Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Türk Futbolundan İnciler :)
Alt 30.09.2012, 12:18   #21
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Türk Futbolundan İnciler :)

Yine 8-0 lık İngiltere maçı Abdulkerim anlatıyor:Lineker bir gol attı resmen voleyboldaki smaç gibi adam kafayla smaç yapdı ve golü attı. Yaşar abiye gittim ' bu gol benim abi' dedim YAŞAR ABİ ' öyle de bana yazıyorlar' dedi.
Yaşar sonradan adı KOVA YAŞAR a çıkan FB li kaleci YAŞAR DURAN.Aslında dönemine göre çok iyi bir kaleciydi ama şans işte.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.10.2012, 22:26   #22
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

•AEL Limasol maçından sonra yurda eksik dönen Fenerbahçe kafilesinde Selçuk Şahin'in, Kıbrıs'ta kumarda kaybedildiği ortaya çıktı...

•AEL maçında Avrupa Kupalarındaki 500. geri pasını yapan Selçuk Şahin takım arkadaşları tarafından rencide edildi...

•Meteorolojinin yağış uyarısı yapmasından sonra Sarı-kırmızılıların TT Arena’daki M.united maçına, parçalı forma üstüne can simidi ile çıkması bekleniyor...

•Abdullah Avcı, Romanya mağlubiyetini değerlendirdi: Yaa o değil de Dünya Kupası maçlarını hangi kanal verecekmiş belli mi?

•Aziz Yıldırım: 'Anlat Samet!' - Samet Güzel: 'Malları Arap Faikten aldık. Teslimatları bizzat kendim yaptım. Gürkan paketleme ile görevliydi'...Detaylar az sonra...

•Karşılıklı olarak top atışlarının devam ettiği Türkiye-Suriye mücadelesinin 2.setinde Türkiye servis kırmayı başardı...

•Zinedine Zidane, Bonservisi Elinde Bir Yıldız Arayan Beşiktaş'ı Futbolu Bıraktığına Bir Türlü İkna Edemiyor

•Formasının Altındaki "Benimle evlenir misin?" Tişörtünü Göstermek İçin 2 Yıldır Gol Atmayı Bekleyen Forvet Oyuncusu, Terk Edilmek Üzere

•Guardiola, Transfere Yeşil Işık Yaktı: "Telegol'e meze olma fikri beni çok heyecanlandırıyor...

•Felix Baumgartner’a özenerek uzaydan dünyaya atlamaya çalışan Sabri Sarıoğlu dünyayı tutturamadı

"
Alt 30.10.2012, 22:49   #23
DOGU_BEY
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

•82. Dakikada oyuna girerken hocasından aldığı son taktikleri unutan genç golcü, sahadaki arkadaşlarına 'hocanın selamlarını' iletti...

•Teknik direktörlerinin ''Şiddetle puana ihtiyacımız var'' sözünü yanlış anlayan Menemensporlu futbolcular rakip takım futbolcularını hortumla dövdü...

•Avrupa'dan gelen teklifleri değerlendiren Menemenspor'un yıldız oyuncusu Feyyaz Toker, Düsseldorf'taki dayıoğlunun yanında dönerciliğe başladı...

•Futbol dünyası Barcelona teknik direktörü Josep Guardiola'nın istifasıyla çalkalanırken duruma ilk tepki Trabzonspor başkanı Sadri Şener'den geldi: "Ya pardon, zamanı değil ama şu bizim kupayı da..."

Alt 31.10.2012, 10:01   #24
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

BJK lı Metin TEKİN anlatıyor:bir maçda hakem çok taraflı maçımızı yönetiyordu bir gol yedik ve ben santradayım ve öyle bekliyorum ,hakem geldi niye başlamıyorsun dedi ben de hakeme kendi sahana geç ki maça başlayalım,dedim.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.11.2012, 23:49   #25
DOGU_BEY
Usta Yiğido

•AEL maçında Avrupa Kupalarındaki 500. geri pasını yapan Selçuk Şahin takım arkadaşları tarafından rencide edildi...

•Eskişehir maçında son anda ilk 11'den çıkarılarak maçın adamı seçilen Sivassporlu Doğa Kaya, takımını 'doğa'L bir felaketten kurtarmanın sevincini yaşıyor

•Cristiano Ronaldo: 'Eğer Burak Yılmaz iyi bir futbolcu olsaydı gol sevincimi yaşadığı için teşekkür ederdim.Ancak amatör futbolcuların bana özenmesi hoşuma gitmiyor!

•Son Dakika! Sabriyi transfer etmek isteyen Sir Alex Ferguson yoğun bakıma alındı!

•Daniel Guiza'nın Türkiye'den sonra Malezya ligine transfer olması İslam Konferansı'na üye ülkelerde tedirginliğe yol açtı...

•PFDK tarafından 11 maç ceza verilen Engin Baytar, "Ölmeden önce görülmesi gereken 100 yer" adlı kitabı sipariş etti...
Alt 14.11.2012, 14:24   #26
serrrkan
Yiğido

serrrkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

101 Mesajına 256 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 694 serrrkan BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Türk gazetelerindeki tek doğru şey tarihtir.

Haim Revivo

Sunucu: "Sergen, 18 yaşından küçüklerin de iddaa oynadığı görülüyor, onlara ne söylemek istersin?"
Sergen Yalçın: "Almanya Ligi'nden uzak dursunlar çok sürpriz oluyor."

neeeeee!! yıllık 3 milyon lira mi istiyosun!!! ulan ben de 100 liraya oynucak senin gibi 50 tane şopar bulmazsam şerefsizim ( ilhan cavcav)

ulan fena güldüm ha
serrrkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.11.2012, 02:07   #27
DOGU_BEY
Usta Yiğido

•Küçükken insanlara büyüyünce futbolcu olacağım dediğimde bana gülüyorlardı; büyüdüm futbolcu oldum ve insanlar bana hala gülüyor!

- SABRİ SARIOĞLU -
Alt 16.11.2012, 15:01   #28
58sinan58
Usta Yiğido

58sinan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.764 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 58sinan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hepsi çok güzel olmuş emeginize saglık bayağı bı güldüm bı keresindede yanlış hatırlamıyorsam Raşit Çetiner konyasporu çalıştırırken bir maçta mağlup olmuşlardı Raşit hoca basın açıklaması yapmaya gelmişti ve oturcak yer bulamamıştı ardindanda espriyi patlatmıştı mağlup olduk diye altımızdan sandalyeyi bile almislar
58sinan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58sinan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.11.2012, 19:21   #29
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

İnsanın biraz gülmeye ihtiyacı var. İyi geldi.
Alt 17.11.2012, 01:09   #30
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bayagı güzel olmus. emekleri gecenlerin ellerine saglık.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
futbolundan, türk, İnciler

Seçenekler Arama
Stil