Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Protesto Ediyoruz !..
Alt 18.04.2013, 09:09   #1
izmirliyigido
Gast

Standart Protesto Ediyoruz !..

Futbolcularımızın emeğini bir çırpıda silip atan, hocalarımızın emeklerini hiçe sayan kararlarıyla çığırından çıkartan, makus şehrimizin birtek avuntusu olan takımımızı adeta küme düşürmek, kupayı vermemek için ellerinden geleni yapan HAKEMLERİ, MHK (Merkez Hakem Komitesini) ve TFF (Türkiye Futbol Federasyonunu) PROTESTO EDİYORUZ !..

Hemen bu CUMARTESİ Kongre Meydanı'nda toplanıp, Protesto beyan eden pankart ve dövizlerle Atatürk anıtına Protesto Çelenk'i koymaya davet ediyorum. Bunu yapmadan önce de yerel basına ve AA'ya haber verilsin (Bunun içinde sayın ABDULLAH YİĞİT beyi ve NAİL SERTAKAN beyi, organize yapmak üzere göreve davet ediyoruz).

Yönetim halen sessiz kalmaya devam ediyor. Bu takım kimsenin değil. Bu takım şehirin, bu takım taraftarın. Onu kaybetmek en çok bizi üzer. Hoca da çeker gider paraları bulunca, gider başka bir takım çalıştırır mutlu olur, yönetimde çeker gider, takım bize kalır, dertler bize kalır. Şimdiden sahip çıkalım, sahipsiz olmadığını herkese hatırlatalım.

Arkadaşlar ORGANİZASYON bekliyoruz !..

.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Protesto Ediyoruz !..
Alt 18.04.2013, 09:23   #2
mustiiic
Acemi Yiğido

mustiiic - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mustiiic isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Protesto Ediyoruz !..

kardeş sizin gücünüz yok mu da ondan bundan medet umuyorsunuz. Abdullah yiğit falan. daha 3-5 kişi olmaktann bir adım öteye gidemeyen bir sivaslı koyun sürüsüyüz. acı ama gerçek. yıllarca yırtındık taraftar olalım falan ama hikaye. ne sivaslıdan ne de sivastan bi cacık olmaz. bunu dün ki maçta bir kez daha gördük. beğenemediğimiz lazlara olsa bunlar dünyayı ayağa kaldırır her yerden toplanıp ankaraya yürürdü. siz daha sivasta toplanmayı düşünüyorsunuz.
bu eleştiri sana falan değil. bu eleştiri bende sivaslı olduğum sivasspor taraftarı olduğum için kendim içinde geçerli. üzülüyorum. tarihinde llk kez böyle bir maça çıkıyor tribün boş, lazların sesi bizimkilerden fazla sivastan çok trabzon sesi duyuluyor, yazık yazık.
hoca tribüne atılıyor, çekirdek çiğniyorlar. sadece arada bi hakeme **** diye bağır bu mu. Hak etmiyoruz buraları.
şimdi beni eleştirilerecekler çok ama ne yapalım gerçekler bunlar
Alt 18.04.2013, 09:29   #3
izmirliyigido
Gast

mustiiic kardeşim çok haklısın, neden eleştirileceksin ki? Çok doğru şeylere değinmişsin. Abdulah Yiğit ve Nail Sertakan'dan yardım istememizin nedeni, taraftarımız ve kamuoyumuz henüz o olgunluğa erişmediğ için kendimizi ulusal medyaya taşıyacak bir kolumuz yok, yerel basından başka. Belki AA ve İHA'ya haber verilirse ulusal medyaya taşınır konu.

Taraftara gelince, dün stadı boş görünce birkez daha YAZIKLAR OLSUN dedik. Ayağımıza kadar gelen büyük bir final öncesi, o stad dolmalı ve yıkılmalıydı. Tamam bizim taraftar adam olmaz da, adam olması için yol göstermek gerek.

Herkes aklına geleni yazsın, yapsın, taşın altına elini soksun. LÜTFEN !..

.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.04.2013, 09:57   #4
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
mustiiic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeş sizin gücünüz yok mu da ondan bundan medet umuyorsunuz. Abdullah yiğit falan. daha 3-5 kişi olmaktann bir adım öteye gidemeyen bir sivaslı koyun sürüsüyüz. acı ama gerçek. yıllarca yırtındık taraftar olalım falan ama hikaye. ne sivaslıdan ne de sivastan bi cacık olmaz. bunu dün ki maçta bir kez daha gördük. beğenemediğimiz lazlara olsa bunlar dünyayı ayağa kaldırır her yerden toplanıp ankaraya yürürdü. siz daha sivasta toplanmayı düşünüyorsunuz.
bu eleştiri sana falan değil. bu eleştiri bende sivaslı olduğum sivasspor taraftarı olduğum için kendim içinde geçerli. üzülüyorum. tarihinde llk kez böyle bir maça çıkıyor tribün boş, lazların sesi bizimkilerden fazla sivastan çok trabzon sesi duyuluyor, yazık yazık.
hoca tribüne atılıyor, çekirdek çiğniyorlar. sadece arada bi hakeme **** diye bağır bu mu. Hak etmiyoruz buraları.
şimdi beni eleştirilerecekler çok ama ne yapalım gerçekler bunlar
birader,senin kimi eleştirdiğini anlayamadım,hem tepkisizlik filan diyorsun hemde tepki gösterenleri eleştiriyorsun,işte senin gibi zihniyetler yüzünden tepki göstenremiyoruz. ayrıca seni tanımıyorum ama abptullah yiğit i eleştirmek haddine değil,sen önce üzerine düşeni yapıp tepkiye katıl ondan sonra fikirlerini sana sakla. Bizim en büyük derdimiz senin gibi duyarsız aynı zamanda bir şeyler yapmaya çalışan sivaslılara çamur atanlarla uğraşmak
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2013, 10:33   #5
Rallim58
Gast

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
..................

Taraftara gelince, dün stadı boş görünce birkez daha YAZIKLAR OLSUN dedik. Ayağımıza kadar gelen büyük bir final öncesi, o stad dolmalı ve yıkılmalıydı.................
Herkes aklına geleni yazsın, yapsın, taşın altına elini soksun. LÜTFEN !..

.
Hasta yatağımdan iğne desteğiyle stadyumda yerimi alıp destek veren benim gibi insanları tebrik ediyor, Sivassporuna sahip çıkmayan, duygusuz, vurdumduymaz insanları (İT maçlarında stadyumu hınca hınç dolduran sözüm ona Sivaslıyım diyenleri) kınıyorum.

Hastalığım dahada arttı, sesim tamamen kapandı. Allah sorsun. Var ise hakkımı da helal etmiyorum...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
ediyoruz, protesto

Seçenekler Arama
Stil