin değişmesi gerek. 5-10 TL bile vermek istemeyip, maraton tribününün önünde yığılıp bekleşen, yönetimin beleş içeri alması için bastıran ergenler, bir yandan yan hakeme çakmak atarken, maç boyu da önüne gelene sövdüler yıllardır. Ya yaşı büyükler. 10 TL verip maratona gelen 40 yaş üstü bir grupsa sanki takımı satın almış havasında 90 dakika küfür ederek cezalar aldırdılar. GS maçında stadda olamayacak olmamızın vebali bunların üzerindedir.
Gerçekten Sivassporu seven parasını verir stada gelir. Hiç fakirlik edebiyatı yapmayın, herkesin ağzında sigara, altında araba.
-Transfer konusunda ise önce çalışmalarını, çabalarını takdir edelim. Ama. Doğruları da söyleyelim. Transfer işi sezon sonu gelmeden yapılır, transfer haftaları sadece işi resmiyete dökmek içindir, yeni transfer aramak için değil. Ayrıca, transfer politikalarımız son yıllarda o kadar yanlış ki rakipler ve medyanın alay konusu oluyoruz. Bunları da kabul etmeliler.
Bize düşen çözüm önermek. Takıma maddi destek organizasyonları mutlaka yapılmalı. Herkes gücü yettiğince yardımcı olmalı. Büyük taraftarsa kombinesini alıp resmi formasını giyip stadda yerini almalı.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
anlayışı, transfer, yönetimimiz

Seçenekler Arama
Stil