Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
Sivasspor Kazanır. 118 68,21%
Çaykur Rizespor Kazanır. 18 10,40%
Berabere Sonuçlanır. 37 21,39%
Katılımcı sayısı: 173. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor - Ç.Rizespor
Alt 13.02.2016, 20:45   #101
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Sivasspor - Ç.Rizespor

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ha birde Okan Buruk GSli , Bülent Kormaz GS li , Mersin'e Fenerli Ümit Özat geldi bakin simdi nasil oynuyorlar, yada Bjk Ibo geldi Gencler'e bakin nasil oynuyorlar..

Gsli olupta cok iyi hoca yok , genelde iyi hocalar BJKli oluyor..
Gencler, yeni hoca 4 de 4
Mersin, yeni hoca 2 de 2
Sivas, yeni hoca ? de ?

Sezon basinda Mersin ile 5 macta 1 puan alan ve sonra görevine son verilen hoca simdi nerede?

5 sene önce takimi 7 beraberlikle ligde tuttu diye getirildi ama o sezon ile bu sezon ayni zorlukta degil.
Takimin ligde kalma ihtimali bence en iyi ihtimalle %10.
Daha altina 2 takimi bile alamamissin, üstündekiler ucmus gitmis.
20 macta sadece 2 galibiyet almissin... zor dostum zor. umarim yanilirim..
Alt 13.02.2016, 22:23   #102
meyzee
Acemi Yiğido

13 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 meyzee ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Gencler yenip duruyor
Arkasindan Mersin devaminu getiriyor....
Adamlar transfer yapmadi...bizimkiler yapti da ne oldu??
Bu sene bizim işimiz hic kolay degil...
ALLAH yardimcimiz olsun...
meyzee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2016, 22:30   #103
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mersin, yeni hoca 2 de 2
Sivas, yeni hoca ? de ?

Sezon basinda Mersin ile 5 macta 1 puan alan ve sonra görevine son verilen hoca simdi nerede?

5 sene önce takimi 7 beraberlikle ligde tuttu diye getirildi ama o sezon ile bu sezon ayni zorlukta degil.
İstatistik,modern bir hurafedir.Sosyal olaylarda herşeyi rakamlarla açıklayamazsınız.Sezon başında Mersin takımının başında M.Bakkal vardı evet kulüp içi gelişmeler nasıldı acaba maddi olaylar para meselesi.Bir de 7 beraberlik sürekli dile geliyor ama o takımın kapasitesi bu kadardı.
Hocaların takımın başarısında katkısı yüzde kaçtır?Deli İbrahim iki günde başarılı hoca mı oldu?
Mesut Bakkal hocanın bir Samsun macerası vardı orada büyük bir direnç gösterdiler ama biz gittik adamları uçuruma yuvarladık.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2016, 22:53   #104
50sekiz
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İstatistik,modern bir hurafedir..
Eger bu takim ligde kalacaksa istatiksel olacaktir.
Matematiksel ligde kalma sansi yok...
Aranizda sasiranlar oldu degil mi? Nasil matematiksel sansimiz diyenlerin sesini duyor gibiyim
Cok basit.. Matematik bir takiminin 100 de 100 ligde kalma ihtimalini gösterir.
Sivasspor bütün maclarini bile kazansa yine ligde kalamaz (rakipleri 1 mac disinda bütün maclari kazanirsa)
Yani Sivasspor matematiksel 14+42=56 puanla matematiksel olarak küme düsebilir... Ama istatistiksel olarak 56 puanla ligden düsen takim yok!!
Dolayisi ile eger bu takim ligde kalacaksa o kücümsedigin istatistik sayesinde kalacak..
Alt 13.02.2016, 22:55   #105
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

istatistiklerde süper ligde çok hücum yapıp çok kötü savunma yapan takımlardan biriyiz(gs ve biz).mesut hocada açıklamalarında savunmaya önem vereceğini açıklmıştı.ayrıca bizden 3 gol fazla atan konya 5. sırada.bireysel hatalardan çok gol yiyoruz.bana göre mesut hocanın bundan sonraki banko oyuncularından biri yiğit olacak.ziyanın da mesut hocanın gelmesiyle düzeleceğini umuyorum.emre öztürk uzun ve fizikli bir oyuncuya benziyor.defansif anlamda solbekte ihtiyaç duyabiliriz.
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda çorluluyiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.02.2016, 00:01   #106
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mersin, yeni hoca 2 de 2
Sivas, yeni hoca ? de ?

Sivasspor'un ligde kalmasi tabiki zor, kolay diyende yokdur, lakin Sivasspor su Rizespor'u yenerse ardindan Konyaspor'u deplasmanda yenerse ozaman seri baslar.. En büyük sorun takimin üst üste puanlar alamamasi , veya Sergen dönemindeki gereksiz beraberlikler... Okan Hocayla beraberligi bile beceremiyorduk o ayri konu demek istedigim ...

Bir takim nasil baslarsa öyle gider ve takim sürekli maglub olursa maglubiyete alisir , Galibiyet serisi yaparsa , daha cok Galibiyetler gelir... Ayrica o futbolcular kendisine inanmali , Taraftarlar tabiki desteklemeli...

Allahin izniyle yarin takimimiiz ruhunu sahaya yansitirsa, inancla, hirsa, yürekli oynarak , kazanamayacak mac yokdur..

Ben Sivasspor'lu oldugum icin insallah diyorum inanmaya cabaliyorum , yoksa benimde genel anlamda ümidim kalmadi..
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.02.2016, 08:24   #107
34yigido34
Tecrübeli Yiğido

185 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 471 34yigido34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bi hasta düşünün hastanede fişe bağlı yasiyo bitkisel hayatta bizimkiside o misal 3 puan aldık aldık alamassak o fiş bugün çekilecek
34yigido34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.02.2016, 09:42   #108
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Biz üstümüzdeki takımları yakalamaya çalışırken bide altımızdaki takımlarıda izlemek zorunda kalıyoruz,eskişehir,mersin,gen çlerin oynadığı oyuna aldığı sonuçlara bakınca ,umutlar azalıyor,şuanda düşüşte olan,fb yi yensede ,antalyaspor ve kayserispor&kuvekesiz bana göre hiç olan rizeyi yakalamak en büyük hedefimiz olacaktır,işimiz zor bu ayrı ,rizeyi yenersek biraz nefes alırız,sivasspor aradaki farkı kapatmak için evindeki maçları kazandığı gibi deplasmanlardada galibiyetler almalı,ben herşeye rağmen umutluyum,sivasspor bu ligdeki tüm takımları yenecek kapasitede ,istediğimiz puanları alamayışımızın sebepleri iyi bir hocanın olmayışı,hakem hataları,oyuncuların vurdumduymaz,egoist,sorumsuz futbollarıdır,şuan sivasspor dibi gördü,kaybedecek birşeyimiz yok,kazanacak çok şey var,bu takım ligde kalacaksa bunu seyirci ,mesut hoca ve futbolcular hep birlikte başaracaktır,rizespor bu manada son şans olacaktır ben rizeyi yeneceğimizi düşünüyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.02.2016, 09:58   #109
Rallim58
Gast

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biz üstümüzdeki takımları yakalamaya çalışırken bide altımızdaki takımlarıda izlemek zorunda kalıyoruz,eskişehir,mersin,gen çlerin oynadığı oyuna aldığı sonuçlara bakınca ,umutlar azalıyor,şuanda düşüşte olan,fb yi yensede ,antalyaspor ve kayserispor&kuvekesiz bana göre hiç olan rizeyi yakalamak en büyük hedefimiz olacaktır,işimiz zor bu ayrı ,rizeyi yenersek biraz nefes alırız,sivasspor aradaki farkı kapatmak için evindeki maçları kazandığı gibi deplasmanlardada galibiyetler almalı,ben herşeye rağmen umutluyum,sivasspor bu ligdeki tüm takımları yenecek kapasitede ,istediğimiz puanları alamayışımızın sebepleri iyi bir hocanın olmayışı,hakem hataları,oyuncuların vurdumduymaz,egoist,sorumsuz futbollarıdır,şuan sivasspor dibi gördü,kaybedecek birşeyimiz yok,kazanacak çok şey var,bu takım ligde kalacaksa bunu seyirci ,mesut hoca ve futbolcular hep birlikte başaracaktır,rizespor bu manada son şans olacaktır ben rizeyi yeneceğimizi düşünüyorum
Son maça kadar ümidimizi kaybetmemeliyiz. Ümidini kaybeden, kazanmayı düşünemez.
Alt 14.02.2016, 10:26   #110
50sekiz
Usta Yiğido

Eger macta normal disi gelisme olmazsa (penalti, kirmizi, bireysel ve taktiksel hata vs.) tahminlerim:

Sivasspor %70
Berabere %25
Rizespor %5

Etiketler
başlamadı, Çrizespor, ikinci, ilk, maÇ, sivasspor, yarı

Seçenekler Arama
Stil