Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Fotolar (Baskentli Yigidolar ) 16 Mayis 200
Alt 22.05.2009, 21:20   #31
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1034 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Fotolar (Baskentli Yigidolar ) 16 Mayis 200

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi İstder'in fotolarında yoksun ama Başkentin Birçok fotosunda çıkmışsın. Seni transfer mi etsek Başkentli Yiğidolara
Haklısın cley istanbul taraftar derneği yaşı biraz gecmişleri pas geciyorlar galiba benide yiğidosebo58 de hiç cekmemişler daha evvel bekir bayrak abdullah duman ve rallim58 tarafından sivastanda tranfer teklifi aldım tam tranferim gercekleşiyorduki ertuğrul araya girdi vermezükte vermezük diye ortalığı karıştırdı benimde transfer işim başlamadan bitti bir daha böyle olursa ciddi,ciddi düşünürüm
Bu arada bende tetbirimi almıştım bir çok resim cekmiştim kendi resimlerimi yükledim
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı altuntas58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Fotolar (Baskentli Yigidolar ) 16 Mayis 200
Alt 22.05.2009, 21:34   #32
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1042 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Fotolar (Baskentli Yigidolar ) 16 Mayis 200

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haklısın cley istanbul taraftar derneği yaşı biraz gecmişleri pas geciyorlar galiba benide yiğidosebo58 de hiç cekmemişler daha evvel bekir bayrak abdullah duman ve rallim58 tarafından sivastanda tranfer teklifi aldım tam tranferim gercekleşiyorduki ertuğrul araya girdi vermezükte vermezük diye ortalığı karıştırdı benimde transfer işim başlamadan bitti bir daha böyle olursa ciddi,ciddi düşünürüm
Bu arada bende tetbirimi almıştım bir çok resim cekmiştim kendi resimlerimi yükledim
sizin gibi degerli bir ismi 2. kume takimlarindan istanbul a birakmayiz abi

seneye sampiyonlar liginde mucadele edecek ankara ya bekleriz

siz sozlesme yenilemeyin ki bonservis de odemeyelim. tum para size kalsin :P
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda myway'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
baskentli, fotolar, mayis, yigidolar

Seçenekler Arama
Stil