Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: "Çöküşün sorumlusu Bülent Uygun!"
Alt 02.02.2010, 20:23   #21
Meraküm
Acemi Yiğido

7 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 Meraküm FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: "Çöküşün sorumlusu Bülent Uygun!"

Kaçtı gitti artık uzatmaya gerek yok
Meraküm isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2010, 20:39   #22
refikpura
Acemi Yiğido

25 Mesajına 47 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 599 refikpura FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Muhsin hocaya sahip çıkmamız lazım. sonuçta önemli bi sorumluluk aldı düşmenin en büyük adaylarından biri olarak gösterilen bi takımın başına geçti. Aldıgı enkazla puanlar topladı. Zora gelince koyup gitmedi. Sivasa futbolcu gelmiyo gibi aptalca bi bahanenin arkasına sıgınıp transfer yapmamazlık yapmadı. Premier ligden futbolcu getirdi Fransa 1. liginden futbolcu getirdi. Ki bu futbolcuları kümede kalma savaşı veren takıma getirdi. Şampiyonlar ligi ön elemesi oynayacak bi takıma ne kalitede futbolcu getirirdi biraz düşünmek lazım. Futbolcular uyum saglayamayabilir , ya da bu uyum uzun sürebilir ya da hoca takımın kötü gidişatının önüne geçemeyebilir. Ama biz Sivaslıyız takımı ilk zor anında koyup kaçanlara verdigimizin kat kat büyügünü Muhsin hocamıza vermeliyiz. Kümeden düşme pahasına da olsa Cesur yürekli adamın arkasında durmalıyız. Korkaklar bursalara kaçar, sakaryalara kaçar, suçunu kabul edemezler.. Bu yıl birçok kaybımız oldu ancak birde olumlu yanına bakın dostu düşmanı gördük. Artislik yapanlanların ne kadar aciz insanlar oldugunu gördük.

Eski takımına (Ankaragücüne) gol atınca sevinmeyecek karakterdeki topcular hala bünyemizde...,

Bir hafta önce imza attıgı takım(Trabzonspor) Sivasspora gol atınca sevinecek karakterdekilerde nereye giderse gitsin..

Sedat-Sezer arada gerçekten kocaman bir karakter farkı var
refikpura isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda refikpura'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.02.2010, 20:46   #23
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

muhsin hoca bu gidisata bir dur diyecektir,durmadan geriye donmek birilerini suclamak yanlis,zaten herkes herseyin bilincinde
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda subasi29'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.02.2010, 20:53   #24
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

hoLiGan Enes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

312 Mesajına 897 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 hoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOK

yaa anlamıyorum 2 sezon adam bizi şampiyonluğa oynattı o zaman iyiydi bi sorun yoktu şimdide adam bi hata yaptı (hatasız kul olmaz) adamda namus falan bırakmadınız..
Alt 02.02.2010, 20:58   #25
58sivas58spor58
Yiğido

58sivas58spor58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

36 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 58sivas58spor58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dogru , önemli oyunculara veda ettik.

1.Pini Balili
2.Herve Tum
3.Sezer Badur
4.Murat Erdogan
5.Fabio Bilica
6.Mamadou Diallo
7.Kanfory Sylla
Alt 02.02.2010, 21:06   #26
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

walla ben bıraktım fener maçında 20 tl verip 65.dakikada staddan boynu bükük ayrılmak nedir bir çok arkadaşımız bilir

ben tarftar olarak üzerime düşeni yaptım ne yaptım
-maç gittim bilet aldım
-her sezon ( süper lige çıktığından beri ) formaları aldım
-sivas soğuk memleket atkımı şapkamı aldım

ben taraftar olarak üzerime düşeni yaptım yaa yönetim yaptımı bunu ben bilemiyorum

fener sevgisine bu takımı ezdiren

fenere moral olsun diye antreman maçına çıkartan kendi moralsiz takımını , şehrini ezdiren bu ZİHNİYET VARKEN artık ben yokum

zaten bu takım şuan ligin en kötü futbol oynayan takımı kimseler kusura bakmasın ama denizli kesin düştü gibi ama iyi futbol oynuyor sivas onun üstünde ve onlarla adeta 17. sıra için savaşıyor

ANLATMAK İSTEDİĞİM KENDİ TAKIMINI EZDİREN MORALİNİ SIFIRA İNDİREN
TAKIMINA VE ŞEHRİNE SAHİP ÇIKMASI GEREKEN YÖNETİMİN TAKIMI EZDİRMESİ
BENİ BEZDİRDİ

şunu unutmamak gerekirkikendi malına sahip çıkmayanın malını kurtlar kapar

süper lige bakınca düşmesine kesin gözüyle bakılan takım sivasspor ve denizlispordur

diğer takımlara ben ihtimal vermiyorum şöyleki

ankaragücünü melih gökçek korur kollar
kasımpaşayı tayyip erdoğan
manisayı bülent arınç
diyarbakırı ise devlet koruyup kollayınca bizim

BİZİM SAHİPSİZ SİVASIMIZMI LİGDE KALACAK SANIRSINIZ

tabiki hayır biz düşeceğiz

YÖNETİME

SİZ KENDİ ŞEHRİNİZİ KENDİ TAKIMINIZI KORUYUP KOLLAMAZSANIZ SİZİ BAŞKALRAI KOLLAMAZ BUKADAR EMEKLE GELİNİLEN BU NOKTADAN SONRA SİVASSPOR LİGDEN DÜŞERSE BİR 50 YIL DAHA SÜPER LİGE ÇIKMAYI BEKLER

100. YILDAKİ HEDEFİMİZ İSE BANK ASYADAN SÜPER LİGE ÇIKMAK OLUR

BAŞKALARI ŞAMPİYONLUK HESABI YAPARKEN
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2010, 21:09   #27
wealth
Yeni Yiğido

wealth - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 685 wealth isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

biraz saygili olun sayin unsal Sylla, Mohammed Ali nerdeler biri kiralik biri bostaydi alin geri mohammed ali sivasspora yillarini vermis biri yapmayin boyle..
wealth isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2010, 21:09   #28
refikpura
Acemi Yiğido

25 Mesajına 47 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 599 refikpura FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
hoLiGanY-G Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yaa anlamıyorum 2 sezon adam bizi şampiyonluğa oynattı o zaman iyiydi bi sorun yoktu şimdide adam bi hata yaptı (hatasız kul olmaz) adamda namus falan bırakmadınız..
Şampiyonluga oynarken bülentse kadroyu bozup olan herseyi bozup bu hale getirende odur. Trabzonun dalga konusu olduk. Bütün takımların banko yeneriz dedigi su an tek takım var Sivas. Denizli maçını izleyin adamların 7 puanı var ama çatır çatır top oynuyolar. İnsallah haftaya Muhsin hocamız birseyler yaparda o maçtan 3 puan alırız. Bülentin şu enkazı bırakıp bizi dalga konusu yapmasaydıda tek şampiyonluga da oynamasaydık. Şampiyon mu olduk hayır. Tıpkı geçmişte Esikşehir bolu kocaeli'nin yaptıgı gibi.. Onların elinde en azından bir türkiye kupası var bizde ne var? Avrupa ön elemesinde yenilen bi düzine gol var. Teşekkürler Bülent Uygun..
refikpura isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2010, 21:20   #29
hasan5884
Acemi Yiğido

hasan5884 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 hasan5884 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bülent hoca yaktın bizi...Açıklama çok dogru bence....
hasan5884 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2010, 21:20   #30
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Sivaslibey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
"Çöküşün sorumlusu Bülent Uygun!"

"Takımdaki çöküşün sorumlusu Bülent Uygun'dur" diyen Sivasspor basın sözcüsü Fikret Ünsal, Muhsin Ertuğral'ın da Türk futbolunu tanımadığını kaydetti. Ünsal, yeni transferlerinin ise "kibar" top oynadığını ifade etti..

Geçtiğimiz iki sezon şampiyonluğa oynayan Sivasspor bu performansını mumla ararken, kulüp basın sözcüsü Fikret Ünsal TVNET’e son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Eyüp Karakuş’un sunduğu Kemal Belgin’in yorumcu olarak katıldığı FUTBOL MASASI’NA telefon ile bağlanan Ünsal, takımdaki çöküşün sorumlusu olarak eski teknik direktör Bülent Uygun’u gösterdi.

Fikret Ünsal yaptığı açıklamada "Bizim asıl sıkıntımız sezon başında takımın omurgasının bozulmasıdır. Bilica kendisi gitti ama diğer gönderilen oyuncular Tum, Sylla, Mohammed Ali, Balili ve Murat Erdoğan tamamen Bülent hocanın tasarrufudur. Bilica'nın gitmesinden sonra defansın göbeğinde sıkıntı oluşacağı ortada iken elimizdeki Diallo'yu başka bir takıma kiralayan da yine Bülent hocadır. Bülent bu yıl bizi tam anlamıyla hayal kırıklığına uğrattı. Takımdaki bu çöküşün sorumlu da O’dur" dedi.

Fikret Ünsal yeni teknik direktör ve yeni transferlerle ilgili de samimi itraflarda bulunarak ”Muhsin Ertuğral çok kıymeli bir hoca ama o da türk futbolunu maalesef tanımıyor ve en büyük eksiği de bu. Kendisinin isteği ile alınan Afrika kökenli Nabil, Lucien, Elrio ve Keita da burayı bilmiyorlar. Saha içinde son derece pasifler. Bu konuyu geçtiğimiz hafta içinde hoca ile da tartıştım. Burası Afrika değil ve biz de Afrika Kupası’nda oynamıyoruz. Orada çok yumuşak futbol oynanırken burada kıran kırana bir mücadele vardır. Sahaya çıkar çatır çatır futbol oynarsın ama şu an biz çok kibar top oynuyoruz. Bunu derhal aşmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.
Aslinda durum tahlili yapmakdan ziyade kendisininde icinde oldugu yönetimi aklamaya calismis.

Cöküsün Sorumlusu Bülent Uygun

1. Bülent Uygun nun Tek adamlik imparatorlugu kurulu iken su kalsin bu gitsin derken Siz neden yönetim olarak görevlerinizi yapmadiniz.Bülent oturmus takimin cigerini omurgasini parcalarken, Zayif halkalari toplayip yine zayif halkalari bu takimda birakirken Siz seyirci olmadinizmi !!!!! Tv ekranlarindan Bu takimin Omurgasi elimizde.Gelenler eskilerden daha kaliteli diyen siz degilmiydiniz. Bülent Uygunun Tek adamlik imparatorluguna canak tutan sizler degilmiydiniz.Neden gelinen noktada kendi payinizi görmüyorsunuz... Madem bu kadar Öngörü yoksunusunuz bir adim önünüzü göremiyor,hesap edemiyorsunuz. Koskaca Sehrin temsiline nasil soyunuyorsunuz.Milyonlarca Sivasliyi egolarinizla kücük tüccar hesaplariniz ile mutsuz etmeye hakkiniz varmi!!!!

Muhsin Ertuğral'ın da Türk futbolunu tanımadığını kaydetti. Ünsal, yeni transferlerinin ise "kibar" top oynadığını ifade etti..

2. Bu hocanin basarisi ve basarisizligindan ziyade Sayin ünsal Bu adam madem Türkiye ligini ve futbolunu tanimiyor.Haftalardir yaziyor söylüyoruz dilimizde tüy bitti Bu Hocanin neden bu ligi taniyan yardimcisi yok.. Bunun cevabinida verirmisiniz!!!!!! Bir hoca bir kaleci antirönörü ile profosyonel bir takimi götürmüye calisiyorsunuz. Ac gözlülük yapip cebinize indirdiginiz paralarin üzerine koydugunuz akrapleri kaldirin. Bu hocanin yanina Bu ligi taniyan bir kondisyoner birde yardimci hoca tutun bu isler sizin sorumlulugunuz degilmi???? Hocanin yaninda Hocaya Ligi Takimlari,Takimlarin oyun ve futbolcularin özelliklerinin b ilgisini verecek Teknik hoca neden yok ona cevap verin ... Yine rakibe göre takim oyun düzeni ve futbolcu kurgusu yapmasina yardim edecek biri neden yok???? Oyun icerisinde ve kurgusunda rakibin durumunu,Rakip hoca ve oyuncularin aliskanliklarini ve istatistiksel hesaplari yapabilen bir yardimcisi neden hala yok??? siz bunun cevabini verin...

Biz kimde nekadar sorumluluk oldugunu görüyoruz ve biliyoruz bilmedigimiz.Siz neden sorumlulukdan kaciyorsunuz.. sorumluluk gereklerini yerine getirmiyorsunuz..Ayrica Bu hocanin hala neden yardimcilari yok.??? Bu hocayida bülent gibi gaza getip sen bitanesin, sen herseye yetersin, degip iki gün sonra yetmediginde ne beceriksizsinmi diyeceksizin?? tüm hata Hoca sendemi diyeceksiniz. Ayip ayip birazda siz yönetim olarak sorumluluklarinizi yerine getirin..kendinizdeki eksiklikleri sorgulayin siz sudan cikmis ak kasik degilsiniz...
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı giants'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
bülent, Çöküşün, fikret ünsal istifa, sorumlusu, uygun

Seçenekler Arama
Stil