Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 25.09.2011, 23:29   #101
kağanhan58
Acemi Yiğido

kağanhan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

74 Mesajına 129 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 585 kağanhan58 COK SEVILEN BIR KISIkağanhan58 COK SEVILEN BIR KISIkağanhan58 COK SEVILEN BIR KISIkağanhan58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

bende stadta idim. takımın hepsi süperdi. tek eksiklik taraftarın ilgisiydi. 3-4 senedir bilet fiyatları aynı. anlamıyorum pazar günü başka ne yapabilirsin sivasta?
kağanhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı kağanhan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.09.2011, 23:32   #102
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

beyler bu arada spor sitelerine girelim ve yorumlara katılalım.trıkonlu ..içler hasetlerinden çatlıyo,salya sümük SİVASSPORa saldırıyor.özelliklede fanatiğin sitesine girip takımımıza sahip çıkalım
Alt 25.09.2011, 23:33   #103
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Rıza hocanın ilk 8 hedefine inanıyorum ben. Şu an 8. sıradayız, emin adımlarla devam ediyoruz. Antalya dan alınacak 3 puanla bu galibiyetin anlamı daha da güzelleşecek. Rıza hocanın kaleci Atilla da israr etmesi gerek. Ayrıca 2 li forvetin Rasmussen - Eneramo olması gerektiği bir kez daha gözler önüne serildi. Tebrikler Sivasspor, durmak yok yola devam
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.09.2011, 23:37   #104
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Uzunca bir aradan sonra Tvde stattan bu kadar tribünün yüksek atmosferli ve gürültülü olduğu bir maç izledim...Darısı diğer maçlarımıza inşallah...Stattaki yiğidolara teşekkürler süperdiniz
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2011, 23:39   #105
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

şu an bu sitede bile böyle iyi futbol ve zaferden sonra yorum yapmaya içi elvermeyenler var ve onları kaç zamandır ibret ve hayretle takip ediyorum...zira bu tipler hep kötü günleri kollayan ve sözüm ona eleştiri yaptıklarını söyleyen tipler....eleştiri sadece olumsuzlukları söylemek ya da kötü günde konuşmak değildir, iyi olanı söylemek de bir eleştiridir...ama görüyorum ki şu an burada olup yorum yazmaya içi elvermeyen bazı efendiler var ne kadar garip değil mi????
Alt 25.09.2011, 23:43   #106
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

takım mükemmeldi. işte böyle arkadaşlar. mücadele mücadele mücadele. tek kelime ile harika maçtı. hatta daha farklı olabilirdi.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2011, 23:48   #107
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
yigidocengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
beyler bu arada spor sitelerine girelim ve yorumlara katılalım.trıkonlu ..içler hasetlerinden çatlıyo,salya sümük SİVASSPORa saldırıyor.özelliklede fanatiğin sitesine girip takımımıza sahip çıkalım
bende oyle yapiyorum vallaha gozlerim cikacak
Alt 25.09.2011, 23:49   #108
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

akifesk

uğur kavuk sandro mehmet nas gıbı adamları takımda tutan zihniyeti de KINIYORUMMMM!!!!!

uğur kavuk ve eneramo ile bu iş olmaz. ama rıza hocanın inatı inatt..

sivasspor gol atamıyor barı yemesekde 0-0 bitse.

2. hafta sonunda sıfır puan ve -5 averajla ligin dibine demir attık.

son 2 sezondan ders aldık bu sene sıkıntı yaşamayacağız diyenler sizleri saygıyla anıyoruzz..

çözüm çok yakın gözükmüyor.. bursa maçından sonra belki..

sivasspor futbolcusu var ama takım değil..

dogal olarak 3. mağlubiyet e hazır olun..

BÜTÜN SUÇ 3.LİG DEN ADAM TOPLAYAN YÖNETİM DE
VE TAKIMI YÖNETEMEYEN BİÇARE RIZA ÇALIMBAYDADIR !!!

bütün suc felaket tellallarınındır inşallah bu yazdıklarındn utanırsında bırdaha bu sited e yazı yazmassın senın karamsar yorumlarından dolayı bu siteye girmek bile istemiyordum şimdide sen girmezsin İNŞALLAHHHHHH
Alt 25.09.2011, 23:51   #109
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
akifesk

uğur kavuk sandro mehmet nas gıbı adamları takımda tutan zihniyeti de KINIYORUMMMM!!!!!

uğur kavuk ve eneramo ile bu iş olmaz. ama rıza hocanın inatı inatt..

sivasspor gol atamıyor barı yemesekde 0-0 bitse.

2. hafta sonunda sıfır puan ve -5 averajla ligin dibine demir attık.

son 2 sezondan ders aldık bu sene sıkıntı yaşamayacağız diyenler sizleri saygıyla anıyoruzz..

çözüm çok yakın gözükmüyor.. bursa maçından sonra belki..

sivasspor futbolcusu var ama takım değil..

dogal olarak 3. mağlubiyet e hazır olun..

BÜTÜN SUÇ 3.LİG DEN ADAM TOPLAYAN YÖNETİM DE
VE TAKIMI YÖNETEMEYEN BİÇARE RIZA ÇALIMBAYDADIR !!!

bütün suc felaket tellallarınındır inşallah bu yazdıklarındn utanırsında bırdaha bu sited e yazı yazmassın senın karamsar yorumlarından dolayı bu siteye girmek bile istemiyordum şimdide sen girmezsin İNŞALLAHHHHHH

ya bu insallar hangi yuz ile yazi yazabiliyorlar buraya yuhhhh istemiyoruz sizleri
Alt 25.09.2011, 23:53   #110
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

eroldeger,

rıza haca butakımı düşürür bu kesin niyemi 1. m.nas uğur kavuk 2erman kılıça güvenip takım kuran hoca hoca değildir benim için bitmiştir 3 yıldır bu şahıslar dökülüyorda halen görmüyor çok yazık negüzel genc ler var bari onlara şans ver hayretin dün hakeme beni at diye adeta yalvardı adam cağız 3 pozisyonununuda es geçti ama rıza hoca ve ekibi görmedi bütün stat bağırıyorda duymadı ben bunda kasıt ararım arkadaş malesef rıza hoca bu sene bizi düşürecek bu kesin inşallah yanılırım

RIZA HOCA DEĞİL AMA SENİN GİBİ GEREKSİZ TARAFTARLARDAN KORKARIM BU TAKIMI DÜŞÜRÜRSÜNÜZ

Etiketler
değerlendirelim, maçı

Seçenekler Arama
Stil