Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Nerede Anadolu Ateşini Yakan Sivasspor
Alt 21.01.2014, 20:41   #11
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Nerede Anadolu Ateşini Yakan Sivasspor

Alıntı:
burak58as553 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hiç ışık yok hiç..

Tüm Sivas'ın Sivasspor'u desteklemesi için en az 10-15 sene daha Süper Ligde mücadele etmemiz gerekiyor.
Bir şeyi sevmek başka özeleştiri yapmak başka.. Yaptığınız bu yapıcı reel özeleştri karşısında gıpta ile bakıyorum ...Teşekkürler ..
Alt 21.01.2014, 20:51   #12
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

2 şampiyonluğu sivas kendi eliyle vermedi,belki yönetiminde hatası olmuştur,bülent hocanında hataları olmuştur,bazı oyuncuların sakatlanması ve performans düşüklüğü olmuştur,taraftar belki sanki heryıl şampiyonluğa oynuyoruz gibi destek olmamıştır hepsine eyvallah da ,bu 2 şampiyonluğu kaptırmamızın enbüyük nedeni rakiplerimizin hem tff de hem medyada hem iktidarda ,heryerde lobisinin güçlü olmasından kaybettik ,şansda yanımızda değildi,belki bilmeyebilirsin hatırlatıyımda karar sizin yinede,gs ye şampiyonluğu verdiğimiz yıl ank belediye maçı şampiyonluğun kilit maçıydı bu maç normal maç değildi,istanbuldan kalktık gittik biletler 50 kuruştu ,normal şartlarda 10 15 tl olsa ankaralı kimse gelmiyecek, kendi evimizde gibi oynayacaktık,kahvelerden ipsiz sapsız nekadar melih gökçek yalakası varsa 6 7 bin kişi doldurdu,ben belki 3 4 defa ank belediye maçına gittim enfazla 1000 1500 taraftarları var ,ayrıca o maça sivas düşmanı bülent yıldırım verilmiş ,rakibin sert futboluna prim vermiş sivassporlu oyuncuları kartlarıyla sindirmiş,balilinin omuzu çıkmış,sedatın çaprazı kopmuştu ,şansda yanımızda değildi ancak hiçbir amacı gayesi olmayan ank spor dopingliydi sanki yemlendiği heryandan belliydi ,istanbuldaki gs maçında da daha 1. dakikada 2 korner kullandık balili ve sedat sakatlanınca yenilgiye razı olduk ve şampiyonluk gitti,bjk ye şampiyonluğu verdiğimizdede medya ya bu sivas şampiyon olursa onlarımı yazacaz diye yakınmıştı bjk ye yaw biraz kıpırdayında şampiyonluğu siz alın diye pohpohlamış, bir yusuf şimşekle 15 puan geriden gelip şampiyon olmuşlardır ,ist bb maçında şans yanımızda değildi kaç top direkten döndü,antep maçınıda zaten herkes seyretti takım seyircisiyle birlikte satın alınmıştı,bunun karşılığıda 2 oyuncuya 15 milyon€verilerek yani sivassporun çalınan şampiyonluğunun primi antepe verilmiş o paralarla bugüne kadar gelmişlerdir, şike paraları suyunu çekince bak ne haldeler ,sözün özü şuki biz şampiyonlukları kaptırmadık ,medya hakemler,şikeci büyütülmüş takımların metresi takımlar yüzünden şampiyonluklarımız resmen çalınmıştır,o yıllar herkes iyi biliyorki şampiyonluklar sivassporun hakkıydı ,belki 2.ligdeyken takip etmemişşindir sivasspor 2.ligdeykende süperlige çıkışı engellenmişti,rizespor 17 puan geriden gelip 17 de 15 16 galibiyet yaparak şampiyon olmuşlardır, şimdi o şikeciler şampiyonluğumuz çalındı diye zırlıyorlar bilmem anlatabildimmi lobinin nedemek olduğunu ,bursa şampiyon oldu bizde enaz sizin kadar sevindik ,hakkımız yendi sustuk ,aman bursayı istemiyormuşuz gibi algı oluşmasın diye,tff yi protesto etmeye gelmeyen isder olimpiyata bursaya destek olmaya gitti,bursanın haklı şampiyonluğuna gölge düşürmek istememde eğer tff de levent kızıl olmasaydı son haftada ts ölümüne oynamasaydı sivasporun kaderini paylaşırdınız şampiyon olamazdınız demek istediğimi anlamışşındır inşallah ,bizim levent kızılımız yoktu tff de olsaydı 2 şampiyonluğuda kimseye vermezdik
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.01.2014, 21:08   #13
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
2 şampiyonluğu sivas kendi eliyle vermedi,belki yönetiminde hatası olmuştur,bülent hocanında hataları olmuştur,bazı oyuncuların sakatlanması ve performans düşüklüğü olmuştur,taraftar belki sanki heryıl şampiyonluğa oynuyoruz gibi destek olmamıştır hepsine eyvallah da ,bu 2 şampiyonluğu kaptırmamızın enbüyük nedeni rakiplerimizin hem tff de hem medyada hem iktidarda ,heryerde lobisinin güçlü olmasından kaybettik ,şansda yanımızda değildi,belki bilmeyebilirsin hatırlatıyımda karar sizin yinede,gs ye şampiyonluğu verdiğimiz yıl ank belediye maçı şampiyonluğun kilit maçıydı bu maç normal maç değildi,istanbuldan kalktık gittik biletler 50 kuruştu ,normal şartlarda 10 15 tl olsa ankaralı kimse gelmiyecek, kendi evimizde gibi oynayacaktık,kahvelerden ipsiz sapsız nekadar melih gökçek yalakası varsa 6 7 bin kişi doldurdu,ben belki 3 4 defa ank belediye maçına gittim enfazla 1000 1500 taraftarları var ,ayrıca o maça sivas düşmanı bülent yıldırım verilmiş ,rakibin sert futboluna prim vermiş sivassporlu oyuncuları kartlarıyla sindirmiş,balilinin omuzu çıkmış,sedatın çaprazı kopmuştu ,şansda yanımızda değildi ancak hiçbir amacı gayesi olmayan ank spor dopingliydi sanki yemlendiği heryandan belliydi ,istanbuldaki gs maçında da daha 1. dakikada 2 korner kullandık balili ve sedat sakatlanınca yenilgiye razı olduk ve şampiyonluk gitti,bjk ye şampiyonluğu verdiğimizdede medya ya bu sivas şampiyon olursa onlarımı yazacaz diye yakınmıştı bjk ye yaw biraz kıpırdayında şampiyonluğu siz alın diye pohpohlamış, bir yusuf şimşekle 15 puan geriden gelip şampiyon olmuşlardır ,ist bb maçında şans yanımızda değildi kaç top direkten döndü,antep maçınıda zaten herkes seyretti takım seyircisiyle birlikte satın alınmıştı,bunun karşılığıda 2 oyuncuya 15 milyon€verilerek yani sivassporun çalınan şampiyonluğunun primi antepe verilmiş o paralarla bugüne kadar gelmişlerdir, şike paraları suyunu çekince bak ne haldeler ,sözün özü şuki biz şampiyonlukları kaptırmadık ,medya hakemler,şikeci büyütülmüş takımların metresi takımlar yüzünden şampiyonluklarımız resmen çalınmıştır,o yıllar herkes iyi biliyorki şampiyonluklar sivassporun hakkıydı ,belki 2.ligdeyken takip etmemişşindir sivasspor 2.ligdeykende süperlige çıkışı engellenmişti,rizespor 17 puan geriden gelip 17 de 15 16 galibiyet yaparak şampiyon olmuşlardır, şimdi o şikeciler şampiyonluğumuz çalındı diye zırlıyorlar bilmem anlatabildimmi lobinin nedemek olduğunu ,bursa şampiyon oldu bizde enaz sizin kadar sevindik ,hakkımız yendi sustuk ,aman bursayı istemiyormuşuz gibi algı oluşmasın diye,tff yi protesto etmeye gelmeyen isder olimpiyata bursaya destek olmaya gitti,bursanın haklı şampiyonluğuna gölge düşürmek istememde eğer tff de levent kızıl olmasaydı son haftada ts ölümüne oynamasaydı sivasporun kaderini paylaşırdınız şampiyon olamazdınız demek istediğimi anlamışşındır inşallah ,bizim levent kızılımız yoktu tff de olsaydı 2 şampiyonluğuda kimseye vermezdik
Muammer Abi...Ben Sayın Levent Kızıl Abimlede sık görüşürüm...Olan olaylara vakıfım...Nelerin döndüğünü kulaklarımla işittim ki bunlar sırdır...Son hafta ts ölümüne oynamadı ölümüne oynayan 3 adam vardı bunlar azizin satın alamadığı adamlardı çünkü bunları Levent başkanım almıştı (Alınan Bursa aşkıdır para değil )...Sewgili Egemen kaleci Onur ve sevgili Giray ..Bu ist lobis ivarsa karşı lobiside mutlaka vardır...Bu üç şerefli adam bizi şampiyonluğa taşımıştır...Alınlarından öpüyorum (Ayrıca bu mücadele için tek kuruş bile para almamışlardır bunu Levent başkanım ağzından duyan kişi olarak söylüyorum ) Bu nedenle bazı bildikleriniz eksik olabilir bunu sanal alemde ancak bu kadar sağlayabilirim...
Alt 21.01.2014, 21:24   #14
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

migroArmis !! Helal olsun sana ... Bu güzel düşüncen için
Alt 21.01.2014, 21:47   #15
sirseri58
Yiğido

90 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 sirseri58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Lächeln Cevap: Nerede Anadolu Ateşini Yakan Sivasspor

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Benden daha iyi bilyorsunuz ki geçtiğimiz yıllarda Sivassporun şampiyonluğunu ist takımları değil Sivas kendi verdi...Yanılıyo olabilirim bir iki maç var.. Bağışlayınız beni İbb ve Antep maçları diye hatırlıyorum bunlardan birini kendi alaydı Sivas Şampiyondu....Olamasaydı bile demekki bu kadar yaklaşılabiliyor...bunu ispat etmiştir Sivasspor...Hiç bir Bursalı biz tek başına şampiyon olduk diye sevinmesin her bir Bursalı tabiri caizsse ''yaw gerçekten bu olucak galiba yapabilirz...olacak '' deyip Sivassporu seyrederek bunu söylemiştir...Ben o ruhtan o Sivasspordan bahsediyorum ...Lobisi olmayan çekirdek çıtlatan canım Anadolumun göbeği Sivasım buna çok yaklaşıp kendi elleriyle bunu hediye ettiyse yine benim Sivasım çekirdekçisi,yle lobisizce bunu başarabilecektir...Yemin ediyorum Bursada Bursalı yiğodalar derneğini kuracak kadar ciddiye alıyorum bu konuyu ...Bütün Sivas uyanmalı....Artık sıra SİVASTA...Nolur ya..
helal olsun sana kardeş
Alt 21.01.2014, 21:51   #16
Mete209
Yiğido

Mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

184 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 Mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bursalı kardeşimize güzel düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyorum!

Yaşasın Anadolu dostluğu!
Mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Mete209'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.01.2014, 23:02   #17
eurovision
Tecrübeli Yiğido

eurovision - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 441 eurovision FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bursaspor başardı inşallah gün gelecek sivassporda başaracak
eurovision isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eurovision'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.01.2014, 00:01   #18
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
ramazan5842 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Özeleştiri yapmak gerekirse biz Sivas insanları çok pısırık insanlarız.Çevremizde ne oluyor diye bakmayız.daha doğrusu sadece bakarız.bir atılımda bulunmayız.Eylem noktasında pasif kalırız.Kahvehane stadumyumlardan her zaman önde gelir.Stada gidenler de çekirdek yerler,önünde biri ayağa kalktımı gardaş oturda görek la.derler.Bu sadece maç içinde değildir bir organizyon yapılmak istendiğinde elinizde patlar.O yüzden taraftar olarak bence Sivassporu haketmiyoruz.
yiğido gardaş ona pısırıklık denmez ona Anadolu terbiyesi denir efendilik denir
malum bazı takımların seyircisi gibi terörmü estirelim işte ben yiğido kardeşlerimi bunun için seviyorum sahaya taş,para,çakmak atıp küfür edeceğime çekirdek yemeyi tercih ederim
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.01.2014, 00:20   #19
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kombineler cok ucuz olsun ayni dortmund gibi, her sezon ilk 3de bitiriz... Her sezon ilk ucuncu bitirirsek.. Stadyum giris parasi bize lazim bile olmaz
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.01.2014, 00:36   #20
ramazan5842
Yiğido

ramazan5842 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

155 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 ramazan5842 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yiğido gardaş ona pısırıklık denmez ona Anadolu terbiyesi denir efendilik denir
malum bazı takımların seyircisi gibi terörmü estirelim işte ben yiğido kardeşlerimi bunun için seviyorum sahaya taş,para,çakmak atıp küfür edeceğime çekirdek yemeyi tercih ederim
Taşı sopayı bilmem ama Bursa da taraftar sahayı inletince, göztepe yi bilmem kaçıncı ligde sahasını dolu dolu görünce,Adana demirsporluları kanının son damlalarına kadar destekleyince,eskişehirde çalan bandoloru duyunca, ah be Sivasım senin bunlardan neyin eksik diyorum ve üzülüyorum.

Etiketler
anadolu, ateşini, nerede, sivasspor, yakan

Seçenekler Arama
Stil