Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bizde birgün Bursa taraftarı gibi olabilirm
Alt 17.08.2010, 21:43   #11
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 592 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bizde birgün Bursa taraftarı gibi olabilirm

Alıntı:
FHiKKO58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
biz öyle olamayiz kesinlikle..
bizim seyircimiz oturacak bi elince cekirdek öbür elinde caktirmadan Cigara ...
bukadar
iki sefer gittim sivasin macina ( almanyada kaliyorum ) iki macta da her ayaga kalktigimda destek icin, otur otur diye bagirdilar arkadan
bende bir ekre gitmisdim istanbul belediye macina iki sene olyuor 2-1 bir almisdik
ordada baktim millete herkez böyle
direkt evden maca degil
carsida gezerken böyle tesadüfen maca gelmisler gibi hic üstlerinde forma veya bi baska sivasspor seyi yok üstündeki üst bile kirmizi veya beyaz degil herkez gelmis öyle mac bakyior TV bakar gibi destek sifir gol olunca oleyyy bitti

ben almaynada birinci veya ikinci lig macina forma giymeden gidiyim 100 kisinin arasinda göze carpan ben olurum haha
58CeZa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.08.2010, 21:47   #12
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
|YigidoGenclik| Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sitede 55 bin üye var her maç burdan duyuruyoruz,ama gelen kaç kişi varki bu siteden ???
Gençler bu konuda size çok büyük görev düşüyor.İlk önce içimizdeki hainleri yani SİVAS lı olupta başka takım tutanları yola getirmemiz lazım.Çoluk çocuğumuza daha küçük yaşlarda SİVASSPOR sevgisini aşılamamız lazım.Gençleri stadlara daha çok çekmenin yollarını bulmamız gerekir.Yaşlı taraftardan ne bekliyebilirsin.Alır çekirdeğini eline,ayağa kalkarsın otuttururlar,tezahürat yaparsın kulağımın dibinde ne bağırıyorsun derler,paso küfür ederler.Onun için herşey sizde bitiyor bu tribünleri ancak gençler yola getirebilir
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.08.2010, 22:17   #13
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 823 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bursada maçada gittim sivastada çok maça gittim ilk gittiğimde marotondan aldım kalkıyorum diye adamlar otur otur diye bağrıyorlar ama bursada ayağa kalkmayani staddan atıyorlar birincisi bu ikincisi başka takım tutan çok nerde 7 milyon sivaslı hani bütün sivassporlular destek verse bu takım fenerdende çok zengin olur ama nerde 2 sene önce sivaslar maça gelirdi kahveler dolardı sivaslılarla geçen sene kimse yoktu gittim izlemeye yerin sahibi bana maçı vermiyorum neden dedim geçen seneki sivaslılar gelmiyor dedi dedim ben varım ya o yeter ama yayınlayamam dedi.Yerin dibine girecektim.Sinirden Çıktım geldim.Bursa orhangazide ama sivassporum kötü durumda olsada desteklemeye devam ettim ederim.Biz bu sevda uğruna yaşıyoruz.İşte ondan olmayız Bursa TAraftarı gibi ilk öne fener denen cincon denen bjk denen o takımları bırakmaları lazım ne yazıkkı yapmıyorlar yazıklar olsun ama biz bize yeteriz.En Büyük Sivasspor Ölümüne Sivasspor Ulan......
Alt 17.08.2010, 22:28   #14
şarkışla 58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 765 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
zaralı19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bursada maçada gittim sivastada çok maça gittim ilk gittiğimde marotondan aldım kalkıyorum diye adamlar otur otur diye bağrıyorlar ama bursada ayağa kalkmayani staddan atıyorlar birincisi bu ikincisi başka takım tutan çok nerde 7 milyon sivaslı hani bütün sivassporlular destek verse bu takım fenerdende çok zengin olur ama nerde 2 sene önce sivaslar maça gelirdi kahveler dolardı sivaslılarla geçen sene kimse yoktu gittim izlemeye yerin sahibi bana maçı vermiyorum neden dedim geçen seneki sivaslılar gelmiyor dedi dedim ben varım ya o yeter ama yayınlayamam dedi.Yerin dibine girecektim.Sinirden Çıktım geldim.Bursa orhangazide ama sivassporum kötü durumda olsada desteklemeye devam ettim ederim.Biz bu sevda uğruna yaşıyoruz.İşte ondan olmayız Bursa TAraftarı gibi ilk öne fener denen cincon denen bjk denen o takımları bırakmaları lazım ne yazıkkı yapmıyorlar yazıklar olsun ama biz bize yeteriz.En Büyük Sivasspor Ölümüne Sivasspor Ulan......
Kafaya oynadığımız yıldı.Şarkışlada yım fb-SİVAS maçı var kahvede izlemeye gideyim dedim.Aman ALLAH ım kahvenin tamamı fb li neredeyse 2-3 tane benim gibi SİVASSPOR lu var.Ne kadar hayal kırıklığına uğradığımı anlatamam.Bide anlatmazlar mı fb olmazsa SİVASSPOR hiçmiş bize fb bakıyormuş falan.O sinirle bunlarla bir tartışmaya başladım yazıklar olsun dedim biz ta İstanbullarda memleketimiz diye sahip çıkıyoruz adamlar Şarkışla da fb yi tutuyorlar yazıklar olsun
Bu Konuda şarkışla 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.08.2010, 22:39   #15
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 823 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kafaya oynadığımız yıldı.Şarkışlada yım fb-SİVAS maçı var kahvede izlemeye gideyim dedim.Aman ALLAH ım kahvenin tamamı fb li neredeyse 2-3 tane benim gibi SİVASSPOR lu var.Ne kadar hayal kırıklığına uğradığımı anlatamam.Bide anlatmazlar mı fb olmazsa SİVASSPOR hiçmiş bize fb bakıyormuş falan.O sinirle bunlarla bir tartışmaya başladım yazıklar olsun dedim biz ta İstanbullarda memleketimiz diye sahip çıkıyoruz adamlar Şarkışla da fb yi tutuyorlar yazıklar olsun
evet kardeşim ondan hiç bir zaman olamayız.
Alt 17.08.2010, 23:42   #16
şarkışla 58
Usta Yiğido

Alıntı:
Yusuf-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
neden olmasın oluruz inşALLAH.
Yusuf valla olmamız için yıllar yıllar yıllar lazım
Alt 17.08.2010, 23:55   #17
57 Mehmet
Tecrübeli Yiğido

57 Mehmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 255 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 611 57 Mehmet BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

ya bende almanyada bunlari yasamistim,1999 yilinda münichte türkiye almanya miilli macinda bir kac vatandasimiz bizimle tartismisti,gol pozizyonlarinda ayaga kalktigimizda nedenen yerinize oturmuyorsunuz diye bizlere küfürlü saldirida bulunmuslardi,böyle problemler birtek sivassporda oldugunu sanmiyorum zaten tv de türkiye lig maclarini izlerkene bir bursapor taraftarindan ses geliyor birde besiktas taraftarindan.gerisi ancak takimlari gol atdiginda sevinc sesleri geliyor,taraftar dedigin 90 dakika galipte olsa maglupta olsa susmak bilmemeli hele hele maglup durumda taraftardan daha cok destek gelmeli
57 Mehmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.08.2010, 00:25   #18
Apocalyptica
Yeni Yiğido

Apocalyptica - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 Apocalyptica FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kimse kusura bakmasın ama hıc bısey olmaz.
Apocalyptica isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.08.2010, 13:49   #19
ilteriş58
Tecrübeli Yiğido

ilteriş58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ilteriş58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dün akşam Bursaspor-Konya maçı vardı.Bursa taraftarını gördüm ve adeta kıskandım.Hemen hemen herkesin üstünde formaları var.Türlü türlü afişler,bayraklar,flamalar.Sta d adeta bayram yeri gibiydi.O ne coşku,o ne tezahürattı öyle tek kelime ile bravo.Acaba dedim birgün bizde böyle olabilirmiyiz.4 Büyük takımın taraftarı gibi olmamızı beklemiyorum zaten hiç olmaz sa Bursa taraftarı gibi olabilirmiyiz acaba.Bu konuda gençlere büyük görevler düşüyor.Bu konuda neler yapılabilir görüşleriniz neler.
stada muhakkak herkes formalarıyla gelmeli, forma yoksa en azından kırmızı veya beyaz giyinmelidir. bu görüntü açısından gerçekten önemli. dikkat ederseniz sivas tribunlerinde her çeşit rengi bulabilirsiniz ! hatta abartıp fener formasıyla gelenleri de buradaki resimlerde gördük. iyi bir görüntü için birinci şart sivasspor formasıyla maça gelmek hiç olmadı kırmızı-beyaz giyinmektir.

destek verme ve tezahurat konularında ilerlememiz için sivassporluluk bilincinin gelişmesi lazım. besteler vs. ortaya koymak lazım. daha da önemlisi taraftarın bir bütün olarak hareket etmesi lazım. her kafadan ayrı sesin çıktıgı bir tribün gürültüden başka hiçbir şeye yaramaz. 2. şart tribünün bir bütün halinde hareket etmesidir.

yazıda katılmadığım bölüm şu ki bursasporun taraftarı 4buyuklerden karşılaştırılabilirse beşiktaş ve trabzonla karşılaştırılabilir, gs ve fb konusunda o kadar yaratıcı ve müthiş bi taraftar kitleleri yok. ama kazandıkları nokta bilinç noktası.
Alt 18.08.2010, 14:59   #20
ogz58
Yiğido

ogz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 ogz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
FHiKKO58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
biz öyle olamayiz kesinlikle..
bizim seyircimiz oturacak bi elince cekirdek öbür elinde caktirmadan Cigara ...
bukadar
iki sefer gittim sivasin macina ( almanyada kaliyorum ) iki macta da her ayaga kalktigimda destek icin, otur otur diye bagirdilar arkadan
her pozisyonda küfürlerde cabası...
ogz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
birgün, biz, bizde, bursa, gibi, miyiz, olabilir, olabilirmiyiz, taraftarı