Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
Osmanlıspor Kazanır. 281 24,46%
Sivasspor Kazanır. 501 43,60%
Berabere Sonuçlanır. 367 31,94%
Katılımcı sayısı: 1149. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Osmanlıspor 4-0 Sivasspor -ikinci devre-
Alt 05.02.2016, 23:46   #131
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Osmanlıspor 4-0 Sivasspor -ikinci devre-

Yok iyi yedik..Valla bak iyi yedik..Doyduk gole doyduukkkkkk...!!!
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 00:38   #132
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 797 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

isyerinde bursali,eskisehirli,rizeli,sam sunlu arkadaslar var hadi samsunlulari siz süperligde degilsiniz diye susturuyorum digerleri rezilettiler beni insan icine cikacak yuzum kalmadi arkadas, yenilgi olur spor bu gayet normal 1-0,2-0 hakem hatasi olmadik penalti odur budur 4-0 neya adamlar almanlari bile fitlemis onlar bile dalga geciyor benimle, bu sene kesin dustuk arkadas bidaha 10 sene sonrami cikariz 20 sene sonrami bilinmez cumleten gecmis olsun
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 01:12   #133
skep06
Yiğido

skep06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 196 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 skep06 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Takim geçen haftalarda da kötüydü.Bu haftanin farkı Osmanlı gol attıktan sonra geriye cekilmedi.Bizim geçen haftalardaki sahte istatistiklerimiz ortaya çıkmadı.Maçı canli izledim.Sanirim Ankarada izlediğim son canlı süper lig maçı oldu.
skep06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 08:12   #134
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Aslinda bizim bugünlere gelmemizdeki en büyük etken,transfer yapmasini bilmememizden kaynaklaniyor.Iste sonucu,bunu sonuclarina katlanmak zorundayiz Cicinho artik coktan futbolu birakmis olmasi gerekliyken hala bu takimda ise ve Ibrahim´den hala birseyler umuyorsak ve Ziya´nin alternatifini cesaret edip sahaya süremiyorsak o vakit kendimizi sorgulamamiz lazim.H.Kabze ve I.Akinlar bu kanayan yaraya care olamazlar...Sonundada lige yeni cikan takima böyle farkli yenilirsin.Sivasspor ´un suanda oynadigi oyun tarzi sanki ligde kalmis puana ihtiyaci yok gibilerden.Alinamayan galibiyetlerin yönetime birde külfiyeti var.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Osmanlıspor - Sivasspor
Alt 06.02.2016, 09:12   #135
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Osmanlıspor - Sivasspor

Alıntı:
calipso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Takımın yarısı yeni transfer. Mantıklı olmak lazım beraberlik en iyi ihtimal. Defans hattına hiç güvenmiyorum her an gol yiyebiliriz zor gol atarız.
Görünen köy kılavuz istemez, böyle savunma olmaz. PTT Liginde bile olmaz. Takımın yarısı birbirini tanımayan oyunculardan oluşuyor. Tek çıkış yolumuz Gençlerbirliği'ni sıralamada altımıza almak tabi bu arada Eskişehir'in çıkışa geçmemesi için dua etmek. Her halükarda işimiz mucizelere kalmış görünüyor. PTT ligi için planlamalara başlamak gerek.
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 09:46   #136
reform
Acemi Yiğido

29 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 417 reform FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Artık bu takımın başına kim gelecek önemi yok.Aslında son bir kaç yıldır takım adım adım bu hale getirildi.Ufku açık olmayan ve dar goruslu riske girmeyen bakkal zihniyeti ile işletilen takım yönetimi bu hale getirdi sivassporu.Atalar ne demiş ucuz etin yahnisi yenmez.Yönetim son bir kaç yıldır hep bonservis ödemeden futbolcu alma alışkanlığına girdi.Eğer futbolcudan kalite olsa beleş oyuncuyu bize geçirmeyecek binlerce kulüp var.Kalite ortada yabancı yerli kaç kaliteli oyuncunuz var.Bu hale getirilen takımı hangi hoca başarılı yapabilir.Aslında az kalite yönetimle bu takım asla bu hallerde olmazdı.
reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 10:39   #137
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

1-0, 2-0 yenilmek yerine 4 gol yiyerek işinizi şansa bırakmak istemediniz Okan hocayı inşallah göndermeyi başarabildiniz bugün belli olur.
Alt 06.02.2016, 11:09   #138
nightmare58
Tecrübeli Yiğido

nightmare58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

251 Mesajına 468 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 nightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOKnightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Eskişehirspor maçından çıkarken Osmanlıspor bize 5 atar demiştim. Yanılmışım özür dilerim.
nightmare58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 15:47   #139
rezi
Yiğido

141 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 rezi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bütün takımların birbirini yendiği bir lig oynanıyor.Yerinde bir hoca değişikliği ile çok şeylerin değişeceğine inanıyorum.
Gelelim Okan Hoca'ya,arkadaş bir insanda bir parça onur olmaz mı? ''Yapamıyorum özür dilerim'' diyebilmek bu kadar zor mu?İstifanın da bir erdem işi olduğunu bilmeyen bir hoca olduğuna inanmak istemiyorum.Efendi,sakin,şöyle böyle diye meth edilen biri bu kadar sırsıl olur mu?Paraya ihtiyacı varsa versin yönetim,başı gözü sadakası olur.
Yönetim her hamleniz geriden geliyor.Dereyi geçerken atı eşşeği bırak semerini değişmek zorunda kalıyoz.Yönetimdeki bir kaç isim hariç sizlere de yuh artık.Bir takım düşünün ki menejeri yok,mentörü yok her şey amatör ama sistem profesyonel olmaz kardeşim bu böyle.Utanmasanız antremanları geçtik maçlara bile gelmeyeceksiniz.
Takım oyununu bir türlü öğrenemedi şu takım;bir zaman Mehmet Yıldıza sırtımızı dayadık başına iki kişi verdiler yattık,Balili dedik önüne top gelmeyince bitti.Aatıf dedik hem rakip onu çözdü hem o kendi kendini çözdü,utanmasa gidip kaleciden topu alıp herkesi çalımlayacak.
Yazacak ve söyleyecek o kadar çok şey var ama yazılanların sadece taraftarlar arasında kaldığı ne yönetici ne teknik ekip ne de oyuncuların dikkate almadığı aklıma geldikce başıma ağrılar giriyor.
Oğlum Reşit sene söyle sen işit.
rezi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
devre, ikinci, ilk, osmanlıspor, sivasspor

Seçenekler Arama
Stil