Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mesut BAKKAL ile Yeniden...
Alt 06.02.2016, 21:10   #31
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Mesut BAKKAL ile Yeniden...

Bu şartlar altinda bize ne ertuğrul ne yanal ne de Bülent hocalar gelirdi bulabileceğimiz ve bizi en iyi tanıyan hocayı bulduk tekrar söylüyorumbu sşartlar.. Takımın kondisyonu artsın ve biraz da disiplin olsun tekrar kazanmaya basliycaz inşaallah..2010/senesinde takım kötü durum iyiydi bu sene bizce takım iyi durum kotuu. Ustumuzdeki takimlarda elbet takılacak tokezleyecek bu hep böyle gitmeyecektir..şu rize maçını bir alalım Allah in izni ile gerisi gelecek inş.. Ya birde çok şanssızlık var osmanlı maçında kotuyduk tamam ama her top mu döner dolaşır adamların önünde kalır hep bizden seker gol olur garip bir durum var sözüm ona bi kan akitsin yönetim tesislerde bunu daha öncelerde Allah kabul etsin çok yaptık ve belalari savdi ..biz Anadolu yuz ve inş ligde kalcaz..
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı etlidöktürek'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2016, 21:16   #32
Mete209
Yiğido

Mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

184 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 Mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence Mesut hoca isabetli bir karar oldu. Bunu ilerleyen haftalarda daha net anlayacağız. Diğer seçeneklerden, Ersun Yanal, Ertuprul Sağlam, Yılmaz Vural gibi isimler Sivas'ta tutmazdı bence. Bülent Uygun'un ise sözleşmesi devam ediyordu. Bu durumda en iyi seçenek Mesut Bakkal'dı. İnşallah taraftarın da (aklını başına aşarak) kenetlenmesi sonucu -çünkü başka Sivasspor yok!!!- takımımız bu ligde kalacaktır!

Tekrardan Mesut hoca hayırlı olsun!
Mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Mete209'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2016, 21:17   #33
yigido_furkan
Usta Yiğido

yigido_furkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 403 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 830 yigido_furkan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu sartlar altinda alinacak en iyi hocayla anlastik. Herkes iyi hos konusuyorda her is oyle kolay degil ligin bitmesine 14 hafta kalmis takim moral olarak cokmus. Ust siradaki takimlar farki acmis bu sartlar altinda kariyeri icin cogu hoca gelmez. Ne ertugrul saglam nede ersun yanal su sartlar altinda zaten gelmez. 3 mactan 7 puan almamiz lazim. Artik isimlere takilmamak lazim. Sehrin butunlesmesi lazim
yigido_furkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yigido_furkan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2016, 21:19   #34
dedebali58
Yiğido

dedebali58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

129 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dedebali58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

İlk maçta stadı doldursak keşke, son şansımız kaybedecek maçımız kalmadı
dedebali58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dedebali58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2016, 21:40   #35
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

15 mac berabere kalırsak 29 puan eder(!) Yine kalamayiz ligde. Geçmiş olsun...
Alt 06.02.2016, 21:44   #36
midfielder7
Acemi Yiğido

46 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 midfielder7 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

şu durumda ersun Ertuğrul gibi proje adamlarının gelmesinin zaten imkanı yoktu Mesut hoca bu durumları çok yaşamış ve tecrübeli bir hoca bu sene bîzi kurtarsın da yönetim kafayı öne eğip son yıllarda yaptığı hataları bir gözden geçirsin
midfielder7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 21:50   #37
menesakin
Acemi Yiğido

45 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 330 menesakin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gel hocam gel bu takımı kurtarmaya kurtaraman da iki etli doktürek te yiyek
İşin şakası bir tarafa mevcut şartlarda en iyi seçimin yapıldığını düşünüyorum. Bundan sonra bize dua etmek ve yeni hocaya destek olmak düşer... Geceden beri gözüme uyku girmiyor vallahi billahi
menesakin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı menesakin'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2016, 21:51   #38
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hayırlı Uğurlu Olsun!...Mesut Bakkal; efendi,terbiyeli,kulüpler tarafından da sevilen bir hoca..Gittiği takımlarda elinden geleni yapan bir hocamız..Daha çok alt sıralarda oynayan takımları alıp düzlüğe çıkaran,ligde kalmasını sağlayan da bir hocamız..Geldiği dönem bir anda gözümün önünden geçiyor;o dönem sivasspor Muhsin Ertuğral ile devam ediyordu..B.Uygun dan sonra göreve gelen Muhsin Hoca rakiplerimiz D.bakır,Manisa,Denizli gibi takımlardan aldığı 7 puan ile sivasspora katkı da sağlamıştı..Ama 2. yarı istenen sonuçlar olmayınca gözyaşları ile yaptığı basın toplantısı sonucu görevini Mesut BAKKAL 'a devretmişti..Mesut Hoca son 7 maçta aldığı 7 puanla da sivassporu ligde bırakmıştı...Aradan 6 yıl geçti;Rıza Çalımbay la ve R.Carlos la altın devirlerde yaşayan sivasspor tekrar zor duruma düşünce İlk hatırlanan Hoca tabi ki M.Bakkal oldu..Ben dünkü yazdğım Mesajda Mesut Bakkal ın tribünde bulunmasına dikkat çekmiştim...M.Bakkal açıkcası benim sevdiğim hoca tiplerine girmiyor..Zaten kendisinin de çalıştığı bir çok takımda görünür bir başarısı da yok...Mesut Bakkal ligimizde aldığı takımları kontrollü futbolla önce beraberliği ,sonra kazanmayı düşünen bir hoca...Kendisi Ersun Yenal in kadrosunda uzun yıllar yer aldıktan sonra hocalığa geçiş yapmıştır...En büyük başarısı başka bi hoca ile tek.direktörlük yaptığı Ümit Millileri Akdeniz Oyunlarında final oynatmasıdır...Başka da bir başarısı yoktur...O Ümit Milli takımda 18 yaşındaki Arda Turan,Cafercan,Volkan(Başakşeh irli),Can gibi oyuncularda vardır....Mesut Bakkal ın 6 yıl önce göreve geldiği takımdan şu anda sadece Ziya kalmıştır..O zamanki takım ile şuandaki takım çok farklı bir takım..Çünkü o zamanki takımda defansif özellikleri olan çok sayıda oyuncu varken şu andaki takımda daha hücum özelliği olan oyuncular vardır...Bu takım defans yaptıkça daha çok gol yiyen bir takım..Bu takımda Atıf,Tenase,Hussain,Beykan ,Burhan,Teixera gibi gibi daha fazla hücum özelliği olan oyuncular var..Ben olsam Ertuğrul SAĞLAM,Yılmaz VURAL ikilisinden birini tercih ederdim...Umarım Mesut hocayı da bir kaç maç sonra gönderip yerine başka bir hoca getirmezler...Sivasspor bundan sonraki maçlarda 14 beraberlik alsa bile ligde kalabilir mi bilmiyorum..Mesut BAKKAL beraberliği çok seven ve koruyan bir hoca...Eğer 10 beraberlik alıp 4 tane galibiyetle ligde kalırsa kendisini ayakta alkışlatmak lazım...Puan olarak 20 ve üzerinde alsak Mesut Bakkal derdim ama olası bir başarısızlıkta bu takım bir daha ayağa kalkarmı bilmiyorum...İnşallah ben yanılırım sivasspor Mesut BAKKAL ile özlenen sonuçları alıp ligdeki yolculuğuna devan eder....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2016, 21:54   #39
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Herkesin yorumu düşüncesidir saygı duymak gerekir ancak,durum itibariyle mesut bakkal tercihi çokta yanlış bir tercih değildir.Birileri bülent uygun ersun yanal ertuğrul sağlam diye yazmışta bülent uygun gelmez ersun yanal fenerden sonra trabzona gitti kariyerini bitirme noktasına getirdi bu durumdaki sivassporun başına asla geçmez ertuğrul sağlam derseniz zaten daha yeni bursadan kovuldu bunları göz önüne alacak olursanız sivası bilen tanıyan takıma bir ivme heyecan disiplin katabilecek en uygun isimlerden birisi bence benim gönlüm osman özköylüden yanaydı ama en azıdan ligden düşsek bile ptt 1nci ligde potansiyeli olan bir hocaydı ama bakalım hayırlısı inşallah sivasspor için hayırlı olur ligde tutar takımı...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 21:57   #40
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bugün hangi hoca gelirse gelsin bu duruma düşmemizin tek sebebi YÖNETİM dir. Yıllardır ligin döküntülerini topladık, hazır olmayan oyuncuları aldık sonra da sorunu hep hocalarda aradık elbette hocalarında vardı payı ama hep gelirken alkışladığımız hocaları hoca istifa sesleri ile yolladık. Mesut bakkal takımı lig de tuttu ertesi sene ceyhunu, ivanovs verdik yıldız olarak bir alt ligten pedrieli aldık hadi bizi avrupaya götür dedik, 7. hafta hoca istifa dedikten sonra etti ve gitti. Rıza hoca geldi takım tehlikeli durumda olduğu için 5 oyuncu aldı ilk yarı onlar sayesinde takım kıpırdadı ve ertesi sene yukarıya oynadık diğer sene ise istediği transferler eksik yapılınca yönetimle arasında sorun oldu ancak takımı yine bırakmadı son maçlarına doğru ordu maçında rıza hocayıda istifaya çaığrdık çünkü sorunu o zannettik sene sonunda sözleşme yenilemedi, CARLOS geldi ne oluyoruz dedik costa cicinyo utaka geldi sevindik yukarıya oynadık ancak ertesi sene yine transferde yönetimin listesi devreye girdi musa sinan, batuhan, ibrahim toroman, berk neziroğulları, abdurrahman dereli, crisantus herbiri dünya yıldızı zannettik yönetimi görmedik sorunu carlosta bulduk onuda istifaya çağırdık, gitti SERGEN geldi yeni hoca gazı ile takım ligde durdu ama lig 1-2 hafta daha olsa sonumuz ne olurdu bilinmez. Bu senenin transfer sezonu açıldı yönetimin listesi devreye girdi ve düşen karabükten hakan, yiğit, erkan ayrıca orhan, eneramo, abalo, barales, boye geldi yine sonuç hüsran ooo sergen yalçın tezahuratlarıyla karşıladığımız sergenide istifaya çağırdık oda gitti geldi OKAN yönetim diyor ki hocanın istediği oyuncuları aldık diyor tanaseyi sene başında da alacaktık çine gittiydi diyor burdan okanın istediği oyuncular arasında olmadığı anlaşılıyor, hussain i aziz yıldırımın tavsiye ettiğini herkes biliyor, hasan kabze akhisarın 3. forvetiydi biz bizi kurtarmasını bekledik, texeria yı rengifonun getiren menejerin getirdiğini biliyoruz, oumare, emre, gökhanı bahsetmeye bile gerek yok (bu transferlerden iyi olanlar olabilir ama şu ana kadar çıkıp bi maç aldıran olmadı ).forvet transferinin şart olduğunu herkes gördü yönetim görmedi başkan diyorki şu kadar milyon mu verecem veremem diyor alternatifin yoksa mecburen verecen sana 2 maç aldırınca parasını çıkarır ya da düşünce ptt den süper lige çıkmak için ne kadar harcayacan onu düşündün mü diye bi soran olmadı basınımızdan. antep Muhammedi sattı arkasına habiboyu ertesi gün getirdi.
Bu durumdaki takıma her hoca gelmezdi ben şahsen ersun yanal, ya da ertğrul sağlam)ın gelmesini isterdim ancak kendilerini riske atmak istemeyebilirler. Mesut hocada bizim yönetime göre hoca ne derlerse yapar, insani yönden iyi ama hocalık hususunda biçoğumuzun çok bi beklentisi yok sanırım. İnşallah bu durumdan kurtuluruz mesut hocaya destek verip kenetlenirsek neden olasın. biraz karışık oldu ama kusura bakmayın sinirden kişisel bi görüş
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı benozgurr'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
bakkal, mesut, yeniden

Seçenekler Arama
Stil