Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri

Sivasımızın Amator Klupleri Sivas'ın Bütün Amatör Klüplerine Ait Yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Haydi Zara...! Kalk Ayağa...
Alt 29.03.2015, 20:50   #21
4eylul58
Acemi Yiğido

4eylul58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 442 4eylul58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Haydi Zara...! Kalk Ayağa...

bu hic olmadı.hep zaranin eline geliyor maclar ama nedense zara hep firsat tepiyor.umarim son gulen biz oluruz..
Alt 29.03.2015, 21:46   #22
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 918 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Y.Altındağ takımının son iki maçında puan kaybedeceğini düşünmüyorum . Geçmiş olsun Zara. Kısmet değilmiş sana 3.lig. Bir defa lider bitirdik onda da statü kurbanı olduk.
Alt 30.03.2015, 10:42   #23
Zaraspor
Yeni Yiğido

31 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 456 Zaraspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Değerli görüşleriniz için teşekkür ediyoruz. Bazen olmayınca olmuyor. Neredeyse %90 oranında garantiliyorduk ama bizim kötü oyunumuzla Bağlumun aşırı istekli oyunu ile maçı kaybettik. Maç başından sonuna kadar Şampiyon Altındağ tezahüratları arasında oynandı maç.

Şuna asla inanmayın "yönetim 3. lige çıkılmasını istemiyor" istiyor ama bunun için ne yapması gerektiğini bilecek tecrübede yönetim yok.

Sezon başında o kadar sıkıntılı durum vardıki Tuncay hoca başa gleince "Ben şampiyonluk sözü vermiyorum" dedi. Ona rağmen yine de kafaya oynadık.

Ne söylersek söyleyelim yaptığımız aptallıkları hiçbiri örtmez. Az da olsa umudumuz sürüyor. Tüm Yiğidoları 12 Nisan Pazar Günü Zara'ya Aksaray maçına bekliyoruz. Olası bir Kırşehir - Altındağ beraberliği bizi şampiyon yapacaktır.

Sezonun ilk maçında Altındağ - Kırşehir maçında Kırşehirliere çok kötü davranılmıştı umarız bunun bilincinde olarak oynarlar Altındağ maçını.
Zaraspor isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Zaraspor'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.03.2015, 11:01   #24
Rallim58
Gast

BAL 3. grupta Dersimspor, 4. grupta Kozan Belediyespor, 5. grupta Kastamonuspor 1966, 7. grupta Bodrum Belediye Bodrumspor ve 8. grupta Manisa BŞ. Belediyespor 3.lige göz kırpan takımlar olurken;

Ayağına gelen tüm fırsatları geri tepen Zara Belediyespor'umuz ise, şampiyonluğunu (Kırşehirden gelecek habere göre) son karşılaşmaya bıraktı diye düşünüyorum.

Beni korkutan; Zara Belediyesporumuzun BAY olduğu bu hafta, Yeni Altındağ Belediyespor'un evinde yapacağı Kayseri Yolspor karşısından alacağı muhtemel 3 puan ile 2 puan fark öne geçecek olması, bunun da psikolojik olarak futbolcularımızı etkilemesidir. Yeni Altındağ Belediyespor son hafta Yeşil Kırşehirspor karşısında her türlü puan kaybı Zarasporumuzu 51 puanla şampiyon yapacaktır.

Zara Belediyesporumuz'un son hafta karşılamasında, Aksaray Sanayii Gençlikspor galibiyeti ve beraberinde gelecek şampiyonluğa şahit olmak için, 12 Nisan 2014 Pazar günü Zara'da görüşmek üzere..
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.03.2015, 13:26   #25
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1026 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Zara Belediyesporumuz'un son hafta karşılamasında, Aksaray Sanayii Gençlikspor galibiyeti ve beraberinde gelecek şampiyonluğa şahit olmak için, 12 Nisan 2014 Pazar günü Zara'da görüşmek üzere..
Abi malesef ben senin gibi düşünmüyorum..senin de yazdığın gibi ayağına gelen onca fırsatı teptikten sonra Altındağ son 2 maçını da alır ve şampiyon olur...maalesef çok önemli bir avantajı bu hafta altın tepsiyle rakibine sundu :(
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SenSetik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.03.2015, 14:22   #26
Rallim58
Gast

Alıntı:
SenSetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi malesef ben senin gibi düşünmüyorum..senin de yazdığın gibi ayağına gelen onca fırsatı teptikten sonra Altındağ son 2 maçını da alır ve şampiyon olur...maalesef çok önemli bir avantajı bu hafta altın tepsiyle rakibine sundu :(
Hocam, Zara kendi isteği ile olmasa da, TFF puanlar ekleyip şampiyon edecek gibi
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.03.2015, 20:15   #27
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet durum zaRASporun aleyhine görünüyor,bu hafta yenilmesi hiç iyi olmadı,herşeye rağmen umutsuz olmamak lazım,futbol hertürlü süprize açık bir oyun,,hatırlayın antalyaspor küme düşüyordu,samsun ligde kaldı derken sivassporun samsunu yenmesiyle samsun düştü,böyle örnekler çok var,[sivassporun tarihinde yaptığı enbüyük hatadır samsunu düşürmek]kırşehir bence zor deplesman, altındağı pekala yenebilirler,önemli olan zaranın galip gelip diğer sonuca bakması ,zara işini başka takımların insafına bıraktı maalesef ,bu hafta yenseydi belkide şampiyonluğunu kutlayacaktı,herşeye rağmen okadar il takımları arasında başarıyla mücadele etmesi bile başlı başına büyük başarıdır
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.03.2015, 20:31   #28
gogohan
Yiğido

192 Mesajına 346 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 gogohan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Zaraspor yazık ediyor, inanın bu fırsat bidaha ele geçmez.
Zara 3 lige çıkması lazım. Zaraya bile ciddi etkisi olacak.
gogohan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2015, 20:28   #29
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***bağlumspor macını Kırşehirspor amigosu olduğunu söyleyen kişi ile izledim. .Kırşehir sporun hükmen mağlubiyet sebebini ve Altındağı kırsehirde puansız göndereceklerini konuştu.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda savaş2'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.04.2015, 07:20   #30
Rallim58
Gast

Alıntı:
savaş2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
***bağlumspor macını Kırşehirspor amigosu olduğunu söyleyen kişi ile izledim. .Kırşehir sporun hükmen mağlubiyet sebebini ve Altındağı kırsehirde puansız göndereceklerini konuştu.
Üstadım sen kendine bakacaksın...

Onların, Altındağ'ı puansız göndermesi senin puan almanı sağlamaz... Biz elimizdeki fırsatları değerlendirseydik bugün, 7. grupta liderliği 60 puanla ve 3. lige çıkması kesinleşen Bodrumspor gibi rahat karşılaşmalara çıkar, keyfimize bakardık...

Zara Belediyesporumuz maalesef ayağına gelen birçok fırsatı tepti. Ama inanıyor ve güveniyorum ki, Zara Belediyesporumuz 51 puanla şampiyon olacaktır. Yeterki bu hafta sonu Altındağ'ın muhtemel puanının 50 olması ile futbolcularımız psikolojik olarak bir çöküntüye uğramasınlar...

Kırmızı gara, şampiyon Zara sloganımızı bu sene gerçekleştireceğiz. Bir siyasetcimizin dediği gibi ;

"Zara Belediyespor, ya şampiyon, ya da ŞAMPİYON"...

Etiketler
ayağa, haydi, kalk, zara

Seçenekler Arama
Stil