Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

ALKIŞA KÜFÜR YAKIŞMAZ
Alt 20.02.2006, 20:48   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart ALKIŞA KÜFÜR YAKIŞMAZ

Sivasspor’dan Hasan Saş’a tepki.

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, Galatasaraylı Hasan Şaş'ın kendisini alkışlayan Sivasspor taraftarına küfür ettiğini öne sürerek, ''Kendisini alkışlayan insanlara karşı küfür eden futbolcu sporcu değildir'' dedi.
Ünsal, düzenlediği basın toplantısında, sahalarında karşılaştıkları Galatasaray'ı tüm misafir takımları olduğu gibi en iyi şekilde ağırladıklarını söyledi.
Bu maçtan galibiyetle ayrılmak istediklerini, ancak beraberliğin de kendileri için iyi bir netice olduğunu ifade eden Ünsal, ''Her iki takım da eksi 5 derece hava koşullarında en iyi şekilde mücadele ettiler. Ben bu şartlarda gösterdikleri mücadeleden dolayı her iki takımın oyuncularını da kutluyorum'' diye konuştu.
Galatasaraylı Cihan'ın, Atilla Birlik'e yaptığı hareketin ardından kırmızı kart görmesi sonunda efendice hareket ettiğini, ancak pozisyon sonrası Galatasaraylı bazı futbolcuların çok agresif davrandığını öne süren Ünsal, hakemin bu oyunculara da kart göstermesi gerektiğini savundu.
Maçtan önce sahaya indiğini ve taraftardan her zaman olduğu gibi centilmence davranmalarını istediğini ifade eden Ünsal, taraftarın da maç sonunda Galatasaraylı futbolcuları alkışlarla soyunma odasına gönderdiğini bildirdi.
Galatasaraylı futbolcuların da bir oyuncu hariç taraftarlara alkışlarla karşılık verdiğini anlatan Ünsal, şunları kaydetti:
''O bir futbolcuyu hayatım boyunca affetmeyeceğim ve unutmayacağım. Milli takım formasını defalarca giymiş Hasan Şaş, tünelin ağzında kendisini alkışlayan Sivasspor seyircisine çok galiz küfürler sarf etti. Ben buradan Fatih Terim'e sesleniyorum. Böylesi futbolcuları milli takımda oynatmasınlar. Oynamaya hakları da yoktur. Benim milli takımımda, ay yıldızı taşıyan milli takımda Hasan Şaş gibi bir futbolcunun kesinlikle yeri yoktur. Kendisini alkışlayan insanlara karşı küfür eden futbolcu bir kere sporcu değildir. Atatürk, (ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda ahlaklısını severim) diyor. Ahlaksız adamdan sporcu olmaz ki. Ben buradan çok açıkça söylüyorum, büyük bir ahlaksızlık yaptı.''
Hasan Şaş'ın yaptığının sportmenliğe çok aykırı bir hareket olduğunu kaydeden Ünsal, ''İnşallah bir daha ona milli takım formasını giydirmezler. Çünkü o Türk milli takımında bizleri temsil edecek ahlaka sahip değil'' diye konuştu.
Sivasspor'un özellikle ilk yarıda birçok puanın hakemler tarafından gasp edildiğini öne süren Ünsal, 3 büyük takımlara karşı bir sempati olduğunu ve Anadolu takımlarının ezildiğini iddia ederek, hakemlerin kendilerine bir çeki düzen vermeleri gerektiğini söyledi.
Hafta sonu karşılaşacakları Trabzonspor maçına da değinen Ünsal, ''Trabzonspor Anadolu'nun yıldızıdır. Bu yüzden tüm Anadolu'da olduğu gibi Sivas'ta da Trabzonspor'a karşı bir sempati var. Bu maçta netice ne olursa olsun centilmenlik kazansın'' dedi.
Maçta Cihan'ın yaptığı hareket sonucu kırmızı kart görmesine neden olan Sivassporlu Atilla Birlik ise Cihan ile girdiği pozisyonda kulağının arkasında bir darbe hissettiğini belirterek, ''Sonucunda net bir kırmızı karttı. Tartışmaya bile gerek yok. Sonuçta o yumruk centilmenlik dışı bir hareketti. 4. hakemi de kutluyorum'' diye konuştu.
Yeniülke Gazetesi

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: ALKIŞA KÜFÜR YAKIŞMAZ
Alt 20.02.2006, 21:03   #2
Arif Coşkun
Usta Yiğido

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 217 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 916 Arif Coşkun isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart -->: ALKIŞA KÜFÜR YAKIŞMAZ

Her kim olursa olsun,yaptığı bile bile haksızlıksa cezasız kalmamalı. Ve Cihan'da yaptığının hata olduğunu farkettiği için tepki vermeden,soyunma odasının yolunu tuttu.Buraya kadar normal.Fakat Hasan Şaş ve Necati'nin göstermiş olduğu tepkiyi anlamak zor.Avrupa maçlarında hakeme o hakareti yapabilirlermi? Hakemin tek hatası onlarıda oyundan ihraç etmemesidir.Bu olayın tersini düşünelim,o tepkiyi bizim oyuncular yapsaydı öyle bir olay sonucu,hakem tereddütsüz ihraç ederdi bizim oyuncularımızı.İşte bu tutumunu düzeltmeli,çifte standart uygulamamalı hakem,objektif olmalı gerekli olanda budur zaten.
Alt 20.02.2006, 21:09   #3
volkan
Yeni Yiğido

volkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 volkan isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart HAYRET BİŞEY YA

Üstteki abimin dediği gibi.O itirazları sivassporumuzdan biri yapsa kartı yemişti.Anlamadığım olay Hasan şaş onları yaparken neye güveniyo.Ah ben orda olcaktım ..nese.
volkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2006, 21:09   #4
RaP_BoY
Tecrübeli Yiğido

RaP_BoY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 RaP_BoY isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE SİVAS

HASAN ŞAŞ IN YAPTIGI HAREKET HOŞ BİŞEY DEGİL....TAMAM KARDEŞİM SİNİRLİ OLABİLİRSİN AMA SENİ ALKIŞLAYAN TARAFTARA KÜFÜR ETMEK NE HATTİNE KİMSİN SEN

BURASİ 4 EYLÜL ÇIKIŞLAR KAPALI ....TEK ÇIKIŞ AHİRETE CIKAR

GÜNEŞSİZ KALMIŞ İNSANLARDA BİR GÜN GÜNEŞİN NE KADAR PARLAK VE AYDINLATICI OLDUGUNU GÖRECEKLER ....ANCAK YANLARINDAKİ GÜNEŞİ FARKETMEYECEKLER.........RaP_B oY
RaP_BoY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2006, 21:32   #5
YatodaSin
YASAKLI ÜYE

YatodaSin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 43 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 YatodaSin ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Abi bu Hasan Sas zaten kendi kendine bi Dayi.Her yerde erkekligini göstermeli illaki.Erkekse Kallaynan güres tutsun.
YatodaSin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2006, 21:34   #6
Arif Coşkun
Usta Yiğido

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 217 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 916 Arif Coşkun isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
YatodaSin Nickli Üyeden Alıntı
Abi bu Hasan Sas zaten kendi kendine bi Dayi.Her yerde erkekligini göstermeli illaki.Erkekse Kallaynan güres tutsun.
Güzel bir fikir
Alt 20.02.2006, 21:43   #7
RaP_BoY
Tecrübeli Yiğido

RaP_BoY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 RaP_BoY isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:

GÜLEŞ TUTTURMAK LAZIM ASLINDA KALLA-HASAN ŞAŞ GALİP KİM OLUR ACABA ))))

GÜNEŞSİZ KALMIŞ İNSANLARDA BİR GÜN GÜNEŞİN NE KADAR PARLAK VE AYDINLATICI OLDUGUNU GÖRECEKLER ....ANCAK YANLARINDAKİ GÜNEŞİ FARKETMEYECEKLER.......RaP_BoY
RaP_BoY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2006, 21:46   #8
HakkıTİMUÇİN
Usta Yiğido

13 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 806 HakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekannt

hasan saş..bu saşmamak lazım..

kendi takım arkadaşıyla saha içinde kavga eden bir futbolcu..

her pozisyonda o pörtlek gözlerini patlatarak hakeme itiraz eden de o..
cihanın pozisyonunu televizyonda seyredince..acaba yaptıklarından utandılar mı??... hiç sanmıyorum

sivasspor seyircilerine ne demişse iki katını aynen iade ediyoruz..

KAYNAĞI GÖNLÜMÜZDÜR
DURDURULMAZ BU NEHİR..
SAZIMDAKİ TÜRKÜ GİBİ
SİVAS DENEN BU ŞEHİR...
HakkıTİMUÇİN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2006, 22:06   #9
Sivasli_Celal
Yiğido

Sivasli_Celal - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Sivasli_Celal isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:

dediklerineaynen katiliyorum

zaten kazmanin biri öküzden hic farki yok

gelsinde bizim köyde dayimin öküzüne eslik etsin harmani alirlar baska ne ise yararki o mal adam

SIIIIIIIIIIIIIIIIIIVAS SIIIIIIIPOOOOOOOOOOOR!!!!!
Sivasli_Celal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2006, 22:20   #10
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1273 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
gakgo58 Nickli Üyeden Alıntı
hasan saş..bu saşmamak lazım..

kendi takım arkadaşıyla saha içinde kavga eden bir futbolcu..

her pozisyonda o pörtlek gözlerini patlatarak hakeme itiraz eden de o..
cihanın pozisyonunu televizyonda seyredince..acaba yaptıklarından utandılar mı??... hiç sanmıyorum

sivasspor seyircilerine ne demişse iki katını aynen iade ediyoruz..

Ne utanacak abi....Utanmaz herif dün seyirci ile dalaştı durdu...Tabiki küfürleride yedi yani...Sivas misafirperverliğini fazlası ile yaptı...İnsanlık onlara kalmış....
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil