Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Futbolun askeri, 'Uygun' adım Azerbaycan yo
Alt 03.01.2010, 09:39   #41
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Futbolun askeri, 'Uygun' adım Azerbaycan yo

geldi geçti arkadaşlar çok üstüne gitmiyelim sonuçta başarımız için çalıştı sonrada takımı bozdu ama başkanda geregini yapıp gönderdi şimdi onunla ugraşmak bize yakışmaz.işi gücü rasgelsin demek lazım.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda pover58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.01.2010, 10:10   #42
mekanizmacı
Yeni Yiğido

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 mekanizmacı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sevgili arkadaşlar, ben edirne ' de yaşayan bir sivaslıyım..burada herkes üç büyükleri tutar çünkü malumunuz edirne olsun ve diğer trakya takımları olsun hepsi çok alt liglerde hatta amotör liglerde..

sadece bir örnek vermek istiyorum...sivasspor ilk başarılı olduğu zamanlar herkes sivasspora saygı gösteriyordu..sivaslı olduğumu öğrenen insanlar hemen benimle sivasspor ve süper lig muhabbetine giriyor, iyi niyetlerini söylüyordu.hatta bak şuranız eksik, buranız eksik şöyle yapsa daha iyi olur sizin yönetim gibi görüşlerini belirtenler bile oluyordu..

neyse gel zaman git zaman sivasspor bu başarısına devam ederken bülent uygun sürekli hep benzer demeçleri vermeye başladı..gah kendisini övüyor, bazen sivaslıları övüyor,, şu an aklıma gelmeyen bir sürü edebiyat yapıyordu hepiniz biliyorsunuz zaten... o kadar antipatik oluyordu ki insanlar giderek bu ne ya demeye başladılar ve o son cam kırma olayı herşeyin cabası oldu..dünyanın herhangi bir yerindeki ,sivası bilmeyen tanımayan insanlara sivası sivassporu anlatamazsınız insanlar televizyonda ne görürse ona göre hükmeder..
sivaslı olmuşuz ankaralı olmuşumuz şuralı buralı olmuşuz bunun bir önemi yok..burada önemli olan yaptığımız işi ne kadar profesyonelce yaptığımız..kimse kimseye üstün değil..insanlar sizin ırkınıza bakmaz, nereli olduğunuza bakmaz dilinize bakmaz.. yaptığınız işe ne katabiliyorsunuz ona bakar..
bülent uygun takıma hiçbirşey katmamıştır demiyoruz,,ama öyle şeyler yapmıştır ki yaptığı iyilikler gölgede kalmıştır..
birbirimize farklı görüşlerimizden dolayı, böyle diyenler sivaslı olamaz gibi ithamlar yakıştırmamız çok yanlış..
bülentlere hasanlara hüseyinlere takılmayalım bundan sonrası için neler yapabiliriz ona bakalım..
mekanizmacı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.01.2010, 18:06   #43
Borte Tarkan
Acemi Yiğido

Borte Tarkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

31 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 566 Borte Tarkan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet bundan sonra ne yapabiliriz ona bakalım....
ama şunu da unutmayalım.
sonuçta takımızda çalışan her teknik direktör,oynayan futbolcu geçici,taraftar olarak bizler kalıcıyız...
muhsin ertuğral hoca da,gün gelecek,bu takımdan gidecek.umarım,o gün geldiğinde kendisini bülent hocamız gibi başarılarla,anarız.
peki,aynı arkadaşlar...
o gün geldiğinde,bu sefer aynı lafları muhsin hoca için de mi söyleyecekler?

biz asla,sivasımızın başarısını tek bir kişiye,bülent hocaya mal etmiyoruz.en başta,mecnun başkanından bu takımın malzemecisine kadar herkesin bunda büyük payları vardır.bu takım iki sene şampiyonluğu kovaladıysa,bu biz taraftarlar da dahil bir ekibin ve sivaslılık ruhunun eseridir.
bülent hoca dönemi geçti gitti.ama bülent hoca,sivasspor tarihinde önemli bir isim olarak her zaman kalplerimizde kalmaya devam edecek.biz sadece bunu belirtmek istedik.
Borte Tarkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.01.2010, 18:54   #44
BuRuCiYe
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 BuRuCiYe FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Borte Tarkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
evet bundan sonra ne yapabiliriz ona bakalım....
ama şunu da unutmayalım.
sonuçta takımızda çalışan her teknik direktör,oynayan futbolcu geçici,taraftar olarak bizler kalıcıyız...
muhsin ertuğral hoca da,gün gelecek,bu takımdan gidecek.umarım,o gün geldiğinde kendisini bülent hocamız gibi başarılarla,anarız.
peki,aynı arkadaşlar...
o gün geldiğinde,bu sefer aynı lafları muhsin hoca için de mi söyleyecekler?

biz asla,sivasımızın başarısını tek bir kişiye,bülent hocaya mal etmiyoruz.en başta,mecnun başkanından bu takımın malzemecisine kadar herkesin bunda büyük payları vardır.bu takım iki sene şampiyonluğu kovaladıysa,bu biz taraftarlar da dahil bir ekibin ve sivaslılık ruhunun eseridir.
bülent hoca dönemi geçti gitti.ama bülent hoca,sivasspor tarihinde önemli bir isim olarak her zaman kalplerimizde kalmaya devam edecek.biz sadece bunu belirtmek istedik.
Hala Unutamadınızmı Bülent Uygunu Kaçtı Gitti
BuRuCiYe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.01.2010, 20:22   #45
sibur
Yiğido

sibur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 sibur FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

selam yiğidolar.... yorumlardan görüyorum ki futbol kalitesi,zekası,ve mantalitesi olmayan zekasız bazı arkadaşlar(!) turk futbol tarihine adını ve takımını gururla yazdırmış olan bulent uygun hakkında saçma sapan yorumlar ypmakta,gerçegi yansıtmayan beyanlar yazmaktalar..Bu yorumları yapan kendini futboldan anlayan kişiler olarak zannedenler geriye dönük basarılara bi baksınlar hangi anadolu takımı yasamış bu basarıyı? Türk futbol tarihinde sadece basarı sayılabilecek bursasporun turkiye kupa basarısı var...aklınızı basınıza alın..bülent uygun oyle yada böyle sivassporumuzu zirveye çıkartmıs taraflı tarafsız tum futbol otoritelerine sivas adını duyurmustur.evet bunda baskanımın da çok buyuk payı var ama bu bir ekip işi.Baskan hep söylüyor KESKE HOCAMIZ AYRILMASAYDI,ama ileride hocamızla elbet birgün tekrar birlikte çalışacağız DIYE basın açıklaması var.herkeze biras daha mantıklı ve sagduyulu olmaya davet ediyor saygılar sunarım
sibur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.01.2010, 23:11   #46
elleshar
Acemi Yiğido

9 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 elleshar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sibur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
selam yiğidolar.... yorumlardan görüyorum ki futbol kalitesi,zekası,ve mantalitesi olmayan zekasız bazı arkadaşlar(!) turk futbol tarihine adını ve takımını gururla yazdırmış olan bulent uygun hakkında saçma sapan yorumlar ypmakta,gerçegi yansıtmayan beyanlar yazmaktalar..Bu yorumları yapan kendini futboldan anlayan kişiler olarak zannedenler geriye dönük basarılara bi baksınlar hangi anadolu takımı yasamış bu basarıyı? Türk futbol tarihinde sadece basarı sayılabilecek bursasporun turkiye kupa basarısı var...aklınızı basınıza alın..bülent uygun oyle yada böyle sivassporumuzu zirveye çıkartmıs taraflı tarafsız tum futbol otoritelerine sivas adını duyurmustur.evet bunda baskanımın da çok buyuk payı var ama bu bir ekip işi.Baskan hep söylüyor KESKE HOCAMIZ AYRILMASAYDI,ama ileride hocamızla elbet birgün tekrar birlikte çalışacağız DIYE basın açıklaması var.herkeze biras daha mantıklı ve sagduyulu olmaya davet ediyor saygılar sunarım
Manisaspor Kocaelispor zamanında eskişehir göztepe daha da hepsi aklıma gelmiyor bülent uygunu bu kadar gözde büyütmeye gerek yok takımın yapısı iyidi takımın defansı iyiydi kısacası futbolcular iyiydi bülent uygun marifeti kendinde sandığından yolladı herkesi madem o kadar iyi bir hoca şu an neden türkiye de değilde azerbaycan da madem bu kadar insan futboldan anlamıyor bir tek sen anlıyorsun sadece senin cevap verebilceğin bir soru soruyorum;İyi Sivasspor kadrosuyla başarılı olan kadro kötüleşince bi anda sönen türbülent mi daha iyi ? Yoksa şu an elinden her sene en iyi oyuncusu giden fakat belli bir çizgi yakalayan Tolunay Kafkas mı ? hatta Geçen sene şu anki sivasspor kadrosundan hiç bir farkı olmayan kadrosuyla bi ara ilk 3 sıraya çıkan ankarasporun teknik direktörü Abdullah Avcı mı ? hangisi daha iyi sevgili futbol duayeni cevabını bekliyorum
elleshar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.01.2010, 23:22   #47
tekdoktiri
Tecrübeli Yiğido

tekdoktiri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 tekdoktiri FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YA ARKADAŞLAR DUYDUM KADARIYLA BÜLENT HOCA ENERCİ İŞİNE GİRİYORMUŞ ALLAH ALLAH NEİŞ BU ANLAMADIM YA
tekdoktiri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.01.2010, 00:17   #48
emin kara
Yiğido

emin kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 emin kara FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bukadarda olmaz bune kardeşim yapılan onca güzel şey hice saymak niye takıma olumlu katkıda bulunmuş yeri geldiginde nufus cüzdanında dogum yeri sivasl ı olan bazı kimselerden daha fazla sivaslı olumuş çıktıgı programlarda sivası en güzel şekilde temsil etmiştir konuşmalarında sivasa yakışır kimlikle konuşmuştur egilmeden bükülmeden birilerine yaranmak için birşey yapmamıştır bülenti eleştirenlerin çogu sivassı 2.sınıf olarak görüp hocanın yaptıgı başarıyı sivasa layık görmedigi için yapıyor ya siz bu eleştirilerden çok sıkıldık bırakın artık böyle faydasız şeyleri bizlere yeni hayatında hocaya başarılar dilemek yakışır
emin kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
adım, askeri, azerbaycan, azerbycan, futbolun, uygun, yolcusu

Seçenekler Arama
Stil