Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kafkastan Bülent Hocaya Sataşma !!
Alt 31.01.2009, 17:16   #21
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kafkastan Bülent Hocaya Sataşma !!

sarı şeytan sen ajanmısın ortamı germiye çalışıyorsun işin gücün yokmu senin.git sitende yaz yazını.misafirsin bişey demiyorum,hiç bir mantık kırmızı kart gören oyuncuyu öpmez,hiç gördünmü böyle bişey?hayatında .ben 43 yıldır böyle bir saçmalık görmedim.bu ne demek biliyormusun,ben söylüyüm(aferin oglum sen gene aynısını yap iyi yaptın....demektir birde bize küfür etmektir.)o tolunayın hareketini aynen iade ediyorum kendisine.biz kayseri sivas elele derken birileri ortamı geriyor siz akıllı olun,bu işler kimseye fayda getirmez.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 17:23   #22
sivassporummm58
Yiğido

sivassporummm58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sivassporummm58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
sarı şeytan 38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hocam sanırım anlatamadım biz zaten Furkana haklı demiyoruz.ama sende hak verirsin.18 yaşındaki bir çocuğa ilk maçında niye kırmızı gördün diye maç sonunda fırça o çocugun futbol hayatını köreltir.onu maç sonunda teselli etmek ve moral vermeye çalışmak suçsa eyvallah
Bak kardeş birkez daha söylüyorum sizin topçunuz tamamen art niyetli bir şekilde girmiştir.Pozisyonu izlediğin zaman zaten bunu gayet iyi görürsün.Galiba burada hemfikiriz.Dolayısıyla art niyetli bir şekilde topa girip rakip oyuncuyu sakatlayan bir kişi için kırmızı kart bence en hafif cezadır.Kırmızı kartın yanında teknik heyetin bu oyuncuyu yaşı ne olursa olsun uyarması hatta yönetimin de ceza vermesi gerekir.Sen çıkıp da oyuncuyu tebrik eder gibi yaptığı bu ağır hareketten sonra alnından öpersen adama sorarlar "sen ne yapmaya çalışıyorsun" diye.Ayıp yani...

ŞAMPİYON SİVAS ULAN...
sivassporummm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 17:24   #23
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kafkas denen adam kendini ne sanıyorda Sivasspora ve Sivaslılara dil uzatma geregi duyuyor.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 17:25   #24
Countach
Yiğido

70 Mesajına 116 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 Countach FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivaslının sivaslıdan basma dostu yoktur arkadaslar dunyada 6 milyon sivaslı oldugu sanılıo ...bize kımse bısey yapamaz
Countach isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 17:27   #25
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1138 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Kayseri gibi bir takımı rezil eden bir hoca Kafkas..

Fazla tartışmaya gelmez..Boşverin!
Alt 31.01.2009, 17:42   #26
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

genç oyuncuyu küstürmeyeceksin moralini bozmayacaksın haa.Öpsünler seni tolunay hoca...Benim futbolcuma sen hayvan gibi gir ardından tut anlından öp.Sanki verdiği görevi layıkıyla yerine getirmiş gibi.Birde yaptığınız yanlışı kılıfa sokup kıvırmayın.Eskilerde bir asena vardı şimdi birde Tolunay eklendi.Erkek gibi çıksın neden o şekilde futbol hayatını bitirircesine girdiğini o bebe açıklasın ardından teoman bu açıklamasından sonra anlından öpsün.Yoksa biz SİVASLILAR ona öpeceği çok şey uzatırız...
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 17:50   #27
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

307 Mesajına 439 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 738 titizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOK

tolunay artistlik yapmış lider takımın hocasına sataşmak için bahane bulmuş büyüttükçe büyütüyo ..gündeme oturacak ya................
Kafkas-Uygun kapışması
Alt 31.01.2009, 17:51   #28
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 924 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Kafkas-Uygun kapışması

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Adana 5 Ocak Stadı'nda Kayserispor ile 0-0 berabere kaldıkları karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada hakemden yakındı.

Uygun maç sonrası düzenlendiği basın toplantısında, yağmur nedeniyle zeminin kötü olduğunu ve bu nedenle iki takımın da istediği futbolu sahaya yansıtamadığını belirterek, "Mücadele anlamında iki tarafın da futbolcularını tebrik ediyorum" dedi. Futbolcuların iyi işler yapmaya çalıştığını belirten Uygun, şöyle konuştu: "Ancak hakemimiz 15 tane faul yapan Cangele'ye sarı kart göstermezken, oyuna girer girmez topu çalmak isterken faul yapan Balili'ye sarı kart gösterdi. Bu ne lahana bu ne turşu. Hadi bundan vazgeçtim, adamın ayağını kıracak şekilde tabanla giren futbolcuya, kardeşim koşarken göster kırmızı kartını. Niye benim futbolcum, 3 dakika sonra sana 'Sarı kart göstermeyecekmisin?' diyor. Sen bunları çözebileceksin, o avantajı çözebileceksin, sen bunları okuyacaksın ki belki UEFA'da final yönetirsin. Şiş yansın kebap yanmasın, Adana kebabı yandı. Adanalılar futbol izleyemedi. Böyle şey mi olur?"

"TEBRİK EDİYORUM TOLUNAY HOCA"
Uygun, oyundan atılan oyuncusunu alnından öpen Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ı da eleştirerek, "Tebrik ediyorum seni Tolunay hoca" ifadesini kullandı Bülent Uygun bir soru üzerine 3 gün önce zorlu Galatasaray maçından çıktıklarını, yüksek tempoda iki maç oynayınca futbolcularının ister istemez zorlandığını söyledi. Futbolcularının zorlanmasında kötü saha şartlarının da etkisi olduğunu bildiren Uygun, "Ancak deplasmanda aldığımız 1 puan iyidir" dedi.
Uygun, hakemle ilgili bir başka soru üzerine de bir pozisyonda futbolcusunun topun önüne geçmek isterken sarı kart gördüğünü anımsatarak, "Tartışılacak bir pozisyon, futbolcum topun önüne geçmeye çalışıyor sarı kart veriyor. Hakeme ne diyeyim. Allah sonlarını hayır etsin" şeklinde yanıt verdi.

"O BİZİM KİM OLDUĞUMUZU ÇOK İYİ BİLİR"
Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas da oyun açısından iki takımınd a olumsuz saha şartlarına karşın iyi mücadele ettiğini söyledi. Kendileri için söylenecek çok şey olmadığını anlatan Kafkas, "Bizim için zor bir sezon geçiyor. Yaralarımızı sarmaya çalışıyoruz" dedi. Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'un futbolcusunu öpmesiyle ilgili kendisi hakkında yorumda bulunduğunu hatırlatan Kafkas, şöyle konuştu: "Benim adetim pek kameralar karşısında birilerine bir şey söylemek değil, yüzüne söylemek. O bizim kim olduğumuzu çok iyi bilir. Oyuncuyu öpmem ona destek vermem amacıylaydı. Yoksa kimseyi yaralasın sakatlasın diye öpmedik. Genç oyuncudur destek verelim morali bozulmasın diye. Tekrar söylüyorum bunun da altını çizerek söylüyorum ona söyleyin, biz kameraların karşısında değil yüz yüze söyleriz, hiç de çekinmeyiz."
Kafkas, basın toplantısından ayrılırken de, "Aranızda Sivaslı varsa ona söylesin" diyerek toplantı salonundan ayrıldı.
Alt 31.01.2009, 17:55   #29
özsivasli1903
Usta Yiğido

özsivasli1903 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 özsivasli1903 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tebrikler bülent hocam yine vermis herkesin lafini...
tolunay hocam seni galatasaray macindada böyle hirsli görmel isteriz...
özsivasli1903 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 17:57   #30
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 924 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

EFENDİ OLUN ADAM OLUN AZ. KINIYORUM SENİİ TOLUNAY KAFKAS

Konu 58_babacan_58 tarafından (31.01.2009 Saat 18:15 ) değiştirilmiştir..
58_babacan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bülent, hocaya, kafkastan, sataşma