Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu
Alt 11.06.2011, 20:20   #11
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu

Rıza hocanın açıklamalarından ben şunu anlıyorum:Aslında ben de transfer yapmak istiyorum,ama ban verilen bütçeyle ancak bu oyuncuları alabiliyorum..2. olarka belki de transfer yapmak isteniyoer ama eldeki yabancıları gönderemedikleri için yapamıyorlar..3. olarak sivasspor bana geçen seneki oyuncular yeter,ben orata sıralar için oynayayım bana yeter,ilk 5 e oynamak benim neyime diyor..4. olarak sivasspor kulübünün atra transferde aldığı oyuncular için banka kredileri kullanarak yani boraca girerek oyuncu aldığı söyleniyor..Kulüp ayağımı yorganıma göre uzatayım diyor ve Rıca hocanın listesindeki oyuncular da maliyeti fazla oyuncu olduğu için bu oyuncuları almayıp yerine ucuz,bonservisi elinde,genç,geleceğe dönük oyuncular alamak istiyor..Sonuç olarak sivasspor başkanı ve hocası seneye çok farklı olacak,ilk 5 oynayacak takım yapmak istiyoruz diyorlardı..Hocanın son açıklmaları bunun tersini gösteriyor..Sivasspor kulübü yine eskiye dönmüş,bedava,bonservisi elinde oyuncuları tercih ediyor..Yalnız bunu faturası seneye çok ağır olur;seneye bu kadroyla sivasspor son 8 için oynar..Çekirge yıldır sıçrıyor;3. defa sıçradığını dünyada gören var mı bilmiyorum;bu sıçrma olmazsa sivasspor kendini kesinlikle Bank Asya da bulur..Ondan sonra da uğraş babam uğraş,çıkabilirsen çık..Bu yıl artık kesin düşer denecek takımda kalmdı;gelenler hep şehir takımı..Sivasspor yol yakınken adam gibi bir defans oyuncusu,gerçek bir golcü,takımı oynatacak bir 10 numara ve sağ knata da çok iyi bir keb-nar adamı alamlı..Alınanlar eğer takıma adepte olamazsa Rıza hoca ve yönetim çok eleştiri alır ve zor günler kabusa dönüşür...BENDEN HATIRLATMASI;DOST ACI SÖYLER...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
Çalımbay, dolu, hakkımız, yabancı

Seçenekler Arama
Stil