Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Düşüyor muyuz? Baba...!
Alt 22.03.2016, 09:43   #21
58gürün58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 58gürün58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Düşüyor muyuz? Baba...!

memleketim ve memleketimin takımı olan sivassporun yeri ve değeri herzaman bende farklı olmuştur. sivasspor düşerse elbet üzülürüm fakat objektif bakmak gerekirse neden biz bir taraftar olarak konyaspor erskişehirspor yada trabzonspor değiliz. olamadık demiyorum çünki eskiden o stat çakılı dolardı. eski ruh ve rekabet kalmadı bizde. son yıllarda hep kahroluyoruz hiç bir başarımız yok. buna binaen kızıp düşerse düşsün dediğim oluyor derkende içimde parçalanıyor. sonuç olarak bu yazıyı takip eden yönetici ve futbolcu arkadaşlar varsa iyi okusunlar bu düşüş normal bir düşüş değil eğer düşersek asıl şike yapıpta olayın aslını astarını bilmeden sağa sola bok atanları sevindirmiş olacaklar. bazı futbol cahillerine ilahi adalet dedirtecekler. futbol cahillerini kendilerine güldürecekler. hepsini geçtim şehrin insanını kahredip şehri sahipsiz bırakacaklar. bunları düşünüp ona göre motive olup çıkıp oynasınlar. kimsenin bu şehrin insanlarının vede bu takıma gönül vermişlerin duygularıyla onuruyla ve gururuyla oynama hakkı yok.
58gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.03.2016, 10:07   #22
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben bişey söyliyimde hangi şehrin milletiyiz bilsin herkes,sivasspor düşerse ,sivasspor maçlarına gelen sivasdaki 6 bin kişiyle,istanbuldaki kemik 5000 taraftar, toplasan tüm dünyada 50 bin kişi belki üzülür,yoksa sivasda kimsenin sivassporu düşündüğü,tasa ettiği yok,bugün gitsek divriğide,imranlıda,susehrinde , diğer ilçelerde ,köylerde sivassporun rengini sorsan 100 kişiden 20 doğru cevap alamassınız,takımdan 3 tane futbolcu adı say desen yine doğru cevap alamazsınız,ömründe hiç sivasspor maçlarına1 defa gittinizmi?diye sorsak cevapların çoğu hayır olur,çocuklara ,gençlere,adamlara hangi takımı tutuyorsunuz ?desen cevapların büyük kısmı fb ,bjk,gs, olur direkt sivassporluyum diyen çıkmaz bile,bir şehir insanı düşününki,memleketinin takımı düşerken sevinsin,destek olacağına ömründe görmediği semtlerin takımını tutsun,bir şehir insanı düşününki nüfusunun %97 si büyütülmüş İT(İstanbul Takımları)nı tutsun,bu takımlar memleketinin takımını hakemlerle,sahtekarlıklarla ,tff nin mhk NİN tetikçileriyle yenerken ,bu şehrin ekmeğini yiyip,suyunu içip,toprağını ekip biçip aç karnını bu şehirde doyurup ,çocuklarını büyüttüğü şehrin takımına küfretsin,yuhlasın ,rakip tarafına geçip memleketine küfretsin...

Bakın görün şahsım adıma bu takım düşmeyecek diyorum, olur da son maçta düşersek, Sivassporun düşmesine üzülmeyip FB'nin şampiyonluğunu konvoylarla, davul zurnayla kutlayacak, kendi memleketine "Sivas kümeyeeee" diye bağıracak kadar;

Kanı bozuk, namussuz, şerefsiz, haysiyetsiz, karaktersiz, hain, kalleş, kahpe, adamlıktan, insanlıktan zerre kadar nasibini almamış, at hırsızı kılıklı çakallar çıkacaktır.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.03.2016, 11:39   #23
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben bişey söyliyimde hangi şehrin milletiyiz bilsin herkes,sivasspor düşerse ,sivasspor maçlarına gelen sivasdaki 6 bin kişiyle,istanbuldaki kemik 5000 taraftar, toplasan tüm dünyada 50 bin kişi belki üzülür,yoksa sivasda kimsenin sivassporu düşündüğü,tasa ettiği yok,bugün gitsek divriğide,imranlıda,susehrinde , diğer ilçelerde ,köylerde sivassporun rengini sorsan 100 kişiden 20 doğru cevap alamassınız,takımdan 3 tane futbolcu adı say desen yine doğru cevap alamazsınız,ömründe hiç sivasspor maçlarına1 defa gittinizmi?diye sorsak cevapların çoğu hayır olur,çocuklara ,gençlere,adamlara hangi takımı tutuyorsunuz ?desen cevapların büyük kısmı fb ,bjk,gs, olur direkt sivassporluyum diyen çıkmaz bile,bir şehir insanı düşününki,memleketinin takımı düşerken sevinsin,destek olacağına ömründe görmediği semtlerin takımını tutsun,bir şehir insanı düşününki nüfusunun %97 si büyütülmüş İT(İstanbul Takımları)nı tutsun,bu takımlar memleketinin takımını hakemlerle,sahtekarlıklarla ,tff nin mhk NİN tetikçileriyle yenerken ,bu şehrin ekmeğini yiyip,suyunu içip,toprağını ekip biçip aç karnını bu şehirde doyurup ,çocuklarını büyüttüğü şehrin takımına küfretsin,yuhlasın ,rakip tarafına geçip memleketine küfretsin...

Bakın görün şahsım adıma bu takım düşmeyecek diyorum, olur da son maçta düşersek, Sivassporun düşmesine üzülmeyip FB'nin şampiyonluğunu konvoylarla, davul zurnayla kutlayacak, kendi memleketine "Sivas kümeyeeee" diye bağıracak kadar;

Kanı bozuk, namussuz, şerefsiz, haysiyetsiz, karaktersiz, hain, kalleş, kahpe, adamlıktan, insanlıktan zerre kadar nasibini almamış, at hırsızı kılıklı çakallar çıkacaktır.
Aynen kardeş ben seni hep takdir ederek okuyorum. duygularıma tercümansın. dün yanlış anlama oldu. tahminen aynı yaştayız. ben bu kadar memleketine hain seyirci görmedim. son maçta tıka basa tribünü doldurup pis pis esnaf kazandı teranesini tekrarlarlar.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.03.2016, 11:57   #24
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sene 1983 ilk defa sivassporun maçına gittim sivasspor amatör kümededen 2. lige terfi edecek rakip gümüşhane 75 zihni doğanspor 5-0 kazandık o günden beri sivasspor benim olduğum şehirde ise maçı varsa bende mutlaka stadyumda maçını izledim. 33 senedir maçını takip ettim. sivas belediyesporun şimndiki başkanıda her maçta tribünde olurdu. ile çılgınlar 58 grubu ile hiç susmazdık. ama şu midemi bulandıran sivaslı olup, sivasspora karşı rakibi detekleyen, fener için trabzona, trabzon için beşiktaşa, galatasaray için bilmem kime tetikçilik edenlerden artık utanmaya başladım. eğer sivasspor küme düşerse ve bir tek sivaslı sivasta istanbul takımlarının şampiyonluğuna sevinirse ben o kişiyi tecavüzcüsüne kardeşini nikahlayan alçağa benzetecem.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58svs58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.03.2016, 15:34   #25
izmirliyigido
Gast

Öncelikle çok güzel bir yazı olmuş, teşekkürler..

Bende her ne kadar düşme korkusunu içimde yaşasam da, düşmeyeceğimize inanıyorum. Tabi ki, bazı güçlerin (!) düşmemizi istemesi durumunda iş değişir.

Eğer ki yumruk masaya vurulur, takımı ligde tutacaksınız denilirse ligde kalırız. Yok aksi düşünülüyorsa hepimizin içi kan ağlasa da o yolun yolcusu olmaya adayız.

Ama şu ana kadar yaptığım skor tahminlerine göre Eskişehirspor, Mersin İY ve Kaysersipor küme düşerken Sivasspor kurtulacak.

Yaptığım ilk 3 tahmin de tuttu. Bundan sonra kalan 8 maçta doğru çıkarsa biz ligde kalırız ..

Görüldüğü gibi sezon sonuna kadar kalan maçlarda Kaysersipor 13 puan, biz 18 puan toplama ihtimalimiz var. Ve gördüğünüz gibi Trabzonspor, Kayserispor ve Fenerbahçe maçlarına da mağlubiyet olma ihtimalini düşünüyorum. Ha ola ki, Fener bizim maça gelene kadar şampiyonluğu garantilerse evelAllah onları da yeneceğiz.

İnancınızı ve ümidinizi kaybetmeyin. Tabi ki bu yaptığım bir tahmin ama olması için dua edelim...

.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.03.2016, 10:32   #26
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alttaki 3 takımın fixtürleri ,sivasspordan çokdaha zor ,güçleride öyle yok,baktığımızda Kayserispora fazla fazla puan çıkıyorum ,bizi yenseler bile 8-10 puandan fazla toplayacaklarını düşünmüyorum,tahminim 7 puan belki toplarlar ,Eskişehire baktığımızda çokzor maçları var,tahminim taşçatlasın ,3 galibiyet 2 beraberlik alsınlar,onuda yapacak güçleri yokya ,futbolun cilvesinide hesaba kaatıyorum,11 puan belki alırlar,Mersine bakıyorum,fazla fazla hesap ediyorum,13 puan alabilecek maçları var,ancak ben bukadar puan toplıyacaklarını sanmıyorum,sivasspor eğer evindeki bursa ,Akhisar,gençleri yenerse,deplasmanlardanda 1 galibiyet 2 beraberlik alırsa 14 puan kazanmış olur,bjk ve fb maçlarını hesaba katmadım,14 puan kazanmış oluruz,ESKİŞEHİRSPOR=19+13=32 MERSİNSPOR=21+13=34 KAYSERİSPOR=24+10=34 SİVASSPOR =21+14=35 PUAN Ediyor, bunlar tabiki tahmin ,olasılık,ligin boyu kısaldı ,kaybedilecek puanların telafisi yok,sivasspor bu 3 takımdan hem daha iyi futbol oynuyor,hemde enaz bu takımlardan fazla fixtür avantajı var,bjk ye,fb ye puan yazmadım doğal olarak,ancak hakem katliamına uğramazsak bjk den puan kopartacağımızı ,son haftada da ,işini bitirmiş fb gelirse ,ya şampiyon olmuş,yada şampiyonluğu kaybetmiş şekilde gelirse ,oyuncuların kafası tatilde olacağı için ,sivassporlu oyuncular can havliyle oynayacağı için bu maçtanda 3 puan çıkartabiliriz,fb deplasmanda iyi oynayamıyor,istatistiklerdede son maçlarda yenildiklerini görüyoruz,hiç hesaba katmadığımız bu maçlardada enaz 4 -6 puan çıkarabiliriz,biz doğal olarak tabiki kendi kalemimiz takımlarla olan maçları hesap ediyoruz ,bu takım düşmeyecek inşallah ,bunuda sezon sonu hep birlikte göreceğiz.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.03.2016, 11:36   #27
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Şayet düşmezsek bütün yaralarım iyileşir,depresyondan supresyona geçerim,güllerim domur domur açar,işid pkk yerin dibine batar ve hulasa dünya daha yaşanılır olur.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.03.2016, 12:05   #28
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle çok güzel bir yazı olmuş, teşekkürler..

Bende her ne kadar düşme korkusunu içimde yaşasam da, düşmeyeceğimize inanıyorum. Tabi ki, bazı güçlerin (!) düşmemizi istemesi durumunda iş değişir.

Eğer ki yumruk masaya vurulur, takımı ligde tutacaksınız denilirse ligde kalırız. Yok aksi düşünülüyorsa hepimizin içi kan ağlasa da o yolun yolcusu olmaya adayız.

Ama şu ana kadar yaptığım skor tahminlerine göre Eskişehirspor, Mersin İY ve Kaysersipor küme düşerken Sivasspor kurtulacak.

Yaptığım ilk 3 tahmin de tuttu. Bundan sonra kalan 8 maçta doğru çıkarsa biz ligde kalırız ..

Görüldüğü gibi sezon sonuna kadar kalan maçlarda Kaysersipor 13 puan, biz 18 puan toplama ihtimalimiz var. Ve gördüğünüz gibi Trabzonspor, Kayserispor ve Fenerbahçe maçlarına da mağlubiyet olma ihtimalini düşünüyorum. Ha ola ki, Fener bizim maça gelene kadar şampiyonluğu garantilerse evelAllah onları da yeneceğiz.

İnancınızı ve ümidinizi kaybetmeyin. Tabi ki bu yaptığım bir tahmin ama olması için dua edelim...

.
Hocam gayseri spor hem galata hem bjk hem de kasımpaşayı yenerse zaten ligde kalır yaptığın tahminlerde onu anladım, ben gayserinin fikstüre bakınca toplasa toplasa 5-6 puan görüyorum fazlası olmaz 25 maçta 24 puan toplayan takım 9 maçta 13 puan toplayamaz hem de kadroda değişiklik olmadan yeni teknik direktörünün de yapacağı bir şey yokken seyircisi de yokken öyle bir ihtimal yok bence .. Sivas'ta 3 maç alırsa bu maçlardan biri Gayseri olmak şartıyla ligde kalır ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.03.2016, 12:28   #29
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
badof58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hocam gayseri spor hem galata hem bjk hem de kasımpaşayı yenerse zaten ligde kalır yaptığın tahminlerde onu anladım, ben gayserinin fikstüre bakınca toplasa toplasa 5-6 puan görüyorum fazlası olmaz 25 maçta 24 puan toplayan takım 9 maçta 13 puan toplayamaz hem de kadroda değişiklik olmadan yeni teknik direktörünün de yapacağı bir şey yokken seyircisi de yokken öyle bir ihtimal yok bence .. Sivas'ta 3 maç alırsa bu maçlardan biri Gayseri olmak şartıyla ligde kalır ..
Hocam sen anlamamışsın..

Ben söylediğin o üç maçada mağlubiyet vermişim, sen nasıl 3'er puan verdiğimi gördün anlayamadım.

Hem benim dediğim 11 maçta 13 puandı, bunun 3 maçı gitti. Geriye kalan 8 maç (9 maç değil) orada da 7 puan toplayabilir diye beyan etmişim. Bir kez daha incelersen söylediğimi anlarsın.

Selamlar,

.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.03.2016, 17:11   #30
CagkiranD
Yeni Yiğido

CagkiranD - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 CagkiranD COK SEVILEN BIR KISICagkiranD COK SEVILEN BIR KISICagkiranD COK SEVILEN BIR KISICagkiranD COK SEVILEN BIR KISI

Çocukların sevincini çalanlar her kimse Allah onları ıslah etsin.
Türkiye'de futbolu kirletenler kimse onları da.
Yeterince çirkin olan Türk futbolunda bu küçücük çocukların umutlarına acıyorum. Hayallerine. Futbolcu yönetici teknik heyet parasını alıp gülüp eğlenip yatıyor.
Taraftar?
...
Yazık. Eline sağlık yazanin.
CagkiranD isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
baba, dÜŞÜyor, muyuz

Seçenekler Arama
Stil