Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
SİVASSPOR Kazanır. 58 55,24%
Kasımpaşa Kazanır. 40 38,10%
Berabere Sonuçlanır. 7 6,67%
Katılımcı sayısı: 105. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor - Kasımpaşa
Alt 05.03.2016, 21:24   #31
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Kasımpaşa

beyler gercekte su sitede daha denizi görmeden pacalarini sivayanlari gördükce insan kahroluyor ne oldu düsüyoruz düsecegiz düstük haveylasi caliyorsunuz düsersek düselim yeniden cikmak neden olmasin sanki cikacak takimlar uzaydan geliyorlar biz inaniyoruzki düsmeyecegiz insallah yeterki takimimiza sahip cikalim destek olalim birakin su elestirileri simdi zamani degil herzaman korkarak yasmaktansa birkere korkmadan yasamak daha evladir
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 21:56   #32
teyfikyasir
Acemi Yiğido

101 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 teyfikyasir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mersini yenmis olsaydik kayseriyle iki puan kaliyodu. Kayseriylede macimiz var. Hersey cok farkli olacakti. Ama simdi bizden cok daha kotu durumda olan mersin ligde kalmak icin var gucuyle asilacak. Mersini altimiza alip onlarin umutlarini tuketmek varken ne yazikki teknik direkdor faciasi yuzunden ilk defa dustuk diyorum. Kimse bana kizmasin bu saatten sonra kimse bizi kurtaramaz. Tesekkurler yonetim. Kabullendik sonunda.
teyfikyasir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda teyfikyasir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.03.2016, 22:18   #33
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bu maça yorum yapmak bile manasız.eskişehir e mersin e yenilen takım ununu elemiş eleğini asmıştır.boşuna umutlanıp kahrolmayalım.takım bizim her zaman sahip çıkıp yanında olacağız.lakin bu sezon süperlig defterini kapatalım.yeniden yapılanıp sağlam bir takımla ilk sezon geri çıkmanın planlarını yapalım.futbolda duygasallığa yer yok.kenarda ne oynattığı belli olmayan bir hoca var. sahada da ruhsuz,beceriksiz topa vurmaya bile mecali olmayan 10 kişi,kalede geleni içeri alan bir kaleci ile maç kazanılmaz.belki kazara bir iki maç kazanırsın başkada birşey olmaz.futbol da bizim gibi takımlar başarılı olsaydı uganda dünya şampiyonu adayı olurdu.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 22:21   #34
sirseri58
Yiğido

90 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 sirseri58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Doğru kadro ve yerinde değişikliklerle kasimpasa maci cantada keklik yani is hocada bitiyor
Alt 05.03.2016, 22:48   #35
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Cevap

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Elbette haklısınız,ancak şöylede düşünmek lazım,mesut hocayı yeteri kadar eleştirdik ,hata yaparsa elbette eleştireceğizde ,yiğidi öldür hakkını yeme derler,mesut hoca geldikten sonra takımda gözle görülen düzelmede var,bunca defans eksikliğine rağmen kolay gol yemiyoruz,hucum bölgesindede öyle sıkıntı yaşamıyoruz,bu takım lig 3.konyayı evinde yeniyordu azdaha,ligin flaş takımı denilen antalyayı elinden kaçırdı,eskişehir farktan kurtuldu,mersin ve Osmanlı maçları moralimizi bozduda,deplasmanda oynayamıyoruz,ancak evindeki maçlarda sivasspor iyioyunuyor ,yenemeyişimizin nedeni pskolojik ,bu hafta cezalı seyircilerde dönecek,kasımpaşa eski gücünde değil,başkada çaremiz yok ,umut olmazsa hayat olmaz ki,kaçan puanlara hayıflanıyozda yapacak bişey yok,kayserinin yenilmesi bir şans daha verdi sivasspora umarım bu şansı tepmeyiz ,aradaki fark 2 ye inecek,sivasspor için lig haftaya yeniden başlar,ts de mersini yener ,fb kayseriye sürpriz şansı vermez,biz kazanırsakki kazanacağımıza eminim bu takım ligde kalacaktır buna herkes böyle inanmalıdır ,düştük bittik,elveda söylemleri bizlere yakışmıyor . [/b]
mersin maçını analiz edecek gözle tekrar seyredersen bana hak verirsin.bu kadar olumsuzlukla kazara bir iki maç kazanılır.maalesef bu bize yetmez.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2016, 02:28   #36
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

kasımpaşa ve trabzonu yenmek hak oldu...2 hafta sonra eskişehir-kayseri maçı var.

2 hafta sonraki puan durumu
kayseri 24 ya da 27
sivas 19 ya da 24
mersin 21 ya da 24
eski şehir 18 ya da 21 olabilir..
antep maçı sonuna kadar hayal devam ederse bu iş olur.
eskişehir avantajsız gözküyor ancak miy ve kayseriyi yenerse üste çıkabilir.bu tamamen bize yarar.kazanamdığız maçlarda bize moral olur.
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2016, 06:17   #37
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Yav hala neyin hesabını kitabını yapıyorsunuz? Bu takımdan bir cacık olmaz görmüyormusunuz? Gerçeklerle duygusallığı karıştırmayın.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KIZILCAN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Cevap
Alt 06.03.2016, 08:23   #38
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kaplanlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mersin maçını analiz edecek gözle tekrar seyredersen bana hak verirsin.bu kadar olumsuzlukla kazara bir iki maç kazanılır.maalesef bu bize yetmez.
E ne yapalım gardaş ,şimdi butakımdan bi cacık olmaz,kümede bile kalamaz diye ,sivasspor maçlaradamı çıkmasın,seyirci nasıl olsa kasımpaşayayıda yenemeyiz diye stadadamı gitmesin,24 maçta 2 galibiyet almış takım s..tin sene kasımpaşayı yenemez diyelim ozaman ,aradaki fark kapanır diyorum ben,kayseri sivasdan daha sıkıntılı bir takım ,merak etme mersin yada herhangi sivassporun maçını herzeman izlerim,osmanlı ve mersin maçına bakarsak sivasspor bu ligi haketmiyor der çıkarız, bu maçlara yanlış kadro çıkarıldığı için yenildik,heralde mesut bakkal ,bu kadar eleştiriden sonra,küfürden sonra kadroda yanlışlık yapmaz ,adam gibi kadro çıkartır ,aynı hatalarını tekrarlarsada son maçı olur defolur gider,sivassporun kurtuluş savaşı verdiği dönemde hiçkimsenin hata yapma lüxsü yok,destekolmayacaksanız ,zaten gergin olan milletin canınıda sıkmayın ,düştük düşeriz,ptt lige merhaba,elveda süperlig filan neyaa ,sizin gibi düşünenlerle aynı şehrin insanı olmak zull geliyor insana,sizin gibi _ düşünenlerin biraz sivasspordan uzak durmasının faydalı olacağını düşünüyorum,hani kızgınlıkla böyle şeyler düşündüğünüzü yazdığınızı biliyorumda ,artık böylee düşünceleriniz kabak tadı vermeye ,insanları sinir etmekten başka birşeye yaramıyor ,sizlerin yaptığı neye benziyor biliyormusun?hani uçurumun kenarında sallanan bir insan görürsünüz ,sonra yanındakilerle iddaya tutuşursunuz,bu adam düşermi?çıkarmı diye aynı hesap,ya gider destek olur elinden tutar çekersin ,yada yoluna devam edersin olay bu kadar basit
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Cevap
Alt 06.03.2016, 09:43   #39
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
E ne yapalım gardaş ,şimdi butakımdan bi cacık olmaz,kümede bile kalamaz diye ,sivasspor maçlaradamı çıkmasın,seyirci nasıl olsa kasımpaşayayıda yenemeyiz diye stadadamı gitmesin,24 maçta 2 galibiyet almış takım s..tin sene kasımpaşayı yenemez diyelim ozaman ,aradaki fark kapanır diyorum ben,kayseri sivasdan daha sıkıntılı bir takım ,merak etme mersin yada herhangi sivassporun maçını herzeman izlerim,osmanlı ve mersin maçına bakarsak sivasspor bu ligi haketmiyor der çıkarız, bu maçlara yanlış kadro çıkarıldığı için yenildik,heralde mesut bakkal ,bu kadar eleştiriden sonra,küfürden sonra kadroda yanlışlık yapmaz ,adam gibi kadro çıkartır ,aynı hatalarını tekrarlarsada son maçı olur defolur gider,sivassporun kurtuluş savaşı verdiği dönemde hiçkimsenin hata yapma lüxsü yok,destekolmayacaksanız ,zaten gergin olan milletin canınıda sıkmayın ,düştük düşeriz,ptt lige merhaba,elveda süperlig filan neyaa ,sizin gibi düşünenlerle aynı şehrin insanı olmak zull geliyor insana,sizin gibi _ düşünenlerin biraz sivasspordan uzak durmasının faydalı olacağını düşünüyorum,hani kızgınlıkla böyle şeyler düşündüğünüzü yazdığınızı biliyorumda ,artık böylee düşünceleriniz kabak tadı vermeye ,insanları sinir etmekten başka birşeye yaramıyor ,sizlerin yaptığı neye benziyor biliyormusun?hani uçurumun kenarında sallanan bir insan görürsünüz ,sonra yanındakilerle iddaya tutuşursunuz,bu adam düşermi?çıkarmı diye aynı hesap,ya gider destek olur elinden tutar çekersin ,yada yoluna devam edersin olay bu kadar basit
Abi sen çok haklısın bir tek Sivasspor'umuz var bu gerçek ancak yönetim ve teknik heyet uçurumun kenarındaki adami asagi itiyor bile bile zorumuza gidiyor bu. Mersin macinda kadroyu görünce eyvah dedim sonra aklımdan neyse ikinci yarı texsira ve Burhan'ı oyuna alır dedim bir baktım kenarda İ. Akın ve a. Koçak yok dedim yapmaz bunu ama yaptı bu TAKIMI SABOTE DEĞİL DE nedir yazık bizi hiçe sayan bir yönetim ve teknik adam var ortada ne sinir kaldı ne moral kaldi bizde İ. Akını 18'e alan takımı düşürmüş DEMEKTİR yazik gunah degilmi bize ??
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2016, 10:09   #40
Efe Sivasspor
Acemi Yiğido

38 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 342 Efe Sivasspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Adamda teknik taktik birşey yokki ne yaptığını kendide bilmiyor kafasına göre 11 çıkarıyor kafasına göre oyuncu değişikliği yapıyor rıza çalımbay zamaninda maçtan önce 11i beş yaşındaki çocuğa sorsan o bile sayardı takımda bi düzen oturmuş bi sistem vardı şimdi kasımpaşa maçına mesut bakkal hangi 11le çıkar diye konu başlığı açsak biz taraftarlar bile farklı 11ler tahmin ederiz çünkü ortada kendide ne yaptığını bilmeyen mesut bakkal var maalesef
Efe Sivasspor isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
devre, haydİ, ikinci, ilk, kasımpaşa, maça, sivasspor

Seçenekler Arama
Stil